• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Přidej se, jestli máš TP také květen-červen 2011.

8. března 2017 
@saminomimino Gratulace k mimi :wink:
21. lis 2011 v 17:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak holky, já se snad z těch nemocí nevyhrabu - dneska jsem byla na ORL a mám zánět středního ucha zkouším jak pes, na propíchnutí to ještě nebylo, takže jenom kapu a skuhrám...napřed zánět v pátek v prsu a teďka tohle...chjo.Ještěže Štěpína jsem nechala naočkovat proti zánětu stř. ucha, tak snad se u to vyhne...chtěla bych aby tuhle bolest nikdá nezažil.
21. lis 2011 v 17:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@germaine já myslela že záněty prsu hrozí na začátku když se s kojením začíná,hmmm zas jsem chytřejší a dám si pozor
21. lis 2011 v 17:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@germaine jééé zuby!!! ten náš si do pusy vůbec nechce nechat šáhnout... jinak je možný, že je to třeba i puchejřek od zoubků..... Kubíka už kojo nebsví, takže jen tak žužlá a zoubky zaplať bůh ještě nepoužil :wink:
21. lis 2011 v 18:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aajda no má normální váha byla vždy kolem 65!!! když jsem potkala mýho ženicha, tak jsem nabrala na sedmdesát a po prvnim nepovedenym těhu na osmdesát... rodit jsem šla se 101!! :slight_smile: za dva měsíce jsem spadla na 83 a teď se to ne a ne hnout -- asi proto, že nic nedělám :pensive: :grinning:
21. lis 2011 v 18:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
jéje jéje, vy jste toho zase nadrbaly :grinning: během večera budu dočítat :sunglasses:
21. lis 2011 v 18:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hribek děkuji,radost mám ale šok je větší,nevím kdy a jak se to stalo,nehoda nebyla,nechápu :astonished:
21. lis 2011 v 18:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hribek děkuji,radost mám ale šok je větší,nevím kdy a jak se to stalo,nehoda nebyla,nechápu :astonished:
@dendy88 díky,no je mi to fuk úplně jen to zdravíčko
21. lis 2011 v 18:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@badik děkuji,já si taky myslela že si to hodím ale nakonec je vše tak jak má být,pryč bych to nedala
@hribek jj muž to už ví a kupodivu v pohodě,ještě to rozdejchává ale vzal to jako chlap :grinning:
21. lis 2011 v 18:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@saminomimino tak to je jasny :slight_smile: ale prece jen bych chtela druhy klucinu :slight_smile:
21. lis 2011 v 18:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dendy88 já už mám obě pohlaví takže je mi to jedno :wink:
21. lis 2011 v 18:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@saminomimino no tak aspon mate krasnej darek k vanocum pro vsechny. presne takhle se to stalo svagrove taky byla loni zhruba ve stejnym tydnu jako jsi ted, synovci byl rok takze sok pro vsechny ale je to fajn Zofka se narodila 19.7. a kdy je dame s nasi malou k sobe tak si kecaji jako by se nechumelilo.
21. lis 2011 v 18:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@saminomimino jéééé tak tady už se bude zase rodit !!! ???? :slight_smile: gratulace :wink:
21. lis 2011 v 18:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky.. tak jsem dneska koupila 4 savičky :slight_smile: už zase pil dlouho z flašky... :grinning:
21. lis 2011 v 18:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@saminomimino tyyy vado.. gratulace :slight_smile: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
21. lis 2011 v 18:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky chtela jsem se zeptat, ty velky dyne jsem jaksi prosvihla a tak jsem koukala ted v obchodacich na jiny druhy a jsou teda o dost mensi ale spis me zarazi ze jsem videla asi 3 nebo 4 druhy, nevite jaky je pro miminko nejlepsi ? :slight_smile:
21. lis 2011 v 19:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evinka85 a to jsem si rikala ktera z nas do toho prvni prasti a pujde do druhyho, ale ze to bude tak brzy ? :grinning: nebo tretiho
21. lis 2011 v 19:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@saminomimino Taky gratuluju, třetí jste na někdy plánovali? Já bych taky chtěla děti věkově blízko k sobě...
21. lis 2011 v 19:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@saminomimino týýýýý jo, tak teda velká gratulace a smekám! Já mám teda toho jednoho dítěte plný ruce, nohy a všecko...tak si další tak brzo po sobě nedokážu představit. Ale pro děti to bude super...aspoň si spolu vyhrajou a budou si rozumět :grinning: !
21. lis 2011 v 19:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dendy88 myslim, že ideál je dýně Hokaido
21. lis 2011 v 19:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evinka85 No moje obvyklá váha byla kolem 60i, pak jsem to nějak nabrala během jednoho roku, kdy jsem kvůli kolenům nemohla v podstatě nic dělat, pak se mi ještě šíleně splašila štítka, no a teď to se mnou pořád zůstává. Děs. Ale taky nejsem až tak akční, jak bych mohla, prostě se musím hecnout a začít chodit cvičit. No a moje stravování je teď taky hrůza, hrozně se odbývám a jím strašně málo a pak to večer doženu :angry: Jo a Aguš má 68cm a 6170g. Uf.
21. lis 2011 v 19:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, diky za rady ohledne papani...a mam jeste jeden dotaz....zatim jsem tu mrkev davala ze sklenicek a ted kdyz budu pridavat ty brambory, tak to taky muzu namichat dve sklenicky (jednu bramborovou a jednu mrkvovou)? Ja totiz kdyz vidi ty brambory, co kupujem, tak bych je asi s klidnym srdcem Vitkovi nedala:(.
A jeste jeden dotaz - zatim jsem davala tu sklenicku natrikrat...ale zda se, ze by toho Vita snedl i vic...nevite, kdy mu toho muzu dat vic?
21. lis 2011 v 19:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@badik Dej kousnul mě jemně ani jsem o tom nevěděla a dostala se mi tam zřejmě nečistota a zánět byl na světě!
21. lis 2011 v 19:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evinka85 Tak to buď ráda a modli se, ať to nezkusíš, bolí to jak prase!!!
21. lis 2011 v 19:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pupicka klidně míchej, jak se Ti to hodí, i mezi výrobcema...já to tak dělám a v pohodě (třeba mi včera zbyla necelá půl sklenička špenátu s bramborama od Hami, tak jsem do toho hodila lžíci zeleniny s krůtím od Hipp). Když se Ti zdá, že by snědl víc, tak mu dej, můj prcek zatím jí jen půlskleničky a i to je bitva, ale kdybych viděla, že chce víc, dala bych mu. Když nedojí, tak nechá, však o nic nejde.
21. lis 2011 ve 20:24  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@pupicka já Kubovi dávala ty malý, jen chvíli... no taky z hlavy neřeknu... možná druhý týden už dal celou najednou ( tu malou mám na mysli) a teď už jedeme ve dvoustovkách!!! a někdy je mu to málo, když je to dobrota :grinning: :grinning: :grinning:
21. lis 2011 ve 20:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@saminomimino tak to velká gratulace,to budeš opravdu zasloužilá máma :slight_smile:
21. lis 2011 ve 20:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elana tak me by nevadilo, ze necha, spis se bojim, aby nemel malo tekutin - v pripade, ze by toho snedl moc a nechtel by uz dokojit. Zatim po sklenicce davam jeste prso. A taky to vyzni asi blbe, ale mam strasnej strach, ze se mu to moc zalibi a pak uz nebude chtit prso vubec :frowning2: (ja jsem totiz o kojeni strasne dlouho bojovala a v podstate kojim plne teprve treti mesic...tak mam strach, ze az zjisti, ze sklenicky jsou bez namahy, tak me pak s prsem posle do haje :(
21. lis 2011 ve 20:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evinka85 takze jsi kazdy den to mnozstvi navysovala?
21. lis 2011 ve 20:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pupicka v těch skleničkách je i voda, toho bych se nebála...navíc myslím, že tělíčko mimča je chytrý a pokud má žízeň, řekne si i o pití (když ne hned po jídle, tak za chvíli). Někdo, co vím, taky dává třeba šťávy na pití, to jsem nezkoušela, protože já po jídle nabídnu ještě flašku s UM a dopije se tím. Co se toho strachu z ukončení kojení týká, tak hele, ber to tak, že není první ani poslední dítě, který se kojí při příkrmech a žádný (nebo aspoň jsem to ještě neslyšela) se nepřestane chtít kojit, když se naučí baštit lžičkou. Vždyť jsou děti kojený do roka, dvou, tří...ty už dávno jí i příborem a prso milujou furt.
21. lis 2011 ve 20:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek