• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Přidej se, jestli máš TP také květen-červen 2011.

22. září 2016 
@pupicka no jak se říká, že od každýho druhu nejdřív lžičku, další den tři a pak půlku, tak po další jsem ho nechala sníst, kolik chtěl- to dal tak tu malou sklenku. no a když jsme byli na celejch s těma základníma jídlama,pak jsem začala i z ekonomickýho hlediska kupovat ty velký a ohřívala jsem mu to napůl. pak jsem ještě přihřála trošku a nakonec za tejden zbaštil celou :wink: a mezitim mu bylo 6měsíců, tak už jsem kupovala stejně ty velký :grinning: jó ale to už jsou větší dobroty :wink:
21. lis 2011 ve 21:17  • Odpověz  • To se mi líbí
@pupicka a zalila jsem to čajíkem... no a hlavně, on si třeba neřekne, že chce ještě, ale dá ti dost jasně najevo, že už nechce :wink: :grinning: :grinning: teda aspoň Kuba.papá úplně čistej a ten když už nechce, tak vyprskne poslední sousto a pěkně si ho zozšmidlá až do očí :angry: :grinning: :grinning: :grinning:
21. lis 2011 ve 21:19  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@evinka85, @elana diky holky....ja mam nekdy fakt otazky jako trdlo, ale u druhyho ditka to snad uz budu mit vic v pazi :slight_smile:
21. lis 2011 ve 21:25  • Odpověz  • To se mi líbí
tak zitra teda zkusime dat bramboru s mrkvickou a uvidime:slight_smile:....mrkvicka nam docela jela, ikdyz teda mozna jeste vic nam chutna ten igelitovej bryndak :slight_smile:
21. lis 2011 ve 21:26  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@pupicka co mas z toho ja se ted ptala, jak poznam ze mala sedi jestli ji posadim a udrzi se nebo jestli si sedne sama:grinning:
21. lis 2011 ve 21:29  • Odpověz  • To se mi líbí
tak hlásím, že během příštích několika dní až týdnů u nás proběhne veliké stěhování!!! na Vánoce chceme být v novým :dizzy_face: zatim máme za sebou celý víkend vystěhovávání toho bytu, kam se pak nastěhujeme s věcma svýma.... no fakt na palici :unamused: .... nejdřív plynoměr, pak výběr barev a malování, pak nákupy lina a koberců, sporáku atd.... tak to se zase vyřádím se svou "kreativitou" :sweat_smile: a pak se zblázním :grinning: :grinning: :grinning:
21. lis 2011 ve 21:56  • Odpověz  • To se mi líbí
@aajda díky,no já plánovala muž ne,a tak to má za to :grinning: :grinning:
21. lis 2011 ve 22:48  • Odpověz  • To se mi líbí
@hribek tak to by me taky docela zajimalo :slight_smile:...malej se nam taky porad posazuje kdyz je v naruci nebo v sedacce, ale sam si nesedne
22. lis 2011 ve 12:53  • Odpověz  • To se mi líbí
@evinka85 tyyy jo, ty jsi teda dobrodruh....to bych teda nedala (zvlast pred vanocema) :grinning: . Tak to drzim pesti, at to stihnete a at jsou u toho co nejmensi nervy!
22. lis 2011 ve 12:54  • Odpověz  • To se mi líbí
jesmarja, koukam, ze se mi ty 2 prispevky vlozily pod jinym nickem :slight_smile:...to jsem byla ja
22. lis 2011 ve 13:00  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj maminky, už máte namyšlené co koupíte mimískům k vánocům? Máte nějaký dobrý typ? Já už něco málo nakoupila, ale jaksi mě dochází inspirace - koupila jsem pěnové/látkové kostky, mluvící hrnec od Fisher price, pak do vany kačenku a delfína, na postýlku hrající měsíček, a válec na lezení.... Kdybyste měl někdo další nápad, tak budu ráda. Díky :wink:
22. lis 2011 v 16:07  • Odpověz  • To se mi líbí
cau holky mate taky nekdy naladu nechat dite vyrvat az usne? mala rve ze chce spat, v naruci nechce spat, v postylce, v nasi posteli nechce a ja uz sem s nervama v ... tak sem ji soupla na brisko na deku a ejhle je aspon na chvili klid ale uz toho mam fakt plny kecky. do toho jeste delam do prace no fakt super
22. lis 2011 v 17:36  • Odpověz  • To se mi líbí
@hribek no jo,aby ne :slight_smile: mě když Tonda huláká, většinou je to tím,že je přetaženej.tak ho šoupnu do lehátka a uhoupu.Zrovna jsme to před 20 minutama dělala.Chrupne si půl hodky a bude vpohodě.Někdy je to boj a nemůže zabrat,takže houpu,dávám dudlík,houpu a pořád dokola :slight_smile:
22. lis 2011 v 17:59  • Odpověz  • To se mi líbí
@hribek no u nas se metoda vyrvani miji ucinkem - kdyz je Vita unavenej a nemuze zabrat, tak pomuze jediny - dat k prsu a on usne :slight_smile:
22. lis 2011 v 18:21  • Odpověz  • To se mi líbí
@lolla79 ja jsem Vitkovi koupila penove puzzle, navlekaci krouzky, plysoveho pejska z Fleru a mozna jeste koupim takovou didaktickou kostku a od prarodicu dostane sanky a Fisher Price mluviciho pejska...no koukam, ze toho bude az moc:slight_smile:!
22. lis 2011 v 18:24  • Odpověz  • To se mi líbí
@lolla79 a co je to ten valec na lezeni?
22. lis 2011 v 19:11  • Odpověz  • To se mi líbí
@pupicka to je takovy nafoukly valec... ale nad tim jsem ani neuvazovala, myslite ze je to dobry ?
22. lis 2011 ve 20:17  • Odpověz  • To se mi líbí
@pupicka u nás je taky zaručené uspávadlo prso :rolling_eyes:
já koupila malé na Vánoce deku chytráček, interaktivní zebru, hračky do vany a po Adriance dám staré hračky aktivní stolek Fisher price, vkládací tvary a kroužky na tyči :wink:
22. lis 2011 ve 20:36  • Odpověz  • To se mi líbí
no tak to my ještě nic nemáme.... když něco koupim, tak se neudržim a prostě to potřebuje hned :confounded: :unamused: :frowning2: :slight_smile: :wink: jediný, co jsem udržela v tajemství je zatim nějaká přísavka na jídelní židličku a milion krabic lega ( od roka a půl :pensive: ) z akce od pampersek :sweat_smile: - tak to dostane až k narozeninám asi. on je Kubík strašně šikovnej teda, ale nevim, jestli by mi v sedmi měsících složil lego :unamused: :sunglasses: :astonished:
22. lis 2011 ve 20:39  • Odpověz  • To se mi líbí
konecne uz spi ted atuk tuk at to nezakriknu tak snad to zvladnem a zitra valim pro calgel.
22. lis 2011 ve 21:52  • Odpověz  • To se mi líbí
@dendy88 ten válec je fajn, já na tom malýho jakoby vozím už teď, i když samozřejmě nějaký lezení se nás vůbec ještě netýká, držím ho za bodíčko v zátylku, je to legrační trochu, ale jemu se to líbí a navíc to posiluje svaly, protože musí držet balanc. Trochu alternativa je velký míč, to možná máš-ale toto je přece jen bezpečnější, je rozdíl, kdyby se vysmekl, tak spadnout na nos z 10cm a ze 60cm.
23. lis 2011 v 09:54  • Odpověz  • To se mi líbí
jo, tak my cvicime na tom balonu...takze valec asi ozelime :slight_smile:.
@evinka85 tak s tim Legem me to pobavilo....to by me Kubik teda dostal:slight_smile:! Ale treba jo :grinning: ! Uz sedi?
Holky, tak dneska byla otresna noc - uspavani od osmi (uz u prsa se silene vztekal), usnul vzdy tak po pul hodine chcovani, spanek tak 20 min a znova.....pak ve 2h usnul a spal az do 3:30 a pak usnul ve 4 a spal az do sesti....jsem totalne K.O. a manzel vyjimecne taky (jinak nase nocni hulakani vetsinou prospi). Tak fakt nevim...myslite, ze to mohlo byt z te brokolice, co dostal k obedu (puvodne jsem chtela davat bramboru, ale ta byla moc tuha, tak jsem dala brokolici)? Furt koukam, jestli to nejsou zuby, ale to nevypada!...tak uz vazne nevim...na vstavani po 2 h v noci uz jsem si za ten mesic a neco zvykla, ale tohle je uz vazne moc!
23. lis 2011 v 10:14  • Odpověz  • To se mi líbí
@hribek takze se z toho nespani u vas vyklubaly zuby?
23. lis 2011 v 10:14  • Odpověz  • To se mi líbí
@pupicka nemyslím si že to má z jídla,to spíš ty zoubky.mě tak Tonda divočil týden a stále mu ještě ani jeden zoubek nevykoukl.Někdy to trvá strašně dlouho
23. lis 2011 v 10:28  • Odpověz  • To se mi líbí
jo, to je pravda, zoubkování někdy trvá hrozně dlouho-kamarádce malá "zlobila" 2 měsíce, než se vyklubal první :stuck_out_tongue_closed_eyes:
23. lis 2011 v 10:39  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky, tak se po čase zase hlásím. Byly jsme dlouho pryč a neměla jsem čas to tu číst.Koukám, že řešíte zoubky, my máme první od včera-vpravo dole. Dáseň vůbec naběhlou neměla, nezlobila, jen v pondělí přes den trochu víc kňourala ,ale v noci spala parádně. :slight_smile: Jediný boje máme teda s příkrmama :fearful: , nechce je, ona hlavně, ani neotevře pusu, mrkev horko těžko jednu lžičku, další den taky, třetí den už řvala, jen když viděla brinďák :confounded: Brokolice - to ani popisovat nebudu :frowning2: a včera dýně - to je úplná škoda otevírat skleničku. Pusu neotevře a já jí to nechci rvát násilím, tak fakt už nevím, jak na ní. :wink: Asi to teď na týden ukončíme a zkusíme zase příští týden. A to jsem se tak už těšila na ty příkrmy. Jsem už z toho kojení úplně průsvitná, mám mínus 5kg než před těhu - vážím 48kg a to jím jak zjednaná :confounded:
23. lis 2011 v 10:53  •  3 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
@jana974 jejda, tak to je hruza:frowning2: . A nevezme Ti to ani kdyz to naredis svym mlickem?
23. lis 2011 v 10:57  • Odpověz  • To se mi líbí
@dostyna no kez by to byly ty zuby, to bych aspon vedela na cem jsem :slight_smile:....
23. lis 2011 v 10:58  • Odpověz  • To se mi líbí
@elana jo, tak my uz taky bojujeme 1,5m s tim nocnim (ne)spanim
23. lis 2011 v 10:58  • Odpověz  • To se mi líbí
@jana974 jejda, tak to je teda mazec, že malá tak to papčo bojkotuje. :frowning2: Tak ať se brzy umoudří. Jasně nemá cenu to do ní rvát násilím. Dejte pauzu a zkuste za pár dní. Teda to bych vůbec nečekala, že to může probíhat takhle.... Já malou zatím ještě nepřikrmuji, už se ale taky těším, až začneme. Jen doufám, že to nebudou takový boje jako u vás. Tak se držte a držím vám palce.
23. lis 2011 v 10:59  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek