• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Přidej se, jestli máš TP také květen-červen 2011.

8. března 2017 
@pupicka Ani to ne, taky jsem zkoušela :unamused:
23. lis 2011 v 11:00  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lolla79 Díky, dám pauzu. Dvě starší děti si mohly roztrhnout pusu, když viděly lžičku a tahle - no asi jí budu kojit až do důchodu :grinning: , čím jsem starší, tak mám do něj dál a dál, tak to už budu jen chodící kostra :grinning:
23. lis 2011 v 11:02  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jana974 Jani,zkus takovj fýgl.hodně těch svačinek ve skleničkách je doslazované jablečnou šťávou.Zkus ji to tak upravit.ted ji dej fakt den dva oraz a pak zkus třeba tohleto http://www.feedo.cz/shop/prikrm-hami-zelenina-s-kuretem-a-jablky-125-g.html Třeba nezabere,ale za pokus to stojí
23. lis 2011 ve 12:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pupicka dneska sem nasla bilou tecku takze asi urcite to byly zuby. tak sem dnes kouila calgel a snad to bude lepsi
23. lis 2011 ve 13:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jana974 me mala taky nechce papat, ale u me je problem ze mi prijde ze ji to mlicko uz nestaci, takze posledni dobou je prikrm boj
23. lis 2011 ve 13:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jak to tak děvčata pozoruji, tak jsme už jediní, kdo ještě nedokrmuje..... Honem, honem se vyléčit, ať můžeme do pradny a probrat to s lékařkou. Sama to nechci uspěchat, malá měla seboreu na obličeji a hrudníčku, tak mě kožařka říkala, ať nespěcháme s příkrmama - už se jí to díkybohu ztratilo, ale nechci to zakřiknout, takže vyčkám až lékařka povolí. :slight_smile:
Ale asi to taky bude boj, protože čaj odmítá už jak dlouho. Nejsem schopná do ní dostat ani kapku.
23. lis 2011 ve 13:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dostyna Vyzkouším, mám jednu skleničku doma, v nejhorším to zblajznu sama :grinning: .
23. lis 2011 ve 13:40  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dendy88 no to mě už chce malá kojení taky dost často, čímž usuzuji, že potřebuje jíst něco víc, ale ještě nepochopila, že při tom musí otevřít tu pusu :sunglasses:
23. lis 2011 ve 13:41  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, taky jsou teď vaše mimča tak fixovaný jen na vás a ostatní členy rodiny? Já jak nejsem nablízku, tak k Amálce nemůže přijít ani babi , ani děda, natož na ní šáhnout, hned začne děsně brečer, jako kdyby jí na nože braly.A to bydlíme v jednom baráku, vidí se prakticky denně, ale holt vycítí, že je to jediný, co s ní dělají, vlastně nic nedělají, jenom přijdou kouknout a zase jdou. Nikdy jí vlastně nehlídali, s kočárem byly za celou dobu jen 4x a to jsem je ještě o to prosila.
23. lis 2011 ve 13:46  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jana974 napodobne :slight_smile: akorat ja ji to do ty pusy dokazu strcit(ty plastovy lzicky jsou na tohle dobry, vubec ji tim neublizim), a kdyz s ni blbnu tak tu pusinku kolikrat otevre, ale pak je to kdo z koho, ja ji to do pusinky dam a ona zas hned vyplivuje takze ji tu jednu lzicku sttrcim do pusy treba 15 krat, si kolikrat rikam ze to ani nema cenu ohrivat to jidlo kdyz nez doji tak to ma studeny
23. lis 2011 ve 13:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jana974 no a nemůže to být i tím,že zatím moc nezná lžičku?U nás byla třeba výhoda,že jsme malýmu dávala probiotický kapky na lžičce,takže nádherně jedl od začátu ze lžičky.No a asi je závislačka na prsu :slight_smile:
23. lis 2011 ve 13:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lolla79 ahoj, ja chtela taky vydrzet do 6 mesicu, ale kdyz jsem byla na ty pohotovosti to nikolka mela skoro 5 mesicu, tak doktorka povazovala za samozrejmi ze uz prikrmuju, a kdyz jsem rekla ze jeste neprikrmuju tak pry mam, ze podle novy studie by meli zacit vsechny deti od 4 mesice... ale kdyz vy jste meli tu seboreu (asi nejaka vyrazka? neznam ten nazev), tak to je taky asi neco zas jinyho
23. lis 2011 ve 13:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jana974 našeho malýho může chovat kdokoliv.Jen občas když není ve formě tak se rozpláče,ale jinak je vpohodě.No já nevím jestli je to tím,že ani já ho nějak extra nechovám,snažím se ho nechávat co nejvíc hrát samotnýho a no a asi bude společenskej po mě :grinning:
23. lis 2011 ve 13:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dostyna u nas to ti nebude, zacala jsem davat kapky taky na lzicce a to papa krasne , to i tu pusinku otevre
23. lis 2011 ve 13:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dostyna já už nevím, spíš mi připadá, že jí to prostě nechutná, tak nechce. Lžičku když jí dám do ruky na hraní, tak se s ní láduje naprázdno, div, že by si nešáhla až na mandle,ale jak vidí tu samou plnou, tak řve jak tur. Budu to zkoušet dál, obalím se trpělovistí a v nejhorším se zeptám 6.12. doktorky co mám dělat víc.
23. lis 2011 ve 13:56  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dostyna No Amálka byla ještě tak před 14-ti dny taky vpohodě, smála se na ně a nevadilo jí, že jí chovají, ale teď to začalo, řve, když vidí někoho jinýho než nás - dokonce občas, ikdyž máme puštěnou televizi a někdo se jí tam nelíbí, tak se rozbrečí :wink: Asi bude citlivka :grinning:
23. lis 2011 ve 14:06  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jana974 no je to potvůrka a evidentně jsi ji nenabídla opravdu lákavou nabídku :grinning: :grinning: Zkus to s tím doslazeným a uvidíš.Držím palce.
23. lis 2011 ve 14:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jana974 u vás je televize taky oblíbená?Níš malej je z ní úplně vyřízenej :slight_smile:
23. lis 2011 ve 14:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dostyna Jo jo, mažel taky říkal, že jí mám dát do ruky řízek a určitě by ho dlabala :grinning: :grinning:
23. lis 2011 ve 14:10  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jana974 jeee tak to uz mate separacni uzkost :slight_smile:...jste sikovny
23. lis 2011 v 18:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dostyna @jana974 nas malej taky telku miluje....zrovna s tatkou koukaji na Simpsonovi - to je jeho oblibeny porad. Nevim, jestli je to mozny, ale zda se mi, ze ikdyz tu telku na SImpsonovi nezapnem tak porad mrci a kouka na tu vyplout telku a nakonec si je vymrci :slight_smile:
23. lis 2011 v 18:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hribek tak jsem zvedava, jestli vam to zabere ten Calgel. Kdyztak dej potom vedet, ja bych ho asi taky koupila, protoze dalsi takovou noc jako dnes uz bychom asi neprezili!
23. lis 2011 v 18:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pupicka No šikovný, spíš je to k zbláznění :confused: Ještě že aspoň nebojkotuje sourozence a manžela, to už bych si od ní nedošla vklidu ani na záchod :grinning: Ale jo, je to fáze vývoje, tak co člověk nadělá, jen mi přijde, že jsme nějak napřed :wink: , kdyby se takhle činila i v těch příkrmech, zvlášť když už má na to i zub :grinning:
23. lis 2011 v 18:49  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pupicka jj dam vedet, zatim je mala v pohode tak snad bude klid i bez toho
23. lis 2011 v 19:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hribek přeji ať se zoubky brzy vyklubou, pak už bude mít klid,tedy než začnou růst zase další :wink:
23. lis 2011 v 19:37  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jana974 vím že to tak měla i švagrová tak to malýmu dávala s flašky naředěný bebou (ona nekojila) ať si nejdřív zvykne na tu chuť a po pár dnech zkusila lžičku
23. lis 2011 v 19:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jana974 naše malá jde s kýmkoliv,ale nesmí zůstat sama takže stačí jít do kuchyně,nebo na záchod a začne kňourat.ale zatím na štěstí žádný hysteráky
23. lis 2011 ve 20:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pupicka my ujíždíme na včelích medvídcích :grinning: a teď nám je dali do večerníčku takže super :grinning:
23. lis 2011 ve 20:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@badik jeee ty taky miluju, tak to je Vitkovi taky budu muset zkusit pustit....skoda, ze se nam Vecernicek kryje se Simpsonama :grinning:
23. lis 2011 ve 20:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@v6r já jí je pouštím na you tube v telce jsme ho chtli jen 2x ale byla jak u vytržení,telka je přece jen větší.někdy to budem muset zkusit u našich na velkou plazmu :grinning: se asi pomine :grinning:
23. lis 2011 ve 20:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek