• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Přidej se, jestli máš TP také květen-červen 2011.

8. března 2017 
@pupicka ještě nesedíme, ale už dvakrát, když jsem ho dávala do ,kočárku, tak jak se chytl, tak vydržel :wink:

jinak jsem se holky chtěla zeptat.... ja se vám dětičky přetáčejí?? myslim, jestli na obě strany... Kuba se sice převaluje na bříško už přes tři měsíce, ale připadá mi, že mu to jde jen přes levou ručku.... na opak spíš omylem- bych řekla..... a z bříška na záda taky spíš náhodou :wink: každopádně, jestli je to špatně, tak zaručeně vim, z čeho to má :frowning2:
23. lis 2011 ve 20:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evinka85 tak me mala se prekuluje jak zbriska tak ze zad, uz se mi tu po obyvaku pekne kouli( skoda ze sem nejde dat video :grinning:), ale zas plno veci jeste neumi.. treba ten palecek v pusem co tady nekteri psali uz nekde na 4-5 mesicich tak zatim nic, snaha by teda byla :slight_smile: ale asi nema tak ohebny telicko :slight_smile:
23. lis 2011 ve 20:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evinka85 a spatne si myslim ze to neni, kazdy mimi je jiny, uz to tady psali casto :slight_smile:
23. lis 2011 ve 20:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evinka85 no nase mala se zas prestala tocit tak nevim....

ja si rikala ze sem hrozna kdyz malou nechavam koukat na tv obcas. a vy tu jedete holky ve velkym:grinning:
23. lis 2011 ve 21:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak dneska pujdu na kycle snad bude mit mala uz nozicky v poradku
24. lis 2011 v 07:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dendy88 at vam to dobre dopadne
24. lis 2011 v 08:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evinka85 mě se malej točí taky jen přes jednu ručku a druhou mu to nejde.Cvičíme Vojtu a je to lepší.Z bříška na záda se překulil dvakrát a to omylem :slight_smile: Ptala jsme se fyzioterapeutky a říkala,že ty děti moc honíme a musíme jim dát čas.Pokud je tam něco špatně,všimla by si toho lékařka a poslala na rehabku.Jinak ještě malýho v žááádným případě neposazuju,sice se přitahuje a chce sedět,tak ho nechám at si zaposiluje ale hned ho položím.i Rehabka mi potvrdila,že je brzo.Ikdyž jsou děti,který sedí ve 4 měsících.

@hribek nevím jestli jsem to tu psala,ale výborná věc jsou ty pěnový puzzle,Tonda se na nich staršně rozhýbala a díky tomu,že je to tvrdý,tak se mu dobře otáčí.No a taky s ním často cvičíme a hrajeme právě na zemi.Ale uklidním tě,malej měl období,kdy se úplně přestal točit jako by to zapomněl :slight_smile:
24. lis 2011 v 08:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky,nedávno jsem tu psala ohledně toho,že když mamina přechází na rodičák,tak to musí hlásit na zdravotní pojištovně.Včera jsme tam byla a zjistila jak se věci mají.
Takže na pojištovnu se musí hlásit maminky,které byly před nástupem na mateřskou nezaměstnané.Jinak za pracující matky tuto povinnost přebírá zaměstnavatel.Takže už v tom mám jasno.Tak asi tak :slight_smile:
24. lis 2011 v 08:39  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@dostyna jj, já šla z pracáku a z pojištovny mi volali at donesu potvrzení, že jsem na rodičáku jinak že jsem jim spadla do kolonky samoplátce :fearful: tak jsem to donesla, ten papír ze socky - rozhodnutí o nároku na rodičák a bylo :wink:
24. lis 2011 v 08:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dendy88 drzime palcaky, at to dobre dopadne. Nas to ceka 1.12. :grinning:
24. lis 2011 v 08:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@1luciferka1 přesně taaaak :slight_smile: No ale zábavný bylo,že paní mi říkala,že je dobře, že jsem přišla,že zatím můj zaměstnavatel nic nenahlásil :slight_smile: No kdyby tyhle informace tak někdo sesumíroval do jedné přítručky,to by bylo fajn.
24. lis 2011 v 08:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dostyna diky moc za info:slight_smile:. Jsem rada, ze mi odpadlo dalsi uradovani:slight_smile:. A nevis, jak je to s tema, co byly na nemocenske :slight_smile:?
24. lis 2011 v 08:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evinka85 tak ho zkus na tu druhou stranu cilene stiumolovat - hrackou nebo svou pritomnosti. Nam na RHB rikali, ze by se mela pravidelne otacet i postylka, abys nechodila k diteti porad jen z jedne strany (to teda nehodlam delat) a taky je pry dobre si dat pozor na to, kde si dite hraje - napr. bude se vzdy ( pry) otacet za svetlem - tzn. ze na jednu stranu se bude otacet vic....tak zkus osefovat tohle, pokud se vas to tyka...jinak preference jedne strany by mela nastat az nejdriv po pul roce...toz tak
24. lis 2011 v 08:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pupicka Podle mě to furt hlásí zaměstnavatel, zaměstnaná jsi byla pořád i na nemocenské :slight_smile:
24. lis 2011 v 09:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pupicka to je vpoho.Já jsem byla na rizikáči a to není problém.Stále jsme byly zaměstanaci :wink:
24. lis 2011 v 09:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky,dávala jste některá prckům tu sušenku od nestlé?Takovej ten méďa? Já mu dnes jednu dala a celkem rychle ji rozžužlal,ale ten konec jsme mu sebrala aby se neudusil.No jak ten začal řvát,to jsme ještě u něj nezažila.vypadá to,že se z mýho miláčka stává nenažranec :grinning:
24. lis 2011 v 11:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dostyna ja ne ale premyslela sem nad krupkama tema kukuricnejma, od kdy se muzou davat?
24. lis 2011 v 11:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dostyna já dneska taky načala takový sušenky, tak dvě do půlky ožužlal a zbytky jsem mu taky sebrala :wink:
24. lis 2011 ve 12:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pupicka právě, že už jsem to někde dávno četla, že je třeba ho i nosit přes druhý rameno a vlastně všechno na opačnou stranu.... u nás to teda není tak, že by se otočil jen přes jednu, ale dává jí asi přednost :wink: jde mu to prostě líp.......
myslim, ale že žádnej problém mít nebude. dneska jsem ho dala na deku a za minutu koukám, že byl pod lehátkem ( asi metr od deky) .. asi ho chtěl opravit.či co:
jinak když už se to moje dítko někam dopraví, tak vždycky nenápadně koukám, jak se mu to povede.... jak kdyby to věděl, tak se ani nehne. a jak na něj nekoukám, tak přecestuje celej obývák a já pořád nevím jak :grinning: :grinning: :grinning:
24. lis 2011 ve 12:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dendy88 držíme palečky, nás to čeká příští pátek :unamused:
24. lis 2011 ve 12:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dostyna já dávala jen kukuřičné křipky, ty se rozpustí v pusině a nehrozí udušení :wink:
24. lis 2011 ve 12:20  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
tak nozicky v poradku , dalsi kontrola jiz netreba :slight_smile: jen mam jeste pro jistotu davat na noc, ale to uz je malickost
24. lis 2011 ve 12:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@1luciferka1 taky jsem uz davala, ale prestala, asi jsem natrefila na nejaky blby a je tam pridana sul :frowning2: zkusim jit do zdravy vyzivy
24. lis 2011 ve 12:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@1luciferka1 a který to jsou.jsou to nějaký speciál a nebo jen ty normální co se prodávají v obchodě?
24. lis 2011 ve 12:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dostyna koupila jsem je ve zdravé výživě, a myslím, že je jde koupit i v lékárně, ale nejsem si jistá :wink:
24. lis 2011 ve 12:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@1luciferka1 ok,díky za tip
24. lis 2011 ve 12:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dostyna ja je koupila v rossmenu a ty jsou se soli
24. lis 2011 ve 13:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evinka85 malá se taky točí jen na levo,na pravo se občas snaží,ale nejde ji to.ale zas z bříška na záda jde přes pravou ruku takže se valí jedním směrem,ale teď se nějak na záda přestala točit.
@dostyna ty puzzle jsou super,já ji na zem dávám skoro od začátku,někde jsem četla že se to má tak to tak dělám.a navíc máme od země docela chlad,takže aspoň neleží na tom studeným,jen jak už se valí a všelijak posunuje tak už je jí to malý.dokoupila bych ještě jednu sadu ale máme to tu maličký tak si zatím bude muset vystačit :frowning2:
já koupila Dorince od nestlé takový podlouhlý sušenky,dobře se jí drží a vydrží dlouho.je to super věc když huláká,dám jí to do ruky a je klid.ale konec taky zabavuju.jen je od toho celá zapatlaná,ale co už že,lepší už to nebude :slight_smile:
24. lis 2011 v 18:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@1luciferka1 já je koupila normálně v albertu,jsou to přímo dětský od 6.měsíce.nějaký vyrábí i sunarka,ale ty co jsem koupila já se mi líbí že jsou podlouhlý a malé se dobře drží.u kámošek jsme zkoušeli různý jiný a jak je to malý tak to má skoro celý v pěstičce a trčí jen kousek a ona si žužle spíš prsty než sušenku a má to pak rozpatlaný celý v ruce.
24. lis 2011 v 18:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky a ty susenky sou bez cukru?taky bych to male dala ale nechci do ni rvat zbytecne cukry.

jinak dneska jumping a je to fakt mazec @monny89 smekam ze to davas, pro me mazec ale asi pudu i priste:slight_smile:
24. lis 2011 v 19:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek