• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Přidej se, jestli máš TP také květen-červen 2011.

8. března 2017 
@hribek bohužel nejsou bez cukru :frowning2: ale zase je tam hodně vápníku,železa,zkrátka hodně dobrého.
24. lis 2011 ve 20:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evinka85 jo jo, my taky nosime vyrazne vic na jednu stranu:(
24. lis 2011 ve 20:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hribek a líbilo??? Já byla už dvakrát no.. teď jsem vynechala, protože jsem byla na dodělávce kérky a piercingu, jdu za 14dní..
Je to mazec, ale už mám dole 2kg :slight_smile:
24. lis 2011 ve 20:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hribek co to je ten jumping? Taky hledam neco, cim bych se dostala trochu do kondice po roce a pul nicnedelani a neznicilo by mi to zada :slight_smile:
24. lis 2011 ve 20:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dostyna nedočítám, které sušenky?

Já mám koupené ty kukuřičné křupky :slight_smile: :slight_smile:
@pupicka trampolínky :slight_smile:
o tech krupkach jsem taky premyslela...vim, ze deti kamaradek je mely moc rady
@jana974 ja tady tak koukam a vidim,ze resite krmeni,ja jsem zkousela davat taky ze sklenicky a vubec to nechtela,tak jsem ji uvarila z domacich surovin a to uz krasne papa.Jo a na piti davam nekdy misto caje,povarene jablicka,klidne i se slupkou.Zaleju vodou a povarim uplne do meka a dam ji tu ochucenou stavu a to vypije uplne cele, klidne i povarit hrusku nebo svestky :slight_smile: krasne to na ni zapusobilo,ikdyz se nemohla vykakat.
24. lis 2011 ve 20:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monny89 to se jako hopsa na trampoline? to zni dobre :grinning:
@pupicka jsou dobré, bez cukru a zdravé :slight_smile:
@monny89 jj libilo:slight_smile: dik za typ. sice nohy boli jak prase, ale diky tomu ze jezdim na kolech tak sem to zvladla jinak bych to vzdala:astonished:
24. lis 2011 ve 20:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo holky, jeste jsem se chtela zeptat, uz se vam nektere dite plazi? Vitek zkousi neco, co vypada jako pohyb pidalky, je to docela komicke, ale myslim, ze ta jeho technika neni dobra :grinning: ...a navic to ma jednu chybku - nabira zpetny chod :grinning:
24. lis 2011 ve 20:43  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@hribek mě druhý den bolely svaly kolem páteře jak sviň :grinning:
24. lis 2011 ve 20:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pupicka to je správný vývoj, napřed se couvá :slight_smile:
ajaja...tak to vypada, ze trapmolinky nebudou nic pro me, kdyz je to tak narocny :(
@pupicka není to tak šílený, jedeš si svým tempem :slight_smile:
24. lis 2011 ve 20:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pupicka jojo hlavou napred a v pulce zlomena:slight_smile: taky to mame doma a presne stejne sem to pojmenovala pidalkovani:grinning:
@monny89 no ja sem zvedava jak zitra zvladnu ty kola:slight_smile:kdyz vstanu tak to snad pujde:grinning: a to mam jeste jit do prace tridit faktury

dneska hlidala malou moje mamka a rikala ze mala me celou dobu hledala, nastesti ze nebrecela ale chvilema natahovala. to teda bude. no asi nasadime uceni byt s nekym jinym nez jen semnou at si zvyka. nerada bych mela mamanka
24. lis 2011 ve 20:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pupicka neni to strasny. kdyz sem nemohla tak sem skakala podle svyho a nakonec ten pocit vyskakani je supr
24. lis 2011 ve 20:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hribek a kam v Brne chodis?
24. lis 2011 ve 20:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
24. lis 2011 ve 21:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kvardosek Děkuji za radu :slight_smile: , taky už jsem zkoušela i uvařit, ale je to úplně zbytečný, ona mi řve, jen vidí lžičku, zatne dásně a do pusy se vůbec nedostanu, tak jí to dávám jen na pusinu, aby to aspoň olízla a to se akorát rozprská a je to všude. Z flašky mi nechce nic od narození, je jenom kojená, Čaj jsem zatím nedávala a dávat ani nemám , začnu dávat, až bude něco konečně jíst. No nic, prostě se obalím trpělivostí. :sunglasses: Díky
25. lis 2011 v 09:06  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jana974 tak to budu drzet palecky :slight_smile:
25. lis 2011 v 09:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monny89 a co se na těch trampolínkách skáče? jen tak? my máme doma na zahradě velkou, tak že bych si to zkusila, ještě jsem na ní nebyla, páč jsme ji koupili, jak jsem byla těhu :wink:
25. lis 2011 v 09:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jsme měli včera doma veselo :frowning2: Manžel zakopnul o bednu a má úplně černej prst na noze, tak tu skuhral a nadával a do toho přišel večer Adámek z atletiky s naběhlým a modrým malíčkem na pravý ruce, taže jsme jeli v 9h večer v totální mlze 40km na chirurgickou pohotovost a přijeli o půlnoci s diagnozou naštíplý malíček a sádrou na 5týdnů. No hlavně, že jedeme v prosinci lyžovat :angry: :angry: . Dneska do školy ani nešel , tak tu máme tedy veselo.
25. lis 2011 v 09:12  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak uz nam zacinaji kazdorocni predvanocni radovanky....rano jsem mela na mobilu zpravu od manzela, ze mel nehodu, nastesti je v poradku, ale auto je na odpis :(.....a na me vlezla asi nejaka chripajzna....no proste den blbec! Takze na silnicich pozor!
25. lis 2011 v 09:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@1luciferka1 dávala jsem odkaz, je tam i video. různé sestavy, na špičkách, na patách, vahou, atd..
25. lis 2011 v 10:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pupicka je to děsný.já zimu nenávidím právě kvůli tomu sajrajtu na silnici.Hlavně že je vpořádku,plechy holt půjdou do šrotu,ale manžela máš celýho.
25. lis 2011 ve 13:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pupicka to me mrzi ale hlavne ze je manza v poradku.
25. lis 2011 ve 13:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pupicka jejda, tak to mi je taky líto, ale přesně jak píšou holky, hlavně že je manžel v pořádku. Tobě přeji brzké uzdravení. My s tím taky bojujeme už od minulého týdne. A nejde se toho zbavit. :frowning2: Nejhůř to nesla Verunka.... Snad už se z toho taky brzy vyhrabe. Já ještě dneska mám ucpaný nos, jak kdybych terpve začínala. A už to mám pátý den. :frowning2:
25. lis 2011 ve 21:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek