• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Přidej se, jestli máš TP také květen-červen 2011.

8. března 2017 
@realgs jo,jo u nás se chodí, ale mělo by se asi vždy, určo ti řekne :wink: jinak na kurzy sem nechodila a ani nebudu, stejně pak ani nevíš, jak porod bude probíhat,..... ale tak hodně holek chodí, já byla na vyvolání a stejně mi vždy porodní asistentka řekla - tak a teď dýchejte takhle,........ :slight_smile:
mám doma chlapy, mizím
6. led 2011 v 16:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
ale možná ty kurzy ty těhulky uklidní, pokud mají strach,...... :confounded:
6. led 2011 v 16:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky, co se týče předporodních kurzů, tak já chodit budu, každá rada dobrá :slight_smile:
6. led 2011 v 16:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
já si říkám, že toho spoustu budu vědět z netu a pak prý si stejně na nic nevzpomenu až přijde čas. Tak to asi taky nechám na přírodě. Chtěla jsem jít hlavně abych viděla porodnici, ale nejsem si jistá jestli by mě ten sál spíš nevystrašil. :confused:
6. led 2011 v 16:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@many já jsem na curku byla mezi svátkama,zvali mi krev pak mi dali vypít pul litru moc moc sladkého čaje a 2 hodiny jsem nesměla nic jíst ani pít a pak zase krev, test dopadl dobře 5,2 před 4,2 po.setřička mi naštestí řekla at si vezmu pítí a jídlo a hned jak budu moci at se najím :slight_smile:
6. led 2011 v 16:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
já nebudu chodit na kurzy,přijde mi to vyhození peněz,porod je naše přirozenost,porodit to musím a nechci si nechat motat hlavu,jediné co mě lákalo bylo těhotenské cvičení a to mi holky co už to májí za sebou poradili at si domu koupím míč a jen tak si na něm pohopuji že to je veškeré cvičení které tam dělali ,také jsem koukala že se to dá na netu stáhnout,tak třeba až přijde ten vhodný čas a mudr mi řekne že už mužu tak si to stáhnu a zkusím to doma. :grinning:
6. led 2011 v 17:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj,tak tohle je můj první příspěvek tady :slight_smile: Termín porodu mám na 26.5.2011.Už se nemůžu dočkat.Dokonce už mi i paní doktorka potvrdila,že to bude chlapeček :slight_smile: Celá rodina si přála holčičku,tak to nevyšlo :slight_smile:
6. led 2011 v 17:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@trija to máš recht :wink:
6. led 2011 v 17:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janadudy no já budu chodit, tady u nás jsou ty kurzy rozdělené do několika lekcí a není to jen o porodu,ale i o kojení, oblékání atd. takže mi jako prvorodičce se to bude hodit. a těch 500 kč mě nevytrhne :slight_smile:
6. led 2011 v 18:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@realgs já taky vše věděla z netu :grinning: seděla jsem na koníkovi furt :grinning: jinak na sál jsem se taky byla podívat i se segrou a sestřenkou, rodilly jsme pěkně po sobě, tak jsem si tam zavolaly, a domluvily návštěvu :slight_smile: věděla jsem z netu jen fotky, ale lákalo mě to na živo a holky taky :slight_smile: a setřička nám řekla, jak vše probíhá, kde se dává klystýr,........
6. led 2011 v 18:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dostyna vítáme tě tu :slight_smile:
6. led 2011 v 18:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dostyna tak holčička bude příště a tatin bude rád, že má prvně syna ne :wink: :wink: :wink:
6. led 2011 v 18:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janadudy a kdy máš vlastně termín :wink: nemáš to tu napsaný :wink: jinak u nás se pije jen 0,3 :wink: a teda u Ladíka jsem to zvládla, ale jednu dobu mi bylo moc moc zle, tak toho se zase bojím, ale trvalo to tak 20 minut a pak to bylo už dobrý, to pití a jídlo je naprd no :confounded: a nejhorší, že ani vodu nesmíš už od půlnoci :confounded: takže poletím opět hned ráno na 6, vše sebou a pak hned do poradny, je to naštěstí v jedné budově :slight_smile:
6. led 2011 v 18:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janadudy cvičit sem taky nechodila a na míči skáču u počálu :wink: :wink: :wink: :grinning: :grinning: :grinning: a ten cukr, bylo ti zle nebo vůbec, dost holek to i vyzvrací a musí znovu :confounded: chuderky :confounded: jo a vy to máte půl litr, tak možná víc zředěný, jak ti to chutnalo, my jsem se s kámoškou zhodly, že je to jak přeslazený sprite :wink:
6. led 2011 v 18:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky popravdě já u Ladíka tady nechtěla i skrz penízky, připadlo mi to hodně :grinning: že mu raději něco koupím a je fakt, že nelituju, že jsem nechodila, protože některá i chodí a pak stejně jde na císaře a dýchání,.... jí je na nic a jinak s kojením například :frowning2: tak jsem se těšila a začátky horor :frowning2: no dali mi ho pozdě a špatně sál..... jsem ráda, ale že jsem vydržela, sice si dost pobrečela a hlavně v nemocnici, ale doma už bylo líp a sestry a to jejich kojení a rady, jedna s těma dudlíkama ( si nevzpomenu teď jak se tomu říká :grinning: ) pak přiletěla další, proč stím kojíte, to musíte bez toho,.........a jak mě učila jedna dokrmovat, jak špatně sál, tak to bylo taky super, no a po čase jsem viděla dvd a sestřička mi to ukazovala pěkně špatně :confounded: to bylo stříkačkou, naštěstí tu jsem pak nepoužívala no,.......................
no co hlavně budu chtít, abych malýho dostala po porodě co nejdřív k prsu, aby nám to sání šlo pěkně :slight_smile: a doufám, že půjde :slight_smile:
no ale píšu jen svoje, nechci žádnou těhulku odrazovat nebo tak, když chcete na kurzy,... jděte :wink: třeba zrovna vy řeknete, jak vám ten kurz bodl :slight_smile: .................
6. led 2011 v 18:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
mizím, jsem se zase vykecala :slight_smile: jdu odpočívat, je Kamarád do deště :grinning:
6. led 2011 v 18:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@many Tátovi je to myslím i jedno :slight_smile:)) Myslím,že má trochu strach z toho prcka,a já se přiznám taky,že nevím do čeho jdu :slight_smile:))
6. led 2011 v 18:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dostyna Ahoj vítám tě... my to máme taky tak, pro oba dva je to poprvé a manža je z toho taky vykulenej, i když nahlas to neřekne :grinning:
6. led 2011 v 18:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to jsem ráda,že nejsem sama :slight_smile: Taťka to ale zvládne a já snad taky :slight_smile:No byť je mi 33 let tak je to poprvé.Z porodu strach nemám,je mi jasný,že to není žádná procházka růžovou zahradou,ale strach mám z personálu.Jak se na mě někdo šklebí,jsem v háji :slight_smile:
6. led 2011 v 18:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@many termín máme 12.6....a s toho čaje mi bylo zle,musela jsem se prosit abych to dopila,když to viděl manža tak se kroutil taky,lituju holky co na to musí,a kord když mají nevolnosti,uplně chápu že to nikdo nevypije, mě bylo zle tak 1,5hodiny pak to pomalu ustavalo,nemohla jsem ani vyjít schody do té laboratoře a to bez studu jsem chodila s pytlíkem v ruce... :slight_smile: vubec nevím k čemu bych to přirovnala mělo to trochu ovocnou příchut a bylo to vlažný
6. led 2011 v 18:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dostyna ahoj já bych taky chtěla holčičku,ale i chlapeček bude fajn........hlavně at je zdravej
6. led 2011 v 18:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janadudy nestrašte,čeká mě to taky :slight_smile:
6. led 2011 v 18:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janadudy no já chtěla holčičku,protože mám od ségry obrovský kvanta holčičích hadříků.Takhle to bude muset vydržet a třeba to napodruhé vyjde .-))) Ale na chlapečka se moc těším...jsou prý větší mazlíci...ale holčičky se zase líp oblíkají .-) Ale hlavně ať je Toníček zdravej
6. led 2011 v 18:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dostyna jéééé vubec tě nechci strašit každá mamina to snaší jinak :wink:
6. led 2011 v 18:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dostyna Tak já se taky trochu bojim personálu, ale doufám, že je odzbrojím úsměvem a když ne, tak budu nadávat :grinning:
6. led 2011 v 18:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janadudy no tak já jsem celkem na sladký,tak snad tam neudělám ostudz :slight_smile:
6. led 2011 v 18:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@germaine na to sázím taky...jsem strašnej kašpar a i paní doktorka říká,jak je vždycky nadšená,když vejdu do ordinace,tak se mnou přijde energie.Jenže vím jak někteří lidi nemají tak energický lidi rádi :slight_smile:
6. led 2011 v 18:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dostyna Nedělej si hlavu už dopředu, třeba narazíme na samý úžasný sestry i doktory...
6. led 2011 v 18:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
zase jdu za váma :slight_smile: synek si hraje a já budu pomalinku odbíhat k filmu :grinning: stejně bude pomalu končit :slight_smile: ale žeru ho od mala :grinning:
@janadudy tééda tak to si byla brzo na cukrech :wink: jinak co si pamatuju teda, tak mně se udělalo zle hned po 15ti minutách a trvalo to těch 20 minut, měla jsem sebou sluchátka na mobil a poslouchala rádio, nebyla tam totiž ani noha :grinning: ale těch 20 minut bylo hrozných, myslela jsem, že si lehnu na tu studenou zem a budu ležet jak lazar :slight_smile: ale pak to přešlo a už mi bylo hej akorát jsem se těšila, až se napiju vody :wink: jinak pak to čekalo i segru a sestřenku a já byla hodná :grinning: a šla s něma :grinning: aby měly ským pokecat,.... :grinning: no já tam budu zase sama určo :confounded: a nebo budu mít štěstí na nějakou těhulku :slight_smile: jo,jo bylo to takový citrónový, no fakt mi to přípomínalo dost přeslazený sprite :grinning: no už se fakt těším :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
@dostyna bude to Toníček po tatínkovi nebo je to přezdívka :wink:
6. led 2011 v 19:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
a pak další rada, den předtím nejíst nic aromatickýho :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: já totiž jedla cosi s cibulí, už nevím co, nebo že by rybí pomazánku a ikdyž jsem si čistila zuby, tak jak jsem měla sucho v hubě, tak jsem furt cítila cibuli :grinning: to si pamatuju :grinning: a bála jsem se, že ze mě táhne :sweat_smile: :sweat_smile: takže teď žádnou cibuli,.... :zipper_mouth: :zipper_mouth: :zipper_mouth:
je to blbý, ale nemůže se ani blbá žvýkačka :confounded:
6. led 2011 v 19:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek