• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Přidej se, jestli máš TP také květen-červen 2011.

8. března 2017 
díky holky, jasne, ze je nejdulezitejsi, ze je manza celej, ale ja uz se z nej vazne picnu...on je totiz strasnej zbrklon....a kazdorocne nas prvni namraza na silnici stoji pekny prachy za opravu auta (tentokrat teda uz je rovnou na odpis)...no jestli malej bude zbrklej po tatovi, tak to se mam na co tesit :slight_smile:...to budu do 2 let uplne sediva :slight_smile:.
Jeste se musim pochlubit, uz se otacime i z briska na zada a pilujeme pidalka styl plazeni :slight_smile:. Na vcerejsi pulrocni kontrole jsme meli 68 cm a 7420g, ale nedostali jsme vcelicku, protoze mame laryngitidu :(...chudacek malej, nevim, jestli to chytl ode me...
Tak hlavne vsem nemocnym a nachlazenym brzke uzdraveni!!
26. lis 2011 v 08:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Všem nemocným brzké uzdravení. :wink: To je ta nemožná inverze, všude tma, smog, smrad, pak má bejt člověk zdravej a mít ještě ke všemu optimistickou náladu :angry: :angry: . Naše malá si dnešní noc tedy dávala do nosu :sunglasses: Jsme měli večer oslavu, dala jsem si dort se šlehačkou a Amálce asi dooost chutnal, protože vstávala co 2hodiny na jídlo. Uf, jsem si ho musela dát ještě i k snídani, abych nabrala energii po tý vydařený noci.
@pupicka kluci bývají často po tatíncích :sweat_smile: a neboj, já jsem zešedivěla hned po první dceři :grinning: :grinning: , hlavně že je manža celej :sunglasses: :sunglasses:
26. lis 2011 v 11:41  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pupicka ja zacla sedivet jeste pred malou:grinning: tak nevim...:grinning:
26. lis 2011 ve 13:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj :wink:
tu nikdo?
Holky mám dotaz, padají vám a mastí se ještě vlasy? Mě padají teda míň, ale ofina mě prořídla, ale když si udělám kdekoliv na hlavě pěšinku, tak mi z ní trčí nové vlasy, takový ježek :grinning: . Když si je umyju vypadá to legračně, jsem strašně ráda, že rostou nové, jen než mi dorostou k těm co mám až po prd....tak to bude dlouho trvat. No ale mastí se mi festovně a dost mě svědí hlava, už hned třetí den po umytí, lupy ale nemám.

JO a malá už říká zřetelně bába, ajaj, ajajaj, blé, ma , va, bu, ba , je , ja, a takové francouzské r :grinning: , je to psina :grinning:
26. lis 2011 ve 20:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ikopretinka cauky, ja to mam uplne stejny uz mi prestaly padat, a presne vepredu uprostred mi narostl asi 1cm jezek a vypada to fakt komicky. vlasy si musim umyvat kazdej den, strasne se mi masti, a je to fakt otrava:frowning2:
26. lis 2011 ve 20:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky mam dotaz myslite ze bych mohla smichat mrkev co jsem udelala ja a kupovanou sunarku s masickem dohromady ? nikolce ta sunarka vubec nechutna tak jsem si rikala kdybych to smichala se sladkou mrkvi ze by se ta chut mohla zlepsit ??
27. lis 2011 v 10:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dendy88 ja myslim ze jo, max to nebude chtit a vyhodis to
27. lis 2011 ve 12:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj maminky, tak dneska je Verunce přesně půl roku a poprvé jsme dali v poledne mrkvičku. Teda té to chutnalo. Kéž by jí to zůstalo. :slight_smile: No a já už konečně začnu pomale vynechávat kojení a budu ho nahrazovat UM. Chtěla bych tak do měsíce přestat kojit úplně, snad se zadaří.
27. lis 2011 v 15:17  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lolla79 taky mame dnes pulrocek :slight_smile:
27. lis 2011 v 18:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hribek dekuju, tak uvidim :slight_smile:
27. lis 2011 v 18:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky, tak co nového? My jsme všichni 3 marodi :frowning2: V úterý máme půlrok :slight_smile: A dneska měl Dáda první kukuřičnou křupku :slight_smile:
27. lis 2011 v 18:33  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lolla79
@dendy88 gratulace k pul roku:slight_smile:
@monny89 a chutnala?
ja posilam vanocni foto:slight_smile: dneska sme se byli kouknout na vanocnich trzich a Izulka to cely prospala:slight_smile:
27. lis 2011 v 19:15  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@hribek ale jo, snědl dvě, ale opatlanej byl snad až na zádech :grinning:
A malá je krásná :dizzy_face:
27. lis 2011 v 19:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dendy88 tak to vám gratuluji. :slight_smile: Letí to šíleně, ani se nenadějeme a prckům bude rok a už budou chodit. :slight_smile:
27. lis 2011 ve 20:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monny89 Pěknej chlapeček. :slight_smile: Nic si z toho nedělej, my taky všichni marodíme - už týden, ale jaksi se z toho nemůžeme úplně vyhrabat. :frowning2: Tak přejeme brzké uzdravení.
27. lis 2011 ve 20:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hribek děkujeme za gratulace. :slight_smile:
Kde jste byli na trhách? Ve městě nebo už na BVV? Abych řekla pravdu, tak jak doma marodíme, tak ani nemám přehled od kdy ty vánoční trhy jsou. Co se mě doneslo, tak že snad v pátek se rozsvěcoval na Svoboďáku stromek.... Takže předpokládám, že už byly i trhy. A jaký to bylo? Stejný jako každý rok?
Malé to sluší. :slight_smile:
27. lis 2011 ve 20:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monny89 diky:slight_smile:
@lolla79 na svobodaku a zelnaku jsou, na svobodaku je polovina namesti jen jidlo a piti no sila...

PS PRODAM TCHYNI. zn.PRIPLATIM!!!
27. lis 2011 ve 20:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lolla79 díky.. a taky se z toho brzy vyhrabte.. mě už to leze krkem.. :unamused:
@hribek copak ti provedla :grinning: :grinning: :grinning:
@monny89 ale sedi tu a furt jebe.furt delame neco spatne a nebo to nedelame no proste sila. a nejhorsi je ze nas furt kontroluje, 2x nez jde do prace mi rekne at povesim pradlo ja ji reknu ze ok a stejne jeste 2x vola ze to mam povesit. no jako sila...
27. lis 2011 ve 20:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hribek trochu přehnaná ne? :sweat_smile:
27. lis 2011 ve 21:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monny89 jj je driv sem ji i odporovaala ale za tech skoro 8 let uz sem rezignovala, parkrat pokyvu hlavou ze jo a je klid. ale klido ti ji poslu na vikend nechces?:grinning: jakoze pro pobaveni, nebo bys mi ji mohla dat do latky a poslat zpatky
27. lis 2011 ve 21:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hribek To ti teda moc nezávidím.... Tak ať tě moc neprudí. Já tchyňu s tchánem nemusím teda vůbec a oni mě taky ne, takže taky prožívám sem tam hodně krušné chvilky, ale díky Bohu, že je vídám málo. Ale i to málo stačí - vždy týden předem když vím, že přijdou, tak mám už nervy. A přiznám se, že už se děsím vánoc, že je zase uvidím... :frowning2: A to určitě je uvidím i na Mikuláše.... Nejhorší je, že když se do mě pustí, tak nemám zastání ani u mýho chlapa - aby si to nepohnojil, tak ještě přikyvuje jim. Závidím těm, kdo tchyni s tchánem nemá...
27. lis 2011 ve 21:27  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lolla79 no ja nastesti zastani vetsinou mam, ale obcas dela ze to nevidi a to si pak odemne schyta....:slight_smile:
27. lis 2011 ve 21:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hribek To je dobrý, mě stačí ta moje.. ještě že jezdí jen občas.. jsou 100km daleko :grinning:
27. lis 2011 ve 21:33  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@monny89 njn tak to zkusim udat jinde:grinning:
27. lis 2011 ve 21:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hribek hodně štěstí :grinning:
27. lis 2011 ve 21:39  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@monny89 dik snad se do svatku zadari:grinning: pac to jinak asi o me uslysite ve zpravach ze skoro snach zabila tchyni:grinning:
27. lis 2011 ve 21:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hribek :grinning: :grinning: :grinning: ty seš trubka :grinning: :grinning: spíš jí vožer a choď do příkopu za hranice :grinning: :grinning:
27. lis 2011 ve 22:16  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
28. lis 2011 v 08:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek