• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Přidej se, jestli máš TP také květen-červen 2011.

8. března 2017 
@hribek tak to ti nezavidim , ja teda taky nemusim svoji skoro tchyni ale ta k nam prijde jen asi tak jednou do mesice a to ji musi jeste pritel pomalu nahanet aby se tu ukazala :slight_smile:
28. lis 2011 v 08:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dendy88 zavist:grinning: jestli chces tak ja ti tu moji klido budu posilat i 2x do tydne:grinning:
28. lis 2011 v 08:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hribek to ani nemusis :slight_smile: me staci ta moje , ta mi teda do niceho nekeca ( jeste aby to ), u nas je to zas o necem jinym
28. lis 2011 v 08:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hribek a umí tychně vařit:slight_smile:?
28. lis 2011 v 09:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lolla79 gratulujem k pulrocnim narozeninam a prvni mrkvicce:slight_smile:!! Tak ses uz konecne dockala :grinning: !
28. lis 2011 v 09:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, mam dotaz...nemate nekdo zkusenosti s lecbou laryngitidy? My jsme na to dostali od Dr. Fenistil kapky a me se to moc nezda...a hlavne ,alej je z toho uplne silene unavenej a u kojeni tim padem usina jeste vic nez obvykle:(...ale zase jsem se po skoro 2 mesicich vyspala zase celou noc.)
28. lis 2011 v 09:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pupicka jojo umi a obcas i dobre:grinning: ale jen takovou tu klasiku, rajska koprovka atd...
28. lis 2011 v 09:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hribek tak ja bych ji na tyden prubla :slight_smile:! Jinak ja mam tchyni v pohode....ale varit moc neumi :slight_smile:
28. lis 2011 v 10:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
ach jo, pardon, zase jsem tam vlozila prispevek pod jinym nickem (v6r)....
28. lis 2011 v 10:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dáte prosím kámošce like? http://community.hipstamatic.com/submissions/183411 Chtěla by vyhrát výstavu v londýnské galerii.... děkuji :slight_smile: Otevřít a dole dát Like :slight_smile:
28. lis 2011 v 10:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pupicka ok jak dojde z prace tak ji zabalim do krabice a expres posilam PPL s nejvetsi prioritou:slight_smile:

tak jsem dopekla a ted uz jen nazdobit
28. lis 2011 v 10:52  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@hribek týý jo, ty seš fakt dobrá....já pečení asi nedám :slight_smile:. Tchýni vyzkouším, ale jen jestli je možnost vrácení do 14ti dnů bez udání důvodu :grinning:
28. lis 2011 v 11:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pupicka je to nevratná půjčka:grinning: no peceni me chytlo ale uvidime co pozdeji:slight_smile:
28. lis 2011 v 11:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hribek ahoj, jééé,tady se už peče :slight_smile: No jo, taky mě to čeká :unamused: Nejhorší je, že mě to všichni sežerou dřív než to nandám do krabic :angry: :angry: .
28. lis 2011 ve 14:05  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jinak hlásím, že už se nám dneska vyklubal druhej zoubek, tak máme dole hryzáky kompletní :grinning: :grinning: .
28. lis 2011 ve 14:08  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
A taky už nám docela jde papat se lžičkou. Jsou to horory,ale pár lžiček sní :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: Akorát jsem jí nejdřív musela oblafnout. Jak nechtěla pořád otevírat pusu, tak jsem jí dala na zkoušku olizovat banán. Ten jí tedy dooost zachutnal a začala otevírat pusinu, tak jsem jí tam mezi tím vrazila mrkvičku :astonished: a docela to pochroupala. Banán už teď nedostane,ale oblafla jsem jí pěkně :grinning: :grinning:
28. lis 2011 ve 14:11  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jana974 jé to ti celkem závidím, že u vás to cukroví tak jede. Já každý rok peču a každý rok spoustu cukroví vyhazuju.... U nás to pro změnu nikdo moc nejí. Takže jsem se letos zařekla, že víc jak 6 druhů péct nebudu... A uvažuji jen o poloviční dávce. Snad jen vanilkový rohlíčky udělám z dávky plné. :slight_smile: Ty já zbožňuju. :slight_smile:

Gratulace k zoubkům. :slight_smile:
28. lis 2011 ve 14:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lolla79 děkujeme, docela to proběhlo bez slz . Ale podle toho, jak pořád slintá, tipuju, že do roka jí vylezou všechny včetně moudráků :grinning: NO a rohlíčků, těch bych mohla udělat plnej náklaďák,ale ty tááák nerada dělám. Nejradši dělám slepovaný linecký :stuck_out_tongue_closed_eyes:
28. lis 2011 ve 14:19  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hribek úplně s tebou soucítím, tchýni bych nejradši viděla jen 30.února :grinning: :grinning: :grinning:
28. lis 2011 ve 14:21  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@jana974 tak super,to už je na dobré cestě a snad už bude ze lžičky papá.To můj manžel má ještě trik,že když ho rozesměje,tak otevře pusu a šup tam s kaší :grinning: Většinou večer už je unavenej,tak bud ho rozesmějeme a nebo jak pláče a otvírá pusu,tak mu to tam ládujeme :grinning:
28. lis 2011 ve 14:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dostyna no to my předtím taky zkoušeli, normálně se směje jako blázen,ale když se šlo na jídlo, tak byla vážná :wink: :wink: a když brečí, tak to jí nekrmím, nechci, aby měla pak k jídlu odpor.
28. lis 2011 ve 14:37  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zatím ahoj, u nás vysvitlo sluníčko, tak jedeme na chvilku ven.
28. lis 2011 ve 14:39  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
cusik holky, ja se chystam s kamoskama na kafe a vinecko uz se tesim. tata bude hlidat tak si mama da trochu oraz
28. lis 2011 v 15:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
29. lis 2011 v 06:35  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
@lenicenka17 sikulka to uz tak pekne stoji ? :slight_smile:
29. lis 2011 v 07:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenicenka17 tyyyy jo, vy uz sedite? Parada!
29. lis 2011 v 07:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, mam zase dotaz? Vitek ted asi v plne sile objevil pindika a pri kazde mozne prilezitosti se za nej chyta, taha (az mam nekdy strach, ze si ho urve), dokonce i pres plinku se ho snazi nahmatat nebo se tam aspon mlati.....myslite, ze je to normalka nebo ze ho tam muze neco bolet (jsem si rikala, aby treba nemel zanet nebo tak neco). No a neco podobnyho dela i s uchem ...strka si pri kojeni do nej prsty, ruluje si ho, macka....tak nevim.
A jeste dotaz z jineho soudku - holky mate nekdo zkusenosti s rukavnikem na kocar nebo jak se to jmenuje? Vyuzily jste ho nebo myslite, ze je to jen dalsi zbytecnost?
29. lis 2011 v 07:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo a Vitek dostal k pulrocnim narozeninam penovy puzzle a je z toho uplne vedle :slight_smile:!!! Vcera stravil asi hodinu tim, ze se ho snazil z te zeme snist a ujizdel na tom, ze ho skrabal a poslouchal, jake to dela zvuky :slight_smile:...a ted prave zuzla penovou trojku a je blazenej :slight_smile:....takze super darek:slight_smile:
29. lis 2011 v 07:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, muzete mi holky vysvetlit z jakyho duvodu mi stoply album kdyz sem tam mela 3 fotky z peceni? spousta ostatnich tam ma peceni taky a alba normalne jedou:frowning2:
29. lis 2011 v 07:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pupicka me prijde ze stoji :grinning:
29. lis 2011 v 08:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek