• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Přidej se, jestli máš TP také květen-červen 2011.

22. září 2016 
@pupicka nevim jak se to jmenuje ale hodne maminek si to chvali, a ja nevim myslim si ze kdyby ho neco bolelo tak by asi rval ne ? proste ho neco asi nove zaujalo :slight_smile:
29. lis 2011 v 08:11  • Odpověz  • To se mi líbí
@hribek ahoj, tak duvod nevim, uz rano jsem si cetla ze to pises a bud natrefili zrovna na tebe anebo me jeste napadlo ze ostatni maminky tam to cukrovi delali s detma ??
29. lis 2011 v 08:13  • Odpověz  • To se mi líbí
@pupicka neboli, zacina si ohmatavat svoje telo:slight_smile: poznava se, chlapecci to delaji hodne
29. lis 2011 v 08:14  • Odpověz  • To se mi líbí
@dendy88 no asi pri kazdym fotu tam jeste nastrcim isabelcinu ruku nohu nebo ucho aby bylo videt ze to sem patri:grinning:
29. lis 2011 v 08:15  • Odpověz  • To se mi líbí
@hribek ja jen rikam co me napadlo :slight_smile: a nebo se proste nudi, hodne maminek si na to stezuje jak tady mazou alba , me se to zatim nastesti nestalo :slight_smile:
29. lis 2011 v 08:17  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj holky :slight_smile:
@pupicka u nás se řeší úplně to stejné. při přebalovaní, při koupání - mačká si pindíka tak, až se bojím,že si něco udělá. přes plínku si ho taky občas chytá a plácá se do něj (ale on se mlátí i do bříška). přijde mi to normální, objevuje svět :slight_smile:
na ucho si taky šahá,ale jen když už je hodně unavenej a nemůže třeba zabrat.
rukávník mám objednaný, doufám, že to nebudou vyhozené peníze. nesnáším rukavice,už se těším,až nebudu mít omrzlé prsty :grinning:
29. lis 2011 v 08:23  • Odpověz  • To se mi líbí
@pupicka ahoj, rukávník mám a využívám. Nemusím teď tahat rukavice, je to příjemné na ruce.
29. lis 2011 v 08:26  •  3 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
@pupicka taky rukávník máme a nejsou to vyhozený peníze, koupili jsme obyč. od Emitexu za 189káčé a je fajn, určitě jsou i lepší a dražší (že má každá ruka svůj otvor), ale tenhle plní službu vrchovatě. Já jsem teda na ruce zmrzlina, tak většinou rukavice stejně mám i v něm, ale rozhodně být nemusí.

jinak u nás pinďa taky objeven, já myslím že je to úplně normální fáze, děti si touto dobou objevujou dolní část těla (nejdřív chytají stehýnka, pak kolena, nakonec půjdou do pusy palečky) a holt u těch kluků je tam tohle navíc, tak proč za to nerafnout taky :sweat_smile: Úplně to vidím, jak je to automatický i když je oblečený a položím ho na zem, zvedne nožičky a mezi ně vrazí ruku.
29. lis 2011 v 09:33  • Odpověz  • To se mi líbí
@pupicka sama ještě nesedí hned se klade,ael když ji držím tak sedí pěkně :slight_smile: Ale není na to čas tak spíš sedí jen v krmítku :grinning:
29. lis 2011 v 09:42  • Odpověz  • To se mi líbí
@elana dá se ten rukávník koupit na netu??

Holky kolik vám děti váží v půl roku?? my sme tacoví trošku pucci :slight_smile:
29. lis 2011 v 09:45  • Odpověz  • To se mi líbí
@elana je, tak palecky u nohou jsme objevili uz davno :slight_smile:...a pinda je pinda :slight_smile:!
29. lis 2011 v 10:08  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak holky diky za odpoved...jsem se uklidnila....no jo, holt, jsem uz starsi matka a navic prvorodicka a kolem me zadny decka moc nebyly, tak jsem to nemela kde okoukat...tak mam holt nekdy dotazy jako trdlo :slight_smile:!
Rukavnik objednavam, abych si taky udelala radost k vanocum :slight_smile:....je tu u nas dneska krasne bilo, tak muzem i s tou nasi zatrapenou laryngitidou ven :slight_smile:!
29. lis 2011 v 10:10  • Odpověz  • To se mi líbí
@lenicenka17 my mame v pul roce 7420g, ale ja myslim,ze Vitek je dost drobny ikdyz pani doktorka porad rika, jak se ji zda statny :slight_smile:
29. lis 2011 v 10:10  • Odpověz  • To se mi líbí
@lenicenka17 dá, zadej si do seznamu "rukavnik Emitex", vyjede Ti plno odkazů. Mají šedý, černý a hnědý. Nahoře je šusťák, uvnitř fleece, ne moc tlustý, ale opravdu hřeje. Mně malinko vadí, že tím, jak není pro každou ruku zvlášť kapsa, tak tím středem přece jen trošku fouká, ale to záleží na tom, jaká jsi citlivka. Kdyby Tě to štvalo, tak koukej po takových, co mají co ruka, to vlastní díra, po městě jsem je viděla, ale kdo je vyrábí, nevím.

jinak náš prcek měl v 5m a 2 týdnech 7150g, dost na tom teda juchal, tak to není přesné, ale zhruba...
29. lis 2011 v 10:22  • Odpověz  • To se mi líbí
@lenicenka17 Naše Amálka měla v 5měs a 2 týdnech 7600g, půlrok máme zítra , tak myslím, že tak 7800 g minimálně
29. lis 2011 v 10:30  •  3 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
holky co budete dávat manžílkům pod stromeček,mysi vždy jednu blbinku koupime tajně,ale letos fakt netuším co :slight_smile:
29. lis 2011 v 11:57  • Odpověz  • To se mi líbí
@lenicenka17 já koupila parfém Hugo Boss a ještě mu chci koupit něco na oblečení.
29. lis 2011 v 16:35  • Odpověz  • To se mi líbí
@lenicenka17 tak my si s pritelem nedavame nic kupujem si co chceme behem roku takze to neresime a me to nevadi :slight_smile: jinak na 5,5 mesicich jsme meli 7390 , uvidim zitra chci jit k doktorce tak uvidim :slight_smile: a jinak holky kolik vam maly pribrali od narozeni ? :slight_smile:
29. lis 2011 v 17:57  • Odpověz  • To se mi líbí
@dendy88 3500g......7900-8000g tj. tak 4,5kg.
29. lis 2011 v 18:25  •  3 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
@lenicenka17 Manžel furt vykládá, že si někdy musíme koupit meteostanici, tak už jsem mu jí tajně koupila. :wink:
29. lis 2011 v 18:27  •  3 děti  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
Ahojky, tak půlroční KO -71cm a 8820g :slight_smile:
29. lis 2011 v 18:30  • Odpověz  • To se mi líbí
@lenicenka17 manžel si koupil sám.. tetovací studio, zatím tedy jen domů, ale chce tetovat :grinning: :grinning:
29. lis 2011 v 18:31  • Odpověz  • To se mi líbí
@jana974 takj to si rikam taky uz nejakou dobu :slight_smile:
29. lis 2011 v 18:31  • Odpověz  • To se mi líbí
@monny89 tak kdyz uz ma tetovanou manzelku :slight_smile:
29. lis 2011 v 18:32  • Odpověz  • To se mi líbí
@hribek Mě tady smazali album Svatba :angry: že to nesouvisí s dětmi, ač jsem na fotkách těhotná.. no chápej to?!
29. lis 2011 v 18:32  • Odpověz  • To se mi líbí
@pupicka Rukávník mám Emitex.. a už nikdy... je to šunt, profukuje, je krátký.. objednávám Kaarsgarden ten je teplejší a delší! :slight_smile:
29. lis 2011 v 18:33  • Odpověz  • To se mi líbí
@dendy88 on se do toho zamiloval úplně :grinning: :grinning:
29. lis 2011 v 18:35  • Odpověz  • To se mi líbí
Čau holky, tak máme už asi měsíc rukávník Kaarsgaren v černozelené kombinaci a to je pošušňání :grinning: vevnitř je takovej jakoby sametovej, za mě doporučuju :slight_smile: na Emitex jsem slyšela taky samý negativa :wink:
29. lis 2011 ve 20:21  • Odpověz  • To se mi líbí
29. lis 2011 ve 20:22  • Odpověz  • To se mi líbí
@lenicenka17 my v 5m a 3 tydnech 7,69kg a 65,5cm, sme prcci:slight_smile:
@dendy88 mala mela 2650g takze 5kg
@monny89 zrejme si tim mazanim leci mindraky:slight_smile:
29. lis 2011 ve 21:02  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek