• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Přidej se, jestli máš TP také květen-červen 2011.

22. září 2016 
@hribek me porad segra rika jak mam velkou holku , ale ji se narodili obe holky pod 3 kila jedna 2600 a druha asi 2100 takze skoro o polovinu min nez nikca :slight_smile: my jsme pribrali 3,5 kg od narozeni
29. lis 2011 ve 21:15  • Odpověz  • To se mi líbí
a jinak posledni doubou ta nase mala mrska na nas zkousi ze kdyz ji dam do postylky na noc tak rev... chce pozornost, nastesti tatinek je tvrdej :grinning:
29. lis 2011 ve 21:19  • Odpověz  • To se mi líbí
mám rukávník také Kaarsgaren a je velkej, prostornej a teplej a jak se tu řešilo, že je lepší na každou ruku zvlášť, tak nevím, mě to nepřijde, že by do tohohle uprostřed foukalo, uprostřed jsou patenty a mě do něj tedy nefouká. Mám černo červenej a stál asi 240Kč.
29. lis 2011 ve 21:32  •  3 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
Nám zase malá začala neskutečně ječet. Řve a ječí na celej barák. Tuhle mi zařvala do ucha a normálně mi na chvilku zalehlo :grinning: :grinning:
29. lis 2011 ve 21:34  •  3 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
@jana974 no a jeste by me zajimalo jestli to dela vase mimi nektery z vas... si ji vezmu do ruky at ji vidim hezky do tvare a ona potvurka zacne provokovat a otaci oci vsemi smery jen aby na me nemusela koukat a u toho se smeje :slight_smile:
29. lis 2011 ve 21:57  • Odpověz  • To se mi líbí
@dendy88 Nás dítko taky někdy schválně zasklívá a ohromně se tím baví. Jinak nám od narození přibrala 2,2kg, ale my jsme extrém. Váha v 6m 6170g na 68cm.
@pupicka Mám rukávník od Emitexu a jsem spokojená. Možná kdybych vyzkoušela jiný, byl by lepší, ale mně stačí...
29. lis 2011 ve 22:13  • Odpověz  • To se mi líbí
@aajda u nas to dela vzdy ne jen nekdy... kdyz si ji proste vezmu do ruky tvari v tvar a nedelam zadny zvuky na upozorneni ktery by ji zaujali , koukam na ni jen ocima tak kouka vsude mozne, ta si ty oci kolikrat pomalu vyvrati aby na toho dotycnyho nemusela koukat :grinning:
29. lis 2011 ve 22:21  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky,tak jsem asi přišla na to,proč se mi ten malej zázrak začal v noci budit a odkopávat.Bylo mu teplo :frowning2:
V ložnici máme nějakých 21stupnů,spí za zavřenýma dveřma a v obýváku topíme v kamnech.Jakmile jdeme spát a otevřeme,tak se do ložnice dostane teplo a asi je to na něj moc.Tak jsem ho dnes dala jen do spacího pytle a peřinu oddělala,tak jsme zvědavá zda to tak bude i dnes vnoci
30. lis 2011 v 07:59  • Odpověz  • To se mi líbí
já ten rukávník od Emitexu mám na kočáru u našich, včera jsem objednala domů ke kočáru ten Kaarsgaren (kočár mám tmavomodrý a tento má variantu s bleděmodrým vnitřkem, tak proto hlavně), takže budu moct posoudit výhody obou, až dorazí :wink: , tak pak napíšu. Jako pravda je, že asi tím Emitexem trochu fouká, protože je kratší, nekryje zápěstí úplně, ale já to nějak neřešila, šla jsem prostě městem, byla mi zima, vlezla jsem do Človíčka a koupila rukávník jaký mi dali :slight_smile: , takže víceméně jsem spokojená. Uvidím, jaký bude tamten.

to zasklívání nám Ondra dělá taky, docela často mi to dělá i v postýlce, když k němu ráno přijdu, směje se a schválně neotočí ke mně hlavu :sweat_smile: Jsou to mršky.
30. lis 2011 v 08:12  • Odpověz  • To se mi líbí
@dostyna male taky vadilo teplo to se budila celou noc, ted tam mame tak 19 stupnu a v pohode
30. lis 2011 v 09:05  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojky holky :slight_smile:
tak hlásím, že už máme druhý zoubek :grinning:
jinak už pomalu v menších dávkách papkáme i přesnídávečky :slight_smile:
jinak děláme pápá, paci paci a berany berany duc :grinning:
jinak z bříška na záda se furt neee a neee přetočit, furt si tam blbě dává tu ručku, snad na to už brzo příjde :slight_smile:
30. lis 2011 v 09:49  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@jana974 také po ní toužím :grinning: po té meteostanici :slight_smile:

@lenicenka17 v půl roce máme 9 kg :slight_smile:
30. lis 2011 v 09:53  • Odpověz  • To se mi líbí
@hribek pěkný perníčky :slight_smile: my budeme péct v pátek s tatinem, jak synáčky uložíme do pelechu :slight_smile: no možná Ladík bude snáma, ať má zážitek :slight_smile:

tak se vás snažím trošku dočíst, ale nemám šanci a čučím , že tady řešíte rukávník :grinning: teda to jsou novinky, to vůbec neznám :slight_smile: už neví na čem vydělat :grinning:
30. lis 2011 v 09:55  • Odpověz  • To se mi líbí
tééda nikdo nikde :frowning2:
30. lis 2011 v 10:09  • Odpověz  • To se mi líbí
@many Téda to čumím moje nic takového neumí.Asi se jí malo věnuji?Jak to děláš? :frowning2: No ale zato sudy válíme už od 4 měsíce.
30. lis 2011 v 11:55  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky!Ladunka má už 65 cm a 6,5 kg.hurá!!!Dlouho byla malinká.Zbrzdili nás asi ty neštovice. Teď máme období tzv.růstoveho spurtu-jestli to správně píšu a vyrostli jsme o 2 čísla nosíme velikosti 68-74 podle toho jak co.
30. lis 2011 ve 12:05  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
Tak na rukávník zítra vyrazím a když neseženu tak objednávám díky za tip :wink:
30. lis 2011 ve 12:19  • Odpověz  • To se mi líbí
my se narodili 3kg a v půl roku 7990 takže +5kg :slight_smile:
30. lis 2011 ve 12:19  • Odpověz  • To se mi líbí
@andilekjoja Ladíček to taky dělal později, každý dítě jinak, to příjde :slight_smile: no hodně mu to ukazuju, ale třeba začne dělat pápá a já mu řeknu jééé pápá a on začne dělat paci paci :grinning: komolí to :grinning: a berany duc to drží jak steklej :slight_smile: a když neudělám tak mu spadne málem hlava :grinning: no si tak sním hraju :grinning:

@lenicenka17 no my měli skoro 4 kg :grinning: a v půl roce 9,050 kg ale 75,5 cm :grinning: jsme velicí
30. lis 2011 ve 14:10  • Odpověz  • To se mi líbí
@andilekjoja jojky a vy jste měli neštovice,týý jo :frowning2:
jinak my už nosíme 80 velikost :grinning: a 12-18 :grinning:
30. lis 2011 ve 14:10  • Odpověz  • To se mi líbí
Dobre rano zeny, dnes jsem totalne KO:frowning2: do 12 sem pracovala a ve 4 stavala k male chtela prebalit a nakrmit.
1. pro 2011 v 08:43  • Odpověz  • To se mi líbí
@hribek já posledních pár dnů vytuhávám na gauči, absolutně neschopná cokoliv večer udělat :rolling_eyes: a ráno se mi taky táááááák nechce vstávat ....nějaká debilní únava z toho počasí hnusného či co :stuck_out_tongue_closed_eyes:
1. pro 2011 v 08:53  • Odpověz  • To se mi líbí
1. pro 2011 v 09:19  • Odpověz  • To se mi líbí
teeda tady je to nejaky mrtvy:frowning2: me dneska tak boli bricho, bud to musi byt ms nebo tehu. tak snad radeji ta ms...
1. pro 2011 v 17:11  • Odpověz  • To se mi líbí
@hribek ze bys byla dalsi ? :slight_smile:
1. pro 2011 v 17:52  • Odpověz  • To se mi líbí
@dendy88 nestras, doufam ze to bude ms
1. pro 2011 v 18:34  • Odpověz  • To se mi líbí
Teda to je zase jeden exkluzívní den. Malej přišel ze školy přichcíplej, teď už pomalu nevydá ani hlásku :frowning2: , Amálka od rána mrzutá jak nikdy, sama nevydrží ani chvilku, spala dvakrát po 15ti minutách, venku řvala jak pavián, já po celým obýváku roztahaný papíry do práce , ale stejně jsem se k ničemu skoro nedostala, do toho přišla starší dcera, že nutně potřebuje zkrátit šaty do tanečních, samozřejmě hned teď :angry: ,tchýně se tu byla už 3x mrknout, jako aby mi sdělila, že je ze všeho tááák utahaná (chudinka je v důchodu,tak je z toho strašně urvaná), k večeři ještě ani nevím, co budu dělat , no mě z toho za chvíli asi klepne. Holky, co máte jen jedno dítko vás upozorňuju, že máte úplnej klíííídek :grinning: :grinning: Snad se z toho bláznivýho dne zítra vyspíme. :sunglasses: :sunglasses:
1. pro 2011 v 18:57  •  3 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
@jana974 no kdyz te ctu tak sem rada z a1 a budu doufat ze zatim to tak aspon dalsiho pul roku zustane:slight_smile: tak at to zvladnes!
1. pro 2011 ve 20:42  • Odpověz  • To se mi líbí
@jana974 týýý jo, tak to jsi superžena :slight_smile:....mě taky na dost dlouho bude stačit jedno :slight_smile:
1. pro 2011 ve 21:06  • Odpověz  • To se mi líbí
@hribek jo díky, já jsem zvyklá, nestěžuju si :wink: :wink: Vlastně už mám ten frmol spoustu let, takže já už si ani nedovedu představit, že bych neměla co dělat. Jen když se to sesype všechno najednou, tak je to záhul. Ona už naše Verča je taky velká pomocnice :slight_smile: Zase je příjemné vidět, když se Ti potom děti odvděčí něčím pěkným, když vidíš, že ta námaha nebyla marná :wink: :wink: Ono jestli mí tři děti nebo dvě už rozdíl není, větší rozdíl to byl mezi jedním a dvěma :grinning:
1. pro 2011 ve 21:06  •  3 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek