• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Přidej se, jestli máš TP také květen-červen 2011.

22. září 2016 
@pupicka hi hi hi NEJSEM :grinning: :grinning: ,jen je to občas trochu větší lítačka než obvykle :grinning: :grinning:
1. pro 2011 ve 21:07  •  3 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
@jana974 to jo a kdyz uz je tak velka tak s leccim pomuze tak to je uz lepsi. a mas pravdu, ja kdyz doma nemam krabicky do prace, tak se taky celkem nudim.:grinning: az je to neuveritelny:grinning:
mala mela dneska premieru dostala kukuricny krupky a bastila je jak neurvala, i stavu z hroznu sem ji davala je vycucat a byla unesena:slight_smile:
1. pro 2011 ve 21:10  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
Posílám moje tři zlatíčka :slight_smile: To čtvrtý největší se fotit moc nechce :wink: A já jdu spát, protože toho mám dneska už fakt plný kecky :pensive: :pensive: Dobrou
1. pro 2011 ve 22:26  •  3 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
@jana974 krasny deti, vsak pockej za dva roky ti ta nejstarsi zamava z telky az bude na miss:slight_smile:
2. pro 2011 v 07:02  • Odpověz  • To se mi líbí
@jana974 jeee, me taky napadlo,ze starsi dcerka vypada jak modelka:slight_smile:!!
2. pro 2011 v 07:50  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@jana974 krásný děti. A podle profilové fotky mi přijde, že starší dcerka je Ti hrozně podobná :slight_smile:
2. pro 2011 v 09:23  • Odpověz  • To se mi líbí
@jana974 máš krásnou rodinu...a koukám,že rádi jezdíte na Šumavu :slight_smile:
2. pro 2011 v 09:32  • Odpověz  • To se mi líbí
No tak dnešní den začal taky pěkně :confused: Od rána nešel doteď proud, doma samozřejmě všechno na elektřinu, vaření, topení,.... Do práce jsem opět nic neudělala :frowning2: a teď už mi v tom úřaduje zase Amálka. :sunglasses: Ještě že kojím, protože nevím, jak bych jí ohřívala mléko. :wink:
2. pro 2011 v 11:28  •  3 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
@hribek Díky, no to doufám, že NE :slight_smile: Ona na to asi nemá povahu, ona žije hlavně sportem, takhle jsme vylaďovaly vizáž na prodlouženou :grinning: :grinning:
2. pro 2011 v 11:29  •  3 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
@pupicka to snad asi raději nee :sunglasses:
2. pro 2011 v 11:30  •  3 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
@elana díky. No jo, Verča je moje a Adámek s Amálkou jsou tátovo :slight_smile: :slight_smile: .
2. pro 2011 v 11:31  •  3 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
@dostyna díky, jo jo, Šumavu milujeme, Adam jezdí závodně na kole, tak tam většinou trénuje, Modrava je naše :grinning: :grinning:
2. pro 2011 v 11:32  •  3 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
@jana974 každej rok jezdíme na Modravu na dovolenou :slight_smile:
2. pro 2011 v 11:33  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdu vařit, abych dohnala to nicnedělání z dopoledne. Na víkend jedeme do Prahy, tak to taky nic neudělám. Ach jo.
2. pro 2011 v 11:33  •  3 děti  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@dostyna No tam je nádherně. My většinou naložíme kola na auto a jedeme brzy ráno, celý den jezdíme a večer zase zpátky . Teda teď je to chvíli beze mě :wink: , ale už se těším, jak nasednu na kolo. :sunglasses:
2. pro 2011 v 11:34  •  3 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
@jana974 taky jedem :slight_smile:
2. pro 2011 ve 12:16  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
holky mam dotaz na ty, co uz mate za sebou zoubeckove trapeni! Kdyz detatkum rostly zubiky, delaly sceny u kojeni? Vitek uz 3.den zase strasne scenuje u kojca, kvika, mrci, pofnukava, ted uz se za posledni hodinu popate probudil, porad si strasne kouse do ruky...myslite, ze to muzou byt zuby?
2. pro 2011 ve 22:00  • Odpověz  • To se mi líbí
@pupicka myslím, že by mohly. My už máme dva zuby,ale trápení jsme neměly žádné. Ani nateklé dásně, jen byla den před tím proříznutím pěkně otrávená,ale spala mi dobře, žádné teploty, jen jeden den přes den kňourala, nic jí nebavilo. Jo a vlastně ještě ten den pořád kakala, že jsem si říkala, že furt krmíme a nic v ní nezůstane. Po vykouknutí už byla úplně dobrá. Tak přeji, ať už to máte vklidu za sebou :slight_smile:
2. pro 2011 ve 22:06  •  3 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
cau holky, tak za dobrotu na zebrotu, jak sem akcni pracovnik a skladam krabky tak sem si dnes o krabici nakopla malicek:frowning2:nevim jestli je zlomenej ale spis obrazenej, nateklej a boli:frowning2:
3. pro 2011 ve 22:34  • Odpověz  • To se mi líbí
@pupicka no jasan...to sou určo zoubky :sunglasses: my už máme dva dole a poslední měsíc se nám klubou zase naráz dva nahoře.....ale máme to pěkně nalitý, už sou i vidět takže to bude doufám co by dup.....protože máme doma citlivku po tatínkovi :grinning:
@hribek jéééje tak to je nemilá věc, doufám, že to bude vážně jen naražený....přeji brzký uzdravení
4. pro 2011 ve 12:58  • Odpověz  • To se mi líbí
@akcijy dekuju no vypada to spis na zlomeny jenze nema smysl jit k doktorce pac to stejne nesadrujou jen daji mast a zavazou a to muzu udelat doma. ale boli to jak cert a hur neda se na to doslapnout:frowning2: coz s miminem je na prd. jeste ze nebeha to mam jediny stesti

jinak mala mela dnes premieru spenatu s bramborem a zloutkem a hrnula to do sebe jak neurvala:slight_smile:
4. pro 2011 v 15:53  • Odpověz  • To se mi líbí
tak jsme doma z prahy :slight_smile: pry mame zlaty dite :grinning: a nikolka spokojena byla stredem pozornosti... asi ji budu ukazovat jako raritu s tim ze je to nejhodnejsi miminko, uz 3 clovek to rikal...ale divny je ze me tak neprijde,jako hodna je, ale oni se nad ni rozplyvaj jako kdyby v zivote nervala :grinning:
4. pro 2011 v 17:36  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
Tak my už umíme paci paci :grinning: šikulka naše malá :slight_smile: hned to musím zapsat :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
4. pro 2011 v 19:14  • Odpověz  • To se mi líbí
@hribek jé špenátek sme ještě neměli jak jsi to připravovala,já jí dělala rizoto a to nám nejelo tak jak mramborvá polévečka :slight_smile:
4. pro 2011 v 19:15  • Odpověz  • To se mi líbí
čtu že už máte někdo zoubky,to my pořád nic :slight_smile:
4. pro 2011 v 19:16  • Odpověz  • To se mi líbí
@lenicenka17 normalne mrazenej sem dala do vody a varila a jeste tam vrazila branbory, az byly meky tak sem tam dala zloutek a pak rozmixovala.:slight_smile:
my mame napuchly dasne dole tak cekam kazdym dnem ze budou venku
4. pro 2011 v 19:36  • Odpověz  • To se mi líbí
@dendy88 nam taky rikaji na co si stezuju kdyz mam tak hodny dite. ona je vyborna mezi lidma kdyz ji nosi tak ani nepipne, doma kdyz ji nechavavam si hrat samotnou tak po pul hodce uz je protiva. ale je fakt ze mame stesti ze sou hodny
4. pro 2011 v 19:37  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@hribek jj, presne tak, doma ji nosim minimalne nechci si ji na to naucit ale kdyz jsme na navsteve tak ji nosim v ruce bud ja aby nervala nebo nekdo jiny, a vetsinou jde z ruky do ruky :slight_smile:
4. pro 2011 v 19:43  • Odpověz  • To se mi líbí
jo a jinak uzasna vec... nevim jestli tu nekdo z vas nosi bryle ale me se ted po porodu zacal opet zhorsovat zrak :frowning2:
a to mi nekde v 18 se prestali zhorsovat
4. pro 2011 ve 20:25  • Odpověz  • To se mi líbí
tak moje dite se zacalo otacet v postylce, clovek k ni po 5 min. prijde a je otocena hlavickou dolu :grinning:
4. pro 2011 ve 21:12  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek