• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Přidej se, jestli máš TP také květen-červen 2011.

8. března 2017 
@dendy88 to nam mala dela taky a nejradeji chodi hlavou napred:slight_smile: no ja nosim bryle jen do dalky, pri rizeni a tak. a je fakt ze pri rizeni ve tme je to horsi:frowning2:
4. pro 2011 ve 21:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hribek me to udelala poprvy :slight_smile: a vcera taky poprvy spala na boku :slight_smile: a s tema dioptrema me to stve protoze ja uz ted mam dost vysoky a to ze si tu zmenu vsimnu i ja , tak si myslim ze min. 1 dioptrie navic tam bude urcite na kazdym oku :frowning2:
4. pro 2011 ve 21:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dendy88 hmm to je blby:frowning2: mala spi na boku uz tak 2 mesice, naucila ji to moje mamka a je fakt ze kdyz usina tak na boku musi byt jinak neusne:slight_smile:
4. pro 2011 ve 21:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
vcera foceny :slight_smile: me nespala ani na brisko doted ji vyhovovali zada :slight_smile:
4. pro 2011 ve 22:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky, tak Dáda měl dneska poprvé jogurt a zblajznul rovnou 100g :grinning: , pak si dal k obědu 190g, ke sváče 200g, pak mlíko 260ml a spí.. tak snad to bude mít nějaký efekt :grinning: :grinning:
4. pro 2011 ve 22:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monny89 tak to ja zacnu teprv s ovocem :grinning: zatim jsme se dopracovali teprv k masozeleninovymu prikrmu
4. pro 2011 ve 22:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monny89 šikovnej chlapeček - krásně papká. Mě Verunka v poledne zeleninové příkrmy taky baští pěkně, nejvíce se mohla utlouct po dýni, ale s tím mlíkem teda tolik nenadělá.... Běžně mě vypije po celý den těch 120ml. Víc ne. Zázrak když si dá 140ml. Tak nevím jestli je to málo - no když vidím, že ten tvůj klučík vypije 260ml - tak mě to znepokojuje. No zítra uvidíme - jdeme do poradny jakože v 6ti měsících - museli jsme to posunout, pač byla nachlazená. Tak jsem zvědavá, zda bude mít v pohodě přírustek.
4. pro 2011 ve 22:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dendy88 To mě mrzí s těma očima.. :frowning2: Ale asi je to normální kamoška chtěla jít v těhotenství na oční na kontrolu, ale dr. jí řekla, ať přijde až po porodu, že se stává, že porodem se zrak zhorší. Já teda brýle nenosím, ale taky jsem před nějakýma 6ti rokama měla na každé oko půlku dioptrie do dálky. No ale od té doby jsem na oční nešla tak nevím.... ale asi bych poznala kdybych hůř viděla. Držím palce, aby to ani o tu celou dioptrii nebylo.
4. pro 2011 ve 22:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jinak mě malá spává pořád jen na zádech. :slight_smile: Na boku spávala chvíli po narození, když jsem ji dala do kočárku a šli jsme ven - skrz ublinkávání. Jinak už má půl roku a ublinkává pořád dál.... Co vám ostatním komu dětičky dost ublinkávali? Zlepšilo se to?
4. pro 2011 ve 22:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenicenka17 jé šikulka. :slight_smile:
4. pro 2011 ve 22:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lolla79 tak ja mela na jedny 6 a na druhy asi 7 u svoji ocni jsem nebyla uz ani nepamatuju, me se zhorsil takhle silene zrak behem 4 let, pry to je neco co konci pubertou coz me se to zastavilo, ale ted vidim zas blbe na dalku, takze to bude tim porodem
4. pro 2011 ve 22:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lolla79 me na zacatku teda neblinkala skoro vubec ale posledni dobou me prijde ze ublinkava hodne, jako nemuzu porovnavat ale to jak zvracela driv a jak zvraci ted tak je to rozdil
4. pro 2011 ve 22:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dendy88 To je mě fakt líto, že máš až tak moc ty oči špatný. Můj chlap má taky na jedno oko 7dioptrií a na druhým dokonce 8. Ale on brýle nenosí, denně dává čočky. Docela jsem se bála, aby to třeba nebylo dědičné, starší dcerka má na každém oku jednu dioptrii do dálky, ale tím, že jsme to podchytili včas, tak než půjde do školy, tak by se jí to mělo zpravit. Tak jsem zvědavá co Verunka, jestli bude mít dobré oči po mě nebo jestli bude muset taky chodit na oční ?
4. pro 2011 ve 22:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lolla79 tak snad to budou mit holcicky dobry, my jsme z 5 deti a tak vysoky dioptrie mam jen ja, takze to snad nezdedi...casem bych chtela jit na tu operaci ale to je taky pekne draha zalezitost
4. pro 2011 ve 22:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dendy88 nevím co je na tom pravdy, ale prý i když ti ta operace oči zpraví, tak za nějakej čas se to může zase vrátit, ne třeba v takové míře, ale zhoršit jo. Nevím, nemám zkušenost. Jen se mě něco plete, že ten můj na ní kdysi dávno byl. Jak ho budu mít doma, tak se můžu zeptat.
4. pro 2011 ve 22:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lolla79 tak ja vim ze teta mela to stejny jako ja, ze v puberte se ji o dost zhorsil zrak a sla na operaci a snizili ji to asi na 1 dioptrii... a prijde mi ze ji to na ni zustalo
4. pro 2011 ve 22:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lolla79 držím palce na zítřejší poradnu :slight_smile:
4. pro 2011 ve 23:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dendy88 já mám 8,5 dioptrie :grinning: :grinning: :grinning: máme to v rodině :frowning2:
4. pro 2011 ve 23:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Operaci nedělají úplně do nulek, pak je riziko, že se to znovu horší, proto nechávají tu jednu dioptrii :slight_smile:
4. pro 2011 ve 23:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jana974 Tak teď koukám na fotečky a ty dvě holky jsou nádherné.Na kluka není až tak vidět.
5. pro 2011 v 05:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já chodím spát tak kolem osmé nebo deváte a pak jsem vzhůru už kolem 6.00
Takže jsem si dočetla výkend.A musím potvrdit,že po porodu se mi taky zhoršil zrak.Protože když čekám na tramvaj musí přijít hodně blízko abych přečetla číslo.Jo á zuby no tak to jsem přišla až o 2 kusy.Mám ráda sladké a cukríky.Mám je blobované jé jé..vlastne už všechny stoličky.Takže teď lítám k zubaři a objednaná jsem už i na očním.No jo co nadělám 40-cítka na krku tak to musí být už někde znát :confounded:
5. pro 2011 v 06:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dendy88 Moje Lada nechce dudlíka a tak si cpe do pusy furt prstíky a pak z toho blinká :frowning2: Nevím jak jí od toho odnaučit :unamused: Pamatuji si,že já jako malá jsem taky furt dostávala po rukách,že si koušu prsty.Teď si je taky někdy koušu...hanba.Tak nevím jak to bude.Ale vraťme se k blinkání.Lada si ublinkává tak po každém druhém jídle jak si cpe ruky do pusy.Teď máme nejnovší hit v puse oba palce...to pak nevím jestli se smát nebo zlobit.Jestli si ublinkává po každém jídle může to být příliš velkýma porcema ale to by se po čase mělo upravit.Nebo jsem četla na netu o přípravku proti ublinkávaní, ktr. jde koupit v lékarně.Ale to asi ať rozhodne MUDr.,že jo?
5. pro 2011 v 06:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monny89 a tobe se zhorsili ? ja nosim bryle budu muset k ty svoji doktorce.. holk nevite jestli vadi kdyz jsem byla u svy ocni naposledy asi v 17 ? jestli me ma jeste v kartotece ?
5. pro 2011 v 08:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andilekjoja tak zuby mam taky spatny... i kdyz klasicky by to asi ani nepoznala zuby me nebolej nic, ale brala me v lete pres rentgen a prej mam spatny a bohuzel jestli jsem to pochopila tak jich je vic nez jeden, hned po novym roce jdu na vrtani
5. pro 2011 v 08:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
a jeste jeden dotaz, ma nekdo z vas tu ceskou hracku ? mala dostala k svatku ferdu mravence, tak jsem ji to vydrhla a i tak potom co to uschlo jsem zjistila podle toho ze se nikolka u toho cucani usklibala ze ty tykadylka jsou horky,nevite jestli je to normalni ?
5. pro 2011 v 08:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lolla79 u nás se reflux zatím nezlepšil, malý sice přibírá, ale blič je pořád hroznej :unamused: Po zavedení příkrmů se mi trošku zdálo, že je to lepší, ale bylo to asi jen přechodný, teď už jsme tam, kde jsme byli, a to barevný blinkání je opravdu fajn :sweat_smile:
5. pro 2011 v 08:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dendy88 ahojky,koukala jsme jak ti malá spinká na boku a skoro bříšku.mě celou dobu spal malej na zádech a na břichu to neuměl,no a asi před 14 dny koukám do postýlky a Tonda ve stejné poloze jak tvoje malá...a ještě s dudlíkem v puse :slight_smile: tak jme měla akorát strach aby se mi neudusil
5. pro 2011 v 09:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dostyna me to udelala poprvy v sobotu :slight_smile: a taky ma v oblibe se vselijak zkroutit , hlavu ma kolikrat do takovyho uhlu ze nechapu, ale ono se ji spinka dobre :slight_smile:
5. pro 2011 v 09:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
5. pro 2011 v 09:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dendy88 :slight_smile: no to je někdy fakt neskutečný.Já občas mám tendence malýho v té postýlce upravovat :slight_smile:
5. pro 2011 v 09:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek