• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Přidej se, jestli máš TP také květen-červen 2011.

22. září 2016 
@dendy88 Mě teď spadli zase o jednu dioptrii, ale zatím mi to tak padá pořád.. co rok to dioptrie :unamused: A musí tam mít tvojí kartu ještě
5. pro 2011 v 09:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
5. pro 2011 v 09:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monny89 me se to prave zastavili v tech 18 , to je pry takovy druh co se zhorsuje jen v puberte a asi i po porodu ,no :frowning2:
5. pro 2011 v 09:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monny89 tak z toho nastesti nemam nic
5. pro 2011 v 09:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dostyna no to ja taky , ale ono se ji libi takhle spinkat , to dela naschval :slight_smile:
5. pro 2011 v 09:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dendy88 já pořád čekám kdy se mi to zastaví.. už mě to nebaví.. nonstop čočky v očích.. :frowning2:
5. pro 2011 v 10:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lolla79 me mala ji 150 vic neda, pak to vyblinka. neboj az bude chtit vic tak bude po jidle rvat ze ma malo.
@dendy88 jee tohle mala dela kdyz se vzteka, ale jeste nam tak neusla:slight_smile:
5. pro 2011 v 10:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hribek me se prave takhle krouti kdyz chce jit spat :slight_smile: pri rvani nee :grinning:
5. pro 2011 v 10:06  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
holky dotaz-je normální že co jsme začali s příkrmy tak malá častěji kadí?já myslela že po příkrmech je to míň a začnou být "bobky" no máme to někdy hustší,ale většinou spíš ještě řidší.dřív kadila tak 2x týdně teď denně a někdy i 2x.přikládám to vše zoubkům (má trochu nateklý dásně),ale i tak mě napadla nějaká alergie.ale měli jsme jen mrkev a brambor tak snad to není jídlem.Akorát že to začalo druhý den po první mrkvičce tak jsem trochu zmatená no.
5. pro 2011 ve 14:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@badik jojo,my někdy kadíme i třikrát denně :slight_smile:
5. pro 2011 ve 14:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@badik pri zoubkach je vetsinou prujem. mala ma taky castejsi kajdeni, zrovna dneska po vcerejsim spenatu docela nechutarna:frowning2:
5. pro 2011 v 15:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dostyna @hribek no jo mě spíš zaráží to že mrkev přece zahušťuje a zatím měla jen mrkev a pak jsme přidali brambor.no ale snad jsou to fakt ty zoubky a já zas zbytečně plaším.no jo mateřství je holt věda no :grinning:
5. pro 2011 v 16:07  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
holky dejte mi nějaký typy na přesnídávky ještě se mi po zahradě válí pár jablek :wink: mám už jablečný,jabka s hruškama,jabka s banánem,jabka s dýní a jabka s mrkví.dochází mi fantazie :frowning2:
5. pro 2011 v 17:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@badik ahooj, tak mě by taky už víc nenapadlo. leda jablečňák pro maminku !!! :grinning: :grinning: :grinning:
5. pro 2011 v 17:52  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
holky s tema dioptriema - kdyz jsem byla na prohlidce v tehu, tak mi ocarka rikala, ze v tehotenstvi a hlavne pri kojeni se zrak muze zhorsit, po ukonceni kojeni se to pry zase upravi:slight_smile:...snad. Mam asi 5 dioptrii, tak doufam, ze se to nezhorsi trvale:slight_smile:
5. pro 2011 ve 20:55  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@badik ja s tim vedu nedelam, vetsinou mam doma jen jabka a nebo banan, takze davam toto, kombinaci jabko banan sem jeste nedala ale zkusim
5. pro 2011 ve 20:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj mam opet dotaz...jak dlouho vam holky trvalo nez jste nahradily poledni kojeni (krmeni) tim masozeleninovym prikrmem?Me to neni jasny, kdy to kojo uplne nahradit, kdyz se pokazde kdyz se prida dalsi druh zacina zase 2-3 lzickama? A jeste jsem se chtela zeptat, kdyz davate detem nejake tekutiny (krome mlicka) tak z ceho to davate? Ja jsem zkousela davat Vitkovi cajik z Avent kouzelneho hrnecku, protoze me dela u kojeni cimdaltim vetsi blbiny a mam strach, ze se nenapije a musim rict, ze jsem docela pohorela....bral to jako hracku a vzdycky, kdyz omylem pri okusovani te savicky neco nasal, tak se strasne lekl, celej se otrepal a zahodil flasku :slight_smile:
5. pro 2011 ve 21:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pupicka ahoj, tak ja davam ted pulku sklenicky masozeleninovyho prikrmu a pak ji dokrmim jeste mlickem, s pitim to mame tak ze jsem ji koupila sackovej od 4 mesice a pije pres ten ucici nebo jak se mu rika, proste neni tam dudlik... a docela pije ja ji to davam jen obcas protoze cura dost ale aby vedela priblizne na co ta lahev je :slight_smile:
5. pro 2011 ve 21:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj maminky tak dnešní poradna v půl roce a jednom týdnu dopadla následovně: dostala dvojočkování -poslední hexu a prevenar, váhu má 7180g a 63cm - no je to prťavec. Starší dcera v jejím věku měla o 6,5cm víc. Ale ona je velká celkově. Na to že má 3,5roku, tak vypadá na 5let. Je velká po tatínkovi no a Verunka bude asi prťavec po mě.

@hribek Jsi mě uklidnila, že malá ti vypije taky tak málo. :slight_smile:

Dneska jsem dala poprvé kaši - a čučela jsem jak hrom. Snědla celou dávku. Jsem si říkala, že dá pár lžiček a ona to zblajzla celé. Jsem zvědavá, jestli vydrží celou noc spát. A to mám v lednici 200ml mýho mlíka. No kéž by jí ten apetit vydržel. :slight_smile:

@pupicka mě malá taky krom mlíka zatím nic jiného nepije. Dávám do flaše od Aventu, zkoušela jsem jak normální pítko z kterého pije i mlíko, tak i to pítko na kouzelnej hrneček a nechce ani jedno. Když se jí náhodou dostane trochu čaje do pusi, tak se zašklebí a vyplivne ho ven. Už jsem zkoušela změnit i čaje, ale ani tam jsem nuspěla.
5. pro 2011 ve 21:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pupicka tak snad , budu doufat :slight_smile:
6. pro 2011 v 07:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky diky za info...me na tom prave neni jasne, ze uz se dava treba pul sklenicky nebo cela a pak kdyz se pridava dalsi druh zeleniny,tak se ma zase zacit 3 lzickama....me to prijde jako krok zpet a mam dojem, ze takhle se nikdy nedostanem tam, ze to poledni jidlo nahradi kojeni! Jinak myslim, ze Vitek by vymlaskl klidne celou tu sklenicku....jako hlady nerve, ale papa ochotne dal :slight_smile:
6. pro 2011 v 08:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dendy88 Tak přesnš tak spí i moje malá .čím to je to tedy nemám páru.
6. pro 2011 v 08:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lolla79 no to jste sikovny....a jakou jsi davala kasicku....taky zvazuju, ze bych zkusila.....sice me u doktorky rekli, ze kase radeji az nakonec ...cca v 8m, ale ja bych rada zkusila jestli by po kasi treba nespal zase celou noc jak tomu bylo do 4,5m :slight_smile:
6. pro 2011 v 08:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
jinak Vitek spi tak zalomenej a dokonce presne na stejnou stranu....no nedelam si iluze, ze bych ja spala na rovno :slight_smile:
6. pro 2011 v 08:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@badik Co takhle pro změnu jabko s jabkem ... :grinning: ...já tyhle starosti nemám,protože tatínek nemže jabka a malá v tom bude po něm.Mne chutnají jabka se švestkama.
6. pro 2011 v 08:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dendy88 Jo a jak dáváš na večer kašičku.Já ji dávám jako řídší právě do toho hrníčku.Nebo přez den jen tak samotnou hustou.
6. pro 2011 v 08:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
DNESKA první celá noc bez zavinutí!!!! :grinning: :grinning: :grinning: nebyla o nic horší než se zavázáním :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: takže jsem taky vstávala 400x, ale na to už jsem zvyklá. tak hlavně, že jsme postoupili o krok....teda já tady po jednom dnu jásám, jsem zvědavá, co dnes v noci.. :unamused:
6. pro 2011 v 09:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
jinak hlásím, že se stěhováním se ještě nehnulo a do víkendu ani nehne!!! takže budu muset být asi turbo, abych to tam do vánoc udělala. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
6. pro 2011 v 09:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky chtěla jsem se zeptat těch z vás, co máte starší dětičky (myslim ty kolem 6ti měs.) jestli už někdo sedíte? nějak nemám šanci dočíst... :confounded: :astonished:
6. pro 2011 v 09:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evinka85 mala si seda ale jen u me na kline, sama si jeste nesedi
6. pro 2011 v 09:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek