• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Přidej se, jestli máš TP také květen-červen 2011.

22. září 2016 
@hribek no já už se na to docela těším, malej už mi vyskakuje z lehátka, normálně se tak zkroutí a odpíchne nochama, že čekám, kdy vypadne... autosedačku- vajíčko už nenávidí asi dva měsíce. v tý vydrží, jen když ho mám přes ruku a drncám :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: .
6. pro 2011 v 09:30  • Odpověz  • To se mi líbí
@pupicka Můžeš dát 2-3 lžičky nové zeleniny a dokrmit ho celou dávkou už ozkoušené zeleniny. Např. my nedávno zaváděli řepu, dala jsem 3 lžičky řepy a plnou dávku dýně s bramborou. Druhý den jsem dala tak cca 8 lžiček řepy a zbytek rýže s brokolicí. Agáta snědla plnou dávku zeleniny už asi po 2 týdnech, a od té doby jsem už nekojila k tomu. Jinak pije z toho Avnet hrnečku s pátkem, ale s tím od 12m, to od 6m jí nevyhovuje, je na ní moc měkké, ona totiž neumí z klasických lahviček. A ještě máme učící hrneček od Tomee Tipee nebo jak se to píše, s tím začínala, ale ten normálně pomalu teče, není tam žádný sací ventil jako u aventu.
6. pro 2011 v 09:42  • Odpověz  • To se mi líbí
@badik Jablíčka můžeš skoro s čímkoliv, jestli máš zamražené švestky nebo meruňky, myslím, že už i borůvky můžou...
Nebo si udělej jablečná "povidla", já ze zbytku udělala a jsou rychlá a mňam, na palačinky super...
6. pro 2011 v 09:46  • Odpověz  • To se mi líbí
@evinka85 male chce sedět,ale ještě není zpevněnej,takže si ho beru jen na klín na sednutí,jinak nee.Sice i v lehátku má tendence se přitahovat do sedu,ale ještě je na to slabej.
6. pro 2011 v 10:13  • Odpověz  • To se mi líbí
@evinka85 my jsme s tím odstranění zavinovačky šli na to tak,že jsme ho první noc dali pod peřinu,kteoru jsme ale dali napevno kolem jeho těla,kraje zahrnuli pod matraci aby to bylo pevné a spal krásně.Po asi 14 dnech mu ale peřina začala vadit a ted spí ve spacím pytli,peřinu totiž odkopává.Zkus mu dát tu peřinu na pevno a uvidíš
6. pro 2011 v 10:16  • Odpověz  • To se mi líbí
@pupicka včera mě dr. v poradně řekla, ať klidně kašičky na noc dávám. Co lékař, to opravdu názor. Taky jsem myslela, že až tak za měsíc. Koupila jsem od Hami, od ukončeného 4.měsíce - rýžovo-mléčnou s příchutí vanilky. Mají různě ochucené, ale chtěla jsem pro začátek zatím jen tu vanilkovou a takovej úspěch jsem teda nečekala. Jinak ostatní kašičky ozkoušené (od jiných výrobců) nemám, první dcera taky byla na kašičkách od Hami. A jedla je až do svých tří let. :slight_smile: Teď když viděla, že ji papká Verunka, tak taky chtěla udělat.
Jinak kaši jedla v osm večer - trvalo to do čtvrt na devět než to tou maličkou lžičenkou snědla, ale hnedka po jídle vytuhla a spala až do 4.15hod. Ale nemyslím si, že by se probudila hlady, spíš se probudila a začala si povídat. O jídlo se ani nehlásila. Ale vzhledem k tomu, že jsem měla z večera v lednici odsátý mlíko, tak jsem jí ho dala a vypila ho - celé 200ml.

@andilekjoja kašičku jsem dávala lžičkou.
6. pro 2011 v 10:20  • Odpověz  • To se mi líbí
@lolla79 jestli můžu poradit,mám výborný zkušenosti s Nutrilon kaší-rýžová.je od 4 měsíce a Tonda se po ní olizoval.Zkoušela jsem i Hami a Hipp a tahle mu jede jednoznačně nejlíp :slight_smile:
6. pro 2011 v 10:59  • Odpověz  • To se mi líbí
@dostyna no já ho naučila na pytel tak, že jsem ho do něj dala a pod něj do cípu velkou plenu, kterou jsem ho jako zabalila cípama pod něj. tak si zvykl na pytel a včera jsem si to připravila- nacpala pod matraci a čekala. kdyžby se vztekal moc, tak bych jen vytáhla a ovinula, ale dobrý!!! :wink:
6. pro 2011 v 11:31  • Odpověz  • To se mi líbí
bonbonky asi dosli, na sk konikovi jsem ho mela a tady nee :slight_smile:
6. pro 2011 ve 12:46  • Odpověz  • To se mi líbí
@dostyna Díky za typ. Doma mám vzorek od Nutrilonu na obilno-mléčnou kaši s rýží. Ale zatím když jí jede ta Hami a fakt spapkala celou porci tak zatím budu dávat tu. Až začne dělat ofuky, tak vyzouším tu od Nutrilonu. :slight_smile:
6. pro 2011 ve 12:47  • Odpověz  • To se mi líbí
@lolla79 no to každopádně,pokud ji ta její chutná není co řešit.já jsme experimentovala a Tonda mě hned odhalil :slight_smile:
6. pro 2011 ve 13:42  • Odpověz  • To se mi líbí
@dendy88 jsou tady ty bonbonky vedle fotky nahore
6. pro 2011 v 16:30  • Odpověz  • To se mi líbí
@hribek ja vim, ale tady jsem nemela a na slovenskym konikovi jo :slight_smile:
6. pro 2011 v 16:35  • Odpověz  • To se mi líbí
prosim vas dnes jsem dala maly poprvy ovoce z kupovany sklenicky, jak dlouho to nechavate otevreny v lednicce ?
6. pro 2011 v 16:40  • Odpověz  • To se mi líbí
6. pro 2011 v 16:54  • Odpověz  • To se mi líbí
@hribek tak to prvni ovoce budu delat sama, me dnes nesnedla ani pilku sklenicky... a banan jste davali ? rozmackany ? jestli jo nemeli pak deti tuhou stolici ?
6. pro 2011 v 16:59  • Odpověz  • To se mi líbí
@dendy88 jj banan snedla, stolice tuzsi ale dala to:slight_smile: uz dela takovy ty pevny hovinka jak pes hugo z reklamy:grinning: banan ji ale samotnej moc nesel, asi ho zitra skusim dat s jabkem
6. pro 2011 v 17:46  • Odpověz  • To se mi líbí
@dendy88 já nechávám i dva dny a není problém. Některý ty skleničky (Hamánek, Babydream) jsou velký a byla by to škoda vyhazovat nebo abych to dojížděla já. A nemám problém, nikdy jsem to na chuti nepoznala a prcek ani jeho bříško taky neprotestovali.
6. pro 2011 v 17:53  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj holky, tak my dnes byli na na půlroční prohlídce , máme 68cm a 7800g a máme už dovolené ovocné pyré(jablíčko,hrušky a banán) nic víc zatím dávat nemám. Tak už se těším, to jí snad pojede líp jak ta zeleninka :wink: A mám už pomalu začít řešit i pitný režim. Holky jaký dáváte čajíky? Ještě jsem na ně nekoukala, tak půjdu zítra na průzkum trhu :grinning: ,ale u nás je jedna drogérka a jedna lékárna, tak to nějak žhavý asi nebude. Jsou i ty granulovaný dělaný bez cukru nebo dáváte jenom ty pytlíkový? :wink:
6. pro 2011 v 18:30  •  3 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
@evinka85 Vitek si taky seda jen v naruci, v sedacce nebo u me na kline...ale je to nekdy dost drsny ho udrzet!!
6. pro 2011 v 18:52  • Odpověz  • To se mi líbí
holky na co je ten bonbonek nahore?:slight_smile:
6. pro 2011 v 19:05  • Odpověz  • To se mi líbí
@jana974 ja davam vodu nebo sypanej caj ten granulovanej je s cukrem
6. pro 2011 v 19:17  • Odpověz  • To se mi líbí
@aajda jablečná povidla?a jak se to dělá?
6. pro 2011 ve 21:02  • Odpověz  • To se mi líbí
@badik dělám podle tohoto receptu, ale nevím, proč se to jmenuje povidla, má to spíš přesnídávkovou konzistenci... ale na lívance se skořicí nebo palačinky je to boží...
http://www.recepty.cz/recept/vonava-jablecna-povidla-143977
6. pro 2011 ve 22:24  • Odpověz  • To se mi líbí
@evinka85 my trénujeme sezení...jestli se to tak dá nazvat :wink: Stačí když ji podepírám 1 rukou zádíčka .Sedí mi většinou na noze. :slight_smile:
7. pro 2011 v 15:23  • Odpověz  • To se mi líbí
holky, daruji dite.....zn. ihned :slight_smile:.....Dnes je Vitek od rana tak ale tak protivnej, ze jsem to jeste nezazila!! Jakmile me nevidi, okamzite spusti mega hysterak...jesteze uz manza dorazil domu, vrazila jsem mu dite a nechci ho chvili zase ani videt:slight_smile:! To jsem hrozna matka, co:( ?!
Ja ty sklenicky nechavam i 2 dny...dokonce to tam i pisou na nekterych, ze lze uchovat v chladnicce
7. pro 2011 v 17:54  • Odpověz  • To se mi líbí
ha, dobry, tak s tatkou je malej jako milius, krasne si povida a je uplne hodnouckej.....kdybychom spolu nevovali, kdyz mel pred hodinou hysterak, tak mi ani neveri, ze to dite umi plakat!
7. pro 2011 v 17:56  • Odpověz  • To se mi líbí
@pupicka taky daruju na noc:slight_smile: pry maji deti v obdobi 5-7 mesic panickou hruzu z toho ze je opusti maminka tak zacnou mamankovat
7. pro 2011 v 18:42  • Odpověz  • To se mi líbí
@pupicka ahoj, já bych se občas přidala :grinning: s tím, že já netroškařím, daruju rovnou hned tři najednou :grinning: :grinning: . Dovezu i zadarmo :grinning: :grinning: Jinak děti jsou pěkně vyčůraný, nás už kolikrát fakt nemusí ,ale taťka je holt ta´tka. A počkej, bude hůř, jen co zjistí, že co nepovolíš ty, tak u taťky projde na jedno pěkný mrknutí :wink: :wink:
7. pro 2011 v 18:44  •  3 děti  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@hribek Jo jo, já mám mamánka už asi měsíc. Jsem tu měla nedávno dotaz, jestli Vaši mazlíci taky řvou hned jak vidí někoho jinýho než lidi z Vaší rodiny. Naší to tedy vůbec nepustilo a dneska měla na tchýni takovej hysterák, že na mě fakt blbě koukala, jako že co s tím dítětem dělám, že na mě se směje a na ní ne. No holt pozná, kdo se o ní stará a kdo na ní s......píp píp :wink: :wink:
7. pro 2011 v 18:47  •  3 děti  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek