• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Přidej se, jestli máš TP také květen-červen 2011.

8. března 2017 
@jana974 Naprosto s tebou souhlasím, ale holt my už jsme ve spárech rehabky, takže my musíme podle tabulek... já myslím, že je Ági taky dost šikovná, na to, jak to vypadalo ze začátku... hlavně poslední měsíc je na ní vidět ohromný pokrok, ale jestli to té ježibabě bude stačit, to nevím.
Ale chodím na plavčo, tam už se všechny dětí plazí (kromě Ági a ještě jedné holčičky), některé už lezou i po 4 :grinning: Takže tam vypadá to moje škvrně jak mimoň :grinning: Ale zase toho nejvíc navykládá, takže já na ní nijak netlačím a dávám jí čas, aby si na to přišla. Rehabce zase všechno odkývu a stejně si to budu dělat po svém. Jen je protivné, že na mě kouká jak na nemožnou matku...
8. pro 2011 v 09:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
ty pasy se zdrazujou ale myslim detem od 6 let, mrnousum by mely zustat za 100kc
mala se taky neplazi, pidalkuje pozadu hlavickou napred, ted se akorat snazi postavit na kolinka a snazi se dopredu jen ji to nejde protoze se nezapre, takze klidek. a pretaceni zacla v 5 mesicich pak na 3 tydny prestala a ted to dela zase ale jen na bricho na zada se ji to obcas podari ale spis nahodou
8. pro 2011 v 09:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
já našla tohle, ale nevím jestli tomu věřit, páč předtím se o tom zdražení od ledna mluvilo...http://aktualne.centrum.cz/finance/doprava/clanek.phtml?id=717396
a kalousek je dle mého taková k..va, že klidně všude řekne neuzdražujem, počká až se na to lidi vyprdnou a pak bez ohlášení zdraží :angry: :rolling_eyes: já potřebuju pas pro Adrianku,tu má zatím manža zapsanou jen u sebe a na letní dovču bude stejně už potřebovat svůj nový, Karol má pas jak jsme byli na dovči, ale tam zas už nebude mít aktuální fotku, takže té by se měl na léto taky udělat nový...
8. pro 2011 v 10:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
cusik tak posilam vecerni tvorbu a barevnou nohu, uz abych to rozchodila...
8. pro 2011 v 10:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hribek Ty brďo ty jsi fakt neskutečně šikovná. Tak hezky nazdobený perníčky bych teda asi nezvládla. A to mám těsto v lednici a dneska je budu péct a bude to premiéra, perníčky jsem ještě nikdy nedělala. Když to tak vidím, tak jakou zdobičkou ty perníčky zdobíš? Našla jsem v létáku jakousi zdobičku, psali tam, že je tam i tenký nástavec, ale když mě to přinesl chlap domů, tak nevypadá, že by to zdobilo nějak tence.

No a k té nožce, tak to je teda maso. To musí asi bolet au, au. Tak ať se brzy uzdraví.
8. pro 2011 v 10:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lolla79 dekuju, taky sem je delala poprve, par sem jich snedla az sem prisla na to jak to zdobit:slight_smile: http://www.hospodynkam.cz/hospodynkam/eshop/12-1-pomucky-pro-peceni-a-vareni/28-2-zdobeni-tacy-misy-kryty/5/230-ZDOBICKA-PRO-ZDOBENI-PERNIKU ja ji teda kupovala na zelnym trhu u stanku za 68kc
no noha boli kdyz si obuju boty, vcera sem sla shanet plavky na to plavceni s malou a po 1,5 hodce sem myslela ze padnu:frowning2: njn musim to rozchodit nic jinyho mi nezbyde
8. pro 2011 v 10:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já tu to dítě pomlouvám a ona si tu vesele podsouvá kolínka :confused: jen jí to ujíždí na plovoučce... už aby bylo doma puzzle.
8. pro 2011 v 10:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hribek Týýý jooo... jsi šikovná...
8. pro 2011 v 10:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hribek teda klobouk dolů, máš to moc hezký...myslím ty perníky :sweat_smile: , takový jemný zdobení. Se mi na poutích vždycky líbí ty perníčky, co jsou zdobený takhle jak krajka, ne ty barevný přeplácaný :stuck_out_tongue_closed_eyes:
8. pro 2011 v 10:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aajda
@elana diky:slight_smile: no kolikrat sem u toho pipala psat radeji nebudu:slight_smile:
8. pro 2011 v 11:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hribek děkuji za odkázek, hnedka jsem si tu zdobičku objednala - kdo ví, kdy se dostanu do města se dvouma prckama to není tak jednoduché. :slight_smile:
8. pro 2011 v 11:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@1luciferka1 no to nam pomohla ta fyzioterapeutka tim, ze mu udelala jeden cvik z Vojtovky, takze moje zasluha to bohuzel neni:(.

Jinak ono te fyzioterapeutce asi nevadilo, ze se neplazi, ale ze se snazi plazit spatne (nabira zpetny chod) a navic porad vic preferuje tu levou stranu (ma ji asi silnejsi) ...a to se pry musi ohlidat, protoze v pul roce se propojuji hemisfery a nemuzeme to pry promeskat...musi proste vse delat na obe strany stejne pry..
8. pro 2011 v 11:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hribek noha dobry:slight_smile:! a na tom muzes chodit? A pernicky jsou nadherny! Jestli prekonam svuj odpor k masovemu sroceni lidi, tak jdu na Zelnak pro zdobicku :slight_smile:..jinak zdobim takovyma tubickama kupovanyma a jde to taky docela dobre, ale malej me zatim nenechal udelat testo:slight_smile:!
8. pro 2011 v 11:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aajda tak puzzle mame taky (dokonce ho Vita dostal driv nez na Jeziska, aby se mohl placat na zemi), ale taky to klouze...asi poridim jeste puncochacky s protiskluzem :slight_smile:
8. pro 2011 v 11:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pupicka aha a nevíš co je to za cvik? hele a to propojení hemisfér to se pak už napravit nedá? no vyptám se ted u doktorky...
8. pro 2011 v 11:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pupicka taky by mě zajímalo, co to jako v praxi obnáší, když se hemisféry nepropojí...vysvětlila to?
8. pro 2011 ve 12:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Čau holky, tak mi se asi týden plazíme stylem pozadu...a jak jsem zjistila, tak je to úplně normální - napřed plazení pozadu, pak začnou popředu a teprve poté začnou podsouvat kolínka po sebe a lézt :slight_smile: takže je to podle mě úplně normální. Takhle se plazíme my a nakonec si musíme odpočinout :grinning:
8. pro 2011 ve 13:16  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@germaine teda to je atlet :dizzy_face:
8. pro 2011 ve 13:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elana To si piš :grinning:
8. pro 2011 ve 14:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
cusik tak sem zpet, byla sem se zaregistrovat do plavacku pak na lymfomasaz a do obchodu, a uz jen uvarit obedoveceri a sednu si. mam toho po krk. lidi v obchode protivni fakt super hlavne ze jsou vanoce:slight_smile:

@pupicka jo chodit se na tom da, ikdyz hur v botach to sem fakt jak ozivla mrtvola:slight_smile: diky, neni to tezky, 2 perniky zkazis a pak uz to jde chce to proste zkusit
8. pro 2011 v 15:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@germaine sikulky ste!!!
8. pro 2011 v 15:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jsem se rozhodla ze nikolka nebude mit dlouho sourozence... asi by jsme to nezvladali financne :frowning2: a to jsem ty deti chtela mit po sobe
8. pro 2011 v 17:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@germaine a pozadu to teda vubec nevypada ze by mala chtela , uz si obcas dava hezky nozicku pod sebe, ale neposune se zatim, ale ze by chtela couvat to teda nevypada :slight_smile:
8. pro 2011 v 18:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@1luciferka1 no v podstate to vypadalo tak, ze Vitek lezel na boku, ona mu zatlacila na rameno a na kycel a on se tak jakoby prohnul....puvodne jsem to mela s nim delat 4x denne doma...ale kdyz videla, ze jsem se rozbrecela,kdyz Vitek zacal silene plakat, tak seznala, ze bych to asi nedala a rikala, ze nekdy pomuze kdyz to ona zacvici jednou a pry se to detem potom v mozku spoji a uz jakoby vi jak na to, tak to zacnou delat....
8. pro 2011 v 18:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
cauky tak mi dnes ukapla slzicka, mala se zacla zvedat na kolinka, vypada to srandovne, ach jo kde je to maly miminko???? :astonished:
8. pro 2011 v 18:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elana tak kdyby se nepropojily hemisfery, tak to muze mit asi spoustu dusledku, ale to by zrejme muselo jit o nejake funkcni poskozeni mozku (napr. chybejici corpus callosum)...teda si myslim....jenze ja jsem strasnej stresar u doktoru (i kdyz jdu se sebou ) a vetsinou si bohuzel nezapamatuju, co mi tam reknou :sweat_smile:.....takze uz ani presne nedokazu rict, proc je to problem. Jen vim, ze rikala, ze nejake svaly na ruce (mluvila na me latinsky, takze si nepamatuju nazev), pokud se nezaktivuji do 1/2 roku, tak pak uz nikdy (je to pry tak naprogramovane) a pak by se pry mohlo stat, ze v 10 letech by mel vadne drzeni tela a nemohl by treba zvednout ruce nad hlavu....
8. pro 2011 v 18:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dendy88 tak tohle dilema za me vyresil cisarsky rez :slight_smile:...taky jsem chtela deti brzo po sobe, ale ja bych to asi stejne nedala psychicky :grinning:
8. pro 2011 v 18:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@germaine jo jo, jste sikovny.... a to mate dlazbu? To se plazi po dlazbe...to musi strasne klouzat, ne?
8. pro 2011 v 18:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky a kdyz jsme u toho, co deti umi/neumi, tak jak je stimulujete...co s nima cely dny delate? Ja jsem zila tak nejak v blahove predstave, ze proste deti sami maji v sobe vsechno naprogramovano a az prijde cas, tak se to proste objevi :slight_smile:....ze neni potreba nejak zvlast s nima cvicit. Ja se snazim s malym byt, hodne se s nim mazlit, povidat, ukazovat mu, co delam ja a komentovat to....a nejak uz nemam dalsi napady co a jak...tak hledam inspiraci :grinning: !
8. pro 2011 v 18:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pupicka tak ja nechtela vylozene brzy, ale tak abych navazala a nemusela jit do prace, at to mam za sebou a kdyby mi nikolku nevzali do skolky , ze by me to netrapilo , kdyz bych byla doma treba tehotna nebo s druhym mimiskem... ale plany vypada selhali ( kvuli nasi mily vlade, to zdrazovani co porad zkousej je na nas moc,pomalu kazdy rano ma zkazeny den..) a spis to vypada ze mezi nima bude asi min. 6 let rozdil
8. pro 2011 v 18:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek