• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Přidej se, jestli máš TP také květen-červen 2011.

8. března 2017 
Ahoj holky, ja sem dneska tak nastvana!! Nechapu jak muzou delat tehotensky kalhoty s velikosti 32-34!!! Dneska sem prolezla cely CaA a jeste jeden obchod tady v Brne s tehu oblecenim a jsem v haji protoze zadny kalhoty nemam:frowning2: a to bych potrebovala velikost mezi 42-44.
6. led 2011 v 19:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
kde jste :wink: zase tu nejste :wink:
a holky jak je jinak :wink: doufám teda, že ok :wink: výsledky máme všechny dobrý,..... takže jen tak dále že :slight_smile:
6. led 2011 v 19:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hribek já mám těhu kalhoty z CaA a jak jsme tam byli vybírat, tak měli velikosti až do 46.
6. led 2011 v 19:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hribek tééééda to je zákon schválnosti, tak snad brzo na nějaký narazíš
6. led 2011 v 19:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@trija no prave ja kdykoli do caa dosla tak vzdycky meli cely rozek udelanej jen pro tehule ale ted tam byly 2 vesaky a to bylo vse:frowning2: nevim jestli to je tim ze je po vanocich a maji vytazeny vsechno co chcou prodat ale vazne me to dostalo:frowning2:
6. led 2011 v 19:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hribek no já jak sháněla těhu gatě, tak jsme byli v jednom CaA a tam snad měli 4 kalhoty a to ještě pidi velikosti a tak jsme šli do jiné prodejny CaA a tam jich měli dost, různé rifle, elegant. kalhoty a i manžestr.
6. led 2011 v 19:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@trija teda ty stránky těch bodýček s nápisama - ty slovesnký asi změnili, že už tam není pro nás česky :confounded: protože je to ten obchod, kde jsem to objednávala tenkrát já :confounded:
6. led 2011 v 19:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@trija no tady v brne jsou 3 prodejny a jedine v olympii meli nejakej vyber ale bohuzel velikosti ne:frowning2: no snad se to jeste zlepsi zkusim o vikendu:frowning2:
6. led 2011 v 19:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hribek jj chce to chodit, já si budu muset koupit nějaké těhu trička, za chvilku budu mít všechny krátké :frowning2:
6. led 2011 v 19:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@trija no nastesti ty tricka se daji kupovat i netehu, ted docela frci ten Ackovej styl splyvavej.tak at vyberes nejaky pekny!:slight_smile:
6. led 2011 v 19:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hribek jo, to je super, ten střih se mi líbí :slight_smile:
6. led 2011 v 19:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hribek no musím pak někde kouknout a pořídit něco. :slight_smile:
6. led 2011 v 19:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
nebo styl :wink:
6. led 2011 v 19:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky je super, když tam máte poblíž někde větší obchodňáky a když jsou výprodeje, slevy,....... u nás v malém městečku :confounded: samej ťamánek :confounded:
6. led 2011 v 19:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
akorát když jedeme třeba ke tchýni do Prostějova, tak tam juknu, tam je větší výběr i v tesku :slight_smile:
6. led 2011 v 19:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo jo v tescu se dá dobře pořídit, někdy tam mají dobré slevy. už jsem tam pár věciček pořídila. holky, nakupujete už věci pro mimčo? já koupila jen pár, fakt málo, nejraději bych už nakupovala,ale prý je ještě brzo, no tak nevím. co si o tom myslíte?
6. led 2011 v 19:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@realgs no já chodím na cvičení na balonech a po tom máme vždycky různé besedy a já jsem pak vždycky hrozně chytrá :grinning: a dozvím se spoustu zajímavých věcí a ta samá asistentka dělá i předporodní kurzy takže chci určitě jít,ani ne tak kvůli sobě protože se většinu věcí dozvím při těch besedách,ale kvůli manželovi aby věděl co a jak byl připravenej a pak mi byl u porodu oporou a ne na obtíž.
6. led 2011 v 19:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak vidím, že tady máme nějaký téma s porodem v květnu, taky čekáme mimi v květnu, tak vás zdravíme :dizzy_face:
6. led 2011 v 19:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@trija Tak já už začala pomalu nakupovat a samo taky na netu i použitý...dá se docela ušetřit :grinning: mrkněte mi do alba, něco jsem už nafotila....
6. led 2011 v 19:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
jé já taky začínám řešit kalhoty, už jsem v bokovkách nacpaná a asi tlačím prcka protože ho často cítím když jsem v nich nacpaná.
Mám dnes nějakou žravou náladičku, asi by to chtělo spánek, ale to se mi zase nechce.
6. led 2011 v 19:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@badik no já bych taky chodila na cvičení, ale šetřím už každou kačku tak si to musím nechat zajít. Už jsem na neschopence takže žádná sláva, spíš děs.
6. led 2011 v 19:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
No já jsem taky na neschopence a šetříme kde můžem,ale právě pro to že nechodím do práce tak mám aspoň důvod jít mezi lidi a dozvídám se tam věci který jsem se nikde jinde nedozvěděla ani tady na koníkovi ani od kamarádek takže nelituju
Jinak kalhoty mám s HM a jsem spokojená,ale chtělo to fakt chodit kolikrát tam nic neměli.
6. led 2011 ve 20:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zazulka vítám tě mezi námi
6. led 2011 ve 20:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@badik Díky :slight_smile: Jaká jste tady partička? Kolik vás tu je? Tolik stran asi nedočtu :wink:
6. led 2011 ve 20:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
já jsem na nemocenské od začátku těhu, no takže jak jsem měla představu, že ušetříme na první nákupy, tak to není žádná sláva :frowning2: a to chceme ještě kupovat nový foťák ať můžeme fotit mimčo kvalitním foťákem no a to je tak 12 tis. takže radost.
6. led 2011 ve 20:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@trija no my právě šetříme na dědické řízení takže vánoce kolem nás propluly, ale budeme mít zase "obr dar za pár kaček"
Já jsem na neschopence od začátku prosince, do konce listopadu se mnou šibovali, ale už to nešlo, je to škoda když se cítím dobře a musím být z donucení zaměstnavatele doma
6. led 2011 ve 20:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zazulka no tak kolik nás tu je ani přesně nevím,už v tom ztrácím přehled ale myslím,že partička jsme dobrá.
6. led 2011 ve 20:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tipla bych, že je nás tu už tak 10 až 12 podle času a volnosti :grinning: nebo spíš nevolnosti :frowning2:
Já jsem doma tři neděle...a uvidí se, zda ještě nastoupím do pravocního procesu nebo nee
6. led 2011 ve 20:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mňam, právě proběhla k večeři krupičná kaše, úchylka z dětství :sunglasses:
6. led 2011 ve 21:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@realgs Mno počkej, ale to byla už druhá večeře, ne? :grinning:
6. led 2011 ve 21:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek