• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Přidej se, jestli máš TP také květen-červen 2011.

22. září 2016 
@hribek
@dendy88 Tak holky, tak jsem ho tu pěkně pomlouvala, že se plazí jenom dozadu a asi aby mi ukázal, tak se odpoledne začal jakoby stavět na všechny čtyři a zatím se teda zase posouvá dozadu :grinning: ale docela mu to jde.
8. pro 2011 v 18:47  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@pupicka Jojo, v obýváku s kuchyní máme dlažbu, kde se většinou plazí a otáčí se, a jde mu to, ale nejlíp to jde samo na dece, kde to neklouže.
8. pro 2011 v 18:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pupicka ja malou nechavam hrat si sama, odpoledne si s ni chvili hraju ale jako ze bych s ni byla porad to ne, musi si sama umet hrat a zabavit se. takze bud v klidu oni si zacnu az budou sami chtit
8. pro 2011 v 18:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@germaine sikulka malej :slight_smile: u nas je zatim jenom snaha ale vysledek zadnej :grinning:
8. pro 2011 v 18:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky ja dneska koukala na tu gabchtu( nebo jak se presne pise), dnes ma termin a z tech fotek me docela mrazilo
:frowning2:
8. pro 2011 v 18:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dendy88 já koza se teda taky koukla o čem píšeš....a ted tu bulím... :cry:
8. pro 2011 v 19:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@1luciferka1 jeee, to zas snad nee, tedka bude mit urcite zdravy miminko
8. pro 2011 v 19:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dendy88 No a kamarád z porodnice jen o dva dny starší leze po 4 jako drak už nějakou chvíli :wink: každý dítě je jiný a to je dobře, kdyby byli všichni stejný, byla by nuda :wink:
8. pro 2011 v 19:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dendy88 Já jsem žádnou gabchtu nenašla :frowning2:
8. pro 2011 v 19:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@germaine tedka jsem chtela malou vyprovokovat na piskaci knizku, jako snaha fakt byla, i tema nozickama se nejak snazila odrazet, i kdyz to melo spis za nasledek ze se posouvala na stranu :slight_smile: a kamaradka ma asi 8 mesicni mimi a to uz od 7 mesice si stoupa , tedka jsem s ni dlouho nemluvila, treba uz chodi
8. pro 2011 v 19:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jsem si poridila starsi vanicku( za par presnidavek) , jako vzhledove i pevnosti je horsi jak ta moje, ale je o dost vetsi, jako ja se u ty mi vanicky navztekala...
dobry rozdil,ne ? mala mi uz konecne i kope ve vanicce :slight_smile:
8. pro 2011 v 19:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dendy88 Netrap jí chudinku takhle večer :grinning: je za celej den utahaná :wink:
8. pro 2011 v 19:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dendy88 My kopeme nohama pořád :confounded: u kojení, u krmení v židličce, u koupání, u přebalování a teďka i u uspávání :angry: nechápu, kde tu energii bere.
8. pro 2011 v 19:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@germaine ta trapi me :slight_smile: mi ted demuluje moje knizky :grinning:
8. pro 2011 v 19:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@germaine jo to u nas taky :slight_smile: pritel ted porad nadava u krmeni ze kope... ale v ty vanicce mi to prijde normalni ze kope
8. pro 2011 v 19:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dendy88 Já už jsem si taky zvykla :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale divím se, že nemám břicho jako z oceli :grinning: jak kope na přebalováku do mýho břicha.
8. pro 2011 v 19:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@germaine jo, jako ze to mas misto toho vibracniho pasu co zpevnuje svaly , jo ? :grinning:
8. pro 2011 v 19:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dendy88 Přesně, akorát ho asi budu muset reklamovat :grinning: :grinning: :grinning: nefunguje!!!
8. pro 2011 v 19:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
me se zblaznilo dite, lezi v kolibce a smeje se nahlas na strop :grinning:
8. pro 2011 v 19:43  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
8. pro 2011 v 19:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dendy88 Vy ještě nespíte? My už naštěstí jo :wink:
8. pro 2011 v 19:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@germaine no snazim se :slight_smile: ale zatim je spokojena posloucha kolotoc, a dumla si ted pesticky :slight_smile:
8. pro 2011 v 19:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dendy88 no to je parada, ne? Co ja bych za to dala, aby dite vydrzelo v postylce a jeste se treba i smalo, aspon jindy nez ve 2 rano:slight_smile:!!
8. pro 2011 ve 20:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pupicka jj, tak ona si dokaze vyhrat sama , ma tam kolotoc ktery hraje a toci, hracky ktery zkouma, a ty rachtatka ktery ma pres celou kolibku... ale musim byt u ni, jinak taky rve
8. pro 2011 ve 20:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dendy88 no, my jsme si to nase ditko asi rozmazlili ci co....on muze mit sebelepsi naladu, ale jakmile ho polozime do postylky, tak vetsinou spusti rev hned, ale nekdy i chvili vydrzi, ale ze by usnul sam, to je sci-fi :frowning2:
8. pro 2011 ve 20:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@germaine jo jo, ja jsem taky poradne okopana....kdyz nestihnu zatnout spek, tak to docela dost boli:slight_smile:! A Vitek je teda mega kopalista....kope neustale, az se divim, ze na to ma energii
8. pro 2011 ve 20:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pupicka Nejste sami...já říkám, že máme hodně náročný dítě (pozn. náročný na pozornost) má to odmalička, dokáže si hrát tak 10-15 min. sám, poté spustí a musím okamžitě nastoupit...takže si celej den hrajeme, zpíváme, spíme spolu, povídáme, papáme apod. a uklízím až dorazí večer manža....už jsem za těch 7m tak stahaná a doufám, že až začne lézt, chodit, tak to bude trošku lepší :slight_smile:
8. pro 2011 ve 20:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pupicka tak ja ji normalne davam vedle do loznice,dam dudlika ,pusu , zapnu monitor a vetsinou spi sama, uz to teda zkousela ze rvala jak tur ale zatim jsme vydrzeli :slight_smile:
8. pro 2011 ve 20:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@germaine jeee, tak to jsem rada, ze v tom nejsem sama, uz jsem si rikala, ze neco delam spatne...no, ja jsem si taky rikala, ze az bude Vita vic mobilni, ze to bude lepsi...ale clovece, aby nebylo jeste hur :slight_smile:
8. pro 2011 ve 20:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pupicka Ani to neříkej nahlas :grinning: :grinning: :grinning: ale když se mu věnuju, tak je miliónovej. Holt to musíme přežít, ani se nenadějeme a bude jim rok, dva :wink: a bude líp.
8. pro 2011 ve 20:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek