• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Přidej se, jestli máš TP také květen-červen 2011.

8. března 2017 
@dendy88 jo, my jsme ho taky zkouseli nechat vyrvat....naposledy jsem to vydrzela presne 38 minut, ale pak uz lapal po dechu, celej se trepal (barvu jsem nastesti nevidela, pac byla tma), tak jsem holt vymekla a vzala do naruce....a pak mu trvalo dalsich 40 minut nez se uplne uklidnil...takze tohle asi u nas nebude ta spravna cesta....holt mame doma asi maleho hysterku :grinning: ...asi po mamince....zajimavy je, ze se mi zda, ze ma po kazdem z rodicu to negativni :slight_smile:...Ale nechci ho jen pomlouvat...on je Vitek strasnej milacek (kdyz je v dobre naladicce - tzn. cerstve po probuzeni)
8. pro 2011 ve 20:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@germaine mno....nevim, kamoska ma ted skoro 2 letou holcicku a podle toho, jak mizi pred ocima a obcas se mezi reci zmini o tom, ze se za cely den nestihla ani najist, si myslim, ze bude spis hur :slight_smile:....aspon Vita vypada, ze bude ero...podle toho, jak nemuze byt ani chvili v klidu, tak si na nej budu asi muset poridit voditko a helmu :grinning: ....A presne jak rikas o Stepikovi, kdyz se mu venuju, tak je zlaticko:slight_smile:
8. pro 2011 ve 20:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@germaine jo a jak to delas s varenim? ...teda my mame nastesti celkem velkou kuchyn a linku, takze Vitek se mnou i vari - dam ho v sedacce na linku a u nej varim, ale zase si rikam, ze bych se nemela nechat tak zotrocovat :grinning: :grinning:
8. pro 2011 ve 20:47  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@pupicka :slight_smile: tak nam dobu usinala bez problemu az ted posledni dobou to obcas zkousi, minule jsem radsi zalezla do koupelny a hlidal pritel :grinning:... a my ji nenechavame rvat dlouho, po chvilce prijdem dame dudlika, usinacka do ruky a za odejdem :slight_smile: chvilku je zticha a pak treba zacne rvat nanovo... a ona nakonec vzdy pochopila ze se nedame a pul hodiny bylo asi zatim max. co rvala
8. pro 2011 ve 20:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pupicka tak kdyz varim a neni tam zrovna treba cibule tak ji taky mam v kuchyni :slight_smile:
8. pro 2011 ve 20:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pupicka Já bych taky po tomhle chtěla mizet před očima :grinning: bohužel stále +5kg :frowning2:
Jo a s tím vařením....toho moc nenavařím a když už, tak buď chvíli sedí u mě v židličce, pak třeba přesunu do ohrádky, kterou přisunu k lince a dělám na něj opičky, povídám atd...a teď ho občas vyndám na zem a plazí se u mě.
8. pro 2011 ve 20:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@germaine to je zajimavy, ja mam taky stale +3kg, ale buhvi , ze zeru tak za 3 (manzel se uz boji, ze ho snim i s povozem :slight_smile: ).
8. pro 2011 ve 21:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pupicka Já jim hlavně, až když je malej v pelechu :frowning2: takže vím, z čeho je pořád mám.
8. pro 2011 ve 21:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, planujete nektera koupit miminum (zatim nechodicim) nejake botky nebo capacky, ja jsem se zamilovala do tehle http://www.nosenideti.cz/karta_zbozi/256/CLilSovicky/Liliputi-capacky-sovicky/ akorat nevim, jestli to neni pro nechodici mimco trochu zbytecne
8. pro 2011 ve 21:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@germaine no prave....mam az tri vecere :slight_smile:....taky moc dobre vim z ceho je mam....anebo pojidam behem dne, kdyz s nim delam blbiny....az si rikam, ze kdyz me uvidi furt zrat, tak z nej taky bude otesanek:slight_smile:
8. pro 2011 ve 21:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pupicka ja pouzivam ted tyhle :slight_smile:
8. pro 2011 ve 21:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pupicka :grinning: :grinning: :grinning: já večeřím jenom jednou, ale třeba půl hodiny v kuse :wink:

Botičky jsou úžasný, a mrkni do alba výbavička....já mám na botky úchylku :grinning:
8. pro 2011 ve 21:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dendy88 Taky pěkný.
8. pro 2011 ve 21:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dendy88 juuu ty jsou pekny...a to ma i nejaky jako navleky?
8. pro 2011 ve 21:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pupicka to jsou jen boticky na ozdobu, v tom by snad ani chodit nemohla :slight_smile: nahore je to pleteny s kocickou a dole to je gumovy nebo pogumovany :slight_smile:
8. pro 2011 ve 21:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@germaine tyyy jo (mimochodem moc krasny fotky z profi foceni)...Stepi ma vybavu jako nejakej model :grinning: !! A ja myslela, ze mam pro malyho moc veci :grinning:.
A jeste jedna otazecka - kde jste koupili tak krasny koberec (ja jsem zase uchyl na ovecky)?!
8. pro 2011 ve 21:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
No nic, za 2 h nejpozdeji budu vstavat, tak jdu do hajan...mejte se a dobrou :slight_smile:
8. pro 2011 ve 21:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pupicka Děkujeme :slight_smile: jo výbavu má větší, než já...
Koberec jsem kupovala v Německu a pak jsem ho našla na netu za 2,5násobek pořiz. ceny :wink:
8. pro 2011 ve 21:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky ted sem se koukala na tu gabtchu, je to fakt sila, u posledni rodinne fotky sem se rozbrecela, musi to byt strasny:frowning2:
9. pro 2011 v 10:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
nevíte, co té Gabtche bylo? teda jejímu maličkýmu. Já se rozbrečela u parte...to bylo hrozný číst tam to že zemřel ve 2. měsíci věku :cry:
9. pro 2011 v 10:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elana kdyz mrknete do komentaru tak tam ma odkaz a pise co se tam stalo
9. pro 2011 v 11:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky jak u vas malym zarusta fontanela ? nikolka ji ma porad vetsi jak kovova 50 kc asi
9. pro 2011 v 11:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dendy88 ahoj, tak to máte asi ještě velkou, my máme 1x1cm. Ale ona asi zarůstá tak do dvou let věku. Jestli doktorka nic neříkala, tak je to asi OK nebo nepřidala o kapku víc vigantolu?
9. pro 2011 ve 12:01  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jana974 jj, pridala ale ze by ta, byla nejaka zmena mi neprijde :frowning2:
9. pro 2011 ve 12:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dendy88 taky mame tak 1x1cm
9. pro 2011 v 18:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojkyk holky jsem tu na skok zase, jak se daří? :slight_smile:
9. pro 2011 v 18:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monny89 kdepak ses toulala:slight_smile: dari nedari, ja s malickem v haji se misto na cviceni realizuju doma v peceni :slight_smile:
9. pro 2011 ve 21:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pupicka nám usínání taky vůbec nejde a vyřvání taky nezabralo a to jsem to vydržela dost dlouho.usíná mi jedině a zásadně u prsa.dřív to bylo šup šup,byla unavená dostala prso a za chvilku byla tuhá,ale teď i když usne musí dudlat dokud nespí tvrdě,když jí to seberu dřív tak se vzbudí.Bolí mě z toho pěkně prsa a jelikož kojím v leže tak v té poloze to na tak dlouho taky není nic příjemnýho takže i záda trpí
9. pro 2011 ve 21:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hribek nikde jsem se netoulala, ale malý mi dělá starosti.. zlobí.. asi to budou zuby nebo nevím.. na dnešek jsem spala dvě hodiny :frowning2:
9. pro 2011 ve 21:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
včera jsme museli k mudr malá měla ve stolici krev.musíme teď na pár dní přestat s příkrmama ať se jí zahojí střívka a pak začít od znova.možná to byla jen střevní chřipka,ale možná alergie tak musíme víc hlídat.já mám podezření na obilnou kaši,protože se nám po ní hrozně pozvracela a měla i teplotu.ale myslela jsem že se přejedla a že teplotu má od zoubků.no ale snad to byla jen ta střevní chřipka,bylo by to to nejmenší zlo.
9. pro 2011 ve 21:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek