• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Přidej se, jestli máš TP také květen-červen 2011.

8. března 2017 
@monny89 jeje to je blby, mozna to muze byt v kombinaci s uplnkem nema byt? mala obcas taky radi posledni 2 noci nic moc tak snad to bude lepsi, my uz cekame az se to jen prorizne, jinak uz jsou vymodelovany v dasni:slight_smile:
9. pro 2011 ve 21:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dendy88 Jé krásne botičky
9. pro 2011 ve 21:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@1luciferka1tak posílám ten odkaz na kojící trička,ale jsou tam i jiná ....chce to prošmejdit :wink: http://www.spokojenec.cz/100-kojici-triko-makovice-dl-rukav.html
9. pro 2011 ve 22:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsem se dneska postavila na váhu u kamarádky a z hrůzou jsem zjistila,že mám oblečená 104 kg. :confounded:
9. pro 2011 ve 22:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hribek taky si říkám že to je tím úplňkem.... snad to bude dneska a zítra lepší... jinak mi hrábne..
9. pro 2011 ve 23:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monny89 dneska spala mala od pul 9 do pul 8
10. pro 2011 v 07:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hribek jako v kuse ? my od 8 do 10 vecer to jsem ji nakrmila, pak se vzbudila po 4 a ranni vstavani bylo v 7 :grinning:
10. pro 2011 v 08:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dendy88 jj jen 3x stavam kvuli dudliku

Holky jak mala ted basti zeleninu a ovoce a mliko ma jen 2-3x denne, tak kajdi maly hovnouse ale co pul hodky nebo hodku behem dopoledne, co u vas? me prijde ze ji porad prebaluju
10. pro 2011 v 08:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@badik jejda, chudinka mala, tak at je brzo fit! My jsme to meli taky, ale doktorka rikala, ze se to stava a rikala sledovat, kdyby se to horsilo, tak prijit...v dalsi stolici toho bylo mene a pak uz dobry....ale taky me to strasne vydesilo
10. pro 2011 v 08:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
ha, tak to mate jese dobry s tim spanim...Vitek vcera usnul o pul devate a vstavani o pul dvanacte, v jednu, ve tri, o pul pate, v sest a definitivne v sedm :frowning2:....ale my uz to tak mame, s malymi obmnenami dva mesice :frowning2:....a nevim cim to je...asi se mu styska po prsu !...jsem si ho asi rozmazlila, ze jsem ho zacala kojit v leze v posteli a pak u toho vetsinou usnu, tak spi malej se mnou v posteli :slight_smile:
10. pro 2011 v 08:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, prosim, zkuste teda napsat,co s mimcama delate cely dny, abyste je zabavily a rozvijely :slight_smile:? Me uz dochazi inspirace a taky me uz porad nebavi hrat si s tema stejnyma hrackama :slight_smile:
10. pro 2011 v 09:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hribek my zatim papame jen 1 denne masozeleninu a zbytek kojo a Vita kajdi tuhace, ale vetsinou 1 za dva dny a dooost :slight_smile:
10. pro 2011 v 09:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pupicka myslím že všechny děláme to, co Ty...já teda nosím, povídám, ukazuju, pak dám na bříško, před něj hračky, buď si hraje sám (že to posunuje, když mu to odjede, tak podám znova) nebo mu to ukazuju já (třeba ty dětský knížečky, ležím proti němu na břiše taky a otáčím mu stránky a když je tam slepička, tak kdákám atd. :sweat_smile: ), když se začne na břiše zlobit, jde na záda a zas ho nechám ať se baví sám, když ho to omrzí, jdu tam a opět-podávám hračky atd. Jinak bohužel kvůli tomu blinkání ho mám poměrně dost v postýlce ještě (jde tam hned po jídle a aspoň půl hodiny-hodinu se ho tam snažím udržet, má tam na bocích taky hračky nebo mu natáhnu přes postýlku ty cvrnkací panáčky, povídá jim a mlátí do nich. Buď tam někdy usne nebo jde potom dolů a konáme, co jsem popsala.

jinak jak jsi tuhle psala, že sis myslela, že ty přirozený vzorce chování jsou naprogramovaný a člověk je nemusí extra rozvíjet-tak já si myslím, že to je ale pravda, že my, co se svým dětem chceme věnovat, tak to děláme tak trochu "nad rámec", protože si troufnu tvrdit, že děti nepřizpůsobivých atd. nemají rozhodně žádnou velkou péči a stimulaci a jak jsou čiperné a pohyblivé :wink: :grinning:
10. pro 2011 v 09:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hribek tak dneska úspěch, spala jsem až do 9 :grinning: :grinning:
10. pro 2011 v 10:29  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@hribek Mě kadí jednou denně, přes den nemá mlíko vůbec, jenom před spaním a ráno, plus jednou v noci.
@pupicka Prostě dám malýho na zem ať si hraje.. :grinning: dávám mu různé hračky.. Už zkoušíme občas paci paci, a snažím se s ním povídat "mamamama a tatatata" Aby věděl že je prostě máma a táta :grinning:
10. pro 2011 v 10:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky diky za odpovedi....ja vim, ze ty moje otazky jsou nekdy jako od uplneho idiota, ale kdyz ja mam odjakziva potrebu mit vsechno vyjasneny, holt jdu na to moc vedecky :slight_smile:.
@elana diky za tip....cteni jsme na program dne jeste nezaradili, protoze ho to zatim moc nebavilo, ale uz jsem to nejakou dobu nezkousela, tak vyzkousim znovu:slight_smile:
10. pro 2011 ve 13:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
a jeste jeden dotaz : nektera jste tu pred casem psala, ze davate mimiskum cervenou repu - jak upravene, normalne jen oloupat a povarit ve vode? Muze to uz mimi?
10. pro 2011 ve 13:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pupicka tak já když vydrží nechám ji na zemi a cca jednou týdně jí vyměním hračky ať se nenudí.položím ju na záda a hraje si s hrazdičkou až ji to nebaví začne se otáčet válet sudy a všelijak přmísťovat.její koutek už ji moc nebaví tak to dlouho nevydrží,ale občas se dokoulí do středu pokoje a to je pak jiný svět :grinning: ,když potřebuju vařit a jí se hračky nelíbí dám ji do sedačky do kuchyně.no a když ji nic nebaví tak ležíme v posteli a hrajeme si,povídám jí,učím paci paci,čau,jak je veliká (má z toho legraci,ale asi moc nechápe co po ní chci) nebo si na netu najdu říkánky.miluje knížky takže i čteme,nebo si s ní lehnu na zem položím (posadím) ji na sebe a "cvičíme" (zvedám zadek,nebo posiluju břicho,ruky (letadlo) to taky miluje.jinak jsme začali chodit na znakování,ani né tak aby znakovala,ale aby jsem ji nějak zabavila.Dali nám tam cd s písničkama a ty se jí moc líbí.taky miluje včelí medvídky tak občas zhřeším a pustím jí je.z hraček má teď úspěch taková ta paňáca na kouli co do ní může mlátit jak chce a vždycky se postaví a ještě hrká.trošku jí utíká takže ji to i stimuluje se snažit k ní dostat.
10. pro 2011 ve 13:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
něco takovýho jsem myslela http://www.puntanela.cz/default.aspx?jz=cz&dc=detail&pz=194020862241678865
jen mi máme krásnou kachničku za 85Kč,nepatrný rozdíl v ceně :wink:
10. pro 2011 ve 13:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@badik bezva, diky za tipy....ty rikanky a pisnicky asi taky nekde splasim a zkusim zaradit na porad dne...
Mne totiz prijde, ze se Vitek uz ve svem koutku nudi, mam dojem, ze by se uz chtel plazit a jak mu to nejde, tak se rozciluje...tak ho aspon popnasim obcas :slight_smile:
10. pro 2011 ve 13:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@badik nevim ted co jste si psali ale tu hracku mam pro malou k vanocum od sestry
10. pro 2011 ve 14:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@badik uz docetla tak to je dobre ze se maly libi :slight_smile: aspon to vyuzijem snad
10. pro 2011 ve 14:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
já jí mám taky (teda zajíce, ale princip je stejný) a musím říct, že je to jedna z oblíbených taky. A pamatuju si, že něco podobného jsme měly jako děti už i my-vůbec se mi zdá, že nejlepší a nejvděčnější hračky jsou ty, co prověřil čas, např. ti panáčci na šňůře (my měli sluníčka), teď tenhle zajíc (za nás byla taky bába) a ty obyčejný chrastítka, co se dobře drží-klíče, kroužky :sweat_smile:
10. pro 2011 ve 14:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ikopretinka dekuju to prvni jsem uz mela ty druhy nee :slight_smile:
10. pro 2011 v 16:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak darky uz zabalit jen nikolce, na to musim koupit jeste nejaky hezky balici papir a budu mit zabaleno :slight_smile:
10. pro 2011 v 17:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
dneska se mi povedla krasna fotka :slight_smile:
10. pro 2011 v 17:08  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
to jsme se chystali ven a pak jsme zjistili ze nam tatinek odjel i s kocarkem takze vychazka nebyla :slight_smile:
10. pro 2011 v 17:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ikopretinka super, diky za odkazy, to jsem potrebovala...
10. pro 2011 v 18:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dendy88 tyy jo, to jsi dobra, ja jeste nemam vse ani koupene:(
. Krasna fotecka :slight_smile:
10. pro 2011 v 18:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek