• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Přidej se, jestli máš TP také květen-červen 2011.

22. září 2016 
holky dekuji moc za tipy a rady, jak ohledne zeleniny, tak zrovna i ted resimu tu sedacku. My mame Cybex Aton a zda se mi, ze se tam nevejde ale spis na sirku a to nemame nijak baculate ditko, proste kdyz ma kombinezku a je ve fusaku do zavinovacky, tak je mu to hodne tesne. Mame doma s manzelem trochu rozkol, on by samozrejme nejradeji koupil sedacku 9-36kg (nejekonomictejsi), ale ja jsem od svagrove zase slysela, ze to neni moc dobry napad, ze dite to za rok dva tak propoti, ze to ani tak dlouho nevydrzi...tak nevim...ja si zase rikam, aby mu ta sedacka stak velkym rozpetim kg zase nrbyla moc velka yeyacatku (aby byla dost bezpecna,ale to snad maji osefovane). A jeste mam jeden dotaz- nevite,jestli budem muset kupovat novou isofixovou zakladnu na tu pokracovaci sedacku? Asi jo, ze?
11. pro 2011 v 09:17  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@hribek a jaky je ten kasel? Me Vita taky kaslal (jako tak stekave) a meli jsme nabeh na laryngitidu, tak jsme dostali Fenistil kapky a uz je to skoro dobre....Jinak na kasel je dobry tymian - a muzou ho i mimca,ja mam od Nobilisu takovou kvetovou vodu tymianovou a pak takovou mast na hrudnicek....ale jeste nemam vyzkousene:slight_smile:
11. pro 2011 v 09:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenicenka17 diky no snad to bude ok. uz vim proc ta noc byla jaka byla, prorezal se prvni zubak:slight_smile: vpravo dole:slight_smile:
11. pro 2011 v 11:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pupicka neni suchej, vykaslava pekne, dala sem ji mucosolvan co ho tu mame a zmirnilo se to ze zakasle jen obcas tak snad to bude ok, kdyz se zhorsi letim k doktorce, radsi at me sprdne ze hystercim nez abyse to zhorsilo...
s tou sedackou nevim, ja bych asi byla pro 9-18kg a pak se koupi vetsi, tahle pak zustane pro sourozence
11. pro 2011 v 11:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky nemel by nekdo na vymenu ty smouli karticky ? z hypernovy ? :slight_smile:
11. pro 2011 ve 14:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
my mame doma dve a klidne daruju, jestli je najdu :slight_smile:
11. pro 2011 v 17:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pupicka tak ja potrebuju tri karticky...nevim jestli by ses zrovna trefila :slight_smile: 23,17 a 16 :slight_smile: ale mam i na vymenu kdyby nekdo chtel
11. pro 2011 v 19:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pupicka Ahojky,mame uplne stejnou sedacku a uz resime to same.Jinak ten Isofix je univerzalni,tedy aspon tak jsem to pochopila a ted mi to potvrzuje i manzel.
11. pro 2011 ve 20:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dendy88 jakou chceš?něco tu máme...
11. pro 2011 ve 20:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenicenka17 ahoj, potrebuju 23,17 a 16 :slight_smile: kdybys mela dekuju... a jestli nemas taky tak mam hromadu jeste ktery muzu menit
12. pro 2011 v 06:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dostyna jo? takze myslis, ze kdyz kopime tu pokracovaci sedacku od Cybexu, tak to muzem dat na tuto bazi? To by me dost ulehcilo vyber:slight_smile:!
12. pro 2011 v 08:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dendy88 ja 16 (gargamela mam)
12. pro 2011 v 08:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pupicka no když nám to v kolíně prodávali i s kočárem,tak jestli si dobře vybavuju, prodejce říkal že je to i na další sedačky.No je pravda,že větší už tam ten isofix být nemůže a je to celkem logický.tak snad to tak bude :slight_smile:
Po novým roce tam musíme vlítnout a mrknout po sedačkách,tak se hned optám
12. pro 2011 v 09:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dendy88 tak ani jedno navíc nemáme s těch co píšeš...
12. pro 2011 ve 13:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pupicka
@lenicenka17 dekuju obema za to ze jste se podivali , ale dnes jsem dostala nejaky od sestry ale i tak dekuju:slight_smile:
12. pro 2011 v 17:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
jinak mame doma uz konecne autosedacku :slight_smile: vypada moc dobre
12. pro 2011 v 17:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
12. pro 2011 v 18:02  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
a darky uz zabaleny :slight_smile: uz jen dodelat cukrovi nastrojit stromecek a muzou byt vanoce :slight_smile:
12. pro 2011 ve 20:14  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
my uz taky mame vsecko, ja jen jeste vyzvednu ze zlatnictvi kapesni hodinky, nechala sem je pritelovi vyryt tak snad se budou libit. on klasicky hodinky nenosi tak uvidime co tyhle, muze je soupnout do kapsy.

mala chrchle porad vcera sme byli u dr ale na poslech a v krku nic nema tak ji mam davat jen mucosolvan tak snad se to zlepsi
13. pro 2011 v 08:48  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
holky tak mi ted prisli penize z prace ( ty dovoleny), potesilo to :slight_smile: jen me tedka nahlodal pritel dostanu rodicovskou? ja myslim ze jo, ne ? uz je dovoleny dostavat penize a pracovat na matersky?
13. pro 2011 v 10:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dendy88 Jo dostaneš i RP, proplacení dovo není závislý na rodičáku :slight_smile:
13. pro 2011 v 10:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
zdravím holky!!! tak stěhování se rozjelo . v neděli se snad už bude bydlet- bylo by na čase při poslední adventní neděli :wink: je tady toho teda ještě mrak! už jsem rozložila skříně a postel, tak zbývá počkat na víkend a začít převážet. no a jsem zvědavá, kdo to bude dávat dohromady. ještě jsem si objednala sporák a obývák- ten se bude muset taky složit.
jinak Kubíček si né a né sednout :frowning2: už by si aspoň víc vyhrál... na bříšku odjak živa jen řve, nebo je to možná nějaký jeho vyjadřování, ale mě to leze na nervy :stuck_out_tongue_closed_eyes:
už přes týden nespíme zavinutí a jde mu to dobře- v noci vstává kolikrát i po 45minutách, takže ani pokrok ani na škodu :rolling_eyes: prostě jako dřív.
13. pro 2011 ve 13:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dendy88 tak jsem mrkla na net a taky mě už přišly peníze za dovolenou od zaměstnavatele. Celkem dobrý, ale abych pravdu řekla, tak jsem čekala víc. Many tu zmiňovala, že jí přišli penízky a mají na ledničku - tak u mě by to teda na ledničku nebylo..... - možná jen na nějakou miniaturní. Ale nestěžuji si, lepší něco než-li nic. :slight_smile:
13. pro 2011 ve 13:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evinka85 jéje, tak to držím palce, aby jste to do vánoc všechno zvládli a v pohodě se zabydleli. My se před dvěma rokama taky stěhovali - bylo to 17.12. a do vánoc jsme to zvládli, ale myslím teprve dva dny před štědrým dnem nám šli teprve montovat vestavěný skříně, takže to bylo všechno moc hektický.
Jinak malá mě taky moc dlouho na bříšku nevydrží, začne se hnedka otáček zpět na záda. Až mě to celkem štve, pač jiný tu píši, že se jim prcek snaží jakože lézt, a moje malá nic takového. :frowning2:
13. pro 2011 ve 13:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evinka85 ty jo tak to závidím,snad už se do léta taky přestěhujem.řekla jsem než bude mít Dorinka rok chci bydlet,ale nevidím to reálně.opravujeme barák už přes 5 let.no jo když člověk nemá na to platit na vše firmy a kamarádi pomalu taky odpadli,chudák taťka na vše zůstal skoro sám,tak nejde to tak jak si člověk představoval.no ale snad už to budeme mít brzo za sebou.Hlavně kvůli tomu že všude po dvoře se válí stavební materiál a až malá bude běhat po venku nebude tam moc bezpečno.
13. pro 2011 ve 13:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lolla79 a kolipak jsi dostala ? ja bych asi na lednicku mela :slight_smile: ale budu z toho splacet hypoteku ,jako potesili me hodne...dostala jsem 14 tisic
13. pro 2011 ve 14:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evinka85 taky preju at to mate brzy za sebou , my jsme to nastesti stihli jeste kdyz jsem byla tehotna :slight_smile:
13. pro 2011 ve 14:13  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@evinka85 a na sezeni nepospichej u nas taky ani naznakem...dokud se vejde do autosedacky tak at si ty deti lezi :slight_smile:
13. pro 2011 ve 14:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dendy88 Tak to jsi měla pěkný, já právě myslela, že taky kolem těch 15tis. dostanu a dostala jsem jen 5600,- Kč a nějaké drobný. Nevím jak to teda počítali..... Nebo že by mě to zaplatili třeba na 2x? To je asi blbost, že? Nebo jestli na to třeba ještě nemá vliv, že chci být doma na rodičáku 4roky. No nevím.... teda. Každopádně aspoň něco, u prvního jsem vůbec nevěděla, že se něco takového proplácí, takže jsem nedostala nic.
13. pro 2011 v 15:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
No bezva, tak si tady vypisuji, a peču linecké a mám to dost zlaté. :frowning2: Takže mě asi čeká zítra opakovačka...... :frowning2: Nic valím hlídat další plech, ať nedopadne stejně.
13. pro 2011 v 15:48  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek