• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Přidej se, jestli máš TP také květen-červen 2011.

8. března 2017 
@lolla79 nevim, me spis ted zarazi ze minuly mesic mi poslali asi 1500 z prace a vubec nevim za co ale jeste pod starym jmenem firmy (to mi doslo teprv dnes) :-O , a tenhle mesic mi uz poslali takhle vysokou castku, vubec nevim za co jsem dostala tech 1500 ( mohlo by to byt treba za to ze mi zustala nejaka dovolena jeste kdyz jsem chodla do prace ? to se jmenovala jeste jinak nez ted)
13. pro 2011 v 15:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lolla79 tak snad se ti cukrovi povede :slight_smile: ja uz pict nic nebudu jen dodelat nepeceny cukrovi , ale na to je jeste cas
13. pro 2011 v 15:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, ta dovča se klidně může vyplatit na 2x, např mě končila mateřská 17.10., dovolené jsem měla asi 23 dnů, takže za říjen mi zaměstnavatel zaplatil to, co bych v říjnu mohla reálně vybrat od 18.10 do konce... což bylo 10 pracovních dnů. Zbylých 13 dnů mi poslal až teď, jakoby za listopad...
13. pro 2011 v 17:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aajda jé tak díky za info. Takže tím pádem mám ještě nějakou naději, že příští měsíc ještě něco málo zaplatí. :sweat_smile: No uvidíme, nechám se překvapit. :wink:
13. pro 2011 v 17:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dendy88 jo zbytek cukroví už bylo v pohodě, ani nemusím dělat znovu, naštěstí to byl malej plech, tak toho tolik chybět nebude. :slight_smile: Stejnak vždy cukroví vyhazuji. Už mám napečené tři druhy a ještě upeču další tři během týdne a pak už na to peču. :slight_smile: O víkendu jsem umyla okna, to byla asi největší fuška, máme 5+kk a spoustu francouzských oken. Jsem ráda, že už to mám za sebou.
13. pro 2011 v 17:59  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Holky dovolená se neproplácí, tu normálně čerpáte od následujícího dne po skončení MD, proto jí máte většinou na dvakrát (přelom měsíce). Dovolená se proplácí jen v případě ukončení pracovního poměru. :wink:
13. pro 2011 v 18:25  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@dendy88 :grinning: my to taky stihli když jsem byla těhotná!!!!!!! a teď znova :stuck_out_tongue_closed_eyes:
13. pro 2011 v 18:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evinka85 tak mi se snad stehovat uz nebudem :slight_smile: kdyz na byt platime hypoteku :slight_smile:
13. pro 2011 v 18:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lolla79 my mame teda jen 4+1 ale i tak to myti me nebavi, ale uz to mam taky za sebou
13. pro 2011 v 18:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak já ještě mezi tím vším stíhám i péct :grinning: :grinning: :grinning: dělala jsem linecký a perníčky.... linecký jsem už sežrala, tak mám zaděláno na nový a taky na cukrovku :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
13. pro 2011 v 18:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dendy88 my právě jdeme do 3+1, tak když se to stihne, tak aspoň budu mít jednim vrzem i vánoční úklid :wink: :wink: :wink: a po vánocích mě čeká úklid toho starýho bytu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
13. pro 2011 v 18:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
ale asi záleží na zaměstnavateli...mně jí proplatili bez řečí, ani jsem si o to neříkala, prostě mi jednoho dne volala účetní, že abych se nedivila, že mi ji proplatí a poslala mi žádost, abych ji podepsala. Dost mi to bodlo, protože jsem zapomněla, že mi končí MD a jaksi by mi tento měsíc peníze nepřišly vůbec žádný :stuck_out_tongue_closed_eyes:
13. pro 2011 v 18:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elana no me to taky rekla ucetni ja o tom nic nevedela, jen ja tam byla osobne ale jeste jsem dostala od zamestnavatele jeste 1000kc jako darek k narozeni maly :slight_smile: no uz 1000 neni, koupili jsme zaclony do detskyho pokoje :slight_smile:
13. pro 2011 v 19:00  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@evinka85 a kolik mate ten stary ? ... jinak ja pekla akorat kosicky, ted uz jen 3 druhy nepecenych :slight_smile:
13. pro 2011 v 19:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evinka85 a segra delala pernicky, na to dala cokoladu mlecnou a to bylo vynikajici tak dobry pernicky jsem jeste nemela :slight_smile:
13. pro 2011 v 19:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dendy88 starej je jen 2+1, tak jsem chtěla dopředu mít připravenej pokoj pro děcka a zatim si tam nastěhovat ségru (jakože na výchovnou :unamused: ) je to moc hezkej byt, akorát je trapný, že se uvolnil tím, že ségru z něj vystěhovali..... takže tak trochu komplikovaný :angry: :angry:
13. pro 2011 ve 20:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
jé jinak holky, asi jsem zbytečně plašila, dneska už se Kubajs opíral v kočáru o lokty-chtěl si sednout a ve vaně, když jsem mu vyndala lehátko, tak už chtěl taky vstávat.... jsem jen plašila, jestli nemám zaostalý dítě...... no a teď mě zase straší, že když mu byly tři měsíce, tak se otáčel ze zad na bříško a teď jak pěkně přibral, tak je asi líňoučkej a neviděla jsem ho se tak přetočit, ani nepamatuju :stuck_out_tongue_closed_eyes:
13. pro 2011 ve 20:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
****************musim se opravit. samozřejmě, že ze zad na bříško se otáčí, ale na druhou stranu jsem ho dlouho neviděla ****************
13. pro 2011 ve 20:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, vidim, ze tu resite proplaceni dovolene..tak ja jsem se taky konecne dockala, ale taky jsem byla trochu zklamana....ale porad lepsi nez rodicak :slight_smile:
Jinak ja mam napeceny jen linecky a zitra snad zvladnu pernicky, ale na moc vic to nevidim....stejne bychom to vyhazovali :slight_smile:.
Vitek taky dela pokroky, uz v sobotu se stavel na kolinka, vcera se mu dokonce omylem poradilo udelat tak skok dopredu...v sedacce se porad snazi pritahovat do sedu, na kline taky.....a dokonce se mu podarilo uz i 2x se pretocit z briska na zada....ale zase se mu na tom brise prestava libit nebo aspon u toho porad mrci a dela brrrrrm :slight_smile:. Dokonce jsme byli na kontrole na neurologii a pani doktorka rikala, ze je moc sikovny a spis napred (cca 2 mesice), ale rehabka to vidi na Vojtovku :(. Jo a taky mame oficialne potvrzeno, ze je Vitek asi hyperaktivni :slight_smile: (asi pro pripad, ze bychom to jeste nepoznali)!
13. pro 2011 ve 21:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
a musim rict, ze jste vsechny teda mega akcni...ja okna asi ani umyvat nebudu (mame barak,oken celkem 14 tak by me z toho asi omylo), jsem rada, ze jakz takz zvladam uklid.....Vitek pro takove veci nema moc pochopeni :slight_smile:
13. pro 2011 ve 21:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pupicka no to mě povídej, taky mě málem u těch oken omylo. :slight_smile: Sice nemáme barák, ale máme 8fancouzských oken (tj. od podlahy ke stropu), 5normálních oken+ventilačka a 3takový menší okna - jakože třetina normálního. Takže celkem 16oken. Dělala jsem to celej víkend od rána až do té doby než byla tma. Mazec. Jsem myslela, že vyplivnu dušu. Pak až kolem té páté hodiny jsem šla péct cukroví a potom ještě celej byt uklidit a v neděli pokračování. Jo a pak ještě do půl dvanácté do noci žehlila. Za celý víkend jsem si nesedla ani na 5minut. Do toho dvě děti - jsem skoro superman. :slight_smile: Ale ty okna to už potřebovali, už minulý rok na vánoce jsem je neumývala, pač jsem byla těhule a na jaře taky ne, protože to s maličkou nešlo. Takže už to fakt bylo potřeba. Ale příště už to budu dělat po trochách - naráz se to nedá. A to jsem si myslela, že mě můj chlap pomůže třeba s hlídáním, když jsem měla okna otevřené, aby byl s holkama ve vedlejším pokoji, ale on se sebral a jel pryč. No na zabití. :grinning:
13. pro 2011 ve 23:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pupicka jejda jak vám to zjistili, že je Vítek hyperaktivní? No to si užijete až bude větší teda. První dcera podle všeho je taky heyperaktivní, chvíli neposedí, u ničeho nevydrží, pořád lítá - neumí snad ani chodit normálně, jen běhat (podle toho taky ty její modrý kolena vypadají) a zkrátka pořád něco dělá, ať se kroutí nebo skáče - no zkrátka fakt neposeda. Sice jsme ještě u žádného psychologa nebyli, aby to posoudil, zda je nebo není, ale podle mě je. Potřebovala by trochu zklidnit, kolikrát mám fakt nervy na pochodu.
Tak se modlím, aby Verunka byla kliďásek. Zatím se teda tak jeví, jako pohodářka, ale kdo ví, co bude za rok, za dva. Každopádně bych si opravdu přála, aby byla opak Lucinky.
13. pro 2011 ve 23:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pupicka Vítek je šikulka, že dělá takové pokroky. Vidíš a před nějakým měsícem jsi byla špatná z toho, že neumí zvednout hlavičku na bříšku. A teď je takovej šikulík. Gratuluji. :slight_smile: Verunka teda zatím nic moc nového. Když ji mám na klíně nebo i v postýlce když leží, tak se zvedá už cca 2měsíce, možná i dýl, ale do sedu to má ještě daleko, ale to mě až tak netrápí, jako to, že se sice překulí na bříško, ale není tam ani minutu a už se vrací zpět na záda. Tak nevím co s ní, jestli by to taky nechtělo nějaké cviky..... No nejspíš by to chtělo, abych se jí víc věnovala, ale teď v tom shonu to fakt nejde. A nechat ji samotnou na zemi nehrozí, kvůli starší Lucce. Ta by byla schopna na ni padnout.
13. pro 2011 ve 23:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky tak ted sem dodelala krabicky do prace a jdu do hajan. Jen oznamuji ze ta nase mala zacala dnes pomalicku pidalkovat dopredu a vcera se vyklubal dalsi spodni zubak. zitra pisnu a doctu vas. papa
13. pro 2011 ve 23:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lolla79 jezismarja, tak to jses fakt supermanka :slight_smile:!! A tos u toho jeste hlidala holky? Tak to by u me teda nehrozilo!
14. pro 2011 v 07:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hribek týý jo, vy jste taky pokrokový :slight_smile:
14. pro 2011 v 07:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lolla79 no pani doktorka na neurologii rikala, ze asi hyperaktiva bude (a to ho nevidela, co dela u kojeni :slight_smile: ) a ja jsem to podrzreni mela uz taky, ikdyz se tato diagnoza "dava" az nejdrive od 3 let, tak symptomy nelzou :slight_smile:. Jo jo, uz se pomalu pripravuju na to, ze me z toho asi hrabne :slight_smile:....jo jo holt me to nekdo tam nahore vraci za to, co jsem delala ja mamce, kdyz jsem byla mala :slight_smile:
14. pro 2011 v 08:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pupicka no jo no vsecko behem 3 dnu az sem z toho trochu mimo jak to bylo rychly
14. pro 2011 v 08:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lolla79 ty si opravdu superzena. ja bych vyplivla dusi.
@pupicka no vy nas koukam brzo dozenete s tim plazenim:slight_smile:

ach jo mala je nachlazena, chrchla jak tuberak, ale dr rikala ze na poslech nic nema. takze mucosolvan a odsavat. takze sem musela zrusit ctvrtecni plavani, jdu se tam mrknout jen ja, je to uvodni hodka tak budou vysvetlovat co a jak
14. pro 2011 v 08:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hribek tyy jo, to je blby s tim plavcem.....my taky obcas zachrchlame,ale na poslech dobry....tak nevim co to je?! A kdyz odsavas, odsajes neco?
14. pro 2011 v 09:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek