• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Přidej se, jestli máš TP také květen-červen 2011.

22. září 2016 
@jana974 diky:slight_smile: ja vim ale vzdycky me tim dostane. me by to bylo jedno ale nechci aby se tim pak trapila mala, ale kdyz to tak vemu, tak nez mala vyroste do toho aby mela rozum tak babicka uz nebude. je to hnusny takhle rict ale proste to tak je.
17. pro 2011 ve 14:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, jak jste natom u Vás se sněhem. Všude píšou, jak zápolíme se sněhem a u nás ani vločka :frowning2: Včera jenom lilo jako blázen a foukal k večeru vítra a toť vše. Dneska chvílema i svítilo sluníčko :slight_smile: Já chci snííííh :grinning: :grinning:
17. pro 2011 v 16:14  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jinak my děláme za poslední týden pokroky. Žužláme si nohy (teda ne já,ale Amálka :wink: ), pak jezdí pozadu po podlaze jak namydlenej blesk, furt jí mám pod nohama. Už zjistila i že má kolínka a chtěla popředu,ale klouže jí to, tak musím koupit protiskluz na kolena :grinning: , aby se naučila i popředu. No nevím, takhle rychle to bylo i s naším Adamem a v 9-ti měsících se postavil a začal utíkat hlava nehlava. Hrůza, dodnes je jak neřízená střela, furt musí lítat jak splašenej,tak doufám, že to samý nebude i Amálka :confused: Už se musím poohlédnout po nějaké ohrádce do obýváku. A včera jsem balila dárky, protože mužskej odjel s Adamem a Verčou na lyže do Alp, tak jsem si to rozkrámovala v obýváku a začala balit. No to bylo něco pro Amálku :slight_smile: , oči jak baterky,furt něco ochutnávala, muchlala papíry,ale jinak vydržela kolem mě brousit snad 4 hodiny a byla spokojená. Už se těším na Vánoce, nejvíc jí bude bavit muchlat papíry a bude spokojená :sunglasses: :sunglasses: Já už jsem taky spokojená, mám zabaleno všechno,cukroví napečeno,jen ještě koupit nějaký dobrý víno tchánovi, udělat nákup jídla do zásoby a šup sem Ježíšku :grinning: :grinning: :grinning:
17. pro 2011 v 16:32  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
@jana974 gratulace k pokroku! nase mala uz se plazi dopredu takze vcera kdyz sem pekla uz sem ji vrzla do ohrady:slight_smile: snih u nas v brne neni :frowning2:
17. pro 2011 v 18:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hribek to ti tak krásně vydrží na bříšku??my se stekáme jak o duušu už po chvíli nejraděj sedí.
Dnes sme snad 2 hod.pře usnutím probrečeli esi to nebudou třeba zuby... aaaach jo :frowning2:
17. pro 2011 ve 20:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenicenka17 jj na brise vydrzi treba pul hodky v kuse pak se ponosi problbne skakanim a zase na bricho, na zadech moc nevydrzi
17. pro 2011 ve 20:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hribek jé tak to závidím, že vydrží na bříšku tak dlouho. Mě malá sotva ji položím na bříško, tak se v zápětí otáčí zpět na záda. :frowning2: Takže sama se už ani nesnaží na to bříško přetáčet. Přitom měla období, že se tam otáčela pořád a teď ne.
17. pro 2011 ve 21:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Naše malá nechce vůbec být na zádech. Celý den je prakticky pořád na břiše a šoupe se po pokoji,ale s přetáčením to také nepřehání. Občas se z břicha překulí na záda,ale většinou se jako na potvoru překulí na nějakou hračku, která jí tlačí nebo sebou majzne v kuchyni na dlaždicích, lekne se a řve. Ale dám zpátky na břicho a je spokojená.
17. pro 2011 ve 21:15  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jana974 tak to mame napodobne, mala jak se naucila pohybovat tak taky smejdi nejradeji ke stolu nebo vecem ke kterym by nemela takze musim za ni:slight_smile: ale uz se na to obdobi tesim treba i nejaky to kilco pujde dolu.

jinak sem se objednala na konzultaci (bezplatnou) do institutu kompliment tady v brne. radi jak hubnout a cvicit aby to melo efekt. ja proste asi potrebuju trochu popostrcit a pak uz to pujde. tak snad to pomuze, vim ze cvicit a dodrzovat to budu muset ja ale sem na to zvedava.
17. pro 2011 ve 21:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hribek Tak to je skvělý, ono to chce asi poradit od odborníka. Já naštěstí nikdy problémy s váhou neměla a nemusím se ani omezovat v jídle ,ale lítat kolem 3 dětí je dost pekelná dieta :grinning: držím palce. Důležitý je, že chceš ty :slight_smile:
17. pro 2011 ve 22:02  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo jinak jsem se chtěla zeptat, co všechno už dáváte prckům k jídlu, popřípadě s čím kdy budete začínat. My jedeme zatím masozeleninový oběd a když jsme byly v 6-ti měs. u dr., tak říkala, že máme začít s ovocem(jablko,hruška a banán, z ovoce jinak už nic jiného.) Takže to dávám a zkouším čajík aˇředěnou šťávičku, ale ona nechce pít ani omylem. No a to je všechno k jídlu, pak jen kojím. A k dr. jdeme až v 8mi měsících, do té doby co ještě dávat? Už si to těch 10let zpátky moc nepamatuju. :wink: Nechci moc hnát s jídlem dopředu,kojit chci ještě dlouho,ale přeci jen, co ještě dáváte? :wink:
17. pro 2011 ve 22:08  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jana974 ahoj, tak my bojujeme s tim stejnym....zatim zaveden masozeleninovy prikrm(ale ikdyz sni celou sklenicku -tu malou 125g,tak si da pak jeste prso), a od 7.mesice zkusime dat to ovoce, a pak jsem v pasti a nevim....jen doktorka rikala, ze maso lze jeden den v tydnu (z tech 6 dnu co ma byt maso) nahradit zloutkem,pak by mel co nejdrive ochutnat lepek (ale nejak jsem zapomnela v jake forme) a od 8 mesice dat jogurt, popr. jogurt s ovocem....a az nakonec zavadet po 8.mesici kase
Jo a Vitek mi taky nechce vypit nic, pritom do dvou mesicu byl na UM a pil z flasky a pak jeste dalsi mesic dokrmovanej a ted se nas snazi presvedcit o tom, ze vubec nevi co s tou flaskou ma delat!!
17. pro 2011 ve 22:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hribek na takovy reci se vy..... vsak vis co :grinning: ...presne jak psala Jana....jednak z toho vyroste a ikdyby nahodou ne, tak co?
17. pro 2011 ve 22:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pupicka
@jana974 s pitim stejnej problem, nekdy si vody trochu cucne a jindy zas vubec, nechce caje vodu , vodu se stavou, proste nic,
18. pro 2011 v 05:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hribek s tím pitím to máme též,ale jen se studeným když ohřeji na teplotu mléka někdy vypije na posezení i 100 :slight_smile:
18. pro 2011 v 08:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenicenka17 No to jsem taky zkoušela jí pití ohřát,ale stejný efekt. Tváří se jak kdyby to bylo prašivý. :confounded: No jo, holt mlíčko je mlíčko :sunglasses:
18. pro 2011 v 08:39  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, pití stejný problém. Vodu nechce, čaje už vůbec. Vypije max. 50 rooibosu zeleného, ale musí být oslazen trošičku glukopurem. Jediné co pije , je mošt jablečný bio (hoštěnický) , nebo bio trpaslík (vyrábí voelkel) toho vypije 125-140, ale ředím ji to tak 1:3 nebo 1:2. Teď mě začíná po šťávičkách odmítat sunar.

JInak novinka už skoro lezeme, přetáčí se, válí sudy a říká už měsíc zřetelně MAMA a baba :grinning:
18. pro 2011 v 09:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ikopretinka a kolik máte??to ste šikulky :slight_smile:
18. pro 2011 ve 12:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenicenka17 7,5 měsíce
18. pro 2011 ve 14:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
18. pro 2011 v 15:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
18. pro 2011 v 15:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak holky me mala jeste neleze ani dopredu ani dozadu ale myslim si ze to uz pro me nebude zadna zmena prrotoze se mala rychlosti blesku kolikrat kouli po cely obyvaku, na miste se vzdycky uz nejak otoci (ani nevim jak to dela) takze je pokazdy jinym smerem :slight_smile: a jinak jsme meli uz krasny a vesely vanoce u prarodicu :grinning: nadilka byla bohata jidlo taky tak ted se jeste tesit na druhy vanoce :stuck_out_tongue_closed_eyes:
18. pro 2011 v 17:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hribek a jinak si myslim ze mas krasne rostly mimi, myslim si ze mame priblizne stejnou vahu, jak lezi na brisku pripomina mi tu malou, nechapu jak ale vydrzi takovou dobu na brisku, me by zz toho zachvili boleli zada , krk a vsechno :grinning:
18. pro 2011 v 17:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
u nas s pitim teda taky moc zadna slava ale zatim to neresim, davam ji to jen aby si na to postupne zvykala, uz ji teda prikrmuju ale vzdy jji po tom dam jeste napit mlicka takze tekutiny ma :slight_smile:
18. pro 2011 v 17:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, to jsem rada,ze v tom piti/nepiti nejsme sami:slight_smile:....me se prave zdalo,ze ma Vitek malo tekutin, protoze poradne procurdenou plinu ma max.4 -5 x denne a vsude pisou,ze to ma byt 6-8 plenek denne....ale holt to donej nedostanu, protoze mame dalsi novinku, proste kdyz nechce pit u prsa, tak se zacne taaaak vztekat,ze cucim =) a s flaskou je to samozrejme jeste horsi:slight_smile:!!
Jo a nevite, jestli jeste furt plati,ze by mimco melo vypit aspon litr mlika denne?
18. pro 2011 v 18:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
jinak my uz kraasne povidame...uz cca mesic umime taky krasne "mama", ted dva dny zkousime "deda" a dnes jsme trenovali "ata" ...a porad by chtel potfornik sedet a kdyz mu to nedovolim,tak se strasne vzteka:...teda po kom to dite bude-)
18. pro 2011 v 18:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
přidávám se do klubu - nic kromě MM nepozře, občas do ní po lžičkách dostanu po jídle trošku svestkové šťávy, ale jinak pít nechce, ani z lahve ani z hrníčku s pítkem :confounded:
18. pro 2011 v 19:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
čau holky, tak asi máme doma výjimku - pijeme šťávičky ostošest a vodu taky občas dávám, hlavně když se probere v noci, kvůli zoubkům :slight_smile: už se mi i stalo, že dal 120ml za den, jindy trochu méně :wink:
18. pro 2011 ve 20:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky a z ceho davate detem pit? Uz je cas na hrnicek s pitkem? Jsem zmatena z toho, ze Vitek byl od malicka na flasce a ted dela, jakoze nevi na co to je a jen to zmoula a "kouse",ale zadne piti.
A jeste jeden dotaz, je tady nekdo kdo koji a dava na noc kase? Jestli jo, tak jake,mlecne/nemlecne? Me se zda totiz divny, cpat do mimca UM (v te kasi) kdyz mam svoje, ale u te nemlecne si zase rikam, aby mel dost te mlecne davky, kdyz bude mit na obed masozeleninovy´prikrm a vecer kasi? Jak to mate vy? To je teda fakt veda? A jeste jedna vec ...v jake forme jste daly detem prvni lepek? Nam dr. rikala, ze by mel do 7.mesice ochutnat, ale nejak jsem zapomnela v jake forme a uz moc casu nemame :slight_smile:
18. pro 2011 ve 20:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pupicka ja uz mesic nekojim. ted asi posledni 2 tydny mala ji na snidani mliko, svaca - ovoce, obed - maso/zelenina, svaca- ovoce a vecer mliko s prisypanim kase. samotnou mi ji neji tak ji prisypavam do nutrilonu.
ted sem od MAM objednala ucici hrnecek tak uvidim http://www.leky-domu.cz/shop.php?action=show_product_detail&product_id=473924

jo a jinak sem se dockala:frowning2: mrcha dnes vecer dosla chjoo doufam ze zmizi pred stedrym dnem. holky jak dlouho vam MS trvala, ta prvni po porordu?
18. pro 2011 ve 20:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek