• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Přidej se, jestli máš TP také květen-červen 2011.

22. září 2016 
@pupicka měli by vypít ten litr a čím jsou starší tím má mít méně na kg hmotnosti, ale vlastně tím, že přibírá je to vlastně pořád víc.
@hribek mě normálka 5 dní jako to bývalo vždycky
@germaine tak to nám vypije těch 125-140ml na jeden zátah teda taky na snídani a potom ještě k večeři, ale musí to být ta šťávička, jinak vody tak sotva 30
@pupicka to jste šikulky ukecané :grinning: , dnes začala kecat mamham :grinning: a mamam. K těm plínám my ji přebalujeme tak 5x denně, no někdy i víckrát a některé plíny nejsou nějak moc počůrané
HOlky nám ted nějak nechce jíst. Normálně jedla 5x denně (1250ml má za den v těch 5 dávkách počítám množství mlíko, kaše i zeleninu , ovoce, šťávy dohromady), ted začíná chtít jen 4x. není to málo???
18. pro 2011 ve 21:08  • Odpověz  • To se mi líbí
@pupicka jo a my pijeme přes aventku buď savička 4 nebo průtokáčem. Z hrnečku nechce , nejde ji to.
18. pro 2011 ve 21:09  • Odpověz  • To se mi líbí
@pupicka Hrneček jsme zkoušeli, mmáme Avent, ale neumí z něj pít, teče mu to moc rychle, takže dávám stále flašku a jde mu to z ní dobře, i přesto, že jenom kojíme a k druhému dotazu, kaši dáváme už asi měsíc, měsíc a půl a kupuju nemléčnou, a občas nemám odsátou zásobu mlíka, tak kupuju od Sunarky, tam můžeš smíchat jenom s převařenou vodu...taky jsem nechtěla dávat UM, když kojíme...
18. pro 2011 ve 21:10  • Odpověz  • To se mi líbí
@ikopretinka Tak tolik my teda nevypijeme, ale stejně podle mě to stačí...navíc má ještě vodu z MM, plín máme teda nejspíš i víc, než 6-8ks, jak kdy...a s tou frekvencí teda mi přijde, že to není moc, ale pokud je spokojená a přibírá, tak bych si starosti nedělala...u nás kojíme stále po 2 max. 2,5h :grinning: ale přibírá už málo, naštěstí :grinning:
18. pro 2011 ve 21:13  • Odpověz  • To se mi líbí
@pupicka když jsem kojila, tak jsem dávala hipp nemléčnou a míchala to s mým mlíkem. Nebo jsem vařila pomlenou rýži, jáhly, amarant normálně s kojeneckou vodou a doředovala to zase mým mlíkem. Ted vařím zase rýži, jáhly , amarant, quinou, polentu a dořeďuju trošku sunarem. Mě se právě do ní nechtělo rvát kupovanou mléčnou, protože tam bylo v tom UM
18. pro 2011 ve 21:16  • Odpověz  • To se mi líbí
@germaine my už taky tak nepřibíráme , ale máme tak 8,5 kg
18. pro 2011 ve 21:17  • Odpověz  • To se mi líbí
@ikopretinka Před víc jak měsícem jsme měli 8.560gr, teď je asi zas trošku těžší, ale vidím to pod 9kg :slight_smile:
18. pro 2011 ve 21:21  • Odpověz  • To se mi líbí
18. pro 2011 ve 21:26  • Odpověz  • To se mi líbí
Holky, já se zase zeptám...od malička byl Štěpíno takový šídlo, neklidný, ale co dělá teď je na pěst...kope nohama - u přebalování, u kojení, u krmení v židličce, u pasení koníků prostě skoro poříd, málokdy je vklidu :angry: máme okopaný břicha, já občas i prsa, už mi skopnul u přebalování i brejle, u kojení v náručí si chytí jednu nohu za punčochy a jakoby si jí vylamuje dostrany a prostě cvičí, už mi z toho asi hrábne...dělají vám to děti taky? Nebo jsou klidné?
18. pro 2011 ve 21:26  • Odpověz  • To se mi líbí
@germaine tak to jste šikovní :wink:
18. pro 2011 ve 21:27  • Odpověz  • To se mi líbí
@germaine buď v klidu, to mi dělala i v břichu, teď dělá pořesně to co popisuješ. Mě dokonce dala hlavičku a rozbila dvakrát ret do krve . A kdyby kopala jen nohama a cvičila, nám bouchá pěstí do matrace :grinning:
18. pro 2011 ve 21:31  • Odpověz  • To se mi líbí
@germaine a lehne napříč v postýlce, opře se nohama a vylamuje šprušle :grinning: , ale nevzteká se u toho, prostě to má jako zábavu. Nebo vhodí paty nahoru na tu příčku v postýlce a bouchá o ni shora těma patama :grinning:
18. pro 2011 ve 21:32  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@ikopretinka Tak tos mě uklidnila :grinning: bála jsem se, aby neměl třeba nějakou poruchu (mám hyperaktivního synovce a to bych asi nedala), taky se u toho většinou nevzteká, prostě to jenom dělá...
18. pro 2011 ve 21:36  • Odpověz  • To se mi líbí
@germaine :grinning: snad ne , nestraš. Perlička, manžovi se zaryla prstama do nosu, že mu ho celý rozdrápla a tekla mu krev, chodil jak kdybych ho zmlátila :grinning: . No máme éro no. :grinning:
18. pro 2011 ve 21:38  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@ikopretinka Nám občas píchne do oka, nebo do nosu (jednou se mu to povedlo do obou dírek) a taky si občas nás chytne za obě uši, přitáhne a třeba mě při tom kous do nosu, manžu do obočí :grinning: a to prosím, když se mazlíme :slight_smile:
18. pro 2011 ve 21:41  • Odpověz  • To se mi líbí
@ikopretinka to znam :slight_smile: asi to delaj vsechny
18. pro 2011 ve 21:46  • Odpověz  • To se mi líbí
a holky porad se vam delaji modriny? ja porad na nohou vypadam jako kdyby me nekdo mlatil :frowning2:
18. pro 2011 ve 21:47  • Odpověz  • To se mi líbí
@germaine Přesně jako naše malá, jen do mě ještě u kojení buší rukou, aby to mlíko rychlejš teklo :grinning: anebo mi nahmatá řetízek a naušnice a škube a škube a škube. :wink: :wink:
18. pro 2011 ve 22:17  •  3 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
@jana974 to ja nejak zvladam ze mi nejde po nausnicich, ale ty co nikolku chovaji vetsinou v ruce, nedokazou pochopit ze to muze mala vzit do ruky a skubnout :slight_smile: ji to jeste davaj do ruky at si hraje, jsem je na to musela upozornovat ze ten zlaty retizek to skubnuti vydrzet nemusi :grinning:
18. pro 2011 ve 22:29  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@jana974 Náušnice? Co to je? :grinning:
18. pro 2011 ve 22:46  • Odpověz  • To se mi líbí
tak ja nevim co s tou MS...vcera to uz vypadalo ze jo, bolesti i spinenim a dneska ticho po pesine...
19. pro 2011 v 08:11  • Odpověz  • To se mi líbí
@germaine cha, tak presne to samy mame taky. Zrovna pred chvili jsem dostala pri prebalovani takovou do bryli, ze mi vytryskly az slzy:slight_smile:. A u toho kojeni to je sileny....bud usne a netaha (musim ho nechat prospat u toho prsa) anebo u toho dela takovy veci, ze uz z toho zacinam mit strach z toho kojen...nejenom kope nohama, ale hlavne me stipa rukama do bicepsu nebo do prsa, macha tema rukama tak, ze me doskrabe anebo skrabe sam sebe po hlave, po ocich nebo, a to je ta lepsi varianta, skrabe jenom do sedacky nebo aspon polstare :grinning:. No ale nenadelam nic....asi to chce vydrzet :stuck_out_tongue_closed_eyes:. Ale taky kdyz jsme byli na kontrole na neurologii, tak nam pani doktorka rekla, ze se mame pripravit na to, ze bude asi hyperaktivni a ze to s nim nebude lehke...ale to u vas samozrejme byt nemusi, Vitek ma totiz i problemy s usinanim a se spanim :slight_smile:
19. pro 2011 v 10:38  • Odpověz  • To se mi líbí
@jana974 tak nausnice uz asi 3 mesice nemuzu nosit, ani retizky:slight_smile:...jo a ukojeni se musim cela vyslict (pokud to jde), protoze raminkem od podprdy to taky sakramentsky boli a nekolik tricek uz to Vitovo tahani nevydrzelo :slight_smile:
19. pro 2011 v 10:42  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@pupicka já jsem lepek dala ve formě ovocné přesnídávky, koupila jsem v Rossmannu Babydream ovocnou se sušenkami (ale nejsou tam cítit), je bio, levná, velká a neslazená, docela mu chutnala. Myslím že pro to první seznámení je to tak akorát. Taky jsem tam koupila "boloňské špagety" stejné značky a tam je lepek taky. To jsem mu ale ještě nedala, ještěžes to připomněla, už je to dobré 3 neděle, co měl tu přesnídávku. Tak dostane špagety zítra k obědu :wink:

jinak s tím pitím mně se zdá, že má Ondra taky málo :stuck_out_tongue_closed_eyes: ráno 150, ale ke svačině jen 90 (protože v ovoci voda je a on víc nechtěl, vždy jsem to vylévala, tak to je toho zas škoda, stejně třeba teď si vzal jen 30 a usnul u toho), k obědu 120 (to teda obvykle vypije), no a pak 2-3 x 150 (svačina večer, večeře a (většinou) ještě v noci, někdy vynechá). Jenže čaj nechce, teda on by i chtěl, ale a) vyblindí ho b) nějakých 30ml mu nestačí, on chce hlavně dudlat a když mu flašku (hrneček ještě ani nemám doma) seberu, tak brečí a že byl ošizenej :stuck_out_tongue_closed_eyes:
19. pro 2011 v 11:08  • Odpověz  • To se mi líbí
Holky prosím, kdo znáte poraďte - tuším, že to byla ikopretinka, co to brala - jedná se o ty homeopatika na zastavení laktace Ricinus communis - mám dotaz s tím ředěním - jaksi tomu nerozumím je 15 či 30 CH - co to znamená? Které jsou lepší? Prsa už nemůžu ani bolestí odsát, bradavky mám úplně rozedřené do krve, bolí to jak "prase" pardón za výraz. Přitom to nechápu, odsávm už skoro 5,5měsíce a za tu dobu se to nestalo. Až teď poslední týden. Malé ani to odsátý mlíko nemůžu dát, pač je červené..... Děsím se každé chvíle, pač prsa začínají být k prasknutí - ale nemám na to odsát to. Děkuji
19. pro 2011 v 11:44  • Odpověz  • To se mi líbí
holky vy uz davate detem klasicky piskoty ? treba do presnidavky ?
19. pro 2011 ve 12:24  • Odpověz  • To se mi líbí
@dendy88 já ještě ne...myslím že je zbytečný cpát do nich cukr :stuck_out_tongue_closed_eyes:
19. pro 2011 ve 12:39  • Odpověz  • To se mi líbí
@elana ja zatim taky ne :slight_smile: jen jsem se ptala
19. pro 2011 v 16:00  • Odpověz  • To se mi líbí
@lolla79 asi bych si došla k dr. , tohle asi není normální. :frowning2:
19. pro 2011 v 17:25  •  3 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
@lolla79 ahoj, ricinus communis je hlavně na to, aby mlíko přestalo chutnat dítěti. Lac caninum 15ch je na zastavení laktace nebo i 30CH někdo bere. Já měla lac caninum 15CH, bere se to ze začátku podle potřeby i 5 denně 2 kuličky ,a le můžeš i o něco víckrát pokud je třeba. Pak to snižovat . Jako fungovalo, ale pomalu. Já vzala dostinex dvakrát při něm odstříkala do úlevy a za dva dny bez jediné kapky. Ale moták jako prase.
19. pro 2011 v 18:46  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek