• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Přidej se, jestli máš TP také květen-červen 2011.

8. března 2017 
Děkuji za reakce. O návštěvě dr. jsem přemýšlela, ale nakonec vlastně ani nevím k jakému bych měla jít? Na gyndu? Ještě zkusím ty homeopatika, stejně chci už přestat kojit, protože už ani nekojím, ale jen odsávám a za těch 5,5měsíců už toho mám dost. Jsem ráda, že jsem vydržela do toho půl roku a teď už skoro ještě měsíc navíc. Takže uvidíme. Jinak kolem 16hodiny -jsem ty prsa odsála, už se to nedalo vydržet, během chviličky jsem odsála 150ml z každého prsa a teď se budu modlit, abych to vydržela až do rána bez bolestivého nalití.
19. pro 2011 v 19:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ikopretinka no tak si přestav, že v jedné lékárně mýmu chlapovi řekli, že ten ricinus communis je naopak na zvýšení laktace, tak šel pryč a jel do jiné a tam mu ho dali, když se zmínil, že shání něco na pozastavení laktace. A prý kdyby to neúčinkovalo, tak mám vyzkoušet ten druhý - Lac caninum.
Můžu se tě ještě zeptat? Když budu ten ricinus užívat a prsa budu mít nalité, můžu to odsáté mlíko dát malé? Nemůže jí to ublížit? Ptám se asi jako magor, ale raději se optám, než aby se pak třeba něco stalo.
19. pro 2011 v 19:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lolla79 jj na gyndě mě to napsala
19. pro 2011 v 19:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ikopretinka kéž bych ten dostinex nemusela....
19. pro 2011 v 19:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lolla79 lac caninum je vyloženě aby se nenalívaly a zastavila se laktace. Ten ricinus se na to taky dává, ale spíš má nějak zhoršit to mlíko aby to nechutnalo dítěti , nechtělo k prsu a začalo chtít něco jiného. Většinou to kombinují. Při užívání obou homeopatik ji to můžeš dávat pít. Jen u toho chemického dostinexu ne.
19. pro 2011 v 19:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ikopretinka TAky jsem to právě četla na nějaké diskuzy, že ten ricinus je na to, aby to dítěti nechutnalo, ale v lékárně mu řekli, že to je na pozastavení... Tak nevím no. Vyzkouším a uvidím - prý si mám vzít 4-5 kuliček několikrát denně.
19. pro 2011 v 19:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pupicka Tak tos mě moc neuklidnila :grinning: u kojení si rve vlasy, mě štípe zezadu do ruky, škrábe naší koženou sedačku takovým způsobem, že si občas zatrthne i nehýtek, štípe do prsa a dneska mě dvakrát chytnul za bradavku a prohlížel si jí :sweat_smile: a dělá i jiný blbosti. My teda nikde u žádný jiný DR než u naší nebyli, ale trošku se obávám nejhoršího :frowning2: a se spaním a usínám máme problém už víc jak dva měsíce :grinning: takže tak.
19. pro 2011 ve 21:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dendy88 taky mám na nohou modřiny,ale už jsem přišla na to proč.Když kojím malou v leže tak mě pořád kope a když ji pak dám na odbrknutí tak se snaží stavět na nohy a jak hopsá tam mě jakoby seštípne kůži na nohách.
20. pro 2011 v 17:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pupicka tak já dala ochutnat lepek v podobě dětskýho chleba.je to takový rodiný recept,mě tím mamka krmila už ve 2měsících.to se upeče, nakrájí,usuší apak se to rozmáčí v čaji.
20. pro 2011 v 17:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky, dlouho jsem tu nebyla, měla jsem rozbitý PC, a teď mám prozměnu zánět spojivek, v pátek mám řídit, tak snad budu vyléčená, tohle mě štve... :angry: :angry:
Jinak prcek začal žvatlat, a tváří se u toho tak zamyšleně, to je krásný.. žvatlá "babababa" :grinning: Dokonce už si i vyhraje sám delší dobu, cestuje mi po obýváku, je to prostě zlatíčko :slight_smile:
Byli jsme u kamarádky na Ježíška pro děti, tak jsme poseděly a popily, děti dostaly dárečky, sranda byla, tak posílám jednu společnou fotečku s prckem, a že jich moc nemám :grinning:
20. pro 2011 v 17:27  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
@lolla79 Ricinnus jsem brala je to 5CH, 5 kuliček denně pod jazyk a nechat rozpustit :slight_smile: Sice mi to nepomohlo, ale snad tobě pomůže :slight_smile:
20. pro 2011 v 17:29  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@badik tak to je mozny, ale zas je divny ze me to od ni vubec neboli :slight_smile:
20. pro 2011 v 18:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
chvilku po narozeni, po 3 mesicich, po 6 mesicich :slight_smile: ukazte taky, jak vam vyrostli :slight_smile: nemam co delat :grinning:
20. pro 2011 v 18:20  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Šťastné a Veselé Vám všem přejeme s Davídkem :dizzy_face:
20. pro 2011 v 19:48  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
tak vkládám po narození a 4 měsíce, aktuální foto je výše :slight_smile:
20. pro 2011 v 19:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
20. pro 2011 v 19:51  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Tak se také přidávám. 6dnů, 3,5měsíce a minulý týden.

Jinak my byli minulý týden starší dceři na závěrečné, tak Vám můžu ukázat ještě jak bude vypadat za 16let. :grinning: Jsme s manžou tak nostalgicky vzpomínali, jak byla taky takový prtě a že to všechno tak strašně letí, bohužel fotky tenkrát v digitální podobě nebyli a ani se pořádně žádné video netočilo, tak člověk moc nemá zachycené ty důležité okamžiky, kterých máme teď u Amálky mraky :frowning2:
20. pro 2011 ve 20:25  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@monny89 dekujem :slight_smile: taky preju vse nej k vanocum a do novyho roku :slight_smile:
20. pro 2011 ve 20:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monny89 koukam na tvoje fotky, pri narozeni vlasaty, pak mu vypadaly a uz je zas vlasatej :grinning:
20. pro 2011 ve 20:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
ach jo proc delaj takovyhle zmeny, clovek je na neco zvyklej a pak tam hodi uplne neco jinyho :rolling_eyes:
20. pro 2011 ve 20:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monny89 Ty brďo 5kuliček denně? Tak mě bylo řečený, že 4-5kuliček několikrát za den. Byl mě to kupovat můj chlap, tak teda toufám, že to nepopletl, protože já to beru - od včerejška večera a dneska jsem si vzala 5x za den a pokaždé 5kuliček..... :astonished:
20. pro 2011 ve 20:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jinak holky, krásné dětičky máte. A pravda, strašně rychle to letí. :frowning2:
20. pro 2011 ve 20:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
No a perlička, od včerejška večera mám zimnice, vysoké horečky - tak jsem z toho nešťastná, že to určo chytí i děti. :frowning2: To budou vánoce..... Jinak jsem si nejprve myslela a celkem jsem měla nahnáno, že ty zimnice a horečky jsou způsobené těma mýma rozedřenýma prsama, ale už se přidala i bolest v krku a záda... takže zřejmě nějaká chřipajzna. :confounded:
20. pro 2011 ve 20:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dendy88 nevypadaly úplně... plešoun nebyl nikdy naštěstí :grinning:
@lolla79 Jo promiň popletla jsem to 5kuliček 3x denně :grinning:
20. pro 2011 ve 20:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lolla79 No to je nadělení :unamused: Tak přeji brzké uzdravení, hodně vitamínů a dobré nálady :sunglasses: :wink:
20. pro 2011 ve 20:49  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lolla79 Jejej, brzké uzdravení přeju :wink:
20. pro 2011 ve 20:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
A ještě jedna předvánoční :wink:
20. pro 2011 ve 20:53  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@monny89 co mas proti plesounkum ? :grinning:
20. pro 2011 ve 20:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
a jinak uz mame stromecek, pred chvili jsem dodelala...mame ho poprvy tak jsem chtela vedet jestli mame vse :slight_smile: jinak stromek delame az 24 :slight_smile:
20. pro 2011 ve 20:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky, taky pridavam...narozeni, 3 mesice a ted:slight_smile:
20. pro 2011 ve 21:10  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek