• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Přidej se, jestli máš TP také květen-červen 2011.

8. března 2017 
@germaine já si dala k večeři grep :grinning: měli jsme tu návštěvu tak jsem zobala jednohubky tak už jsem neměla moc hlad
6. led 2011 ve 21:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@germaine no já nevím kolikátá ale opět jsem si pošmákla :wink: a jestli budu čekat na manžu tak se bojím že zvládnu ještě jednu veču, ale to snad nevydržím
6. led 2011 ve 21:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@badik grep nemusím, to raději pomelo, ale ty jednohubky jsou dobrý
6. led 2011 ve 21:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@realgs no pomelo je lepší to máš pravdu.My máme takovej rituál že manžel ho loupe a já jím :grinning: a on se díval na templáře tak jsem ho nechtěla rušit a nebudu přece kazit rituál a loupat si ho sama :grinning: tak jsem si vzala grep :grinning:
6. led 2011 ve 22:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsem se taky zprasila Nutellou a teďka mám taky chuť na pomelo...jedno tu mám, tak zas za chvíli :wink:
6. led 2011 ve 22:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@badik tak u nás máme taky takový rituál jen je to obráceně, já to loupu a manža se psem ho jedí, takže až ho za tu hodinku oloupu tak pak si dám sama. Pomelo doma mám ale mažu ne tak taky nebudu kazit rituál a dám si mandarinku :sunglasses:
6. led 2011 ve 22:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@germaine nutelu mám taky ráda, ale po té kaši už není chuť, teď by bodl bramborák
6. led 2011 ve 22:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
no super už se nebavíme o tom jak je nám blbě :grinning: už zápasíme s chutěma :grinning:
holky jsem tu už poslední kdo necítí pohyby?já už jsem nedočkavá :frowning2:
6. led 2011 ve 22:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@realgs my měli na oběd ondráš takže bramborákovou chuť už mám dnes zažehnanou.
6. led 2011 ve 22:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@badik já pohyby cítím hlavně v klidu, taky pak když dám nohy na židli na které sedím, to ho to asi tlačí a chce víc místa. Taky jsem byla dost nedočkavá, možná si myslíš že jsou to střeva a už je to ono, je ta zatím vrtění, žádné velké kopance.
6. led 2011 ve 22:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jsem moc ráda že máme za sebou to děsný :stuck_out_tongue_closed_eyes: období
6. led 2011 ve 22:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@badik No tak poslední rozhodně nejsi...my taky nic :frowning2:
6. led 2011 ve 22:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
přeji dobrou noc a sladké sny :dizzy_face:
6. led 2011 ve 22:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
no občas něco cítím,hlavně v autě,ale není to každej den tak nevím jestli je to ono,ale spíš asi ne.Každej říká,že to poznám tak nevím.I když jako střeva mi to taky nepřijde tak možná že by to mohli být nějaký náznaky.Ale už to tak cítím asi 10dní a nějak to ani nesílí a ani není častější tak nevím :frowning2: uvidíme třeba příjde něco jinýho a zjistím že tamto nebylo ono.
6. led 2011 ve 23:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo a ještě k tomu těhu cvičení většina pojišťoven na to něco přispívá.Já jsem u vojenské a ta dává 1000Kč takže jsem si koupila pernamentku a oni mi ju proplatí takže to mám vlastně zdarma.A vzhledem k tomu že jsem těhu na přelomu roku tak mám nárok i letos což už většina pojišťoven nedává.Nevím jestli proplácí i kurzy,ale kdybych nevychodila i tu druhou pernamentku tak si u ní zaplatím kurz a řeknu jí ať mi to napíše jako cvičení.
6. led 2011 ve 23:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, občas sem nakukuju, taky čekáme květňátko. Jen mě pobavilo, včera jsem povečeřela nutellu a pomelo :stuck_out_tongue_closed_eyes:
@badik Jinak já si taky jen myslím, že pohyby cítím, mám to samé, co ty, cca 10 dnů a jen občas, tak jsem taky zvědavá, jestli se dostaví něco jiného, nebo se utvrdím v tom, že je to náš čolek :slight_smile:
7. led 2011 v 07:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky, krásné páteční ráno. Nějak jsem Vás zanedbávala, prodělaly jsme si s Laurkou pěknou virozu, ale už je snad dobře.. :wink:
7. led 2011 v 08:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno všem! Tady se to nějak rozjelo, jdu vás dočíst...
@miste tak to jsme na tom podobně, malá měla čtyřicítky, kašle a má zánět průdušek, do teď bere antibiotika, tak doufám, že nic nechytím
7. led 2011 v 08:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@badik pohyby cítím jen občas, rozhodně ne každý den, je to zatím spíš takové šimrání zevnitř.
7. led 2011 v 08:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@julyanne mě a laurinku už rýma a kašel trápí skoro 14 dnů no a malé se k tomu přidala ještě teplota, takže kromě sirupů na kašel jsem s ní bojovala i s nurofenem, ale dneska už jsem z ní vytahovala odsávačkou takové hrůzy, že věřím že to nejhorší máme za sebou.Malá teda už umí pěkně smrkat, ale pořád to není na to aby vysmrkala takovou nadílku.
Jinak malého raraška v bříšku už cítím tak nějak 14 dnů, možná trošku dýl. Nejdříve to bylo jen večer, když jsem si sedla, te´d už to je i přes den. Včera zrovna u posledního temláře si pohrával s mojim močákem, tak každou chvíli jsem seděla na záchodě a z filmu skoro nic nevím....
7. led 2011 v 09:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@miste :grinning: Templáře jsme včera taky koukali. Malá vytuhla, v 10 hodin měla dostat antibiotika, tak jsem to do ní páčila ve spánku. Taky jsem včera řešila kočárek. Mám po Natálce Jané Nomad a chci vyměnit podvozek za Slalom, tak pořád špekuluju, jak to nejvýhodněji provést:slight_smile: Co máte za kočárek?
7. led 2011 v 09:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky :slight_smile: jdu vás nachvíli pozdravit a pak si pomizím lehnout k telce :grinning: ráno jsem trošku gruntovala, tak teď musím odpočívat :slight_smile:
7. led 2011 v 10:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@trija není brzo :slight_smile: už nakupuj :wink: a jsem spokojená s věcma na dětičky v tesku - cheroky i tesco - body, overaly,........ :wink: a ve slevách je to nej :grinning:
7. led 2011 v 10:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zazulka vítáme tě tu :slight_smile:
jééé krásně se rozrůstáme :grinning: to je těhulek :slight_smile:
7. led 2011 v 10:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@trija foťáček jsme taky kupovali , ale na splátky :grinning: :grinning:
7. led 2011 v 10:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
jééé tady byly včera dobrůtky na véééču :slight_smile: já chtěla dělat ty bramboráky a nakonec byly párky v rohlíku :slight_smile: jsme dostali od babičky na vánoce strojek :grinning: a super :slight_smile: takže bramboráky budou na stopéro dnes :slight_smile:
7. led 2011 v 10:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@many nene,po dědovi :slight_smile:
7. led 2011 v 10:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@realgs grep mi taky nechutná a pomelo - mňam mňam :grinning:
@badik no a jak to cítíš v tom bříšku co :wink: to už budou určo pohyby ne :wink:
@aajda vítáme tě tu :slight_smile: dobrá večeře včera :wink:
@miste jojky, tak je fine, že už jste fit :wink: a snad už nic nepříjde, že :confounded:
@julyanne jéééé :frowning2: u vás taky, tak ať je brzo zdravá kočenka a ty nic nechytíš
no Ladík taky pořád kucká, ale jen večer a ráno, dávala jsem mu mucosolvan a teď jsem přešla na jitrocelový sirupek a rýmu jsme měli nedávno dost dlouho a je klid, musím zaťukat :wink: jaksi to u nás furt to nachlazení řádí, tatin je teď zase hotovej, tak snad to na nás nepřenese zpátky :confounded: jinak já už mám pohyby pořádný :grinning: řádí tam u po celý den :grinning: a hýbe se už i bříško :slight_smile: a když to chci natočit už na video, tak vždycky přestane :angry: :grinning: zákon schválnosti, tak musím počkat na pozdějš :slight_smile: nebo až budu mít štěstí a nechá se :slight_smile:
7. led 2011 v 10:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@many Já mám zase pocit, že kdykoliv na to bříško sáhnu, tak se mi čolek znehybní :slight_smile: Asi nechce, abych ho načapala na švestkách.
7. led 2011 v 10:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dostyna :slight_smile: to je krásný :slight_smile: Ladík je taky po tatínkovi, dědovi, pradědovi,......
7. led 2011 v 10:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek