• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Přidej se, jestli máš TP také květen-červen 2011.

8. března 2017 
@dendy88 No, nelíbí se mi.. neber to nijak špatně, ale mám ráda vlasatější miminka :stuck_out_tongue_closed_eyes:
20. pro 2011 ve 21:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Čauves vespolek, taky přejeme pěkné svátky a dětem bohatého Ježíška, ale to ony určitě budou mít :slight_smile:
Narození, 3m a nyní...
20. pro 2011 ve 21:29  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
@monny89 Já zase plešounky, ale našeho chlupaťáka jsem milovala, zato teď vypadá jako Mickey Mouse, má jakoby kouty a vlasy do špičky viz. foto :grinning:
20. pro 2011 ve 21:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, tak se hlásím z nového bytu......... práce jak na kostele, co budu povídat.
taky přidám jednu fotku z 1měsíce a jednu tak ze šestýho
20. pro 2011 ve 21:32  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
Ještě posílám fotky, co jsem kromě jiného koupila Amálce k vánocům :sunglasses: A teĎ už jdu spát,poněvadž už padám na h.... :grinning: :grinning: . Dobrou
20. pro 2011 ve 23:01  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@evinka85 Jé už přestěhováno? Dlouho jsem tu nebyla.. tak povídej :slight_smile:
20. pro 2011 ve 23:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monny89 no osobne ja uplne plesaty miminko snad ani nevidela :slight_smile: ani v porodnici
21. pro 2011 v 07:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky také vám přejem krásné vánoce a tady něco pro pobavení
http://xmas.coke.com/v/cs_CZ/#dfe5725673d68a7400a54e9b5470068fe03b5e60/0211/5/3
21. pro 2011 v 09:18  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
@badik To je super. :grinning:
21. pro 2011 v 09:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jinak jak bude trochu více času, tak taky přiložím fotky malé - jak roste. Dneska to ale nevidím, musím ještě dodělat dodělávky, krém do cukroví, vygruntovat, povlíct ložní,... no je toho ještě dost. Dneska mě je naštěstí už trochu lépe, zimnice už pominuly, takže hurá do práce. ..... Teda ne že by se mě chtělo, ale musím.
21. pro 2011 v 09:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dendy88 Já jo, kamarádka měla holčičku a ta jí fakt úplně vyplešatěla :grinning:
21. pro 2011 v 09:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
21. pro 2011 v 09:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jana974 Tak tohle nemá chybu..bombovééé :grinning: :grinning: :grinning:
21. pro 2011 v 10:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andilekjoja Mě se to taky líbilo, akorát tam měli takovejch hlášek, že jsem nevěděla, kterou koupit, aby mě to nezrujnovalo. Pasovala na ní každá druhá :grinning: :grinning:
21. pro 2011 v 10:42  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jana974 a kde jsi to kupovala?jsou fakt super
21. pro 2011 v 17:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@badik Jukni sem a bylo s nimi i dobrá domluva, do dvou dnů jsem měla balíček doma :wink:
http://www.cool-baby.cz/
21. pro 2011 v 17:26  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
první fotka asi 3týdny,druhá 3 měsíce a třetí půl roku
21. pro 2011 v 17:46  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
@monny89 ahoj, já se tu taky dlouho neukázala. v neděli večer se všechno navezlo, minulý týden přijel novej sporák a nová obývací stěna. takže místo pouhého ukládání věcí jsem musela nejdřív zapojit všechny spotřebiče, myčku, pračku, sestavit obývací stěnu- ta mi mimochodem trvala 20hodin. takže na to, že jsou nějaký vánoce jsem neměla ani pomyšlení- ještě že Kubík byl v poho. no a dneska jsem sestavovala velkou skříň, takže už se dá všechen bordel aspoň nekam nastrkat :grinning: :grinning: :grinning: ...... tak jse zvědavá, co řekne zítra taťka, až přijede domů :wink: no a zítra navezou ještě korpus postele- ten umím sestavit taky jen já a pak už nechci šroubky a hřebíčky ani vidět :stuck_out_tongue_closed_eyes: naštěstí jsem si ve starym bytě ještě něco málo napekla a 23. udělám jen vosí hnízda ( páč ty by jsme sežrali) a budu vařit. zítra už budu jen omývat,vrtat tyče na záclony a 24. asi prospim - jsem urvaná jako kůň....
přidám aspoň fotečku stěny, mám z ní velikou radost :dizzy_face:
21. pro 2011 ve 21:37  • Odpověz  •  To se mi líbí (4)
@evinka85 Ty jo, to jsi pilná jak včelka... dobře jsi to zvládla a teď už to půjde jedna radost :dizzy_face:
stěna je krásná :slight_smile:
21. pro 2011 ve 21:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, můžu vás poprosit o hlásek prosím??? http://rodicum.cz/fotosoutez/moje-brisko/7/date/1/foto/ Děkuji :dizzy_face:
21. pro 2011 ve 21:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monny89 mas ho tam
22. pro 2011 v 08:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@germaine jaj, tak to my mame uplne stejne....taky si vytahne bradavku a zkousi ji mackat a libi se mu, kdyz to vystrikne (to asi odkoukal ode mne, kdyz si prso "pripravuju" :slight_smile: ), skrabani kozene sedacky a koberce a vseho mame taky, s usinanim problem odjakziva a s nocnim spanim uz 2,5 mesice (probouzi se po 1, 1,5 nebo 2 h). K doktorce na neurologii jsme se dostali proto, ze po ockovani ve 4m prestal past koniky (to tenkrat v noci jeste spal krasne cca 10 - 11 hodin s jednim kojenim). Ted kdyz jsme tam byli pred tydnem na kontrole, tak jsem ji rikala o tom nocnim buzeni a kdyz ho videla, jakej je raketak, tak se zminovala o te hyperaktivite....a jedine co pry pomuze, tak pry duslednost :( ....tak uz druhou noc dusledne nechovame, kdyz se v noci vzbudi a nezvedame z postylky,aby se naucil usinat sam, ale ja jsem z toho psychicky na dne....dnesni noc od pulnoci az do pul druhe strasne plakal, vzdy kdyz jsem prisla, zazpivala a pohladila, tak se chvili zklidnil, ale jak jsem prestala, tak zase hysterak....tak nevim ,jestli to k necemu je.....
22. pro 2011 v 11:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pupicka No jako kdyby si z oka vypadli :wink: máme to teď podobně, neboj ono se to časem zlepší, snad. Jinak my najeli taky na režim uspávání, přečti si moje zprávy, píšu je od min. týdne každý den, taky se snažíme ho naučit usínat samotného.
22. pro 2011 v 11:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@badik to je mazeeec! Moc pekny
22. pro 2011 v 11:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
taky posilam foto, cca 1m, 3m a 6m
22. pro 2011 v 11:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monny89 chvíli mi trvalo než jsem našla tvou fotku,ale máš to tam :slight_smile:
22. pro 2011 v 11:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
aaaaa, ja se dnes z toho svyho ditete zblaznim :frowning2: :frowning2: :frowning2: rev a rev a rev, co to s ni je, ale kdyz ji vezmu do ruky tak je hodna :confounded:
22. pro 2011 v 18:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hribek
@badik děkuji holky :dizzy_face:
22. pro 2011 v 18:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dendy88 stejný, jak u nás. Všechny děti na zabití :angry: :angry: .A ta nejmenší jim šéfuje :wink: :wink:
22. pro 2011 ve 20:20  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dendy88 u nas tohle byly zuby
22. pro 2011 ve 20:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek