• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Přidej se, jestli máš TP také květen-červen 2011.

8. března 2017 
@hribek koukala jsem a nevypada ze by byli zuby , uvidim :slight_smile: ale kdyz nebudou tak mi to vadit nebude , jen at neni mrzuta jak vcera
23. pro 2011 v 07:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
jinak dnes budu maly poprvy davat asi kasicku :slight_smile: zacali jsme obedem, pak pridali rano presnidavku a ted zacnem davat kasicku vecer :slight_smile: a mam sunarku nemlecnou, co vy do toho davate ? pisou tam ze muzu dat i kojeneckou vodu , materskyho mleka moc nevysaju, s tim jsem mela vzdy problem...
23. pro 2011 v 08:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
hmmm tak super vzbudila jsem se z okem oteklím tak že na něj nevidím.to budou vánoční fotky :frowning2: :angry: tak místo uklízení a dobalování dárků mě čeká cesta na oční
23. pro 2011 v 08:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@badik tak snad to bude dobry :frowning2:
23. pro 2011 v 09:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak je to zánět spojivek a prý je to infekční tak se budu modlit aby to nechytla malá,protože sem si na to oko dost sahal i když jsem ji měla v náručí,tak abych na ni něco nepřenesla.to by mě zajímalo kde jsem k tomu přišla,v životě jsem to neměla.že by z čoček?a to je mám doma načatý použitý 2x a můžou letět protože jsem je měla a to oko už mě svědilo tak to bude i na nich a i tak bych si je teď dát nemohla.
23. pro 2011 v 10:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky stastne a vesele, zdravi, spokojenost a pod stromeckem jen to co si prejete! Uzijme si ty 1.vanoce s mimousama, uz nikdy se nam nevrati tak at sou ty nejhezci!
23. pro 2011 v 17:27  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Taky přejeme krásné Vánoce :slight_smile: a dětem bohatého Ježíška, ale to určitě mít budou :wink:
23. pro 2011 v 18:44  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@germaine krasna fotecka :slight_smile:
@hribek a obou preju taktez bohatyho jeziska :slight_smile:
23. pro 2011 ve 20:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jsem dnes poprvy dala kasi a docela jsem se bala, dost jsem slysela ze i kdyz ty kase jsou celkem dobry tak mrnata to odmitaj , a nestacila jsem se divit :slight_smile: nikolka toho mela jeste malo :grinning:
23. pro 2011 ve 20:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
taktez jsem si pohrala :slight_smile: a preju vsem stastny a vesely vanoce :slight_smile:
23. pro 2011 ve 20:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vse nej:slight_smile:
23. pro 2011 ve 22:14  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Tak holky, salát udělanej, stromek ustrojenej, ale nijak zvlášť jsem se s ním nevyhrála, jsem hotová :grinning: Ozdob jsem tam dala tak půlku, co jsem měla...a manža? Leží a čumí na televizi :confounded:
23. pro 2011 ve 22:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Také se přidávám s přáním všeho krásného a pohodového po celou dobu vánočních svátků, hlavně zdravíčko a klídek :sunglasses:

:slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: POŘÁDNĚ SI TEN ZÍTŘEJŠÍ DEN UŽIJTE :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

Krásné fotečky :sunglasses: :sunglasses: Já letos neměla vůbec čas absolutně na nic, hlavně ne na vymýšlení vánoční fotečky. Jen dneska jsem udělala snad kromě osmaženýho kapra úplně všechno na zítra. Upekla vánočku, štrúdl, uvařila čočku na zítřejší oběd, rybí polévku s osmaženou houstičkou, kýbl bramborovýho salátu, akorát mi chybí osmažit kapra, ten bude až zítra :grinning: Mám ozdobenej stromeček, vyluxováno, vytřeno, uklizenou kuchyň a veškerou ENERGII VYBITOU :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: Je nás moc a každýmu jde hlavně o to jídlo :dizzy_face: :dizzy_face: Zítřek si chci fakt už jen užívat. DOpoledne jdeme na vánoční běžecké závody , pak domů na oběd, odpoledne kafíčko a procházka venku s kočárkem a pak honem osmažit kapříka , nadlábnout a jestli jsme byli hodný, tak přiletí JEŽÍŠEK :grinning: :grinning: :grinning: Dobrou
23. pro 2011 ve 22:50  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dendy88 Já už taky zkoušela kaši, první týden jí dlabala jak divá a pak najednou jak když utne a kaši plivala, tak jsem jí přestala dávat. Uvidím, zkusím zase po svátcích a koupím jinou. Nevím, čím to je. :frowning2:
23. pro 2011 ve 22:55  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@badik Tak to je pech tedy, budu držet palce, ať je zánět brzy pryč. Dobré jsou tmavé brýle i na doma, nekoukat na telku ani do počítače a bacha na malou, aby to taky nechytla.
23. pro 2011 ve 22:57  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@badik taky jsem po první dceři dostala poprvé zánět do oka. Nejdříve šíleně slzelo, pak ráno po probuzení nešlo ani otevřít jak bylo slepené a pak svědilo. Dostala jsem na očním antibiotikové kapky - název už nevím, ale do tří dnů to bylo OK. Jo a ještě jsem zapomněla dodat, že to oko bylo červené. Pak se mi to už neukázalo. No a po druhém porodu jsem poprvé zaznamenala zase kožní problémy. Nikdy jsem nic takového neměla, nejdřív to začalo že mi začala praskat kůže na prstech na těch kloubech, tak jsem začala mazat jak divá, to přešlo, ale teď mám zase mezi prstama červené svědivé fleky.... jestli se to nezlepší, tak budu muset naklusat na kožní. Teda řekla bych, že vždy po porodu se něco nového objeví. Jen doufám, že to nebude ekzém....
24. pro 2011 v 00:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
A jinak taktéž přeji šťastné a veselé prožití Vánočních svátků. :wink:
24. pro 2011 v 00:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jana974 teda nestras :slight_smile: snad to bude papkat :astonished:
24. pro 2011 v 07:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dendy88 Neboj, každé dítě je jiné, mě malá tu kašičku papká krásně. A když náhodou jeden den nechce, tak další den si ji vezme s chutí. :wink: Akorát teda u nás to sem tam dopadá tak, že celou kašičku vyhodí.... :frowning2: Nevím jestli se přejí, nebo je to způsobené tím, že pořád ublinkává.....
24. pro 2011 v 15:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak vanoce nebyli spatny , ale spis se tesim az z toho bude mit Nikolka rozum ...nejvic ji zajimal balici papir a kousatko co dostala k jednomu darku :slight_smile: a zjistila jsem ze pro me vanoce ztratili svoje kouzlo, snad ho casem vrati nikolka
24. pro 2011 ve 21:22  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
mala spinka tak prihodim fotecky :slight_smile:
24. pro 2011 ve 21:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, taky opozdene preji krasne svatky..a hlavne at si je uzijete v poklidu a zdravi (no co si budem namlouvat zdravi je to nejdulezitejsi...a cim jsme starsi,tim vic to plati)...takze zanety, ekzemy a jiny problemy pryc a radostne zazitky sem.
U nas Stedry den probehl dobre, mam zlateho chlapa, takze udelal salat, kapra, ja jsem zatim s malym zdobila stromek a delala vyzdobu. Vitek byl moc hodnej, ale musim rict, ze uz je to docela fuska ho uhlidat :slight_smile:...dvakrat me ukoristil papir od kolekce a nez jsem se otocila asi ho i kus snedl...tak trochu vlakniny mu snad neuskodi :slight_smile:. A pokud jde o darky, tak nejvic se mu libila masle na jednom darku a vubec vsechno , co se da cucat (coz je vlastne vsechno)! Takze u nas vanoce parada!!
25. pro 2011 v 09:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
a nebyla bych to ja, abych nemela zase jeden dotaz:slight_smile: - chtela jsem se zeptat, jak dlouho vam trva nahrazeni jednoho kojeni nejakym jidlem...uz mesic davame k obedu masozeleninovy prikrm, ale prijde mi, ze Vitek porad potrebuje jeste i prsisko :slight_smile:..nejak se mi nedari mu vysvetlit, ze ta sklenicka je MISTO kojeni :slight_smile:.....a to bychom uz meli nahrazovat i svacinku :confounded:
25. pro 2011 v 09:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pupicka ja jeste taky vzdy dokrmim mlikem :astonished: asi zkusim od novyho roku nahradit plne obed , uvidime jak se na to bude mala tvarit
25. pro 2011 ve 20:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky, ja budu asi muset v tydnu k doktorce, male se kolem krku udelaly cerveny fleky a na brisku a casti zad ma krupicku pupinku, tak si necham napsat zadanku na kozni at se na to radeji mrknou. excipial krem na to nepomaha:frowning2:
25. pro 2011 ve 20:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hribek tak drzime palce,aby to nebylo nic vazneho. Vitek je taky samej pupuenec...ale asi jsou to potnicky z toho jak vecer hystericky jeci pri samostatnem usinani:(
26. pro 2011 v 08:01  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
tak uz budu zachvili rusit asi monitor, včera nam poprvy houkal kdyz se z neho mala udkulila :pensive:
26. pro 2011 v 10:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dendy88 je vy ho jeste pouzivate? my ho museli pred 2 mesici vypnout jinak bysme pipali co 5 min. dneska sme ho z postele slavnostne "odinstalovali" :slight_smile:
26. pro 2011 ve 14:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hribek jj,pouzivame :slight_smile: toci se uz dlouho ale vzdy takovym zpusobem ze na monituru porad casti lezela ...vcera se prekulila do nohou postele a tak velky monitor uz nemame :slight_smile:
26. pro 2011 ve 14:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pupicka tak jsem dnes maly dala uspesne celou sklenicku k obedu, a nedala pak mliko na dokrmeni...normalne to vydrzela ty 3 hodiny jako jindy :slight_smile:
26. pro 2011 v 17:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek