• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Přidej se, jestli máš TP také květen-červen 2011.

22. září 2016 
Ahojky holky, tak jaké máte svátky? U nás nic moc, měli jsme hektické Vánoce v Praze... snad se příští rok zadaří :slight_smile:
26. pro 2011 v 17:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dendy88 tak to gratulujem...ja mam taky dojem, ze Vitek ani tak nema hlad, ale proste se musi pomazlit u toho prsa...je to mazlik :slight_smile:....a v posledni dobe se mi zda, ze kdyz zblajzne celou sklenicku, tak pak nema hlad ani to dalsi kojeni a nekdy snad ani vecer:slight_smile:
26. pro 2011 ve 20:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monny89 to je skoda:(. U nas vanoce super a stale v tom pokracujem...jezdime po rodine a Vitek je vylozene navstevni typ, takze paradicka :slight_smile:
26. pro 2011 ve 20:14  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@pupicka No bylo to celé nakonec úplně jinak než mělo no.. ale je to za námi :grinning: Kikslo nám auto,nedošly peníze, půjčit si auto nebylo kde, takže jsem jela busem s malým, manžel dojel busem večer, takže jsem nikoho neviděla, nikomu jsem nepopřála, malej byl přetaženej a ubrečenej.. Tchánovci taky nic moc.. no, takže to bylo fakt něco :grinning:
26. pro 2011 ve 20:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monny89 jee tak to me mrzi, ale zas pristi rok si to uzijete vic, uz z toho bude mit malej rozum. ale chapu ze to musi mrzet kdyz sou to prvni vanoce....
my to meli 24. u tchanovcu co s nima bydlime a bylo to takovy ve spechu, svagrova musela byt 1,5 po jidle zas 30km za brnem takze to bylo moc rychly, pak se zase par lidi dohadalo, no takze taky nic moc, nakonec ty pravy krasny sme si uzili u nasich 25.
27. pro 2011 v 08:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hribek Tak hlavně že jste si to užili :slight_smile:
27. pro 2011 v 11:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak super,sotva mi začíná splaskávat oko,leze na mě jakásik chřipajzna :frowning2: já se z toho snad nevyhrabu.bývám marod sotva jednou za rok a a co je malá na světě jsem pořád na hromádce.a to ani nemluvím o migrénách.asi by to potřebovalo 24hodin spánku.no ale jak to vysvětlit tomu dítěti???
27. pro 2011 v 17:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, prosím, máte někdo ozkoušený nějaký ten gel při prořezávání zoubků....už nás to asi taky postihlo :slight_smile:
28. pro 2011 v 09:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@badik hodne sily a at to brzo prejde! Co ja vim, tak porod = rozjeti nejake choroby (vetsinou)....
28. pro 2011 v 09:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jsme dnes od 24.12. prvni den bez tatky (musel do prace) a je to hruza! Malej porad vola "tata" a je protivnej, byl zvyklej, ze jsme u nej porad aspon jeden z nas byli a ted to nejde....tak je z toho nestastnej :(....no to bude teda mazec, az se po svatcich vrati vse do starych koleji!
28. pro 2011 v 09:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pupicka je dobrej, male sem to potrela a prestala brecet nekdy na hodku nekdy na dyl, zalezi jak moc to bolelo
28. pro 2011 v 10:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
koukám že jsem asi poslední, kdo má nezubatý dítě :confused: :slight_smile:
28. pro 2011 v 10:20  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@elana nejste poslední, taky ještě nemáme a zatím to ani nevypadá, že by v dohledné době měl nějaký vylézt ven. :slight_smile:
28. pro 2011 v 10:49  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@hribek Už jste byly na tom kožním? Jak jste dopadly? Ještě mě napadlo, nemohla to být třeba alergie na nějakou potravinu?
28. pro 2011 v 10:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pupicka přesně jsi to vystihla, já teď po druhým porodu začala mít nějaké kožní problémy - ještě jsem se teda nedostala na kožní, aby posoudili co to je, ale mám na rukách mezi prstama svědivé červené suché flíčky. Vypadá to jako ekzém.... :astonished: Začala jsem to mazat krémem z konopí - co dávám malé když se jí objeví sebora na obličeji - kupodivu to na ni účinkuje, a vypadá to, že i já to mám světlejší....
28. pro 2011 v 10:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lolla79 jeste ne, dr tam neni tak po vanocich. myslim ze ne protoze nic novyho sem ji nedavala
28. pro 2011 v 11:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pupicka nevím jestli ten krém zabírá,ale malé chutná tak se na chvíli uklidní tím že ho cumlá
Dorinka je spíš ráda že jsme doma sami a je klid,pořád se chodilo po návštěvách nespali jsme doma a všude plno lidí,no je vidět že chce taky svůj klid
@lolla79 ten ekzem co popisuješ mám taky,ale už někdy od puberty.dělá se mi v zimě,ale většina krémů na ruky mě štípe.teď se osvědčila Dorčina lanienska.
28. pro 2011 ve 12:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@badik
@lolla79 taky mám ekzém na rukách-prstech a mezi nimi už od mala. Nejvíc se mi zhoršuje na podzim či sklonku léta, ale sem tam celoročně. Výborný je na to tento krém http://www.patentnimedicina.cz/cz/bylinne-produkty/dle-kategorii/kremy/381-koptisovy-krem a teď ještě zkouším tento a nezdá se být taky špatný http://www.patentnimedicina.cz/cz/bylinne-produkty/dle-kategorii/kremy/382-oleandrovy-krem. Jinak mě všechny krémy štípou a palí, některé ne hned, ale třeba po týdnu a taky se mě zdá, že mě to ještě víc vysouší a potom to škrábe a praská.

¨Taky nemáme zub ani jeden
28. pro 2011 ve 13:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ikopretinka ty krémy vypadají zajímavě, až budu vidět, že ten z konopí nezabírá, tak zkusím koupit některý ten co jsi dala odkaz, takže díky. Jojo taky mě to štípe když to něčím namažu. :frowning2: Zatím dávám to konopí a zdá se mi to po dvou dnech mazání o padesát procent lepší.
No jinak jsem z toho smutná, protože nikdy jsem nic takového neměla.... kéž by to ekzém nebyl.... Pokud se to v nejbližší době neztratí, tak po novém roce povalím na kožní. Akorát nevím, holky je potřeba mít doporuční od obvoďáka, nebo můžu jít rovnou tam? Jak já nesnáším lítání po doktorech..... s holkama jakž takž, ale sama se sebou :zipper_mouth:
28. pro 2011 ve 14:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lolla79 jj konopí mě chvilku fungovalo taky. Nejhorší je, že se to ztratí a zase objeví a furt dokola. Nádobí musím mýt v rukavicích, na zahradě taktéž rukavice a v létě tam nemůžu dělat nic, protože bez rukavic ihned ekzém a v rukavicích taky, protože se mi ty ruce zpotí :unamused: :confounded:. Můžeš jít přímo.
28. pro 2011 ve 14:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Táák jsem tady po delší době.A hned se musím pochlubit...OD RÁNA 24.12.MÁME PRVNÍ 2 ZOUBKY...ještě,že malá nemá teploty.Neumím si představit co bych dělala kdyby to měla jako něktré z Vás.I tak jsem mimo z toho jak brečí,že jí rostou. :frowning2: Ať už je má venku zlatíčko moje.Je nespokojená dneska mi usnula v sede na rukou co už nemohla tak uvdím jak dlouho bude spát?Taky Vám tak málo spinkali?
29. pro 2011 ve 14:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andilekjoja gratulace k zoubkům, nám malá nespala asi 3 dny poradne ale pak se to upravilo a tedkom jak spavala celoun noc tak se budi ve 2 nebo ve 4
29. pro 2011 ve 14:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andilekjoja taktez gratuluju :slight_smile: to mi si teprv vytrpime
29. pro 2011 ve 20:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja se dneska picnu, malou sem unavila usla mi v naruci, tak sem sla snest nejaky veci do prizemi a vratim se Izulda vysmata jak leco a mlati sebou v posteli jak v poledne ted se na me chlame z ohradky me picnou
29. pro 2011 ve 20:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hribek tak bud rada ze ti nerve aspon :slight_smile: me dnes usla s placem, nastesti uz teda spi....ale nejsou ty ditka rozkosny kdyz se na tebe smejou a vedi ze by meli spat ? :grinning:
29. pro 2011 ve 20:27  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@dendy88 jj byla k zulibani kdyz na me koukla a rehnila se jak slunicko na hnoji
29. pro 2011 ve 20:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hribek jo tak to dobre znam....Vitek je vysmaty vzdycky, ale jak ho dame do postylky, tak zacne peklo!
Holky, me uz nejak dochazeji napady, jak toho naseho prcka naucit spat bez silenyho revu a treba jeste i samotnyho...na vyrvani uz nemam silu - po hodine revu uz to nezvladame :frowning2:
29. pro 2011 ve 21:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andilekjoja tak to byl pekny darecek! Gratulujem
29. pro 2011 ve 21:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pupicka ty brďo stejně jste dobří, že vydržíte aspoň tu hodinu. Já bych to asi nedala. No a hlavně asi ani Veronika ne. Ta když začne řvát - ne teda při usínání, tak když plače 5min. a já prostě nemůžu ji vzít do náručí, tak se začne až dávit, modrat, kolikrát se i poblije a kdybych ji nevzala, tak nevím jak by to dopadlo. Neumím si představit, že by tak řvala hodinu..... To by asi nezvládla. Jinak my s usínáním problémy nemáme, sice trošičku už rozmazlená je, protože je to tak 14dní co jsme přešli na jiný způsob uspávání. Dřív jsem ji položila do postýlky a odešla jsem a ona usnula, ale teď posledních 14dní ji dám do postýlky a natáhnu se na svoji postel a jen tak ležím a čekám až usne. Chvíli si hraje, že se otočí a kope do šprušlí, ale pak se unaví a usne a teprve potom můžu odejí. Když na mě nevidí, tak taky začíná řvát. Tak vyzkoušej zůstat s ním v pokoji, aby na tebe viděl a třeba usne.
29. pro 2011 ve 21:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andilekjoja Taktéž gratuluji k zoubkům.
29. pro 2011 ve 21:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek