• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Přidej se, jestli máš TP také květen-červen 2011.

22. září 2016 
ahoj holky, tak preji vam vsem i vasim rodinam hlavne hodne zdravi (co si budem povidat, to je to nejdulezitejsi), taky trochu toho stesti a more lasky a pohody v tom novem roce 2012.....a taky hodne zajimavych zazitku s mimcama, at je na co vzpominat :slight_smile: (u nas to teda plati na sto pro)
31. pro 2011 v 09:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
ad lepek - taky jsem to resila....dle novych pruzkumu se doporucuje zkusit lepek co nejdrive - tedy mezi 4 az 7 mesicem, nejlepe pokud jeste matka koji
ad tekutiny - mam stejny problem jako lolla - me Vitek taky nechce pit....zkousim vsechno mozne, ale zatim jsem nemela moc uspechy...vetsinou si omylem sosne (tak 10 ml) naredene jablecne stavy...kolik toho vypije pri kojeni netusim..taky mam obavy z toho, aby mel dost tekutin. Vcera jsem koupila novy hrnecek, tak snad ho vezme na milost.
31. pro 2011 v 09:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky a uz teda davate ty kukuricne krupky? Ja bych je taky chtela dat Vitovi, ale bojim se, ze se tim bude dusit...a muzete popr. doporucit nejakou znacku, kde by nebyla sul ani nic nedobreho pridaneho
31. pro 2011 v 09:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
a jeste se musim pochlubit - Vita se konecne naucil plazit a strida to s pohybem na vsech ctyrech, krasne uz umi "tata" obcas se mu podari "deda" a dneska po dlouhe dobe zase piluje "mama"......ale po dalsi priserne noci ani nemam silu se na nej smat....jesteze mam toho manzela, kterej to zvladne.....
31. pro 2011 v 09:40  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@pupicka to je sikulka :slight_smile: u nas obcas neco jako tata vyda, ale jestli si to spojuje s pritelem to nevim..plazit se neumi snaha by byla , ale vysledek zadny :slight_smile:
31. pro 2011 ve 14:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pupicka To jste šikovní, super :wink: u nás teda jsou zatím jenom zvuky, jako aje, bebe apodobně, a6 tady je vidět, že každý dítě je jiný a nedá se bagatelizovat.
@dendy88 My taky nemluvíme, to máš jedno...
31. pro 2011 ve 14:24  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@pupicka ste sikulky u nas jede nenenene a uzasne se u toho sklebi jinak nic:slight_smile: krupky davame ze zdrave vyzivy (je ve vankovce nebo na lidicke) a sou bez soli a uplne v pohode nedusi se pac to rozmelni slinama.

jinak taky preju vse nej do novyho roku zdravicko lasku a stesti a pak taky at prezijeme s prckama ty petardy:slight_smile:
31. pro 2011 ve 21:35  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ahoj maminky, všechny vás zdravím v novém roce a přeji vám i vaší rodině hodně zdravíčka, štěstíčka, lásky a zkrátka vše NEJ, NEJ, NEJ.
1. led 2012 v 07:53  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
to je hrozny kdyz mala na nekoho kouka jak ji a u toho příšerne mlska :angry:
1. led 2012 v 17:44  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@dendy88 u nas napodobne:grinning:
1. led 2012 ve 20:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hribek ale me to tak pripomina psa co na tebe kouka jak jis a u toho slinta , toho ji budu muset nejak zbavit :stuck_out_tongue_closed_eyes:
1. led 2012 ve 20:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dendy88 tak hodne stesti:grinning: u nas to dela synovec a nezbavil se toho doted a jsou mu 2 roky
1. led 2012 ve 20:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hribek prosimte nestras :slight_smile: jezis do dvou let u takovyho miminka to jeste chapu ale 2lety dite ?
2. led 2012 v 07:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dendy88 no nemyslim to slintani ale pozoruje te a rika mnam a ukazuje ze chce taky a kdyz se mu odporuje tak zacne rvat jak tur:slight_smile:
2. led 2012 v 08:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lolla79 principem HA stravy je vyloučit ten potenciální alergen, tj. BKM, takže když se pro ni maminka rozhodne, musí ji důsledně dodržet...je zbytečný dávat pít HA UM a navečer udělat do obyč. UM kašičku, to se vlastně úplně vyruší ten efekt :unamused: Děkuju moc za tip té konopné kosmetiky, to je ten Cannaderm nebo jak se to píše nebo ještě je značka přímo pro miminka?

ad vyváření...já vyvářím (myslím dudlíky a flašky), ale víceméně jen ze zvyku už, podle mě by se rozhodně nemuselo. Aspoň švagrová určitě v 6m přestala.

@aajda s tou kaší děkuju, nechám si to v hlavě pro strýčka Příhodu....jinak nám Nutrilon HA vůbec nesedl, tak radši s tím experimentovat nebudu. Ale rozhodně se to hodí vědět, kdybych někdy tu Nestlé nesehnala. Dík.
2. led 2012 v 08:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elana krásně jsi mi to objasnila. :slight_smile: Jsem teda ale ostuda. Vůbec mě to ale nenapadlo, že když dávám HA UM, že bych měla dávat i HA kaše. :frowning2: Je zvyknutá na mléčné kaše od Hami a Hami myslím HA kaše nedělá. :frowning2:
Jinak tu kosmetiku z konopí dělá jak píšeš Cannaderm, ale já kupuju přes net od CutisHelp. Zde je odkaz
http://cutishelp.com/?utm_medium=redirected&utm_source=cutishelp.cz
Od toho Cutishelpu mě přijde, že mají příjemnější vůně.
Taky si myslím, že by se už vyvařovat nemuselo, ale též v tom ještě pokračuju. :slight_smile:
2. led 2012 v 10:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, máte taky pořád tak rozházené hormony? MS cca 35 dní, před tím depky jak něco, nic nemůžu jíst a na nic nemám chuť, pořád se mi chce na malou, no fakt síla...........
2. led 2012 ve 12:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ikopretinka ja MS jeste nemam ale asi na me ceka pac bricho a zada boli jak prase. ted sem presla na klasickou HA tak uvidim. jinak nevim jestli po ukonceni kojeni nebo praskama (nebo zravosti) sem pribrala 7kg takze ted sem jen 5kg od toho co sem mela na konci tehu. a to sem v porodce nechala 12 z 15kg:frowning2:
2. led 2012 ve 13:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hribek no já jsem 31DC a záda mám taky jako přeražená v půli a břicho už neřeším za ta léta, s tím si užívám své. Kontrakce naprostá pohoda oproti MS co jsem mívala. NO já teď vždycky během týdna před MS shodím a potom to tři týdny nabírám zpět. Jako mě už to dost točí, hlavně to močení, z toho budu na psychině. Dnes jsem byla dávat moč na kultivaci a sediment, tak jsem zvědavá.
2. led 2012 ve 13:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lolla79 dík za ten tip na kosmetiku, vyzkoušíme :wink: Hmm, Hami nemléčné kaše nedělá, taky jsem koukala po nich...dělá je Hipp, Babylove, Sunar (tam pozor, jsou slazené) a moje srdeční záležitost je Nestlé, nejen že nejsou slazené, ale mají probiotika a prebiotika, i hrozně dobré příchutě, na dobrou noc Lipová a i Švestková je výborná. Já je dělám hodně tekuté, takže je prďola sosá z flašky, místo 4 lžic jak je v návodu, rozpustím jen 1 lžíci v HA mlíčku a podávám nastřihnutým dudlíkem :slight_smile: A ten si mlaská.
2. led 2012 v 15:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ikopretinka ja mela menstruaci hned po 6nedeli(to docela v pohode) a od ty doby jsem nemela a ani naznak ze by mela byt, i kdyz ja beru tu antikoncepci azalii a ta se bere cely mesic
2. led 2012 v 15:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to já musím říct, že to mám jak hodinky, hezky po 29..-31. dnech, jako "zamlada" (my jsme se totiž dlouho snažili a tak se mi po různých lécích atd. potom pěkně už rozhodily cykly, tak jsem poslední 4 roky na nějakou pravidelnost rozhodně zvyklá nebyla, tak teď si ji užívám :slight_smile: )

jinak první MS jsem dostala v říjnu, týden po skončení laktace a to jsem jen odsávala, prcek kojený vůbec nebyl
2. led 2012 v 15:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dendy88 jj to sem mela taky, to myslim ze mel kazdej kdo bral azalii. no jsem zvedava, jako za me bych ji vubec nemusela dostat, nejak ji k zivotu nepotrebuju:slight_smile: premyslim o telisku misto prasku a tam u nekterych zenskych MS vymizela uplne
2. led 2012 ve 20:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hribek no me teda taky nechybi :grinning: me to navazala ta prvni a posledni menstruace na to krvaceni v sestinedeli takze jsem si to uzila 7 nedel a tedka uz mam dobu zas klid a spokojenost , oni se ty vlozky taky dost prodrazi :confused:
2. led 2012 ve 20:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hribek jo a segre doktorka nic nerekla ze po ty azalii nebude dostavat menstruaci pred 5 lety a ta nekde 3 mesice plasila ze to nedostava ze je urcite tehotna az nekde v 6 mesicich maly se na to zeptala doktorky :grinning: a kdyz zkousela si testy tak ji to ukazalo i slabou carku , ta z toho byla malem na prasky :confused:
2. led 2012 ve 20:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dendy88 ja dneska taky pro jistotu prubla, bricho a prsa boli nehorazne a do toho i zada. pritom driv me max bolelo bricho kdyz sem to mela dostat, nastesti se objevila jen jedna carka tak sem si oddychla.
2. led 2012 ve 20:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hribek to verim , jako tesim se na druhy mimi , ale kdyby to bylo tak brzy :astonished: s tim jak se vsechno zdrazuje a vyplaty zustavaj skoro stejny (rodicovska klesa), tak dalsi dite tak za 10 let.
ale docela by me zajimalo jak je ten test na ukazani tydnu, co by ukazal treba u maminky v 35 tydnu :grinning:
2. led 2012 ve 20:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dendy88 myslim ze nic, ono pry (nechci kecat) to hcg postupem casu klesa
2. led 2012 ve 20:30  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ahoj, tak v poradně jsme dopadli takto. V něčem jsme napřed v něčem pozadu. Nařídila nebo spíš doporučila rehabky vojtovku , protože nesedí. Nejvíc mě dojala ta rehabilitační sestra prý po tom cvičení se to za 3 měsíce zlepší. No jenže to si sedne podle mě sama i bez cviků. Když jsem se ptala na pitný režim, tak mě řekla, že má vypít 800-850ml čisté vody a mám ji to cpát po lžičkách, když nechce z flašky. Jako ta se zbláznila. To ji budu celý den krmit jako husu? Nevím no. HOlky komu z vás už sedí nebo se přitahují do sedu? Lezete někdo? Nám se jen celý den houpe na kolenách a leze dozadu.
JInak jsme za 2 měsíce přibrali 700g a vyrostly o 6 cm (8 měs. a má 8520 a 74cm)
3. led 2012 ve 14:19  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@ikopretinka
Teda promin mi ten výraz, ale co ti to tam napovídala za sračky? :fearful:
Já chodila s Tondou na Vojtu kvůli přetáčení na jednu stranu a tak jsem se s rehabkou bavila jak je to celkově s lezením,sezením atd.
Do 10 tého měsíce může klidně jen pivotovat(to je otáčení se na bříšku za hračkama,válení sudů atd.)V žádným případě není vhodné dítě posazovat pokud si samo neposílí svaly,ani to přitahování za ručičky není OK.To samé platí i o lezení.Mají na to čas a tvoje holčička taky.Jako určitě ti Vojtova metoda nepoškodí vývoj dítěte,je to fantastická věc,ale samozřejmě se ti bude malá už trošku bránit a bojovat :slight_smile:
každopádně si nemyslím,že jste v něčem pozadu.
3. led 2012 v 15:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek