• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Přidej se, jestli máš TP také květen-červen 2011.

22. září 2016 
zdravím vás všechny holky!!! dočítat nestíhám- jen teď čtu poslední stránku a láduju se u toho. to co jsem nenajedla o vánocích, tak teď mám chutě jak těhule :unamused: já mám od porodu pořád 18kilo dole a nehne se to- no ale samo ae to hne asi těžko..... na svou váhu mi chybí ještě dvacet :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: takže holky buďte v klidu!!!!
Kubíček je hrozně šikovnej - sice už je docela dlouho, ale začíná se skoro sám posazovat. už se mu pomalu daří lézt po kolínkách a dneska si klekl k vysavači a chytil se za tu hadici, takže stál na kolenou sám :wink:
jinak ho skolila nějaká chřipajzna. do te´D jsme spali na houby a teď je to ještě horší. napočítám tak tři hodiny a v kuse nevydrží víc než hodinu :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: takže jsem k.o. a ještě jsem na něj sama
4. led 2012 ve 20:42  • Odpověz  • To se mi líbí
@dendy88 jeee tak to mě taky dost pobavilo!! :grinning:
4. led 2012 ve 20:45  • Odpověz  • To se mi líbí
to mě o vánocích pobavil druhej malej přítelův syn!! prej:: tetó nám pžed školkou naboujal nějakej blbec auto!!
4. led 2012 ve 20:51  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@evinka85 tak to te lituju, ja dnes v kuse naspala 4 hodiny a sem zvedava na dnesni noc. jinak s tou vahou bojuju taky. 10kg do vahy pred tehu a dalsich 10kg abych byla spokojena.
dnes sem byla na konzultaci ohledne hubnuti a bohuzel nez to zacnu tak musim pockat na MS , cca za 14 dni bych mela dostat tu prvni po porodu a pak musim pockat na dalsi jestli ji budu mit pravidelne a pak zacnu pod dohledem cvicit a zdrave a pravidelne se stravovat.
4. led 2012 ve 20:51  • Odpověz  • To se mi líbí
@hribek šel spát v osm a už jsem tam byla třikrát... myslim, že to dělá ten debilní dudlík.. asi se ho snaží dohonit, padne na bříško a řev!!! úplně se bojim jít lehnout!!! jsem pak děsně vzteklá i já. bože, já se v životě nevyspím!!! jo vždycky hodinu v kuse s malym dopoledne...to je pak úlevička :stuck_out_tongue_closed_eyes: no jdu na to a uvidíme, co přinese dešní noc, ale fakt už mám normálně panickou hrůzu :cry: :cry: :cry:

takže všem přeji dooobrou noooc !!!! :slight_smile:
4. led 2012 ve 21:44  • Odpověz  • To se mi líbí
@evinka85 tak jaka byla noc? u nas dobra s malou - spala pekne. ted sem zase ja cumakovala od 2 do 4 do zdi
5. led 2012 v 07:35  • Odpověz  • To se mi líbí
Dobré ránko!
Tak dnes asi nikam nepojdem a idem dočítať čo ste rozoberali.
5. led 2012 v 07:54  • Odpověz  • To se mi líbí
@dendy88 krásné!
5. led 2012 v 07:58  • Odpověz  • To se mi líbí
taky preju dobre rano , ja taky obcas nestiham docitat :slight_smile: a to jsem tu casto....holky chtela jsem se zeptat uz davam asi 2 tydny kasi sunarku, a vubec mi nevyhovuje pisou tam dat 4-6 polevkovych lzic na 150ml, ja davam asi 100ml a lzic tam kolikrat musim dat i vic jak 6 aby se zahustilo :frowning2: mate nejaky vytipovany ktery je dobry na ten zacatek ?
5. led 2012 v 08:06  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak u nás doma máme nový hit u kojení!Ležím a kojím a když se malá napapá tak ke konci se chce přetočit na bříško ale ještě furt cucá z prsníku a až po chvilce se pustí když si zmyslí, že už toho má asi dost.Tak to mě teda vždy dostane :slight_smile: Co ty naše mrňata vymyslí ještě nového? :slight_smile:
5. led 2012 v 08:56  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@dendy88 Ahoj a včem to rozděláváš?Já normálne v sušeném mlíčku (Nutrilon,Babylove) a pak to už nepotřebuje toik lžíc.Samozřejmě je na tobě jak moc husté to chceš.J
5. led 2012 v 08:59  • Odpověz  • To se mi líbí
no pouzivam sunarku nemlecnou davam to s kojeneckou vodou, umely mliko doma nemam protoze koijim a jednou jsem to zkusila dat s materskym mlekem (to jsem byla pekne vytocena),ale do toho jsem dala tolik lzic a porad to bylo tekuty ze jsme to nakonec museli vyhodit.
@andilekjoja
5. led 2012 v 09:07  • Odpověz  • To se mi líbí
@andilekjoja to bude kazdy den neco :slight_smile:
5. led 2012 v 09:08  • Odpověz  • To se mi líbí
uáááá, tak a je zase vsechno v pr..... pardon za ten vyraz holky, ale uz tri dny to vypadalo, ze se malej umoudril a bude spat zase normalne (vypadalo to na krasne novorocni predsevzeti - od 1.1 spal krasne celou noc jenom se dvema probuzenima kolem druhe a kolem seste na kojeni), no a jakmile jsem to vytrroubila do sveta (svagrove), tak jsme zase tam kde jsme byli...takze dnesni noc opet hruza - od jedenacti se zacal budit, od 2 do 4 hysterak a pak po hodine chtel dumlat prso. Ach jo :frowning2: :frowning2: ...ja uz se asi taky v zivote nevyspim :frowning2: Mam takovej pocit, ze on se jednou za mesic a pul dospi (tim, ze dve nebo tri noci spi krasne) a pak zase dela blbiny.
5. led 2012 v 09:11  • Odpověz  • To se mi líbí
@evinka85 jestli te to uklidni, tak Vitek dudlik nema, nemel a nechce a spi stejne naprd jako Kubik :slight_smile:
5. led 2012 v 09:11  • Odpověz  • To se mi líbí
@andilekjoja ja nase novinky u kojeni uz ani nekomentuju, z te posledni radost nemam - uz jsem si tak nejak zvykla, ze me u kojeni kope do brady, ale ted me zacal cilene stipat do te kuze na bicepcu...vypadam jako obet domaciho nasili a vzdycky se neudrzim a zarvu (jako fakt to desne boli) a zatrest Vitek spusti rev :slight_smile:...a to ze zapomina poustet prso a otaci se vsude kolem uz nas taky postihlo :slight_smile:...jo holt deti jsou vynalezave!
5. led 2012 v 09:14  • Odpověz  • To se mi líbí
@pupicka jak te muze kopat do brady ? :grinning:
5. led 2012 v 09:32  • Odpověz  • To se mi líbí
@dendy88 já myslím že to bude tím, že děláš nemléčnou kaši...když ji chceš rozdělávat do vody, tak kupuj mléčnou a podle mě to bude v pořádku :unamused: (i když píšeš, že z MM to bylo taky tak, ale tak třeba to bylo jen to vodové přední mlíko nebo kdoví). Já myslím, že nemléčná kaše dělaná do vody musí být pěkně hnusná :stuck_out_tongue_closed_eyes: , vždyť tam není žádný chutný základ. A upřímně řečeno, Sunarovým kaším bych se i tak vyhnula, jsou strašně slazený. Já kupuju od Nestlé nemléčné (protože jsme na HA mlíku) a tam přidaný cukr není. Ale ani v těch mléčných není. Jinak neporadím...
5. led 2012 v 09:32  • Odpověz  • To se mi líbí
@dendy88 no normalne, kdyz kojim v sede (pres den), milacek u toho lezi na zadech na kojicim polstari a vykopava nohama, no a aby se nenudil, tak se me snazi cilene kopat do brady, bohuzel je dost uspesny :slight_smile:
5. led 2012 v 09:40  • Odpověz  • To se mi líbí
@elana dekuju :- tak ona ta kase neni spatna, ja ji chutnala a maly chutna i s tou vodou, ale mozna to bude kvuli tomu cukru, a zkuusim se jeste porozhlidnout :slight_smile:
5. led 2012 v 09:45  • Odpověz  • To se mi líbí
@dendy88 Ahoj, jsem taky pro se vyhnout Sunarovým kaším, jsou fakt slazené. A fakt je, že nemléčná kaše by se měla rozdělávat do UM nebo do tvého mléčka, aby v ní bylo to, co tam mám být. Nemléčná kaše do vody je vhodná především na děti na dietě kvůli průjmu.
Jinak my jsme na těch Nutrilon kaších hlavně, občas koupím i nějakou Nestlé. Ale kupuju mléčné a ty rozdělávám do vody.
5. led 2012 v 09:47  • Odpověz  • To se mi líbí
@aajda a nevadi kdyz zacnu davat mlecne ? prave ze jste tady jednou psali ze by se melo zacit nemlecnou a ja teprv ji tu kasi davam asi 14 dni
5. led 2012 v 09:48  • Odpověz  • To se mi líbí
@aajda a jak jsem psala do svyho mleka jsem to zkousela ale byl to des , byla jsem ten den dost vytocena, tolik kase jsem do toho dala a nakonec jsme to radsi vyhodili
5. led 2012 v 09:50  • Odpověz  • To se mi líbí
@dendy88 Klidně dávej mléčnou, pokud máte v rodině nějaké alergie, tak raději kaši od Nutrilonu HA, nebo případně nemléčnou kaši rozdělávat do nějakého HA mléka.
Ale ono to dávkování kaší, já s tím měla občas problémy u všech značek, co jsme zkusili... ono jsou podle mého hrozně citlivé na teplotu. A třeba ty Nutrilon mléčné tím jak chladnou, tak trochu řídnou. Takže zkus třeba rozdělávat do teplejší vody či mléka...
5. led 2012 v 09:57  • Odpověz  • To se mi líbí
@aajda alergie u nas nejsou zadny alergie nastesti, snad s tim Nikolka nezacne , dekuju za rady tak uz zacnu kupovat mlecny kase , a s tou teplotou to snad nejak vychytam casem :slight_smile:
5. led 2012 v 10:00  • Odpověz  • To se mi líbí
@dendy88 určitě to nevadí a uvidíš, že to bude lepší, když budeš dělat mléčnou do vody, mělo by se to zahustit hezky :wink:
@aajda už jsi někde viděla naživo tu kaši HA od Nutrilonu? koukala jsem po ní, abych ji měla kdyžtak v záloze, ale ještě jsem ji v žádném obchodě neviděla :angry:
5. led 2012 v 10:03  • Odpověz  • To se mi líbí
@elana Jednou u nás v takové malé lékárně, ale třeba ve velké lékárně v OC Chodov jsem jí neviděla... ale já po ní nepátrám no, nepotřebujeme. Jestli jí nemají v lékárnách, tak jsou fakt paka :grinning:
5. led 2012 v 10:08  • Odpověz  • To se mi líbí
@aajda aha, já myslela, že ji dáváš. No, přiznám se, že v lékárně jsem nekoukala (jen v dr. Max a tam z té kojenecké výživy toho moc nemají tak jako tak). Tak budu pátrat dál :sweat_smile:
5. led 2012 v 10:11  • Odpověz  • To se mi líbí
@elana já myslím, že ji prodávají v lékárnách. Soudím dle toho, že v obchodech taky HA mlíko neseženeš jedině v lékárně.
5. led 2012 v 10:13  • Odpověz  • To se mi líbí
@dendy88 ahoj,jestli můžu za sebe doporučit,tak výborná je rýžová od Nutrilonu.Zkusila jsem jich víc a tahle je nej
5. led 2012 v 10:16  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek