• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Přidej se, jestli máš TP také květen-červen 2011.

8. března 2017 
@dendy88 mléčné kaše se rozdělávají ve vodě, protože mléko již obsahují, nemléčné musíš v mléce :wink:
5. led 2012 v 10:16  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lolla79 to ne, HA mlíko mají všude...i když většinou předražený, to je fakt. Já kupuju Nutradefense HA normálně v Tescu či DM (teda nekupuju, protože je tam drahý, ale vídám ho tam), v Kauflandu mají třeba Bebu HA a tak. Ale kouknu v té lékárně, abych měla kdyžtak rezervu, jinak zůstanem u těch Nestlé nemléčných, Lipová je fakt luxusní na chuť a až dopije tu, mám koupenou švestkovou, tak jsem zvědavá, jak se na ni bude tvářit :sweat_smile:
5. led 2012 v 10:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elana Mňam, lipovou kaši bych si dala :grinning:
5. led 2012 v 10:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aajda já si taky dávám, vždycky dojedu kapku :sweat_smile: mňam :stuck_out_tongue_closed_eyes:
5. led 2012 v 10:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elana tak to čučím, asi jak kde, protože já UM Nutrilon HA kupuji jedině v lékárně, pač v drogerce jsem ho neviděla.
5. led 2012 v 10:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lolla79 dívala ses v DM? Tam ho mají, velkou 800g pikslu za 519kč, to si pamatuju, protože než jsme přešli na Nutradefense, tak jsem ho tam párkrát taky koupila.
5. led 2012 v 10:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elana je fakt, že jsem se dívala jen asi jednou a když jsem ho nenašla, tak jsem začala chodit automaticky do lékárny a pak už se po něm v drogerce nedívala. :slight_smile: Tak možná proto. Taky mám doma tu velikou pikslu, poslala jsem chlapa pro 2 Nutrilony a on mě přinesl dvě ty 800g balení. :grinning: Takže mám zásobu. Jedna už padla, tak teď jsem rozdělala tu druhou.
5. led 2012 v 10:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lolla79 to bude pryč hned, když jsi přestala kojit, nestačíš se divit, jak budou piksly (a prachy :grinning: )lítat :slight_smile:
5. led 2012 v 10:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lolla79 Joo, prej zásobu, nám vydrží obyč nutrilon 2ka 5-6 dnů :grinning:
5. led 2012 v 10:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
A ještě haluz, poslala jsem přítele abych měla raději v zásobě HA Nutrilon mlíko, mám radši, když vím, že mám další balení schovaný pro strýčka příhodu a on mě koupil dvě balení zase, ale toho klasickýho a přinesl jedno UM HA č. 2 (to jsem po něm chtěla) a druhý přinesl UM HA č. 1. Naštěstí měl účtenku, tak jsme ho šli vyměnit a v lékárně nám řekli, že to nedělají, že nevyměňují zboží, takže mám doma jednu jedničku.... No schovám jí, sestřenice čeká v březnu holčičku, je astmatička, tak třeba jí ho někdy udám.
5. led 2012 v 10:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
5. led 2012 v 10:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aajda dokud měla za den jen zeleninu, tak to mlíko taky mizlo pod rukama, ale teď když jí ho dělám už jen 3x za den a to vypije kolem těch 120ml jednu dávku, tak už to tolik neletí. Naštěstí. :slight_smile: Ale letí peníze zase za jiný věci, viz. příkrmy masozeleninový, kašičky, ovocný přesnídávky..... No začnu už asi pomale vařit domácí stravu.
5. led 2012 v 10:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Čau holky, zeptám se těch co dáváte UM...kolik vám děti vypijou na noc ml? Já jsem zkusila na noc Hami Hajaja 2, jednou dal 210ml a pak si ještě sosnul MM, a včera dal 150ml a ublink, tak nevím...
5. led 2012 v 10:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lolla79 jo, tak přéééésně stejnou zkušenost mám bohužel taky, straší mi tu Nutrilon AR 1, koupila jsem ho kdysi, když se nám zdálo, že prcek šel s váhou dolů, blinkáček je od narození, tak jsem ho koupila, ale otálela s ním, protože to není HA, tak jsem chtěla počkat na vyjádření doktorky, co je menší zlo. A když se ukázalo, že nezhubl, tak jsem ho šla vrátit a chtěla ho vyměnit za HA Nutrilon a ani náhodou, nevzali ho :unamused:
5. led 2012 v 10:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@germaine já dávám jeho "běžnou" dávku, jakou pije když nemá příkrm a to je 150ml (resp. 160 hotového mlíka). A do toho (když je to na noc) míchnu jednu vrchovatou lžíci té nemléčné kaše, aby to bylo sytivější, ale přitom to není hustá kaše, spíš ochucené mlíko.
5. led 2012 v 10:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elana No vidíš, nemléčnou kaši jsem dávala a ta nás teda nezasytila...teďka jsem právě zkusila Hajaju, protože se v noci budíme hlady, holt to mlíčko není co bejvalo :grinning: dneska jsme byli vzhůru v 23.00, 2.00, 4.00 a pak v 6.00, chjo kde jsou ty časy kdy spal od 19.00 do 6.00 bez koja.
5. led 2012 v 10:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@germaine na noc vypije 200-250ml
5. led 2012 v 11:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@germaine ajaj, tak to víc neporadím...já právě ani s kaší ještě začínat nechtěla, ale myslela jsem, že když se budí okolo druhé ráno, že je to hlady, tak jsem aspoň to udělala takto "šetrně", že nemá klasickou hustou kaši na lžíci, ale vybumbá si to ochucený hustý mlíčko...no a později jsem zjistila (protože noční vyprávění pokračovalo), že se nebudil hlady, ale spíš žízní, tak teď mám připravenou převařenou vodu, napije se (20-30ml) a spí dál
5. led 2012 v 11:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@germaine ty jo to musí být docela náročné. Malá spí v kuse od 22h.-cca8h
5. led 2012 v 11:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elana Jo vodu taky dávám, ale zabere jenom občas:confounded:
5. led 2012 v 11:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ikopretinka Tak koukám, co dítě to jiné množství :slight_smile:
Jo dává mi ted docela zabrat, chodím spát přes den s ním :grinning:
5. led 2012 v 11:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky,vám co se děti budí v noci,dáváte jim ještě mlíčko?malej bude mít 8 měsíců a prý by měl vydržet celou noc bez mlíka
5. led 2012 v 11:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dostyna Tak to ani náhodou, viz. čti o kousek výš
5. led 2012 v 11:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lolla79 :astonished: woow to teda čumím
5. led 2012 v 11:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mě malá zbaští mezi 18.30 - 19.30 kaši, a pak kolem půlnoci dávám ještě UM a to vypije těch 120ml. A pak se budí kolem té šešté, ale dám dudlík a spí i do 8hod. Ale to je teď poslední dva dny. Předtím jsem šla kolem té šesté dělat mlíko.
5. led 2012 v 11:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@germaine no už čtu..hele,a ty si myslíš že je to hlady?to by se nebudil prcek tak často,ne?U nás je to totižž to samé co u tebe a nevím co s ním.
5. led 2012 v 11:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hribek Pro čekat na menstruaci?J
5. led 2012 v 11:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dostyna No občas mu dám loknout vody a zabere a spí dál, ale většinou se dožaduje prsa a fakt pije...ne, že by u toho dělal kraviny a nepil, takže mám zato, že mu už moje mlíko co se sytosti týče nestačí (teda v noci, přes den si nestěžuje, ale to zas má zeleninu, maso, přesnídávku apod)
5. led 2012 ve 12:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
júúúú vykouklo sluníčko...ale fúrt fouká ten silný vítr ...jak je to u Vás?
5. led 2012 ve 12:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
No moc to sluníčko nevydrželo už zase prší :unamused:
5. led 2012 ve 12:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek