• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Přidej se, jestli máš TP také květen-červen 2011.

22. září 2016 
@aajda :slight_smile: jo,jo to Lukášek taky dělá :slight_smile: asi to cítí a zarazí se :grinning: a Ladíček to nevnímá jaksi :slight_smile: měl ruku na bříšku a Lukášek ho krásně kopl a Ladík nic :slight_smile: říkám, cítil si to, Lukin tě kopl a on nic :grinning: je na to asi malej :slight_smile:
7. led 2011 v 10:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
taky se vám seká koník nebo jen mně :wink:
7. led 2011 v 10:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@many díky, snad to antibiotika zaženou :wink:
@aajda náš čolek se se ozve zatím jen občas, ale co si pamatuju Natálku, tak ta dělala to samý. Ruka na břicho = dělám, že tu nejsem.
Koník se mi zatím neseká...
7. led 2011 v 10:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@many Jé, my pokud budeme mít kloučka, tak taky Lukáška.
7. led 2011 v 10:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@badik ahojky, no já pohyby asi taky ještě pořádně necítím, někdy mi přijde, že už to je ono,ale aby to byl takový ten kopanec kdy si tím je člověk jistý, že to je ono, tak to ještě ne.
7. led 2011 v 10:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aajda vítám tě tu
@miste @julyanne tak ať máte dětičky co nejdřív fit.já se úplně děsím až bude prďolka nemocnej budu určitě trpět víc jak on.Takový malý drobečci a trápí je nějakej hroznej kašel a teploty,no už jen při té představě se my chce za ně brečet :frowning2:
@many cítím to jen jako takové ťuknutí,trošku mi to přijde jako by se otáčelo a nožičkama odrazilo o břicho.No nejsou to žádný bublinky nebo tak,ale už jsem to asi 3 dny necítila tak teď spíš doufám že to nebylo ono.
Manžel mi včera dal ruku na břicho a říká mu proč furt spíš? :grinning: Tak říkám že nespí že sebou mrská,ale že tam má asi ještě dost místa na to aby jsme to cítili.jo a jak jsem psala že mě píchá v tom podbřišku tak mi na to říká no vidíš že je to kluk holka by tě nemohla píchat :grinning: ale já pořád tvrdím že je to holka :grinning:
7. led 2011 v 10:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aajda jééé tak bude třeba víc Lukášků a co holčička :wink: my chtěli Elišku :grinning:
7. led 2011 v 10:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@badik no už jsi 21t. tak já u Ladíka taky poprvé poznala pohyhy, tak to příjde co nevidět :slight_smile: bývá to i takový tření, jako by se ti tam šoupal :slight_smile: otíral o kůži,.. :grinning: no nebo dostaneš rovnou pořádný kopanec :grinning:
7. led 2011 v 11:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
jdeme s Ladíkem spinkat, pááááááááááá a nechte si dařit :wink: pohlaďte bříška a dětičky ať jsou fit
7. led 2011 v 11:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@many Holčička bude Agátka.

@badik Bublinky taky necítím ani jsem necítila...Mám to jako ty. A prý je normální ze začátku, že si dává kopací pauzy, že má opravdu ještě dost místa, tak není cítit každý pohyb.
7. led 2011 v 11:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@badik manžel je vtipálek :grinning:
@many @aajda Lukášek je krásné jméno, bohužel u nás v rodině jsou všechna hezká jména vč. Lukáše "obsazena" a manžel nechce dávat stejné jméno jako už v rodině je. Takže zatím to vypadá na Daniela, kdyby to byl náhodou kluk. Pro holku nevím, vždycky jsem chtěla Natálku, tu už mám, tak teď volí manžel :grinning:
7. led 2011 v 11:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@many dobrou noc :wink:
7. led 2011 v 11:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@julyanne My naštěstí v rodině žádná pěkná jména zabraná nemáme :slight_smile: A protože čekáme květňátko, tak jsme se shodli, že to rozložíme a svátek by mělo mít kolem října... manžel vybral Lukáše, já Agátku, oba v říjnu :slight_smile: Ale Daniel je krásné jméno.
7. led 2011 v 11:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aajda díky, Daniel má svátek v prosinci, takže také dobrý rozestup, i když do toho jsou Vánoce. Naty to má horší, svátek před Vánocema, narozeniny v půce ledna. A vám se miminko ještě neukázalo na velkém ultrazvuku, nebo jste si to nenechali říct a budete mít překvapení?
7. led 2011 v 11:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aajda jé, koukám, že jseš z Prahy, do které porodnice jseš registrovaná? Já jdu znovu do Podolí.
7. led 2011 v 11:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@julyanne Můj doktor odmítá sdělovat pohlaví před 23tt, naposledy jsme byli v 19+0, takže pan doktor ani nekoukl, stejně měl nožky křížem a ještě s pupeční šňůrou. Teď jdeme až ve 24+0, tak snad už, ale pokud by nic neukázal, tak už si necháme překvápko. Ale je to napínavé, už bychom rádi oslovovali jménem.
7. led 2011 v 11:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@julyanne Jé, já taky do Podolí, narodila jsem se tam :slight_smile: Bylas poprvé spokojená? A chodilas na předporodní kurzy?
7. led 2011 v 11:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aajda tak držím palce, ať se ukáže, třeba už za dva týdny budete vědět...
7. led 2011 v 11:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aajda tak u nás je to stejné, taky bychom chtěli mimčo už oslovovat jménem. můj doktor zase neříká pohlaví když si tím není úplně jistý, takže jak jsme byli v pondělí, tak nám neřekl a budem si muset počkat asi až do 30. týdne :frowning2:
7. led 2011 v 11:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@trija Tý jo, do 30tt?! To nejdeš dřív na uzv? My se právě včera dohodli, že já budu bříšku říkat Agátko a manžel Lukáši... že čolek už to není :slight_smile:
7. led 2011 v 11:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@julyanne Tak my máme kočárek Casualplay S4, trojkombinaci, celkem je zachovalý po Lauře jen musíme vyměnit kolečka - teda duše a pláště, jelikož je to španělský kočárek a naše zimy a chorvatsko 2009 mu moc neudělaly dobře, maximálně ještě dokoupím ten skate pro Laurku, ale jinak jsme celkem spokojeni - taky aby ne, byl pěkně drahý.....
Probírali jste tady jména, tak kdyby to byl chlapeček byl by to Honzík a holčička buď Viktorie nebo Nelly (o holčičí jméno je zase u nás boj)
7. led 2011 v 11:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak my se možná pohlaví dozvíme v pondělí na velkém UTZ, ale rodině a známým to nechceme prozradit (no ještě uvidíme)
7. led 2011 v 11:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aajda Tak to je náhoda! Kdyby poprvé Natálka nedělala cavyky s jídlem, tak vše naprosto bez problémů. Byla jsem tam na předporodním kurzu, znovu už ale nepůjdu. Mají naprosto úžasné porodní sály. Když mě přijali, rovnou mě šoupli na porodní sál, mají jich tam myslím 8. Ten sál vypadá jak malá garsonka, je tam všechno vybavení, vlastní sociální zařízení. Mají tam i kazeťák a můžeš si pustit vlastní hudbu. Byl tam se mnou manžel, super podpora. Jinak ty sálky pak obíhá porodní asistentka a kontroluje, takže tam není celou dobu. A když to bylo na spadnutí, tak se tam nahrnul ansámbl doktorů a vše proběhlo hladce. Všichni byli strašně milí. Pak jsem byla na oddělení šestinedělí, tam to tenkrát ještě nebylo zrekonstruované, a bylo to v lednu a šíleně tam zvenku táhlo. Tomu se snad v květnu vyhneme :wink: a třeba už to zrekonstruovali. V porodnici jsem strávila 9 dní, protože malá nejedla, pak ještě dostala žloutenku a šla na svícení. Původně jsem chtěla nadstandard, ale nebyl volný, tak jsem nakonec byla ráda, protože bych tam za ten pobyt nechala pěkných pár tisíc. Sestřičky na oddělení byli moc milé, teda kromě jedné. Ta byla dost od rány. Celkově ale velká spokojenost...
7. led 2011 v 11:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@miste Nad Casulplay jsem tenkrát také uvažovala, ale bydleli jsme v centru města a měli malý výtah a Casualplay se tam prostě nevešel, ani Jané Slalom. Teď už bydlíme jinde, takže si chci všechno nechat (korbu, autosedačku i potah na sporťák - je kompatibilní) a jen vyměnit podvozek za tříkolku.
7. led 2011 v 11:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aajda ultrazvuk mi dělá pokaždé když tam jdu, další kontrolu mám 31.1. ale na pohlaví se asi dívá jen při velkém ultrazvuku. už před vánocemi nám řekl, že nám pohlaví buď řekne v tom 20. týdnu nebo pak ve 30. no takže si počkáme :frowning2:
7. led 2011 v 11:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@miste Tak to vás budu obdivovat, jestli to vydržíte neříct:grinning:
7. led 2011 v 11:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@miste jé tak my chceme holčičí jméno taky Viktorii, já si tím nejsem úplně jistá,ale manžel je už rozhodnutý a ani se mu už žádné jiné jméno nelíbí. takže říkáme, že buď to bude Viktorka nebo Paťula.
7. led 2011 v 11:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@julyanne Když jsme vybírali kočárek tak našimi hlavními favority byl právě Casual a Jane slalom. Barvu máme takovou šedo modrou, takže to krásně ladilo s růžovou a spor´táček je černý a jsou do něho na výběr různě barevné podložky.
Taky jsme zvědaví jestli to vydržíme, spíš teda mám obavu že to můj muž nevydrží.
7. led 2011 v 11:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@trija my už poprvé u Laurky spolu "bojovali" on chtěl moc Viki a já přišla s Laurou, takže mi "ustoupil" a já mu ve slabé chvilce slíbila, že pokud druhé bude holčička tak teda bude Viki, ale teďka jsem přišla s tou Nellou - tak se uvidí. Máme celkem dlouhé příjmení tak jsem chtěla pro děti krátké jména.
7. led 2011 v 11:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
nic kočky, jdu dodělat oběd, protože od laurky už slyším "papat "
7. led 2011 v 11:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek