• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Přidej se, jestli máš TP také květen-červen 2011.

8. března 2017 
luficerka, pošli mi prosím kontakt, kam mám odeslat ty víčka. Nemám teď čas, hledat ten odkaz, ani přesně nevím tůj nick, tak jak se objevíš, tak to prosím napiš, ať to stihnu odeslat. Mám toho krabici a psala jsi tuším, že to je do konce ledna, pokud se nemýlím.
5. led 2012 ve 12:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andilekjoja V Brně taky prší.
5. led 2012 ve 12:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andilekjoja kvuli upraveni hormonu, ze pak by to nemelo smysl, ze bych se taky mohla snazit sebevic a nic bych neshodila. tak uvidime
@germaine mala pije tak kolem 7-8 180ml UM a do toho ji dam tak 1 lzici kase na zahusteni a v noci se mi budi spis kvuli pocurani a mliko si bere tak ze zvyku ikdyz jak kdy nekdy ma fakt zizen a nekdy spi i pri prebalovani

u nas prsi a fouka od rana. dnes sem byla s malou v plavaccich a sem vyflusla jak zvejkacka, mala se po cceste jeste pokajdila a ani to ji nevzbudilo tak je asi taky KO
5. led 2012 ve 12:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lolla79 ahoj, aktuální info je, že se sbírá až do května, a adresa je
Helena a Bohumil Kráčalíkovi
Na Pavelce 136
Velíková
Zlín 763 14
tel.: 777 250 920
email: bhja@seznam.cz

jinak odkaz na stránky je www.anetkakracalikova.cz

My dnes byli na první lekci plavání a super, Karol se voda líbila, paní instruktorka i maminky jsou příjemné, tak snad nám to půjde :wink:
5. led 2012 ve 13:14  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
ahojky holky, tak zítra máme 8 měsíců :slight_smile: no toto letí :grinning: do poradny jdeme až v úterý, tak pak napíšu, jak rosteme :slight_smile: jinak zatím lezeme jen do zadu :grinning: 2x a pak si lehne a plazí se :grinning: ale je fakt, že už týden si sám sedne, takže možná ani lozit nebude chtít, jak ho položím, tak si hned sedne, to Ladík prvně lezl a pak si sedl :slight_smile: no a už teda pojedeme pěkně nočníček, tak snad se bude dařit :slight_smile:
mějte se a ať jste zdraví, jak bude čásku víc, tak se pokusím aspoň něco počíst a doufám, že se vám všem daří,.....
5. led 2012 ve 13:44  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
@hribek Tak já zkusím tu kaši do mlíčka přidat taky a uvidíme, jestli to bude fungovat, začínám být docela hotovson :angry:
5. led 2012 ve 14:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@many je vy uz chodite na nocnik? super taky chci malou davat co nejdriv, jen tchyne ma zas vyhrady ze kdyz se to nauci moc brzo tak to zas moc brzo prejde... ale budu ju davat co nejdriv
5. led 2012 ve 14:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@germaine no zkus, snad se to upravi. ja sem dneska hotovson taky, 2 dny spanek po 4 hodinach do toho hlidani vareni plavani atd a pak mi pritel rika ze nemam chut na sex, proc asi kdyz sem hotova.:frowning2:
5. led 2012 ve 14:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@many Čauves, ty jo už nočník? A já si říkala, že to zkusím okolo toho roku :grinning: naiš, jak s ním válčíte, možná zkusíme taky :wink:
5. led 2012 ve 14:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hribek Tak já jenom stihla vyluxovat toť vše, bolí mě hlava jako střep...u nás celou dobu prší a fučí vítr jak blázen.
5. led 2012 ve 14:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@many ahojky,koukám na malýho a je to celá máma...je úžasnej.Tonda zatím neleze,ale statečně se s tím pere,vzepře se na ručičkách a maká,ale nedaří se :slight_smile: Musíme ještě vydržet
5. led 2012 ve 14:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@1luciferka1 Děkuji za kontakt, tak teď nevím, jestli mám odeslat to co mám, nebo to nechám až na ten květen...., Asi teda počkám do toho května, to bude asi nejlepší, že?
5. led 2012 v 15:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@many krásnej chlapeček a šikovnej, není to snad ani pravda, jak ten čas letí, není to tak dlouho co jsme tu psaly obavy z porodu atd. a teď už máme takový dítka šikovný.... Ani se nenadějeme a budou z nich velcí čiperové. Ach jo, kdepak jsou ty maličký miminečka?
5. led 2012 v 15:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lolla79 pokud chceš sbírat dál, tak ano :wink:

Já dávám karol čůrat nad kyblík už cca od měsíce a od cca 4měsíců tam i výhradně kaká, spotřebu plen máme cca 3-5kusů na den - podle toho jak moc se mi chce hlídat :sweat_smile: ale doufám, že nám to pomůže rychle přejít na nočníček, až bude sama sedět :dizzy_face:
5. led 2012 v 15:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@1luciferka1 jé, mám takový pocit, že jsme dneska byli na plavání spolu ( na 11h), můžu se zeptat? Mám doma nějaké ty víčka, mohla bych Vám je na dalším plavání předat? Už jsem je chtěla vyhodit, protože nevím, co s nima :slight_smile:

omlouvám se holky, že jsem Vám tady tak vpadla, občas Vás "šmíruji" přiznávám :wink: a teď jsem se musela ozvat
5. led 2012 v 16:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@many úžasné, jenom čučím :wink:
@hribek já jsem na tom stejně, je ze mě frigida a to spím dobře. Já jsem teď poslední dobou, no spíš od otěhu jaksi celkově v zadnici, budou to i rozhozené hormony. Nic si z toho nedělej, musíme doufat, že to bude brzy lepší.
@1luciferka1 vy jste taky šikovní.
5. led 2012 v 16:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@1luciferka1 a co že to vlastně sbíráte?
5. led 2012 v 16:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@1luciferka1 už jsem si to přečetla. Tak to asi nepomohu. My kupujeme jenom kojeneckou vodu horský pramen. Může to být taky? Je tam ale psáno minerálky a pivo.
5. led 2012 v 16:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ikopretinka njn jako ja si to pak uzivam ale "dokopat se" mi dela problem
5. led 2012 v 16:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@1luciferka1 fakt? a jak to vychytavas ze bude curat? kajdit bych u male zvladla
5. led 2012 v 16:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hribek právě dokopat se to je to. :wink:
5. led 2012 v 16:59  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@ikopretinka jestli je to vršek jak od minerálky, tak určo může být! :wink:
@hribek vždy po kojení a pak cca jednou za hodinu dám do klubíčka nad kyblík a většinou se vyčůrá, taky vždy po probuzení, nemám žádný signál nebo tak stačí nám časovat, pomalu chcido toho začítznakovat a snad se o tom brzo spolu "dorozumíme" :unamused:
5. led 2012 v 17:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@1luciferka1 tak to je supr ja asi pockam na to sezeni a pak na to nastoupime:slight_smile:
5. led 2012 ve 21:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@1luciferka1 tak to jste dobry, to me teda ani nenapadlo :astonished: ale jak rika hribek pockam az bude mala sedet a taky asi zacnem cvicit :slight_smile:
6. led 2012 v 08:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dostyna ahoj tak ted docitam jak ses ptala na to kojeni pres noc, me mala nespi celou noc a jestli ma tak nevim co delat protoze kdyz ji nakrmim v 9 vecer tak se mi vzbudi okolo 1-2 hodiny rano pak okolo 6-7 a pak to je zas po3 hodinach
6. led 2012 v 08:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@germaine no my uz to takhle mame skoro tri mesice a postupem casu jsme se dopracovai k tomu, ze opravdu ten hlad v noci dostal a pres den skoro vubec nechtel jist...to by vydrzeli pet hodin bez jidla (bodejt by ne, kdyz byl prejezen z nocniho hodovani)...poslu ti i odkaz na clanek, kde se tomu venuji. Po jeho precteni jsem zacla dusledne odstavovat a krasne tri dny nam spal sam v pokojicku a budil se jen 2x za nco (kolem 2h a kolem 6h) na kojo, ale od vcerejsi noci uz jsme zase na zacatku....asi zuby nebo co:(
6. led 2012 v 08:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dendy88 uplne stejne jak u nas
6. led 2012 v 08:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
snezi,snezi mraz kolem bezi :slight_smile:
6. led 2012 v 10:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
slunce svítí, roste kvítí :sweat_smile: ...no, to druhý neplatí a i to slunce je takový zubatý a asi jen na chvíli, než ho udolá ten severák, ale cobychom čekali, v lednu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
6. led 2012 v 10:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@many Na nočníčku je fakt chlapák....gratuluji
6. led 2012 v 11:02  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek