• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Přidej se, jestli máš TP také květen-červen 2011.

22. září 2016 
@1luciferka1 Fantastické...já dávám malou každé ráno na nočníček a držím ji i když nesedí a je to supr!!! :slight_smile:
6. led 2012 v 11:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@1luciferka1 znakovat?Kde ?co? jak?...já chci takýýýý.
6. led 2012 v 11:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andilekjoja ještě jsem se nedokopala koupit nějakou knížku, ale nikdy není pozdě a stačí prý si vymyslet i vlastní znaky a pokaždé když danou věc řekneš, tak i ukázat znak a je to, ale já jsem ten typ co to musí nastudovat v nějaké knize nebo tak a až pak může začít :sweat_smile: ... :wink:
6. led 2012 v 11:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pupicka No jenže my jíme normálně celej den :confounded: dneska jsem zkusila koupit jiný kaše a kaši s mlíčkem a uvidíme...dneska to bylo za noc 3x :confounded: a díky za odkaz, večer na to mrknu :wink:
6. led 2012 ve 13:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teď jsem koukala, jak tu pořád píšu o té Nutrilon HA kaši, tak jí mají na mall.cz. A mají tam i nějaké levné UM Nutrilon, musí se teda koupit 6 balení, ale pak jedno vyjde na 299 a jsou k tomu 4 ty HA kaše zdarma. Což zas nevím, proč k obyč nutrilonu dají HA kaše, ale co, lepší jak drátem do oka :grinning:
6. led 2012 ve 13:49  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
ahojky holky, tak u nás zase změna.Malej se rozhodl,že se na spaní přes den prostě vykašle.Dopoledne nespí vůbec a po obědě s velkým přemáháním vydrží sotva hodinu.To už je fakt na palici.kde bere energii,přece to nemůže vydržet?:slight_smile:
6. led 2012 ve 14:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
když tu bylo zmíněno znakování, tak já mám na něj opačný názor...myslím že je to dvousečná zbraň. Je sice hezký, že se s dítětem dorozumíme okolo toho roka, ale mám ve svém okolí několik příkladů toho, že když už potom je čas na skutečné mluvení, tak dítě ne a ne a místo toho stále používá znaky. Bavila jsem se o tom i s logopedkou a ta mi to potvrdila, že jim se ježí chlupy na těle, když slovo znakování slyší. Vím že je to teď moderní (švagrová s tím taky přišla), ale nemyslím, že zrovna tahle novinka je nějak extra užitečná :confounded:

samozřejmě, jen pohled, nic víc. Každá z nás se zařídí po svém :wink:
6. led 2012 v 15:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dostyna tak na to se snazim odpovedet uz asi tri mesice :slight_smile:..navic Vitek je dost akcni mimino a furt s sebou pres den mlati....fakt nevim po kom to nase dite je :slight_smile:?! A Tonik to ma se spankem v noci jak?
6. led 2012 v 17:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pupicka v noci na střídačku,jednu noc se budí co hodina,pak třeba jen dvakrát,ale stojí to ted za prd.Dnes jsem sotva poklidila,pořád si stěžoval :slight_smile: Asi v tom budou trochu i zuby
6. led 2012 ve 21:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pupicka
@dostyna Holky, u nás čim dál lepší :confounded: už třetí den mě bolí hlava...dneska byl vzhůru "jenom" 3x, jsem zvědavá na noc.
6. led 2012 ve 22:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@1luciferka1 S tím absolutně souhlasím.Taky to tak dělám abych měla čisté svědomí,že jsem nic nezanedbala a nic nepokazila. :slight_smile:
7. led 2012 v 06:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dostyna VYDRŽET .. pak se to sklidní...držím palečky.
7. led 2012 v 06:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elana Na tom taky něco může být pravdy.Já dělám jenom to,že když malá ráno křičí a tatínek spí tak jí šeptám ticho,pst a ukazuji že táta hají .A to je vše.Takhle přirozeně si to představuji.Nic se nemá přehánět a pokud v rodine není neslyšící tak není důvod učit dítě posunky.Asi tak nejak bych to myslela.Uvidím co ještě zjistím o tom tématu. :wink:
7. led 2012 v 08:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@germaine no, tak to se mas...to je lepsi, ne?! Trikrat za noc bych docela brala :slight_smile:...ale s tou hlavou je to blby :(...tak at je brzy lip
7. led 2012 v 08:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@many ty brdo, tak to je fakt sikulka...i to ze uz sedi! Gratuluju
7. led 2012 v 08:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dostyna a uz ma Tonik nejaky zoubek?
7. led 2012 v 08:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky,tak jsem ku prilezitosti noveho roku trochu bilancovala a musim priznat, ze rodicovsky zatim prohravam vsechny bitvy:(....chjo a to jsem si myslela,ze duslednost mi nebude delat potize a ze ja ze sveho synka rozhodne nebudu mit rozmazlence ...no a realita je prave opacna:(.......uz ted se tesim na obdobi vzdoru - u nas bude jiste velmi vyzivne- nas malej se totiz nikdy nevzdava:slight_smile:!
7. led 2012 v 09:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pupicka na bilancování proher rodičovství je BRZY, věř mi, že to vedeš dobře, děti musí vědět, že ve svých požadavcích nepolevíš a že bude hůř, to Ti je určitě jasný. :sunglasses: :sunglasses: Ale když vydržíš, oni se Ti odmění :slight_smile: :slight_smile:
7. led 2012 v 10:09  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andilekjoja to si myslím je normální a rozumný a určitě to dítě "nezkazí". Ale divný mi přijde, že kamarádky dcerka si třeba sáhne na nos a znamená to "krteček" (protože Milerův krtek má výrazný červený nosík). Myslím že takhle malý dítě slovo krtek znát nemusí a až na to dojde čas, tak ho prostě naučím že krtek je krtek a jestli si ho pro začátek upraví na k-te, tak ať, furt lepší než si sahat do čtyř let na čumáček :slight_smile: Dcera manželova kolegy ve třech letech nemluví kvůli slavnému znakování prakticky vůbec, takže nakonec se jí snaží rozmluvit tak, že si s ní hrajou na telefon (jdou do vedlejší místnosti, aby je neviděla a ona jim musí "zavolat", co chce).
7. led 2012 v 10:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pupicka zatím je bez zoubku.Hodně mu jich prosvítá přes dásně a má bouličky na dásních,ale zatím nic
7. led 2012 v 11:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jana974 no praveze ja v tomhle selhavam...ze svych pozadavku slevuju neustale :(....to je prave to, co me trapi. Rikala jsem si, ze nebude s nama spavat v posteli, ze bude sam v pokojiku....po probrecenym tydnu nam to slo takhle tri noci....pak do toho vlezlo prorezavani zubu a jsme tam, kde jsme byli....protoze fakt nezvladnu ho nechat vyrvat dyl nez 2 hodiny ( metoda regulovaneho place) a mam pocit,ze on uz na to prisel, ze jsem mekkota a dost toho vyuziva! A taky mi prijde, ze jeste porad mu nerozumim....dneska zase pul hodky rano profnukal a nemohla jsem za boha prijit na to, proc?! Toz tak :slight_smile:
7. led 2012 v 11:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dostyna my mame zatim prorezany jeden (jednicka vlevo) a boulicky ma jeste na trojkach dole...ale na to se mi zda brzo...tak nevim nevim....taky pres den promrcava a v noci taky...a to byval takovy pohodar :slight_smile:
7. led 2012 v 11:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pupicka Nevěš hlavu, jednou bude líp...jinak mi přijde, že máme děti jak přes kopírák :grinning: dnešní noc byla super, vstávali jsme asi pětkrát...hlava už mě naštěstí přešla, i přesto jsem měla chuť ho přikrejt polštářem :confounded: zcela otevřeně přiznávám, že já boj prohrávám taky skoro pořád...
7. led 2012 ve 12:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pupicka
@germaine jo holky,já myslím,že válčí většina z nás a jsou asi ve věku,kdy ty změny probíhají,a to jak ve spaní tak jiných návycích.Zrovna jsme si s manželem říkali,jestli ten náš zázrak vydrží spát aspon hodinu.Je pěkně v kočárku na zahradě a tak se mu musí parádně spát na vzduchu,no uvidíme.Kde ale bere všechnu energii na to řádění nechápu.Jinak jestli můžu doporučit,na bolení zoubků jsou parádní homeopatika,a pokud to vaše prcky trápí,doporučuju je!
7. led 2012 ve 12:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pupicka výchovu ovlivníš stejně hlavně tím, že mu půjdete doma příkladem. To jak Vás uvidí, tak se bude chovat i v dospělosti a to , že občas zlobí, že na Vás zkouší to a ono, to dělají i hodný děti. Nevěš hlavu, důležité je projevovat mu lásku, hodně chovat, ukazovat , že se na Vás může spolehnout, že jste s ním kamarádi. Mě tchýně furt říkala, jaký si vychováme rozmazlence, když jsem je jako miminka hodně chovala, proč je dávám do školky až ve 4letech, že to bude hrozný je adaptovat do kolektivu apod.Ale to jsou nejšpíš názory "praotce Čecha" . Do školky šli absolutně bez problémů, nebyly vůbec nemocní, nejvíc marodí 3leté děti po zapojení do kolektivu (většina není na kolektiv zralá,pak jsou psychicky špatné ,kolabuje jim imunita)Děti se nám myslím povahově povedly a tuhle třetí budu vychovávat podobně. Jsme doma všichni kamarádi, přestože máme málo času, vždy se jim maximálně věnujeme, vsadili jsme na sporty všeho druhu a je nám fajn. Jestli máš pocit, že malýmu je dobře u Vás v posteli, tak ho tam nech, potřebuje Ti být blíž, cítit tě, tak toho využij a zkus překonat chvíli nepohodlí, hodně se mazlete a povídejte si, bude to plus do dalších let ,neboj do puberty s Vámi nebude spát, ono to všechno hrozně rychle uteče a pak zjištíš, že tě už nepotřebuje a budeš na to nepohodlí jen vzpomínat. Tfuj to jsem ale filozofovala, že mi není hanba :grinning: :wink: :wink:
7. led 2012 ve 13:37  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
kdyby nekdo chtel inspiraci pro zpivani pro deti :slight_smile:
http://www.andilci.com/basnicky-a-pisnicky
7. led 2012 v 16:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dostyna a muzes prosim napsat ten nazev homeopatik?
7. led 2012 v 18:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jana974 diky moc za rady a zkusenosti....ja jsem prave rozpolcena mezi tim, co jako mamina citim (prici se mi ho nechat brecet byt jen 5 minut natozpak hodinu a pul)a tim, co se kde docitam. Treba se bojim , aby se naucil nekdy usinat sam...teda ja jeste nejaky cas vydrzim s nim v posteli, ale treba do 3 let bych to asi nedala a navic se tak uplne dobre nevyspim a to se taky dlouhodobe moc neda a taky mozna jednou bychom chteli pro Vitu sourozence :slight_smile:...ale hlavne mam strach, abych ho tim, ze se nenauci spavat sam nejak neposkodila a taky to, ze vzdycky pribehnem hned kdyz si piskne, tak aby potom zvladat svoje afekty sam....no proste na to jdu moc vedecky (ale to je muj celozivotni problem ve vsem :slight_smile: )
7. led 2012 v 18:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky ja mam radost :slight_smile: uz asi 4 mesice jsem se odhodlavala ze si udelam vlastni sedaci vak pro Nikolku , a konecne jsem se dokopala po vanocich a uz ho mam doma :slight_smile:
8. led 2012 v 15:37  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
juuu, a dalsi vec mozna mi nikolka zachvili poleze, pred chvili jsem ji nalakala na svoji knizku ze se posunovala dopredu trochu , bylo to teda zatim takovy vselijaky ale dopredu se dostala :slight_smile:
8. led 2012 v 17:28  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek