• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Přidej se, jestli máš TP také květen-červen 2011.

22. září 2016 
@dendy88 jee ukaz:slight_smile: ste sikulky, no neboj prvni den zkousi a pak uz vali jak das. my uz zavedli ohradku:slight_smile:
8. led 2012 v 18:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
nebylo to teda taky nejlevnejsi , ale jsem za to rada :slight_smile: a ohradku asi davat nebudu , me se kouli po celim obyvaku uz asi 3 tydny , takze lezeni si myslim ze zadna zmena nebude, nic vylozene nebezpecnyho v obyvaku nemame, z nejhorsiho ji asi soupnu do cestovni postylky :slight_smile:
8. led 2012 v 19:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dendy88 je pekny, sikovna, to ja male uz od zari hackuju salu:slight_smile: a porad nic. mozna napresrok:slight_smile:
8. led 2012 v 19:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hribek koukam ze jsem to tam napsala spatne :slight_smile: to jsem nebyla sikovna ja, ale jedna znama ...ja platila jen material :grinning:
8. led 2012 v 19:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hribek a kdysi jako mala jsem umela plect saly (delala jsem pro panenky) ale ted uz neumim nic :grinning:
8. led 2012 v 19:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dendy88 v pohode:slight_smile:no ja kdysi davno taky plest umela ale to uz je hoooodne davno
8. led 2012 v 19:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dendy88 Ahoj!A co si kupovala za materiál?Já šít umým takže sešit látku není problém.
8. led 2012 v 19:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dendy88 krásné!! :wink: MOc se mi líbí! :dizzy_face:
8. led 2012 v 19:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andilekjoja ahoj, andilek ja ti dam primo jmeno maminky tady na MK ktera mi pomohla abych vedela jak na to ,jmenuje se milla.n, ma tam taky fotky se sedacim vakem ktery vyrobila sama a pod tim jsou prispevky ohledne toho kolik toho potrebovala... :slight_smile:
8. led 2012 ve 20:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
8. led 2012 ve 20:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hribek no me to kdysi nauila babicka, ale asi v 8 letech jsem prestala, takze taky je to uz doba
8. led 2012 ve 20:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dendy88 díki zjišteno,nastudováno.Zbívá jen zjist cenu kuliček a pak jestli to nebude drahe bude to ušité coby dup.Je to lehké šití!
8. led 2012 ve 21:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andilekjoja Ty brďo!Ceny na netu tisíce.A kuličky jsou levné a látka je taky levná.No to si to fakt ušiji.Jen tatínek musí schválit nákup kuliček.
8. led 2012 ve 21:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andilekjoja jaky jsi nasla odkazy ? :slight_smile:
8. led 2012 ve 21:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andilekjoja my jsme za to dali dohromady asi 800 kc, kulicky pres net ale latku normalne v krame to bylo drazsi
8. led 2012 ve 21:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dendy88 jo a jinak ti muzu poslat do posty pres co to kupovala ta maminka, taktez mi to poslala do posty..ja to ale nevyuzila
8. led 2012 ve 21:27  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@dendy88 jj pošli
9. led 2012 v 10:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky :slight_smile:
tak se vás jdu pokusit dočíst :wink:
Ladík je ve školce a Lukyšek si hraje :slight_smile: a já sice uklízím, ale mezitím odpočívám u netu :grinning:

@hribek jo,jo na nočníček už chodíme :slight_smile: i Ladík chodil už tak brzo :slight_smile: a super, nejlépe vždy po spaní, to se hned vyčůrá :slight_smile: ale někdy i během dne, když ho posadím, tak se vyčůrá a 2x už i kakal :grinning: teď má s kakáním trošku problémy :unamused: ale snad to bude dobrý :slight_smile:

@germaine v pohodě, sedí na nočníku pěkně a neprotestuje :slight_smile: ale hlídám ho, aby z něj haluz neslítl :slight_smile: jak sebou za něčím furt šije :slight_smile: tak abych pak neměla hovina na koberci :slight_smile:

@dostyna myslím, že Lukyš ani nepoleze, jak si sedl jako první :wink: Ladík prvně lezl a hned den na to nebo dva, bych kecala si sedl a Lukyšek si prvně sedl a většinou co si děti sednou, tak už se jim lézt ani nechce a pak už stávají :grinning: tak uvidíme :grinning: ale fakt že ležet,.... nechce, prostě sedne a sedí :grinning:

@lolla79 jo,jo, pěkně nám ty dítra rostou, rychle rychle :frowning2:
9. led 2012 v 11:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky my už pár nocí šílíme v noci :-/ ale vypadáto, že se to snad bude lepšit, dnes už měl výdrž 3 hoďky v kuse, ale pak třeba zase po hoďce i půl hoďce vzhůru :frowning2: no sííla
zatím nevím, čím to je, jestli tím, že bude dnes úplněk :unamused: zuby - to nevypadá, nalitý to sice má , ale neprůjmuje :unamused: a nebo, že by tím, že nemůže moc kakat :unamused: no jsem zvědavá, co se z toho vyklube , ale je to hnus :frowning2:
jinak přes den spí po dvou hoďkách, vždy tu půl hoďku někdy hoďku a někdy i dýl, pak je vzhůru a pak jde za dvě hoďky zase, takže spí, tak 3-4 za den
9. led 2012 v 11:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@many ahojky, teda tak to máš zlatý, že ti přes den malej tolik spí. Mě Verunka přes den spí 2x po půl hoďce, jednou dopoledne a pak odpoledne.
Ale zase na druhou stranu mě spí hezky v noci. Sice teď máme už asi pátý den problém s usínáním večer, to nemůže zabrat a přitom jde na ní vidět, že by tak chtěla spát, ale snad se to zase zpraví.
9. led 2012 v 11:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@many jinak k tomu sezení, první holka si sedla sama někdy v půl roce a lézt po kolínkách začala až někdy mezi 8-9měsícem. :slight_smile: Takže já myslím, že malej i poleze, neboj. :slight_smile:
No a Verunka mě taky zatím neleze a nemá ani snahu. Je to lenoška. Kdyby se jí aspoň líbilo na tom bříšku, ale ani to ne, jen co se na něj překulí, tak hnedka se otočí zpět na záda. :frowning2:
9. led 2012 v 11:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lolla79 no ona každý dítko jinak že :wink: Ladíček co si pamatuju, tak ještě ve 14 ti měsících mi tak spával, každý dvě hoďky a vždy spal přesně půl hoďku :slight_smile: a v noci spával od 19.00 do 7.00 tak furt doufám, že Lukyšek už bude brzo zase krásně spát a nebo si to užiju a spát nebude :unamused: a stím lezením, uvidíme :slight_smile: Ladíček v 8 měsících a pár dnech, bych se musela podívat přesně si stoupl a začal chodit u nábytku :slight_smile: tak čekám co Lukyš :grinning: a v 11 už chodil sám :grinning: ale tak vím, že to nemůžu čekat i u druhýho :slight_smile: ale potěšilo by mě to :slight_smile: ale jinak je fakt, že mají dost času na vše, ono to pomalu příjde :slight_smile:
a tebe Verunka taky pak překvapí třeba a bude to rychlovka :slight_smile: u Ladíka to tenkrát jelo, my jen čučeli to bylo fakt pár dní vše po všem, lezl, hned si sedl, pak brzo stoupl a hned do týdne nějak už chodil u gauče,... no co Lucinka ? Taky nikam nespěchala nebo jo :grinning:
9. led 2012 ve 12:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dendy88 http://www.dopytle.cz/ostrov/ ... je to pálka nejspíš kvůli materiálu...ale když si budu chtít pohrát může látky přesešít s průhledným ikelitem a a pak vrch dát látkou ven a spodek látkou dovniř.No to až pak.Jsem zvědavá co mi ještě pošleš. :wink:
9. led 2012 ve 12:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@many To by přesně odpovídalo teórii skokového rastu.Batolata rastou prý ve skocích ne postupně.Pak je to prý 1 rok se táhnou další odpočinek a znovu do výšky a odpočinek?Tak uvidíme.Já bydlím ve 4.patře bez výtahu tak budu ráda až mi to Ladunka projde sama.To ale počítám až někdy v létě .
9. led 2012 ve 13:03  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
ŽENSKÝ NENÍ NÁHODOU SPLN MĚSÍCE?Já včera taky nemohla usnout !
9. led 2012 ve 13:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky ja zas mam problem s tim ze mi mala dneska spala az moc, 2x za dopoledne po hodine, v poledne 45min, odpoledne hodinku v noci spala celou noc... nejsem na to zvykla, ne ze by mi to vadilo ale zas aby v tom nebylo neco jinyho...

jo a byla sem na aqua zumbe a docela prca:slight_smile:
9. led 2012 ve 20:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
ach jo, ja se z toho svyho brachy zblaznim :frowning2: mel delat do 7 na brigade cesta je asi hodinu k nam,uz je po osmy, telefon ma vybity , a zrovna ma krizi nedavno se rozesel se svou holkou a je docela na dne :cry: :cry: :cry:
9. led 2012 ve 20:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dendy88 neboj za chvilku bude u vas
9. led 2012 ve 20:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hribek no snad jo ale dost me to znervoznuje :cry: nikdy bych nerekla ze s nim rozchod muze udelat neco takovyho
9. led 2012 ve 20:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Čau holky, stavěj se vám už dětičky? Já už zvažuju koupi prvních chodících botiček, protože bobajs od minuléno týdne si začal stoupat, koukala jsem že certifikovaný značky jsou ESSI, FARE atd....koukala jsem už některá?
9. led 2012 ve 21:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek