• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Přidej se, jestli máš TP také květen-červen 2011.

22. září 2016 
Ju moc dik za radu..zkusila jsem ten žloutek dát malemu teda do polivky a chutnalo :wink: I když moc teď nepapka je to protivka asi nás trapí zoubky... :unamused:
10. led 2012 ve 12:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elana
@lolla79 holky dekuju :slight_smile: nejak to zkusim , ja ji jeste zloutek vubec nedala :-O
10. led 2012 ve 13:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jsem dnes nikolce nasla na ruckach suchy fleky ...doufam ze to neni zacatek ekzemu (pritel mel na rukach )
10. led 2012 ve 13:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elana já jsem též ráda, když čtu, že nemám jediného lenocha na světě :grinning: někdo už to tu psal - budem mít chytré děti, oni totiž leží a přemýšlí :grinning: :sunglasses:
10. led 2012 ve 13:40  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@dendy88 mala ma taky suchy fleky takovy kulaty velikosti malicku. mela i cerveny fleky na krku ale co sem zacla pouzivat oliv.olej misto kremu tak se ji to zlepsilo uplne hafo, ale ty suchy mista zustavaji, ma to na stehynkach a v ohybu mezi lytkem a nartem:frowning2: a vubec cely telicko ma krupinkaty vubec ne hladounky:frowning2:
10. led 2012 ve 14:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dendy88
@hribek my to máme taky, přijde mě to spíš odřené nebo jak to popsat z toho jak se furt houpe a dělá blbosti. Je to jen na těch "namáhaných " místech a tam kde končí plína i na zádech a bříšku. Začala jsem to promazávat a zdá se to o dost lepší. Snad to ekzém nebude :frowning2:
10. led 2012 v 16:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ikopretinka no mala to ma prave na boku stehna a tam to moc nenamaha no zeptam se u dr kolem 25 tam jdem na 8mi mesicni kontrolu tak to jeste pocka
10. led 2012 v 16:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hribek
@ikopretinka tak snad ma to na rucickach na zadni strane rukou takze na nich lezi casto(ale presne na tomhle miste se delal i priteli) , a taky to chci promazavat. A to myslis ze mam teda tim olivovym ? ten domam mam ale nebylo by lepsi koupit nejakou detskou kosmetiku ?
10. led 2012 v 17:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dendy88 no olivovej z lekarny. je pry na pokozku nejlepsi co sem slysela a je fakt ze ji se to na krku od te doby zlepsilo
10. led 2012 v 17:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hribek ja myslela olivovy na jidlo :grinning: :grinning:
10. led 2012 v 17:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dendy88 o mozna by sel ale ja sla do lekarny a stal asi 70kc a je toho flasticka jak mucosolvan
10. led 2012 v 17:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dendy88 ahoj, taky jsem se zděsila. Kuba má takový suchý místa nad loktama a na nich a nakonec jsem taky usoudila, že to má od lezení- snad!
10. led 2012 v 18:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dendy88 namazala jsem mu to krémem od biodermy, co mám na ruce a zdálo se to trošku lepší, jenže jaksi zapomínám, takže výsledek zatím žádný :stuck_out_tongue_closed_eyes:
10. led 2012 v 18:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dendy88 já mám laveru pro děti http://www.lavera.cz/produkty/baby-kinder ten mandlový krém i olej
10. led 2012 v 18:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evinka85
@hribek
@dendy88 mě pokaždé v poradně dr. sprdla, že má kolena a lokty a kolem toho jako struhadlo :grinning:, ale prý se nemám děsit , že ekzém to není, tak snad fakt ne , no jenže mazala jsem 1x týdně doteď. Teď jsem začala ta suchá místa promazávat denně a zdá se to lepší. Právě ale ted jak to víc namáhá to i růžovatí a po koupeli je to dost růžové a suché
10. led 2012 v 18:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elana kámošky malá se začala přetáčet až po 8měsících,to už ji dr doporučila vojtovku objednali se a malá se otočila :wink: ,ale přece jen tam šli protože malá když je na bříšku tak dělá letadlo (zvedá ruce),nakonec chodí na nějaký bobat či co.nevím přesně co to je,ale není to pro děti tak hrozný jak vojtovka.hodně ji tam kladli důraz na to jak správně chovat,oblíkat atd.no podle toho co říkala tak já dělám všechno špatně,ale malá nám jede téměř tabulkově tak si říkám že jí snad nijak neškodím.ale pokud vám dr říká že se zdá v pořádku jen je línější tak bych to nehrotila,chce to svůj čas a aby k tomu to dítě dozrálo samo.většinou to vše pak hrozně rychle doženou,ne li předeženou.
10. led 2012 ve 22:32  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@dendy88 řešíte tu vajíčko,já byla překvapená když mi dr řekla ať dávám klidně celý vejce,že to je nějaká nedávná studie,že se s tím nemá čekat že mám dát rovnou celý,zvlášt pokud kojím.se v tom pak může čert vyznat furt něco zkoumaj a studujou a každej rok to vyřeší jinak,to samý bylo s obilovinama,nejdřív že až po roce teď zas dřív.No asi bude nejlíp dát na svůj instinkt.Dr mi řekla že se až tak ničemu nemusím vyhýbat,jen vše nový opatrně a zkoušet co to udělá.
10. led 2012 ve 22:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@many no tak malá mi od šestinedělí spala celou noc,ale poslední měsíc je to děs,někdy vstávám i po půl hodině.nejhorší je že nechce dudel a na čaj se teprve učí.jediný co ji uklidní je prso,už z toho šílím a doufám že se to brzo zpraví
10. led 2012 ve 22:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evinka85
@ikopretinka tak snad to bude v poradku, by bylo asi divny ze ten ekzem by melo tolik deti :-O zkusim ji to promazavat , asi vyzkousim to od ikopretinka, taky se na to zeptam 18 u doktorky, ale to ze se to dela i ostatnim detem tak je to snad normalni :slight_smile:
11. led 2012 v 07:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@badik ale jak pises to letadylko (zvedala ruce i nohy) tak to mi mala delala taky hodne dlouho :-O tedka to pomalu ale jiste prestava kdyz se snazi o to plazeni ale min. mesic to delala jsem myslela ze proste nedokaze pochopit ze ty ruce a nohy musi mit na zemi aby lezla
11. led 2012 v 07:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo a jinak jak jste na tom s autosedackama ? mi pripomela badik s tim vajickem :grinning: Nikolka se zatim do sedacky krasne vejde jeste ji zbyva kus aby presahovala hlavickou ale problem je to ze ji nestaci pasy ?? jestli to je tim jak je na zimu nabalena ? misto aby mela pasy heky na raminkach , tak je ma na pazich , vis to nejde
11. led 2012 v 07:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@badik u nas to samy, do nejakych 6 mesicu spavala celou noc a ted v1-2 prebalit a napit a predtim tak od 11 hodin chodim co pulhodka hodka nandavat vypadlej dudel, uz sem z toho na nervy:frowning2:
@dendy88 nam se taky do vajicka vejde pekne, jen je tam diky obleceni pekne naducla a ty pasy to samy...
11. led 2012 v 07:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hribek
@badik no ja si ted na spani nemuzu stezovat , jednu dobu to teda bylo ze me prislo co hodina to rev ale to trvalo asi 14 dni a ted se to zas upravilo na to ze vstava 2krat za noc coz dela uz dlouho...jednou jedinkrat mi kdysi spala celou noc, ale to uz je dlouho
11. led 2012 v 08:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, tak já měla dneska noc jak nikdy za posledních 8měsíců. :slight_smile: Normálně tak 2x za noc kojíme a dnešní noc spala od 21h do 8h ráno .Jsem chodila koukat k ránu jestli vůbec dýchá :grinning: :grinning: No doufám, že jí to neulítlo jenom tak náhodou, už bych se ráda vyspala takhle i častějš. :slight_smile: :slight_smile:
11. led 2012 v 08:17  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@badik
@dendy88 s tím letadlem, já si zas myslela, že je to normální projev, že se tím posilujou ty svaly ramenního pletence a břicho (zkoušela jsem to dělat taky a docela je to fuška :sweat_smile: ). Asi je ale fakt, že od určitýho měsíce (nebo spíš stádia, jak píše Dendy, když začnou zkoušet lézt nebo tak), tak už to je zbytečný. Synovec je strašně dopředu od začátku (on je mu teda teď už rok), ale to letadlo jsem u něj viděla dělat v létě taky určitě měsíc, hrozně jsem se tomu smála, on u toho i třepal rukama a nohama a chechtal se...náš malý v té poloze spíš ztuhne, říkáme, že je jak slepice když suší křídla.
11. led 2012 v 08:59  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ahoj holky, to letadlo je prý normální, pokud se jedná o přechodný jev v době, kdy se to dítě snaží začit plazit či lézt... Tedy kolem 6m, pokud to dělá dřív (od narození nebo prvních měsíců) nebo dlouhodobě, je to problém... Ale takhle je to jen náznak toho, jak moc by chtělo někam doplazit a neumí :grinning:
11. led 2012 v 10:23  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ahoj holky, tak dneska jsem zažila po ránu šok, nakrmila jsem malou mlíkem, dala ji na odříhnutí a asi měla ještě trochu mlíka v pusině a vdechla ho, začala se dusit, lapala po dechu a nemohla se nadechnout, byla modrá, já strachy vyděšená, pak jí to teklo ven nosem a pusou a já byla ráda, že je OK. Ale šok to byl pořádnej. Už se jí to stalo jednou, když měla zhruba měsíc. Nevíte některá co je nejlepší dělat když se jí to stane? Měla jsem ji ve svislé poloze a trošičku jí bouchala na zádička, ale nevím zda to bylo správně. Asi bych měla jít na nějaký kurz první pomoci, protože zjišťuji, že kdyby něco, tak nevím co dělat. :frowning2:
11. led 2012 v 11:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lolla79 Tak to věřím, že musel být šok. Jinak první pomoc máš napsanou ve zdravotním průkazu v té příloze od str.35 , ale lepší , když to člověk nikdy nepotřebuje, co? :frowning2:
11. led 2012 v 11:49  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lolla79 ty jo tak to by se ve me krve nedorezal. nam v porodce rikala dat si ji do dlane briskem aby zada byly vodorovne a bouchat ji do zad. prudceji ale s citem.

holky cetly ste to taky o te holce co krade fotky - dededka? ma i profil na fb a pry to jsou fotky uplne cizi zenske...:frowning2:
11. led 2012 ve 13:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hribek já "frajerka" v porodnici ten kurz první pomoci neabsolvovala, jelikož už jsem na něm byla u první holky, takže to nebylo povinné, zrovna mě na ten čas totiž vycházelo krmení. No a zjišťuji, že jsem hloupá, že jsem nešla. Dobře mi tak!

To jsem neslyšela o té dededka. Kde to píšou?
11. led 2012 ve 14:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek