• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Přidej se, jestli máš TP také květen-červen 2011.

22. září 2016 
@hribek u nas to vypadalo kdyz jsem ji dala do toho sedaciho vaku , ale ze zeme ne :slight_smile: mate sikulku :slight_smile:
11. led 2012 v 19:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dendy88 no vyzkousela to 2x jakoze z lezeni na brise si da nohu v bok a pak se na te spodni ruce zveda:slight_smile: no sem zvedava
11. led 2012 v 19:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hribek to vypada nadejne :slight_smile: me mala ruce na tohle zatim nepouziva :slight_smile:
11. led 2012 v 19:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@badik Tak já tam jukla a vidím jen háčkování :slight_smile:
11. led 2012 v 19:51  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hribek přesně tohle dělá malá mě taky, akorát se na tý ruce tak zaklání, že se přehoupne a spadne na záda, udělá vozembouch a řve, jak se lekne. :sunglasses:
11. led 2012 v 19:53  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jana974 no uvidime jak to bude u nas, zatim to udelala 2x takze casu na zdokonaleni ma dost:slight_smile:
11. led 2012 ve 20:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
jako blby to je pro ty co maji fakt pomalejsi dite , ale myslim si ze 95 % tech deti co meli odklad jsou uplne v poradku jen rodice jim chteli prodlouzit detstvi ale to ze zabiraj mista 3 letym detem je jim uplne jedno
12. led 2012 v 08:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, co to vidim, co se to tu deje s tema fotkama? Nechapu...ja jsem takovej technickej antitalent, ze jsem dost snadna obet :slight_smile:...proto dekuji @hribkovi za navod kterak zabezpecit alba :slight_smile: a zaroven gratuluju k sikovne Izince :slight_smile:. U nas zatim ani naznak sedani, ale svym osobitym zpusobem se uz dostane kamkoliv chce a uz je to fakt mazec ho uhlidat, predevcirem jsem ho dvakrat lovila psovi z misky a jednou z pelechu a hrozne rad me skadli u topeni - ukazovala jsem mu, ze je to horke (a nechala ho i ozkouset - to bylo kriku), tak ted s oblibou prileze k topeni, koukne na me a natahuje ruku :slight_smile:.
A co vase ditka rikaji na ohradku?
12. led 2012 v 09:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pupicka dekujem:slight_smile: zrovna se chystame na plavco a mala si usne. no asi se mu u psa libi, mala je unesena ze muze byt s psem. no s topenim to samy ale saha si na nej a kdyz ji to pali tak da ruku pryc
12. led 2012 v 09:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hribek Ahojky, můžu mít prosím dotaz? Psala jsi, že malá ti pije z hrnečku MAM, vzhledem k tomu, že mě malá odmítá pít z jakýchkoliv pítek, tak jsem zkusila koupit taktéž učící hrneček MAM, s měkkým pítkem a zkoušela jsem jí z něj dát napít, ale opět nic. Tak jsem to zkusila já, jak to teče a tahala jsem jak vzteklá :grinning: a nic neteklo. Až pak jsem přišla na to, že to pítko musím jakoby stisknout (rtama nebo zubama). Pochybuji totiž, že když já na to přišla až na druhý pokus, tak že si mimčo s tím hravě poradí. Je to takhle normální, má to takhle fungovat? Zkoušela jsi to?
12. led 2012 ve 13:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lolla79 jj Izulda to toiz kouse a tim ji ta voda tece, prvne to delala jakoze kvuli zubum a piti bylo jako bonus a kdyz uz ma zizen tak ne ze saje ale porad to kouse takze ji ta voda tece. kdyz chci vedet kolik vypila tak tam dam treba 100ml a odecitam. tak snad se vam to podari. ja ji to davam po kazdym jidle plus kdyz se mi zda ze dlouho nepila tak ji to supnu
12. led 2012 ve 14:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hribek nevěřím, že by se nám to mělo podařit, pač když ji něco do pusy nateče z jakéhokoliv pítka, tak to hnedka vyplivne ven. Ale když jí to dám na lžičce tak to si vezme - můra. :slight_smile:
12. led 2012 v 15:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ale jinak si nezoufám, vím jak to bylo u první dcery, ta byla čistě kojená do jejího půl roku (flašu neznala) a pak pokračovala dál v kojení, takže když jsem jí dala poprvý flašu s čajem tak jí trvalo asi 3měsíce než se naučila z něj pít. Ale asi to na mě i trošku zkoušela, protože si pamatuji, že dělala, že to neumí a pak jsem šla k dr. byla jsem tam šíleně dlouho, měla jsem ji sebou a už měla hlad, tak jsem jí strčila flašu s čajem a to jste měli vidět, jak najednou hezky pila, vytáhla si kolem 150ml. Čučela jsem jak puk. :slight_smile: Takže to bude asi dost podobné i u Verunky. :slight_smile:
12. led 2012 v 15:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lolla79 jo jo, jsou to potvůrky mrňavý. Naše malá taky nepije z ničeho, dávám hrníček NUK a furt s ním akorát blbne a balancuje nad hlavou apod. Když je nejhůř, tak ho začne sát,ale jen tak ,že si sotva lokne, vytáhne ani ne 10ml a konec.Ale to je jenom tak jednou za den. Jinak holt kojíme. :sunglasses:
12. led 2012 v 16:01  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jana974
@lolla79 tak me mala saje bez problemu , ale moc toho nevypije teda...taky kojime ale treba obed uz ma bez mlika takze 6 hod. je bez vody jakoby,tak se snazim do ni aspon trochu do ni neco nalit
12. led 2012 v 16:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dendy88 tak to je fajn,ale u nás to nejde, protože mě nenajedená přes den prostě neusne , takže jí musím nakojit ještě před odpoledním spaním. Nějak nám to furt nevychází ,aby vydržela delší dobu bez kojení.
12. led 2012 v 16:13  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ale zase si říkám, že furt lepší jí dát víc napít přes den a pak se mi nebudí v noci. To už jsem si vypozorovala. Prostě radši budu krmit víc přes den a pak se vyspím v noci.
12. led 2012 v 16:15  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já už malé dávám mlíko jen 3x za den. Včera mě to vyšlo, že ho měla jen 2x, ale na třetí dávku už to prostě nevyšlo.
A aby měla aspoň 3x za den, tak si musím přivstat a dát jí ho i když se sama hlady neprobudí.
12. led 2012 v 16:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky lezeme :grinning: huráááááááááá
12. led 2012 v 17:08  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@badik mně Ladík taky krásně spával , kojila jsem až ve 3 nebo ve 4 ráno, ale je potom :unamused: a jak píšeš i po půl hoďce a uklidní prso a to je zvyklí na dudla :unamused: snad bude brzo líp, teď je to většinou po dvou hoďkách :-/
12. led 2012 v 17:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@many gratuluji, jste šikovní :wink:
12. led 2012 v 17:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
áá jsem tu zase na chvíli :slight_smile: chci trošku dočíst :slight_smile:
čtu, že jste řešily to kojení mezi jídly, no já se taky snažím přestávat teda, tak jak se má, takže dám obídek a nedám prso, ale po hoďce mu ho už dám, ať si cucne, z pitka mi pije málo :unamused: a snídaně to samé, dám mu půl sklinky přesnídávky s bílým jogurtem a napít z pitka a prso taky později a večer teda, to kojím teď o 106 :unamused: takže tvorba se zvedla fest, prsa jsou pěkně nalitá, tak někdy odpoledne trošku i odsaju a nebo mu dám, abych nechytla zánět :unamused: no ale doufám, že se ty noci zlepší, zatím fakt nemůžu přijít na to, proč se tak budí :unamused: a hůř kaká, dnes třeba ještě nekakal :unamused: teď mu dávám hodně pít tu švestkovou šťávu od Hippu, se teda snažím no :grinning:
12. led 2012 v 18:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@many Přesně takhle to mám přes den já. Sní k obědu celou skleničku, ale nevypije k tomu nic ani po hodině a to už se cuká, protože má žízeň, takže stejně jí nakojím. Ale zase mi teď už dva dny spí celou noc, takže to už si vážně libuju. Sice k ránu už tedy sotva vydržím, ale i tak mě to těší. :grinning:
12. led 2012 ve 20:14  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky!!! budu se snažit aspoň trošku dočíst..............
jinak Kubíček poslední tři noci spinkal úžasně!!! (někomu se bude zdát, že si dělám legraci) vstáváme poze 10x :slight_smile: předtím to bylo nejmíň 400x :frowning2: nevím, jestli to není třeba jen náhoda, ale už třetí den mu nedávám Hajaja na spaní. dám mu v 18.45 kaši nějakou dobrou od Hami a v osm místo mlíka dávám tekutou kaši s banánem a sušenkami, co jsem dostala od kámošky a zatim musim zaťukat, že jsme spokojení oba s kubíčkem.
jinak Kubík leze takovou rychlostí, že už mám 3kila za týden lezení dole :wink: :wink: :wink: jen tak dál!!! :grinning: :grinning: :grinning:
a kojení? už nekojíme vůbec...hodně dlouho už to bylo že si jen cucnul a už ho to nebavilo. už kozy nechce ani vidět- si teď dá do patnácti pauzu!!! ani se mu nedivim-měl je všude! když se narodil, tak jsem měla kozy třikrát větší než jeho hlavu :grinning: :grinning: :grinning:
13. led 2012 v 07:36  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@aajda ahojky, tak co holky, jak rostete?? :wink: Kuba už má přes osm a 72 cm - ale když jsem koukala u @many kolik měli v šesti měsících, tak kam se hrabem!!!! :grinning: :grinning: :grinning:
13. led 2012 v 07:49  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@evinka85 týý jo, tak to gratulujem s tim spanim:slight_smile:....vim o cem mluvis-ja taky vstavam min. 10x za noc k malymu:(. A koukam, jak jste vyrostli! My pujdem do poradny az 26.1.,tak se pak pochlubim..ale tipuju tak 8 kg a 70cm. Vitek taky leze rychle, ale hubnuti se u me zatim nekona :(..
A jak se vam bydli v novem? A jak to Kubik zvladl tu zmenu?
13. led 2012 v 08:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evinka85 Ahoj, no paráda. , hezkej smíšek. Ta noc mi teda ideální nepřipadá :unamused: , ale když jste spokojený, tak proč ne. :slight_smile: My už třetí noc spíme celou noc. Ani jsem v to už nedoufala. A čím to je nevím, protože nic nového jí k jídlu nedáváme, že by se třeba víc zasystila. Ani kaši nedávám, ta jí prostě nechutná, jen ve21 h nakojím a spí jak dudek až do rána do 8h. :slight_smile: :slight_smile: Prsa už to po těch třech dnech taky vpohodě přežívají, takže se vyspím i já. To je taková parááááda !! Jinak jak rosteme nevím, tedy vím - vidím to ,ale převážení zatím nemám. Snad něco kolem 8,5-9kg a na délku jsem naměřila 72cm. Malá taky leze jako blázen, ale schazovat kila už proboha neee :unamused: , já už mám teď 49kg a moje novoroční předsevzetí je PŘIBRAT :grinning: :grinning: .
13. led 2012 v 08:34  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, chci se zeptat - Vitek uz asi 2 tydny dela takovy divny veci - zacal zbesile mlatit hlavou do stran (dela to hlavne u usinani nebo probouzeni) a taky dela jakoby most - proste zveda panev a nohy ma opreny o zem, takze prebalovani je horor! Nevim, jestli ho neco boli...a u usinani zacne mlatit tou hlavou, pak zveda nohy jakoby by chtel delat svicku a pak zacne hybat tou panvi nahoru a dolu....tak nevim, co je to za novinky. Dela to mimco jeste nekomu?
13. led 2012 v 08:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenikterik tak vítej!
13. led 2012 v 08:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek