• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Přidej se, jestli máš TP také květen-červen 2011.

8. března 2017 
13. led 2012 v 09:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pupicka Nezneklidňuj se, jak jsem psala máme děti jak přes kopírák...ten most dělá hlavně u přebalování a to je panečku něco ho oblíct apod...včera jsme byli na KO u DR, dětí jako blázen a milostpán začal dělat kraviny tohohle typu, no prostě jsem ho oblíkala skoro 20 minut(komplet celého) no některé matky na mě koukaly jako na blázna, kterej svoje dítě nezvládá :stuck_out_tongue_closed_eyes: prostě tam skoro skákal po hlavě panence-miminku, co si tam půjčil, pak málem švihnul klíčema FP kamaráda z porodnice, no hrůza...já vylezla z čekárny splavená jak myš a musela jsem se jenom smát, co tam vystřih za scénku :grinning:
13. led 2012 v 09:19  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
Jinak v 8m máme 73,5cm a 8.940gr - plazíme se, lezeme, sedíme, stoupáme si, už zkouší i dávat nohy před sebe a ještě umíme říkat bába...a chvíli neposedí, je furt jak z divokejch vajec začínám se obávat hyperaktivity, když jsem viděla ty ostatní děti, jak byli v tej čekárně krotký a hodný.
13. led 2012 v 09:21  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Tak nevím zatím co se děje.Ještě jsem vše nedočetla,ale skontrolavala jsem si svoje nastavení.A mám ho od začátku v pořádku.Mám to nastavené jenom na přátele.Takže když se budete chtít podívat na malou taak většinu z Vás mám v přátelých aktr.nejste tak se omlouvám a dejte mi vědet.

Júúú Lade je dneska 8 měsíců a je taky pétek :wink:.

V pondělí jdeme na kontrolu tak jsem zvědavá? Už je dost těžká!Tak budeme mít kolem 8kg.
13. led 2012 v 09:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evinka85 Ten je ale krásnej :dizzy_face: No Agáta na délku roste, těch 70cm to bude, ale ta váha je zase naprd... má 6850g, ale za poslední měsíc nabrala jen 80g, takže máme zase týden na přibrání a jedeme celý kolotoč nanovo... Teď už ale vyhrožují i gastro vyšetřením pod narkózou... No snad za ten týden nabere, už mi z toho šplouchá na maják.
13. led 2012 v 09:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pupicka :grinning: taky mlátíme hlavou do stran :grinning: ne ne ne :grinning: a večer když to dělá a nožičkama, nebolí ho třeba bříško :unamused: a nebo nechce spát a dělá blbosti :grinning:
@evinka85 kruciš, já dávám kaši v 18.00 a kolem té 19.00 nebo 20.00 když jde spát, tak mlíko, tak zkusím mu dávat kaši později :unamused: a kolik mu dáváš ? Těch 140 ml :wink:
13. led 2012 v 09:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@germaine šikulka :slight_smile:u nás teda bába ne, ale furt jede ba ba ba ba ba :grinning: ale bába ještě ne a doufám, že teda první bude máma :grinning: a nebo táta :grinning: a staví se :slight_smile: šikulka, jsem na Lukyho taky zvědavá, už se chytal včera stolu a natahoval, jinak Ladíček taky v 8 začal chodit u nábytku, tak čekám :grinning:
@aajda jojky, co se děje ? Kočenka tak málo nabírá ? Jé doufám, že bude vše ok, držíme pěstičky
13. led 2012 v 09:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
teda když čtu ty vaše váhy, to mám doma pořádnýho klacka :grinning:
13. led 2012 v 09:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
no četla bych dál, ale musím mizet, nechte si dařit a snad se tu zase brzo ukážu :slight_smile: páááá a ať jste všeci zdraví
13. led 2012 v 09:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@many Tak koukám, že by jste nás v 6m přerostli :grinning:
13. led 2012 v 09:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pupicka ahoj, to prohybání pozoruju taky a spíš si myslim, že se chce jakoby zvednout. podle mě tim posiluje svaly na sezení. jinak my se oblíkáme zásadně na bříšku , takže taky horor !!
13. led 2012 v 11:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@many no já si naleju vodu do hrnku, dělám to podle oka, takže vlastně ani nevim, kolik jí má :sunglasses: no a mlíka hajaja mi vypil tak 100-150 a teď tý tekutý kašičky,co mu dávám místo toho mlíka dá taky tak 150-180. když byl ještě prcek, tak dával i 230 a od nějakýho 4měsíce nevypije mlíka tolik moc mu to nejede asi nebo což... :unamused:
13. led 2012 v 11:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aajda jéjej to je mi líto!!! nacpi do ní dva řízky než půjdete na kontrolu!!! malinká!!! takový hnusný vyšetření. no ale aspoň třeba na něco přijdou a může se začít řešit, že?
13. led 2012 ve 12:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
a u nás jede jen bábábábábájájájájájájátátátátátátátátá............ a nejvíc mě to baví v pět ráno, když chci spát :angry:
13. led 2012 ve 12:02  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@evinka85 No ale ona teda jako podvýživa fakt nevypadá... a kolik toho sní, to je úplně šílený... teď má právě 3 týdny průjem (ne vodový, jen taková kaše...), tak ani neměla z čeho moc přibírat, ale blbý je, že se právě neví, proč ten skoro průjem má...
A to noční vstávání ti teda nezávidím, 10x za noc, to bych si to hodila, ale lepší než 400x, to jo :grinning:
13. led 2012 ve 12:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evinka85 tak u nás jede vavavavava takže si zatím nemusíme v rodině závidět :grinning: i když už to párkrát vyznělo jako tatata :slight_smile:
13. led 2012 ve 13:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@germaine tak to je super, ze to beres tak s humorem :slight_smile:!! Myslim, ze ten se nam, maminam akcnich deti, bude moooc hodit!! :slight_smile:. Ja se taky,alespon na teoreticke rovine, smiruju s tim, ze budem mit ditko hyperaktivni a ze to bude zahul....no stejne se na to neda pripravit a nezbyva nez se s tim smirit :grinning: !
13. led 2012 ve 13:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andilekjoja Děkuji :wink: Holky mam možna hloupy dotaz ale zeptam :slight_smile: Matyášek na oběd sbašti celou skleničku přikrmu (Hamanek),jak dlouho cca by na tom měl vydržet do dašiho jidla???
13. led 2012 ve 13:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenikterik mne malá vydrží po zeleninovej 2-2,5 hod. ale po masové i 3 hod.Ale mne to nenapadlo zjištovat jak dlouhp má jídlo vydržet.Ale podle mne to bude ok.Po roce už by mněli děti jíst pomalu vše jako dospělý,že?To by znamenalo jíst 5- 6 x .tak by to vycházelo max.na 3 hod. po jídle.Takže 2 hod jsou podle mne v pořádku.Co si myslíte ostatné?
13. led 2012 ve 13:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andilekjoja Ja se ptam proto protože mi maly asi hodinku po přikrmu pláče(řve)... přitom je přebaleny, žizeň to taky nemuže byt ale vypije mi i 180mlička a to se mi zda hodně...,tak se ptám jak to mate vy... :wink:
13. led 2012 ve 14:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
A jak to máte se zoubkama?
13. led 2012 ve 14:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aajda jestli bude s doktorama řeč, tak se to pokus oddalovat co to půjde, některý děti prostě přibírají míň, mají rychlý metabolismus a neznamená to žádný problém. Na jiném serveru jsem v diskuzi s holkou, co má kluka únorového a je to snad sotva 8mi kilová žížala a úplně v pohodě, nikdo je žádnou narkozou nestraší. Ze začátku na ně taky dělali bubu, ale potom prostě to uzavřeli s tím, že dítě je jinak v pořádku, problémy s trávením by se projevily a když je aktivní, veselý a šikovný, tak prostě bude štíhlý no.
13. led 2012 ve 14:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andilekjoja Mame jeden zuban a ani by jsme nevěděli kdybych neudělala exkurzi v pusině :wink: nemužu řict na 100% ale zoubkama to asi nebude...
13. led 2012 ve 14:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elana Jojo, s naši doktorkou řeč je, určitě se budu snažit to oddálit, my už jednou v nemocnici na pozorování byly (ve 4m) a znova teda nikdy víc. Ona je právě jinak naprosto spokojená, krásně jí, pije, v noci spí, umí co by umět měla... Teď dostává smectu a lactobacily, tak snad se jí to kakání zlepší a nabere a bude klid... ale už je to fakt nápor na nervy, vždycky když jdeme na vážení, tak já doma pomalu zvracím...
13. led 2012 v 15:03  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@evinka85 jo, taky skripu zubama, kdyz ja s Vitkem "oddru" celou noc, vstavam k nemu tak desekrat a v sest rano se chlapik probudi a spusti svoje "tata" "tata"....a "mama" vola zasadne kdyz je rozzurenej
13. led 2012 v 19:08  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@aajda jezismarja.....to jste chudery obe :(! Ja fakt nevim, ze se ti doktori museji porad ohanet tema tabulkama :angry: . Misto aby byli radi, ze Agus nebude obezni (coz je u dnesnich deti vazny problem), tak porad neco resi...prece hlavni je, ze je ditko spokojeny. My jsme zase meli opacny problem - Vitek jak mel ten reflux, tak z toho blinkani byl porad nevrly a doktorka mi zase rekla, ze kdyz je spokojeny a pribira, tak s tim nic delat nebude...to aby si pak clovek vybral. Ale hlavne, ze mate rozumnou doktorku, ze to nehroti!
13. led 2012 v 19:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenikterik ja mam dojem , ze Vitek by vydrzel nekdy kidne i 5 hodin po prikrmu (my teda jedeme v Hami, ale to je asi jedno)...ale ja mu vzdycky nabidnu prso, bo on zatim moc neumi pit z niceho jineho
13. led 2012 v 19:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
a jeste me tak napada holky kolikrat tydne davate deckam maso? Ja mam porad dojem, ze doktorka rikala, ze by melo byt 6x tydne (a z toho jednou lze nahradit zloutkem), ale kdyz jsem koukala na net na jidelnicky, tak tam psali, ze jen jednou tydne maso! A ja teda davam 6 krat
13. led 2012 v 19:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pupicka jj mi taky dr, řikala 6x tydně tak tak davame :wink:
13. led 2012 v 19:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pupicka já dávám v průměru 4-5x maso a 2x žloutek (nedávám celý, většinou trošku ulomím, asi tak 3/4 sní malý).
13. led 2012 v 19:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek