• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Přidej se, jestli máš TP také květen-červen 2011.

8. března 2017 
@trija moje kolegině má Viktorii a Patricii :slight_smile: na to jak je Viktorka neobviklé jnéno tak se teď začalo hodně dávat teda aspoň v mém okolí.
No je to s těma jménama těžký člověk chce něco co nemá každej a zítra to mají všichni.Třeba moje sestřenice teď je jí asi 18 a když ji teta čekala tak od začátku tvrdila že to určitě bude holka (tehda ještě ultrazvuky nebyli v módě :wink: ) protože chce Anetku a já si říkala jé to je zajímavý jméno,žádnou Anetu neznám.No a pak naše Anetka začala chodit do školy a bylo jich ve třídě 6.Mazec.Ale tehda letěl v televizi seriál Aneta jestli si ho pamatujete tak si myslím že on byl příčina :wink:
7. led 2011 v 11:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
teď jsem 2x po sobě něco cítila a řekla bych že to i bylo už ono bylo to trošku silnější než jindy :grinning:
Jinak my máme Viktora pro kluka holka bude Dorka
7. led 2011 v 11:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdu ohřívat jablečný knedlíky, tak se zatím mějte!
7. led 2011 ve 12:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@badik no tak to je náhoda, my měli původně vybrané jméno Anetka, ale protože by měla svátek a za chvilku narozeniny, tak jsem začli uvažovat o jiném jméně, no a já navrhla Viktorku a manžel se toho chytnul a je rozhodnuto :wink:
7. led 2011 ve 12:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@julyanne Díky za pozitivní reference na Podolí, tak hurá, už aby byl květen :slight_smile:
7. led 2011 ve 12:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aajda no květen už by jsme chtěli asi všichni :wink: ale je pravda že mi to pěkně utíká když si vezmu že dnes jsem přesně v půlce :slight_smile: uteče to coby dup :slight_smile: doufám :slight_smile: no hlavně ať nepřenáším to by bylo nekonečný :frowning2:
7. led 2011 ve 12:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj,tak já už pohyby začínám cítit.Pořád se ten malej nezbedník převaluje,na ultrazvuku sebou házel pěkně :slight_smile: a jak tu někdo psal,pohyby jsou cítit hlavně když jste v klidu,to se prcek rozjede :slight_smile:
7. led 2011 ve 13:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aajda :slight_smile: vždycky když se hýbe a táta si chce sáhnout,tak malej ztuhne a nehne se :slight_smile:)))
7. led 2011 ve 13:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
kuky kuky :wink:

@aajda na Agátku jsem se narodila :slight_smile: tu má kámoška :slight_smile:

@julyanne - Daneček se mi taky hodně líbí :wink: jinak takový porodní sálky jsou i ve Šternberku, kde jsem rodila já :slight_smile: i telka tam je a všude zachod se sprchou akorát ve 4. v tom posledním je i vana :slight_smile:
@trija téda ten doktor vás napíná :confounded:
7. led 2011 ve 13:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@many jééé,ve Šternberku jsem se narodila já.. :slight_smile:
7. led 2011 ve 13:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dostyna jooooo :slight_smile: a jakto ,že jsi teď tak daleko :wink: jste se odstěhovali nebo ses tam vdala :wink: já se tam taky narodila :grinning:
7. led 2011 ve 13:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@many Manžel je z Kolína a pracuje v Praze,takže jsem šla za ním z Olomouce.Láska hory přenáší :slight_smile:
7. led 2011 ve 13:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
7. led 2011 ve 13:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dostyna já jsem se stěhovala přes trávu s igelitkama :slight_smile: bydlel hned za barákem :grinning:
7. led 2011 ve 13:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@many Můj ve vedlejším paneláku, taky jsem to neměla daleko :grinning:
7. led 2011 ve 13:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@many tak to jsi měla super....rodina mi celkem chybí a hlavně nám bude chybět výpomoc našich,ti by byli úžasní pomocníci,ale bohužel je to daleko.Takže budu muset bojovat sama s nástrahama mateřství :slight_smile:)
7. led 2011 ve 13:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aajda :slight_smile: no taky s igelitkama co :grinning:
@dostyna - to ti věřím, já mám mamku za barákem a už dostkrát u ní Ladík spinkal, že jsem mohla vyrazit za tatinem juknout na zábavku :slight_smile: teď budu mít padla a snad Lukášek bude taky hodný a babička pak pohlídá oba zaráz :grinning: ale ještě než porodím, tak s tatinem určo vyrazíme :slight_smile: druhá babička bydlí dál, ale ta na to hlídání moc není :unamused: a přitom je v důchodě a Ladík je její jediný vnouče :confounded:
7. led 2011 ve 13:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@many no bohužel rodiče od manžela na nás úplně kašlou,takže těm bych ani prcka nedala.Je to strašná výhoda mít babičku po ruce.To ti závidím,Ale nějak to zvládneme a jsou tací,kteří nemají nikoho,takže si nebudu stěžovat :slight_smile:
7. led 2011 ve 13:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dostyna a co manželovi rodiče?není to ono?
No my máme naše asi 10km ale prý bydlíme moc daleko :frowning2: a oni nemají čas :frowning2: nejvíc mě vytočí když mi mamka v létě, kdy je nejvíc práce na zahradě (a tu máme fakt velkou) do toho opravujem barák, navíc manžel dělá v družstvě takže ho přez léto ani moc nevidím, a ona my řekne co je s náma že jsme u nich dlouho nebyli.A když ji řeknu že nemáme čas tak se velice diví co děláme že nemáme čas.Když ji řeknu že to k nám mají stejně daleko tak prý nemají čas.A to bydlí v paneláku :angry: .Takže já s nějakou pomocí moc nepočítám.
Tchýně bydlí asi 1,5km,ale má obchůdek kde je od rána až do 5 večer takže taky nic.A tady jsem možná i trochu ráda neboť ona má spostu rad co se týkají dětí,který sice vůbec nedávají smysl,ale pořád to vnucuje a musí mít pravdu :angry: .
Takže si s manželem poradíme sami a myslím že pro začátek to tak bude lepší :wink:
7. led 2011 ve 13:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@badik Manželovi rodiče nejeví zájem,nebyli ani na naší svatbě.Ale to nás nemrzí,stejně by nám nikdy pomoc nenabídli.
Naši jsou zlatí,akorát z Olomouce do Kolína je to přes dvě hodiny cesty a to není zrovna po ruce :slight_smile: Ale zvládneme to,jen pak to hlídání až budeme htít někam vyrazit bude chybět
7. led 2011 ve 13:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dostyna určo to zvládnete i samotní :slight_smile:
@badik :slight_smile: určo, nenech si radit od tchýně :slight_smile:
7. led 2011 ve 13:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
I když tak přemýšlí mám ještě svou babičku a ta určitě ráda pohlídá.Ale na noc bych tam asi dítě nedala jí by to možná nevadilo,ale přece jen má už 70 a i když je ještě docela čipera to už by na ni asi bylo moc.
7. led 2011 ve 13:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dostyna vyrazíte až budete na návštěvě v Olmiku, vaší pohlídají a někam vyrazíte :wink: ale nejprve pěkně kojit, kojit, kojit :slight_smile: :slight_smile: :wink:
7. led 2011 ve 13:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@badik třeba budeš mít takový zlatíčko jako my, co bude spát celou noc od mala :slight_smile: a záleží jak bude na prababičku zvyklí :slight_smile: zvyklá :slight_smile:
7. led 2011 ve 14:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
jééé já už se tak těším až to budeme mít zasebou a už budeme kojit a chovat a přebalovat ,,..... :grinning:
7. led 2011 ve 14:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
už se nám to holčiny fakt krátí :slight_smile: zachvíli budou coby dup velikonoce :slight_smile:
7. led 2011 ve 14:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@many no many kdybys některý ty názory slyšela :angry: já když jsem u švagrové a příjde tchýně (bydlí v jednom baráku) a začne tak se mi ježí chlupy.Švagrové to sice taky vadí,ale jen kýve hlavou,ale já taková nejsem.Já co na srdci to na jazyku,ale snažím se mlčet je to přece jen matka mého muže a vlastně to myslí dobře,jenže pak cítím že je to o to horší když neřeknu co potřebuju.Pak jsem odměřená a nepříjemná :frowning2: Ale mám štěstí že manželovi to taky vadí takže jsem mu řekla aby předcházel neschodám tím že jí to řekne on a ne já.Jenže on neumí být moc taktní takže kolikrát to řekne tak,že z toho pak vyjdem oba jak blbci a ona je ukřivděná :frowning2: Ale to ještě vypilujem :slight_smile:
7. led 2011 ve 14:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jsem si dnes stěžovala že nemám pohyby začlo to tam nějak řádit :slight_smile:
7. led 2011 ve 14:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@many no ale až budou ti drobečci s náma tak to poletí všechno až moc rychle :frowning2:
7. led 2011 ve 14:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
no nic půjdu manžovi naproti ať se furt neválím a stavím se u švagrové pomuchlat s malým už jsem tam týden nebyla.
7. led 2011 ve 14:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek