• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Přidej se, jestli máš TP také květen-červen 2011.

8. března 2017 
@bizonka1 no mě dr říkala že jogurty jen kvalitní s probiotiky (aktivia,holandia) prý pribináček nebo termix nee že jsou to hnusy.ptala jsem se jestli bílej nebo ovocnej,prý klidně ovocnej,ale já asi zkusím tu sladkou bílou aktivi a nebo ten nesladkej s banánem
16. led 2012 ve 22:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
koukam ze uz tu pisete o jogurtech ,tak nad tema jsem zatim ani neuvazovala :-O uz se muzou ? no ja asi jeste chvili pockam, presnidavky to zatim zajisti snad
17. led 2012 v 08:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@badik my bastime holandii a chutna, nejvic s bananem ale zkousela i s jabkem a merunkama:slight_smile:
17. led 2012 v 09:10  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
ahojky holky :slight_smile:
tak hlásíme, že v 8 měsících máme 80 cm a 10,5 kg :grinning: sedíme, lezeme a na nočníček krásně chodíme :slight_smile: jinak včera se zkoušela párkrát postavit, pak sebou sekl, to byla rana :frowning2: tak ho hlídám jak ostříš
17. led 2012 v 10:12  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@hribek holandie je nejlepší, i Ladíkovi jsem jí davala i Lukymu dávám :slight_smile: a taky s banánem a nebo půl přesnídávky a do toho holandii :slight_smile: ať má co nejmí'n sladký :grinning:
17. led 2012 v 10:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@badik pribiňáky,.... to je ještě brzo, protože je to mám za to tvarohový a to je zátěž na ledvinky, ten se může až myslím kolem 1 ročku
17. led 2012 v 10:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@badik to neříkala, proč min. tři druhy...myslím že prostě proto, aby mělo dítko ten jídelníček pestřejší, přece jen, jsou tam vždy různé poměry a ono když si pročteš ty skleničky, tak většina těch od 6+ je mix. tří a více druhů. Ale tak ono těch druhů, co už děti můžou, je tolik...já myslím že se to skombinovat dá (vem si: mrkev, brambor, brokolice, špenát, květák, pastiňák, už i pórek-jsem se dočetla někde-, dýně, kukuřice, řepa...z toho se dá vytvořit jídel plno, když jednou je v tom to maso, jindy jiné, potřetí vajíčko)
@pupicka jestli mu chceš vařit, ale bojíš se té kupované zeleniny, tak zkus koupit nějakou tu kvalitní mraženou směs. Ušetříš si plno práce a většinou jsem četla názory (výživových poradců, lékařů atd.), že je to v zimě asi lepší alternativa, než to kupované z pultu
@dendy88 jogurty už můžou, naše dr. je doporučuje klidně od 6m, pokud dítě nemá alergii a není na HA mlíku. Jak už tu padlo, lepší je Activia nebo Hollandia a určitě se vyhnout sladkým termizovaným a smetanovým výrobkům (Termix, Pribiňák). Jo, když jsme u toho, tak až tohle budem dávat, tak tuhle kamarádka kontrolovala složení Pribiňáku a Lipánka a rozhodně dávat Lipánek...to je smetana a jen pár přísad. Zato Pribiňák připomíná příbalový leták k léku :rolling_eyes:
17. led 2012 v 10:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elana s tím pribiňákem máš pravdu, už za Ladíka jsem to slyšela a kupovala jedině lipánka :wink: a pak dělala domácí - super a levněji to výjde, pak napíšu recept a fakt jako kupovaný :wink:
17. led 2012 v 10:34  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@many napiš prosím!
17. led 2012 v 10:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@many jj prave, sem rikala i nasim ze proc ji cpat sladky, kdyz mi ji i bez cukru, me dorazila holcina od nas z diskuze snazilek, ze malymu dava pribinacka a i ovocny sladky jogurty. pry sme to jedli taky a nezabilo nas to. ja uz sem na to srovnavani alergicka, driv taky nic jinyho nebylo, nebyly pocitace, auta jezdily jednou za hodinu atd...
17. led 2012 v 10:37  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@hribek Taky říkám našim, že nevidím důvod jí cpát sladkým, když jí chutná i nesladké... tak prý by jí chutnalo ještě víc. No to je argument.
A jak z diskuze snažilek? Ty už se opět snažíš? Nebo z původní diskuze snažilek?

@many Tý jo, nechcete nám kilečko půjčit? :grinning:
17. led 2012 v 11:02  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@hribek dřív nebylo taky tolik bordela v těch jídlech, v zelenině postřiků,... taky takový kecy nesnáším :grinning:
@aajda přivez mi Agátku, já jí nakojím :grinning:
17. led 2012 v 11:51  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@elana 250g odtučněného tvarohu ve vaničce a 1 šlehajda (např. Kunín, žlutá, modrá - já dávám teda tu modrou - tučnější, když je tvaroh odtučněný :wink: ...) a 2 vanilkový cukry ( já dávala teda 1) fakt jak kupovaný :slight_smile: mám to z netu :grinning:
17. led 2012 v 11:53  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@elana a když jsou slevy na to zrovna, tak bobma, levnější jak kupovaný, no už jsem to dlouho nedělala, tak jak bude Lukynek větší, začnu zase sem tam :slight_smile:
17. led 2012 v 11:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aajda jj z byvale, nesnazime se, naprosto mi staci Isabellka:grinning:
17. led 2012 ve 12:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@many ahoj a jak to mícháš?? ... nebo šleháš?? asi dost stupidní otázka, ale teď si to nějak neumim představit :sweat_smile: :sweat_smile:
17. led 2012 ve 13:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@many teda to zní jako velká mńamka,a ušlehaný to musí být neskutečně dobrý.to hned zkusím
17. led 2012 v 16:11  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@evinka85 myslím že to Many šlehá.jinak by to bylo moc tekutý.Sakra mě tečou sliny :slight_smile:
17. led 2012 v 16:12  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
@many jee, to teda vypada jako mnamka-bych si dala i ja:slight_smile:! A gratuluju k velkymu chlapikovi - ten teda je a jak je sikovnej!
17. led 2012 v 17:38  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
taky uz se tesim na jogurtiky, jestli mu pojedou...a Dr. nam taky rikala, ze Hollandia a od 8m, tak za 10 dnu zkusime :slight_smile: a jsem rozhodne taky pro co nejmene slazeni (manzel ma cukrovku, tak se bojim, abychom to taky nemeli)...na cukr ma jeste moooc casu.
17. led 2012 v 17:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
já si zas kdysi dělala takovej domácí termix.dala jsem tvaroh a řidčí pudink a taky dobrý.
17. led 2012 ve 20:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky musím se pochlubit co jsem koupila své sestře pro mimi co se má příští měsíc narodit.ty bodynka jsou podle stránek co tu kdosi dával.pro vysvětlenou ségra si vzala slováka a jmenují se Sojkovi.Maluje to tady jedna holčina,je hrozně šikovná a vyšlo to o polovinu levněji než na těch webovkách.
17. led 2012 ve 21:01  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@badik Moc pěkný, pošli do IP odkaz na tu holku...
17. led 2012 ve 21:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@germaine já mám jen její odkaz na skupinu na fb,tak si mě kdyžtak hoď do přátel (Barbora Stiskálková) já tě tam přidám a pak si tě zas vyškrtnu
17. led 2012 ve 21:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@badik Já nejsem na FB...ale tam se dá podívat i bez registrace, ne? Mělo by stačit, jak se jmenuje...
17. led 2012 ve 21:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
ta skupina se jmenuje malované.cz tak to zkus
17. led 2012 ve 21:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@germaine a dej mi vědět jestli to šlo
17. led 2012 ve 21:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
17. led 2012 ve 21:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@germaine aha tak nejde to zkusím ji napsat jestli se s ní dá i jinak skontaktovat ju
17. led 2012 ve 21:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@badik To budeš hodná, dík.
17. led 2012 ve 21:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek