• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Přidej se, jestli máš TP také květen-červen 2011.

8. března 2017 
http://www.funpic.hu/swf/monitor_cleaner.swf mrknete na to:slight_smile: sem si udelala radost pred spanim:slight_smile:
17. led 2012 ve 22:07  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@hribek by mě zajímalo čím mu to potřeli že mu tak šmakuje :grinning:
17. led 2012 ve 22:39  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
holky blbej dotaz,pasují dětem capáčky?já mám spoustu různých botiček i krásný válenky,ale nic ji nesedí,nemůžu ji to dostat na patičku,jeko by měla tak divně vymklý nožičky,nebo co.Nejdřív jsem si říkala že je to v tomhle věku normální,ale spoustu dětí botičky už má tak nevím jestli se o tom neporadit s mudr
17. led 2012 ve 22:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo a ještě někdo tady kdysi řešil černání náušnic a že se na to zeptá dr.,nevím kdo to byl ale ptala ses?a co říkala?já to neřešila a považovala za babskou pověru,ale kámoška mi pak řekla že u ní to tak je,že to že na ní něco leze poznala vždy na naušnicích
17. led 2012 ve 22:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@badik ahoj tak babska povera je ze kdyz cernaj nausnicky tak dite je nemocny...ale ptala jsem se doktorky a pry to je normalni, a to je stara doktorka ne nejaka moderni,Nikolka ty nausnicky ma cerny uz nekde od 3 mesice a kdyz jsem to resila s ostatnima maminkama tak se ozvalo dalsich x maminek , kterym jejich detem taktez z cernali naucnicky.Pry na to pomaha hodne psasta
18. led 2012 v 06:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@badik jinak s tema capackama, jsou jo jak ktery , asi bude mit mala siroky nart po me...bych neresila
18. led 2012 v 06:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@badik i já jsem to tu kdysi řešila s těma černajicíma zlatýma naušnicama. Psala jsem, že starší dcera má zlatý naušnice černý pořád. Teda spíš tu část, co je v dírce. Čistím to zubní pastou, jde to krásně dolů. Dělá jí to od začátku, což už je nějaký 3roky a když na ni něco leze, tak se to nijak nehorší, je to pořád stejný. Dr. jsem se chtěla zeptat, ale jak už je u mě zvykem, zapomněla jsem. :slight_smile:

Každopádně zítra jdu s Verunkou na nastřelení naušniček, za nějakých 6-8týdnů ty nastřelený naušnice vyměním za zlaté, tak jsem zvědavá, zda budou i jí černat, kdyžtak hodím pak info. :wink:
18. led 2012 v 08:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lolla79 jo tak to mam od tebe s tou pastou :slight_smile: a to jdes teprv ted na nausnicky ? :slight_smile:
18. led 2012 v 08:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jinak k těm botičkám (capáčkům), starší dceři taky žádné nešli dát na nožku. Až ale dostala první opravdový botky až začala dělat první krůčky, tak to bylo v pohodě. :wink:
18. led 2012 v 08:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dendy88 ano teprve teď, ono u druhýho dítěte už to není tak horký jako u prvního. :slight_smile: U první jsem doslova nemohla dospat, jen aby už ty naušnice měla. :slight_smile: No a teď už to tolik neřeším. Není kam spěchat :slight_smile: Ale je fakt, že naše pediatrička doporučovala už i u první dcery naušnice až po hexavakcínách.
18. led 2012 v 08:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
cau holky, my frcime dneska s izinkou do prace za holkama mrknout a nakoupit do tesca, maji tam akce na detsky jidlo a kasicky a obleceni, tak my nalitnem na to jidlo, obleceni ma hafo
18. led 2012 v 08:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, jak se tu občas řeší to jídlo, tak tuhle jsem viděla v knihkupectví knížky Annabel Karmel. Já mám jednu v originále, věnovala mi ji kamarádka, co žila v UK, ta autorka je tam velmi populární a teď jsem si všimla, že přesně stejná knížka co mám (Weaning) tu vyšla jako Výživa pro nejmenší nebo tak nějak (je na ní taková malá holčička, krmí ji lžičkou), ale ta autorka vydala i v češtině spoustu jiných knížek. Jsou tam fakt dobrý recepty, já podle toho občas vařím, tahle pro ty nejmenší mimina možná už je zbytečná, každá to máme nějak zajeto, ale tady třeba: http://www.martinus.sk/knihy/autor/Annabel-Karmel/ je seznam knížek, který jsou i pro batolata později, myslím že je to fajn, zkusím po něčem u nás kouknout. Jak říkám, viděla jsem namátkou jen tu první pro mrňouse co s příkrmy začínají.
18. led 2012 v 09:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky dnes jsme vytahli konecne hopsadlo jeste po priteli a najednou takovy spokojeny miminko mam :grinning:
18. led 2012 v 18:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
18. led 2012 v 18:43  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
a jinak ted nejoblibenejsi hracka :slight_smile:
18. led 2012 v 18:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elana dekuju za tip , ale me prijde zbytecny si kupovat nejakou knizku kdyz neco podobnyho nebo stejnyho sezenu i na netu :slight_smile:
18. led 2012 v 18:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hribek to ja ted mela suprovou slevu pres globus mimi klub:grinning: nevim jestli tohle meli zrovna v planu, a jestli jo tak krasna sleva ...koupili jsme 3 kase od hami protoze byla sleva 2+1 tak nam odecetli 73,5 na uctence ale jelikoz me pani na pokladne rekla at ji predlozim kartu mimiklubu pro jistotu, tak jeste pres mimi klub mi strhli dalsich 3 krat 14, 70 :slight_smile:
18. led 2012 v 18:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lolla79 jj, taky jsem to chtela mit co nejdriv za sebou, ale spis kvuli tomu ze mi prijde ze v mladsim veku na to zapomene rychlejc nez takhle velka slecna ?
18. led 2012 v 18:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, když pominu, že to moje dítě prostě neumí spát, nebo nevim (i když dneska ho teda v noci trápila rýma) tak mám tak šikovný dítko. je to hrozná opice- starší bráška mu nedávno ukázal, jak se leze a dneska nestíhám Kubu honit po bytě. a předevčírem jsem se sešli s holkama a dětma u nás ( mají 1rok a 10měsíců) a Kuba po nich koukal,jak si stoupají a lezou do výšek a šup druhej den mi málem vlezl do myčky- klečí na kolínkách a drží se třeba o dvířka od skříněk :slight_smile: je to dílo, každej mi říká, že je až moc živej, ale s hyperaktivitou bych to nesrovnávala....

přidám fotečku, a mimochodem, co vy a chodítka? jste pro nebo proti? a máte a jaký...... teď tuhle otázku řeším..... Kubík ho měl půjčený a moc se mu to líbilo :wink:
19. led 2012 v 07:14  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@evinka85 :grinning: hele abysme pak v telce nevideli reportaz - matka omylem zavrela sve dite do mycky a zapla ji:slight_smile: nase mala se zatim jen plazi, na kolena si kleka a peruje ale porad to neumi posunout aby to slo:slight_smile: snazi se do sedu a kdyz se pritahuje u me do sedu tak to zkousi i do stoje ale to dela jen na spicky tak se to snazim nedeovolit.
s tema choditkama taky nevim chvilku ji tam necham ale zase sem cetla ze je to nezdravy, my sme na tom vyrostli - to je zas argument nasich a tchyne, tak nevim no. navic me tchyne nabada abych koupila to hopsatko od FP jen se mi za to nechce davat 3500 kc kdyz by v tom mala byla tak 1-2 mesice, pak zacne lozit a uz ji to nebude bavit.
mala se dneska probudila s hysterakem ja si rikam bud bricho nebo zuby, no nakonec to byly prdiky a nafoukly brisko, tak sem ji chtela nechat chvilku bez pliny aby to vypustila a ta mrska mala se nam pocurala na sedacku:astonished:
19. led 2012 v 07:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hribek to spíš bude ve zprávách- matka umrzla dítě ji nepustilo domů!!! občas zhřeším a jdu si zakouřit na balkon a Kubíček se postaví na kolínka opře se o dveře a stojí a dělá na mě posunky a já tam mrznu o 5minut dýl. nebo si pod ty dveře lehne a hraje si. tak si říkám, že to mám za to!!! :wink:
19. led 2012 v 07:30  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
jupí, na to že jsem definitivně vylezli z postele v šest po tý bezva probrečený noci, tak to musim zaťukat, ale Kubík vypadá, že zase zalehne,takže maminka zalehne s ním :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
19. led 2012 v 07:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evinka85 tak mi nějak přeskočili plazení,pár dní bylo takoví plazolezení a pak začala lozit.Na ty kolímka si kleká taky,ale nejsem si jistá jestli je to dobře,když ještě nesedí.Navíc ještě neudrží stabilitu a hrozně se kymácí.tak čekám kdy se převrhne do zadu a ty nožky zůstanou pod ní,aby si nějak neublížila.
19. led 2012 v 08:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dendy88 v pohodě, dala jsem to jen jako námět :wink: a já třeba moc těm netovým receptům nevěřím, nicméně tu knížku bych si sama asi taky nekoupila, jak říkám, dostala jsem ji (a ještě v angličtině, moje nervy :stuck_out_tongue_closed_eyes: ). Ale možná později, na tu batolecí, se vydám, uvidím, to je ještě daleko.
19. led 2012 v 09:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@badik Kuba taky ještě sám nesedí- když ho posadím ve vaně nebo tak, tak si vyhraje ale za chvíli jde k zemi- teda spíš přišel na to, jak si podstrčit nohu, takže nespadne, ale převrátí se na bříško. jinak se neboj! ony jsou gumový ty děti :grinning: :grinning:
19. led 2012 v 09:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
jéé, tak reportáž "matka zapla myčku s dítětem uvnitř" možná uvidíme, ale bude od nas :slight_smile:. Vitka mycka dost zajima a uz mi ji ochutnava, tak jeste priit na to, ze kdyz ji mamka vyklidi,tak se tam da i vlezit a je o zabavu postarano :slight_smile:. Jinak nam rasi uz paty zub a to se nam prvni vyklubal 1. ledna, to jde nejak rychle na muj vkus :slight_smile: a uz to neni to moje bezzuby miminecko :(
Ad. choditka - ja nejsem pro - myslim, ze se tim chce po pohybove soustave neco, na co neni pripravena...nastoji se za cely zivot azaz. My jsme je treba meli, ale taky mame problemy s bolestmi zad...
19. led 2012 v 10:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky a znovu prosim o nazor na ohradky (nevztekaji se vam tam deti, ze chteji smejdit po vetsim prostoru; ma smysl to porizovat ditku, ktery nevydrzi v postylce?)- taky by me zajimalo, jak to vypada - je to jako postylka - teda dno, matracka a nejaky sprusle nahore nebo jenom ohradka kolem dokola bez dna ?....se ptam jako trdlo, ale ja jsem to fakt nikdy nevidela a z netu se toho clovek moc nedozvi :grinning:
19. led 2012 v 10:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
a jeste jeden dotazek - jak casto a jak dlouho vam deti spi pres den?
19. led 2012 v 10:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pupicka ahojky,pravidelně spíme po obědě cca 2h-4h,někdy dopoledne půl hodky a odpoledne vůůůůbec.
19. led 2012 v 11:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evinka85 já pro chodítko nejsem..Ano, dětem se v tom moooooc líbí, ale každej rozumnej lékař či fyzioterapeut toi řekne, že je to průser ty chodítlka.mylím,a to je opravdu jen můj názor, že děcko se má nechat tzv. "na zemi" a ať se to všechno naučí postupně,není třeba kam hnát.Děti v 8 měsících normálně ještě mají jen plazení a otáčení,lezení a sedání e až věc po 1é měsíci a o chození nemluvím.To je vývoj.Člověk se vzpřimuje postupně.
Možná se mi to kecá,že mám děcko,který si dokáže bez problémů samo hodinu hrát a nepotřebuje mě,ale myslím,že je chodítko akorát na pokažení držení těla,kyčle nemluvím atd.Tož tak můj názor :slight_smile:
19. led 2012 v 11:15  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek