• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Přidej se, jestli máš TP také květen-červen 2011.

8. března 2017 
@hribek nápodobně. :slight_smile: Taky šílím. :slight_smile:
19. led 2012 ve 22:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hribek tak to maji asi vsichni stejny :slight_smile: to me taky trapi a ten vzteklej hlas jak jde vzdycky posledni dobou z detskyho pokoje kdyz prebaluje pritel :grinning:
19. led 2012 ve 22:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dendy88 určitě se to ti naši broučci naučí, dřív nebo později na to přijdou. :slight_smile: Chce to čas a hlavně pevné nervy a zkoušet a zkoušet.
19. led 2012 ve 22:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dendy88 teda docela závidím, že i přitel přebaluje. Můj přitel ani jedinkrát nepřebalil první dceru a ani u druhé to nehrozí.
19. led 2012 ve 22:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jinak jsme dneska byli na těch naušničkách. Chudina ta si teda poplakala.... To ani Lucka tolik nevyváděla.
Asi bude citlivka po mě. :grinning:
19. led 2012 ve 22:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lolla79 tak treba to fakt dela to ze jsi s ni byla driv ? jinak pritel se ted uz dost snazi, cim je starsi tim se k ni ma vic, a s prebalovanim ale pomahal od zacatku ale s tim ze mu musim rict ja, sam se do toho nepusti to uz musi byt aby se do toho pustil sam :slight_smile:
19. led 2012 ve 22:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dendy88 tak zase o moc dřív jsem s ní taky nebyla, možná tak o 2měsíce - víc ne. Ale kdo ví, každý máme práh citlivosti jinde, tak možná bude citlivka jak já. Já když chodila na očkování jako děcko, tak jsem pak prý týden nechodila a naši mě museli nosit. :grinning: A docela tomu věřím, protože se mě to tak matně vybavuje a shodou okolností musím jít co nedřív na tetanku, byla jsem na ní naposledy před 18ti lety - no a už teď povídám, že pokud mě ji píchne sestra do zadku, tak že nebudu chodit, že si to musím zařídit, aby mi ji píchli do ruky. :wink:
19. led 2012 ve 22:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dendy88 Když jsem přítelovi řekla, ať jde přebalit když jsem měla mega migrénu jak blázen, tak ohrnul nos, že fuj, že se štítí... no chlap na zabití.
19. led 2012 ve 22:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lolla79 taky dobry, to by mi zkusil udelat, jako kdyz se mala pokaka tak ma kolikrat plnou pusu reci ale prebali :slight_smile: a kolikrat ho poslu prebalit kdyz vim ze mala je pokakana :grinning: jinak ja malou nechala pichat po prvnim ockovani asi na 3 mesicich
19. led 2012 ve 22:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hribek tak s přebalováním to máme podobné, ještě k tomu cestuje po přebalováku. a oblíkání? o tom ani nemluvim- zásadně na břiše na něj něco natáhnu, ale je to boj! a z byráku pak vylejzám spocená jak myš :stuck_out_tongue_closed_eyes:
20. led 2012 v 07:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hribek jo a monitor cleaner se zalíbil Kubíčkovi. včera už jsem nevěděla jak ho udržet, než půjde spinkat- vydržel na to koukat 20minmut bez řečí :grinning: :grinning: :grinning:
20. led 2012 v 07:32  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lolla79 která z těch kuchařek od AK se Ti zdá nejlepší? Chtěla bych si koupit jen jednu asi, nejsem žádná velká vařitelka, vařím jen o víkendech, v týdnu má manžel obědy v práci a teplý večeře nechce a já se něčím odbydu (nebo si udělám hrnec něčeho a jím to 3 dny), ale pro prcka samozřejmě později fakt chci vařit denně nebo obden, dobrý a čerstvý jídlo. Tak která se Ti zdá taková nejpraktičtější.

jinak k těm kouskům, já jsem zjistila, že malý mi je jí a moc krásně, ale jen když mu to chutná :sweat_smile: Tuhle měl nějakou skleničku 6+, kousky v tom byly fakt velký (já bych to nespolkla, když si vezmu, že on to musí polykat, zub nemá taky) a padalo to do něj jak Němci do krytu. A v sobotu jsem uvařila brokolici, brambor, pastiňák a květák se žloutkem, pomačkala vidličkou (fakt na kaši, bylo to podle mě menší než ta sklenička)...no a co ten dělal. Ještě tu ostudu předvedl u tchýně :rolling_eyes: Natahovalo ho, brečel, rval se...a nakonec se poblil a hotovo :zipper_mouth:
20. led 2012 v 09:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elana Nezlob se, ale já bych se z toho mixu taky poblila :grinning: prostě mu to asi nechutnalo :wink: ne každý by zkousl brokolici, květák, pastiňák, brambor a do toho vejce :grinning: tobě to šmakuje?
20. led 2012 v 10:05  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@bizonka1 haha, mně ani ne...ale manželovi to bylo líto, takže si to osolil a dojel to a fakt mu to chutnalo (on normálně dětský jídlo fakt nedojídá :grinning: ). Nepřijde mi na tom nic nechutnýho, pokud někdo nejí něco konkrétního z toho, tak chápu, ale já mám tohle vyzkoušený, že vše dlabe (i dohromady, ale bez kousků), tak proč ne.
20. led 2012 v 10:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elana tak pokud to jinak jí, tak mu to asi nesedlo :wink: já někdy to dětský jídlo přidávám do našeho, třeba do omáčky na špagety :grinning:
20. led 2012 v 10:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bizonka1 myslím že mu tam vadily ty kousky (fakt tam byly, hlavně asi květák se nerozmašíroval tou vidličkou úplně)...no, ale ta scéna. A kdyby aspoň ne u tchýně :grinning: Mně teda ty miminí chutě moc neberou, i když tuhle jsem uplácala něco s krůtím a nebylo to špatný, to bych si na těch špagetách asi uměla i představit :sweat_smile:
20. led 2012 v 10:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elana já jsem dala dnes poprvé domácí příkrm a docela chutnal, měla jsem tam větší kousky kuřecího, občas ho to natáhlo, ale jinak dobrý :slight_smile: ale skleničky u nás vedou, mě moc nebaví se s tím vařit....
20. led 2012 ve 12:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bizonka1 mně taky extra ne (jak jsem psala, nejsem žádná kuchařinka teda), ale na druhou stranu vím, že skleničkama ho do 15cti živit nebudu a dřív či později musím začít, tak proč ne teď, malé porce, ozkoušet, co mu chutná a jak (mi) to vůbec jde a zvyknout si na ten režim, že se zkrátka vaří. Navíc, nemůžu si pomoct, ale upřímně, když už se k něčemu dohrabu a vykouzlím, tak prostě musím přiznat, že je to o něčem úplně jiným než ta sklenička, z té je zkrátka "něco" cítít (neříkám že něco špatného), ale prostě ten domácí příkrm, co vím, že je tam jen těch 5 složek, co jsem tam mít chtěla, tak voní a chutná jinak.
20. led 2012 ve 14:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bizonka1
@elana ja ty prikrmy kombinuju, kdyz nekam jdeme nebo se mi nechce varit tak dam kupovanej ale jinak si varim, zvlast kdyz varim pro nas tak z toho vzdycky neco odkrojim a uvarim to male. ja vlastne zacinala prikrmama domacima a pak ji davala kupovany. a mas pravdu kolikrat necim smrdi. takze je opravdu teda apon pro me lepsi je delat domaci
20. led 2012 ve 14:28  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
holky mate nektera zkusenosti s tim, jak vysvetlit zubatemu diteti, aby vas u kojeni nekousalo? A anketni otazka : kolik zubu maji vase deticky? Vitkovi ted od 1. ledna vyrasilo uz 6 zubu a vypada to, ze jsou nachystany dalsi...se mi to zda nejak rychle:slight_smile:
20. led 2012 v 19:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ikopretinka tyy jo, tak velka gratulace k sezeni:slight_smile:!!
20. led 2012 v 19:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky to je sranda...umime pouzivat dalsi sluvko- "mnam" a moc se nam to libi!! A jedl by furt-a hlavne nase jidlo, huci jak blayen, dokud nedostane aspon kousek toho, co mame my (samozrejme nic skodliveho)
20. led 2012 v 19:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pupicka jojo mnam to uz taky umi, mala ma zatim 2 a pomalu se klube nekde treti.
ja bych potrebovala odnaucit me dite mamankovstvi potrebuju uvarit, ona leze zamnou kdyz ji dam do cesty ohradku tak pisti jak opice. posledni dva dny taky neni schopna usnout, je unavena tre si oci ale kdyz ji dam do postylky nebo ji mam v naruci tak chytne hysterak. ach jo. uplne se ji odbouralo spani k veceru, spi uz jen dopoledne kolem obeda asi 2 hodiny ale diky bohu za to.
jinak dala sem se na zdravou stravu, sladky si odpoustim a misto toho cumim na tohle http://www.toprecepty.cz/recept/6196-cokoladovy-kolac-podla-jamieho-olivera/ no nejsem ja magor
20. led 2012 v 19:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pupicka my nemáme ani jeden! :grinning: Vy teda jedete, už 6 za tak krátkou dobu!!!! :fearful: :dizzy_face:
20. led 2012 ve 20:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ikopretinka no prave...jsem z toho taky v soku, ze tolik za tak kratkou dobu....jsem si rikala, ze je divny, ze nema jeste ani jeden a ted tohle :slight_smile:
20. led 2012 ve 21:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hribek no vzdyt to je krasny, dve hodiny v kuse!! Co ja bych za to dala :slight_smile:! A s tim sladkym Te teda moc obdivuju, ja bych bez sladkyho nedozila vecera!! Zeru furt (teda nejen sladky), zvlast ted, kdyz jsem chronicky nevyspala a nervni z toho, ze zkousime vyrvavaci metodu :(. Jinak myslim,ze je to normalni vyvojovy jev, ted jsou nase deticky ve veku, kdy na ne doleha separacni uzkost, takkze to ji asi neodnaucis :slight_smile: a neboj, za dva mesice to prejde!! A co ten hubnouci program, co jsi chtela,uz to zaclo?!
20. led 2012 ve 21:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ikopretinka taky jsme bezzubi :slight_smile:
20. led 2012 ve 21:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dnes jedu na Slovensko.takžeani nevím kdy se tu znova objevím.Přeji všem hezký výkend a zbytek ledna. :sunglasses:
21. led 2012 v 05:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pupicka jo ja sem rada ze aspon ty 2 hodky mam cas pro sebe:slight_smile: no ten hubnouci program - jdu do toho, jen ted cekam az mi prijde prvni MS tu bych mela dostat ted nekdy a pak musim pockat na dalsi. aby se videlo, ze to dostavam pravidelne a ze uz se ty hormony nejak usadily jinak by to pry nemuselo fungovat. takze ted sme si s pritelem nastolili rezim ze sladky se snazime vynechat, jako obcas zhresime ale fakt se snazim:slight_smile:no vysledek je od novyho roku 2,5kg dole a pomalu ale jiste snizuju tuk v tele
21. led 2012 v 07:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andilekjoja stastnou cestu!
21. led 2012 v 07:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek