• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Přidej se, jestli máš TP také květen-červen 2011.

22. září 2016 
tak teď to jde :grinning:
24. led 2012 ve 14:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lolla79 AHOJ, já dávám kaši taky kolem 18.45 a v osm ještě do něj naleju mlíko-to už chce v postýlce na usnutí. i když teď poslední dobou jsem mu dávala ještě takovou tekutou kaši od sunarky a skoro 250 ji vypije- to tolik mlíka v životě nedal. dřív jsem dávala Hajaja a dneska ho budem muset dát taky, tak uvidím, jestli bude nějaká změna nebo ne. nemůžu moc posoudit rozdíl mezi mlíkem a tou tekutou kaší, protože trpí rýmičkou,tak spí stejně blbě, takže nevim, jakej to má účinek, i když mě se zdá, že spinká lepší.... když ho netrápí nos, tak vstáváme "jen 10x" kvůli dudlíku .. takže abych to shrnula, co jsem tím chtěla říct: kaše pak ještě mlíko a hlady se vzbudí až kolem čtvrtý.
24. led 2012 v 16:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jsem si ted procitala vse co jste psali ... s pitim mame stejny problem, davam ji teda cajicek do uciciho hrnku a vypije mi jen v caji asi 70 ml a to do ni musim pomalu cpat (dnes jsem tu mela kamaradku a docela jsem cucela, ta jeji holcicka z lahvicky s dudlikem vypila celou dvoustovku behem 5 min, a pry ji takhle vypije treba 3 flasticky za den :-O ) a je o den mladsi nez nikolka, a jeste jsem se chtela zeptat myslite ze by slo davat do caje trochu medu aby to trochu ochutilo ten caj ???.... Jinak my to mame rozdeleny takhle k snidani dostane presnidavku, k obedu prikrm a k veceri kasi ( ta je u nas bez problemu) , krmim ji po 3 az 3apul hodinach, takze tam kde nevyjde pevna strava ji kojim, pres noc to nastesti nemame nijak drasticky, budi se mi jednou nebo 2krat za noc, na kojeni asi podle toho jak se ji zrovna zachce, ale mam to takhle skoro od zacatku tak me to moc netrapi
@evinka85
@many
@elana
@lolla79
@pupicka
@hribek
24. led 2012 ve 20:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dendy88 hezká ikonka :wink: a k tomu dotazu, přímo neporadím, protože nekojím, takže to nevím...ale s medem bych byla hooodně opatrná, já určitě nebudu spěchat nejmíň do roka. Med je silný alergen, plno lidí je na něj (a vůbec včelí produkty jako je propolis, med, o píchnutí ani nemluvě) alergických (a nemyslí se nějaký nevinný ekzémek, ale rovnou třeba dušnost). I když jsem si ho všimla v kaších (Sunarka tuším dělá medovou). A jinak...já Ti nevím, ale jestli jí nesladký čaj nejede, nepila by Ti spíš taky ty šťávičky? Ono se zdá, že je to drahý, ale dají se koupit i dobře, v DM mají 1/2l za 27kč, já to ředím (odhadem 60ml do 125ml flašky a doleju vodou) a vydrží to věčnost. Měla bych asi strach ji naučit na sladkou chuť, navíc v těch šťávách (když dobře vybereš) není přidaný cukr, ale med je fakt sladký jak cecek...až bude mít plnou pusu zoubků a pila by i v noci, myslím že by si slušně zadělávala na kazy :confounded: No, můj názor, uvidíš, jaký pohled budou mít holky.
24. led 2012 ve 20:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elana dekuju za odpoved:slight_smile: a na tech stavickach me spis stve to ze je podle nich mas spotrebovat do dvou dnu nebo tak nejak, a dat takovy prachy jen na 2 dny piti mi prijde nehorazne moc :frowning2:
24. led 2012 ve 20:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,
@lolla79 mala je krasna, ma nadherny kukadla
@evinka85
@many
@elana med bych asi nedavala, spis ty stavicky nebo kdyztak ty granulovany caje od hippu ale tam je zas cukr tak nevim, my jedem na redenych stavach
@pupicka no me mala dneska vypila 250ml za celej den stavicky, redim ji 50ml savy a 100ml vody. mliko davam uz jen rano a vecer po 150ml. kolem 6 davam kasi a kolem 8 davam mliko. budi se fakt jen kdyz ji boli bricho, to pak vriska jak tur ale jakmile ji prebalim a dam cucnout mlika tak prestane a usne
24. led 2012 ve 21:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
jinak pitný režim jako takový máme - 250ml na noc a 1x-2x 250ml přes den. v noci se musí trochu ucucat a pak zabere na dudlíka, takže vypije dost. a přes den to nahne a teče to do něj. do teď jsem dávala granulovaný čajíky od hippu, ale už jsem začala koukat, že mají dost cukru ( a na etiketě nedoporučujou na noční pití a tak kvůli kazům) jenže je to nejpohodlnější příprava :wink: tak teď dělám, že když už tam má večer zbytek- třeba 50ml, tak mu to prostě doleju převařenou vodou, vlastně i přes den už to tak dávám, takže tam má nakonec skoro jen vodu bez čaje- ať si zvyká na bídu :grinning: :grinning: :grinning:
a ty šťávičky jsme zkoušeli, jenže mám stejný problém jako @dendy88 . je to dost peněz na dva dny- já bych ty peníze měla, ale malej to nestihne vypít - já osobně jsem pro sebe zvyklá jakýkoli džus ředit- vlastně to používám v poměru jako se dělá šťáva s vodu. a taky bývají dost kyselý.
u nás teď vládne zelenej čaj s citronem od Sunarky a chutnala i Červená karkulka :wink:
24. led 2012 ve 21:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evinka85 presne jak pises me by to taky vyslo tak na 5 dni, a redim to taky jak trosku vic sladlou stavu...ale podle toho co pisou tak ji do ty lahvicky musim nalejt pulku ty sklenicky a na dva dny to proste drahy je
25. led 2012 v 07:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dendy88 tak ja bych teda med taky urcite nedavala! Za prve je to fakt hodne sladky a jak tu uz nekdo psal, je to fakt pomerne silny alergen. Zkus byt trpeliva a nabizet (treba i z toho uciciho hrnicku) vodu nebo naredenou stavu - ja treba kupuju od Hami takovou malou sklenicku te stavy (stoji to myslim 25kc), uz je to naredeny, ale ja to Vitovi jeste smicham s vodou, takze ma jen trosku ochucenou vodu. V techto neni pridany cukr, ale kdyz koupis hruskovou nebo hroznovou, tak je pekne sladka. A prestoze to nevypije, tak mi pak neni lito, kdyz toho zbyde trochu, to vypit.
25. led 2012 v 07:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, Vita mi ted, je to asi 14 dnu nechava porad otevrenou pusu a ma jakoby povystrceny jazyk (dela to jen v bdelem stavu), driv to nedelal a nevim, co to je. Uz jsem myslela, ze ma treba zbytnelou nosni mandli, ale to by asi delal i ve spanku, ze? Ma diky tomu docela retardovany vyraz :(....nevite, cim by to mohlo byt?
25. led 2012 v 08:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dendy88
@evinka85 já jsem asi matka krkavec...ale přiznám se, že rozhodně nespotřebovávám do dvou dnů. Když to je v ledničce, tak klidně 3-5 dnů to mám otevřený a v pohodě, nikdy malýmu nic nebylo, vždy k tomu čichnu nebo to ochutnám a dobrý. Ono se to píše na všem, ale realita je taková, že se s tím prakticky nemá co stát a na rozdíl od příkrmů jdou tyhle flašky dobře znova uzavřít.
25. led 2012 v 09:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pupicka malej mi to dělá někdy taky...vypadá to šíleně, taky mu to vždycky říkám, ať se netváří jako hlupáček...nějak ho zabavím a ono to přejde. Myslím že je to takový bezděčný výraz, když se na něco soustředí nebo přemýšlí, že prostě zapomene. Větší děti někdy takhle zírají s otevřenou pusou a ty mrňata mají možná jen větší jazýček a vypadá to pak blbě :angry:
25. led 2012 v 09:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pupicka tak s tim ti neporadim, to mi mala nedela
25. led 2012 v 17:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky :slight_smile: tak dočítám, moc jste tu nenaklábosily :grinning:
já zatím šťávičky nedávám a med - ten bych nedávala pěkně dlouho :grinning:
25. led 2012 v 17:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pupicka a nedělá to - jakoby se mu navalovalo ?? To mi teď začal dělat Lukyš, udělá jakoby korýtko z jazyku a vylučuje divné zvuky, když to začne dělat ke konci jídla, tak už mu nedávám, mám pocit, že už nechce a navaluje se mu a teď ho pozoruju a dělá to častěji, tak nevím,jestli jenom tak , snad mu teda nic nebude :unamused: a co s tou mandlí ? Nám teda v nemocnici řekli, že má zvětšenou mandli a Ladíček to samý :unamused:
25. led 2012 v 17:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, ja myslela dneska ze sem dostala prvni MS ale nevim krvacela sem jen dopoledne ted nic ale bricho boli....
25. led 2012 v 18:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@many ne ne u jidla to nedela, spis asi kdyz si hraje....vypada to fakt divne :slight_smile: Zitra se na tu mandli zeptam doktorky, jdeme na prohlidku, tak jsem zvedava!
25. led 2012 ve 20:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky :slight_smile:

@hribek já si dala tu injekci Deprovera nebo jak se to píše a super :slight_smile: 400,- na 3 měsíce a vůbec to nemám,.... pohodička :slight_smile:
@pupicka já už na to příšla :grinning: on to má z rýmy, asi jak jí má a teče do krku, tak to je jasný, ptala jsem se na to i pro potvrzení kamarádky, co je zdravotní sestra, tak snad už budeme taky brzo bez rýmy
26. led 2012 v 06:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
jinak noci se lepší, musím zaťukat, první dobu vydrží 5 hodin v kuse a pak se budi po dvou hoďkách a vstáváme teda už místo v 6 ráno tak v 5 :unamused: super :grinning:
26. led 2012 v 06:23  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@many no u teliska pry to taky nemas. me ani nejde o to to nemit ale spis nechci uz hormony, sem bez nalady na cokoli.

jinak dneska super noc. od 6 vecer do pul 7 do rana:slight_smile:
26. led 2012 v 06:43  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@hribek super noc :slight_smile: se mááte, doufám, že už to taky brzo zažijeme :slight_smile:
jinak ty hormony :unamused: to máš recht
26. led 2012 v 07:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
já se taky musim pochlubit- opět to bude pro některé znít jako nesmysl, ale já mám radost!!! že by se ledy prolomily?? :wink: včera se Kuba probral (od doby co jsem šla spát) pouze 3x !!!! já se vyspala, ani nevíte jak!!! :grinning: :grinning: :grinning: (sice je to pořád probouzení po 2,5 hodinách, ale u nás je to úspěch, že není vzhůru 3x do hodiny :grinning: od mlíka ve 4.45-5.45 sice něco v postýlce povídal, ale pak usnul do půl osmý....což je super, když někdy vstáváme i v půl pátý! :frowning2: myslim, že mě v tomhle asi nekjvíc pochopí @pupicka :wink: no a na dnešek to bylo zase trošku horší, ale nic co by se nedalo přežít- začínám mít pomalu chuť do života. i se mi trochu líp hýbe, tak bych se i cítila na nějaký cvíčo- no ale pro začátek jen doma... :wink:
26. led 2012 v 07:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky potřebovala bych shodit tak 15kilo!!! tatík mě pozval v pátek na flám, tak bych mu nechtěla dělat nikde ostudu :grinning: :grinning: :grinning: jsem si na to koupila nový kalhoty a jsou jaksi těsnější :astonished: :confounded: :confounded: :confounded:
26. led 2012 v 07:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
jééé a taky vám musím něco napsat pro pobavení!!! mě to teda doslova nasr......

včera v čekárně na gyndě přišla nějaká dvacetiletá slepice a říká: jééé to je krásný!!! v kolikátým jste???? :angry: :angry: :angry: tak jsem jí něco odpověděla a ona že má 14ti měsíční dceru a že už jakoshodila 30kilo a tak- jsem myslela, že už se dalšího kila dole nedočká!!!!!!!!
no a pani doktorka mě naopak udělala radost, ta mě zase pochválila, že už jsem to dala všechno dolu. no ale je pravda, že ještě tak 13kilo a byla bych šťastná a hlavně to pořád ještě nebude moje váha!! ale to už asi nebude nikdy :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:
26. led 2012 v 07:53  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@evinka85 neboj pockej az ji bude kolem 30tky ono ve 20 se to shazuje lehko:slight_smile: no ja hubnu jen upravou stravy a trochu toho pohybu, v pondeli aqua zumba a ve ctvrtek pul hodka s malou v plavcu (ta pulhodka mi da zabrat vic nez ta hodka na te zumbe) a myslim ze az nase ditka budou mit 14 mesicu tak budem uhoneny jak kone a kila pudou dolu samy
26. led 2012 v 08:42  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@hribek to doufam, uz jsem s tim zacala taky neco delat ale zatim jen doma, jsem uplne mimi formu
26. led 2012 v 09:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dendy88 tak hlavni je zes zacala, ja to dodrzuju s pritelem a jde to:slight_smile: hodne se to da i zmenou nebo upravou jidelnicku
26. led 2012 v 09:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
jinak holky co myslite tahle hracka k prvnim narozeninam ?
http://www.srovname.cz/hasbro-playskool-slune-vzduchova-fontana/srovnani-cen/k.1682692?order=price#prices-tab
mate s tim nekdo zkusenosti ?
26. led 2012 v 09:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hribek tak pritel ani nahodou :slight_smile: a zmenu jidelnicku delat nechci abych specialne vyvarela pro sebe...urcite ubrat ale ne zmenit, to me vzdycky odrazovalo ...a nevite co je nejlepsi doma ? ja cetla beh ale to je pry spatny na klouby, pak jsem cetla na rotopedu ,ale je to silene drahy a vetsinou z toho je pak spis vesak na veci ...nevite co ??
26. led 2012 v 09:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dendy88 ja nemyslim uplne menit, spis ubrat tucny a sladky a misto toho ovoce a zeleninu ale ve spravnej cas. a samo mensi porce casteji. ja taky nevyvarim extra a s chuti si dame trba svickovou ale mensi porci.
s tim cvicenim myslim ze staci i klasicky lehsedy a trochu posilovani a protahovani nohou a treba prochazky s kocarem
ta fontanka vypada dobre:slight_smile: ja vubec nevim co male k prvnim narozkam a nejak na to po tech pritelovych naladach ani nemam naladu vybirat, ale casu zatim dost
26. led 2012 v 09:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek