• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Přidej se, jestli máš TP také květen-červen 2011.

8. března 2017 
@hribek jj, tak to chci taky tak postupne udelat , ale asi to nepujde hned :slight_smile: a s tim cvicenim jeste uvidim , asi zkusim tyhle cviky.
26. led 2012 v 09:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evinka85, @pupicka - teda holky klobouk dolů, že to vstávání takhle zvládáte. Já v posledních pár dnech teda taky několikrát cca 10x za noc vstávám, ale jen dám dudlík a spím dál, ale co jsem si prožila teď poslední dvě noci, tak neumím si představit delší trvání než 2-3dny. Máme teď mega rýmečku, takže je to tím, tak doufám, že už to bude den ode dne lepší. Akorát ty naše rýmečky vůbec nechápu, už má v pořadí asi 3rýmu, vždy šíleně chrčí, ale z nosu téměř nic neodsaju - nechápu.

No a aby toho nebylo málo, tak včera přestal fungovat vysavač, takže jsme museli koupit novej. :frowning2: Jen kvůli rýmečkám, protože doma máme jinak centrální vysavač, ale vzhledem k tomu, že u toho nejde regulovat sací výkon, tak jsme museli koupit normální, kde se to dá regulovat.
26. led 2012 v 10:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pupicka držím palce, ať prohlídka dopadne dobře. Já mám taky podezření, že má Verča velké mandle.... tím jak pořád chrčí nebo chrochtá nebo jak to popsat. A tím jak má teď tu rýmu, tak teda chrčí pořád. .... :frowning2:
26. led 2012 v 10:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dendy88 já malé pořídila na vánoce tohle slůně http://chrastitka.heureka.cz/playskool-slune/
Taky jsem váhala mezi tím co jsem koupila a tou fontánkou. Nakonec jsem koupila viz.odkaz, protože mě přišlo, že je lepší v tomto věku měkká hračka než plastová. Ale určitě tu fontánku nezavrhuji, jak funguje netuším.
26. led 2012 v 10:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@many Můžu mít dotaz? Ladíček chodí myslím do školky, že? Jak to zvládá? Myslím ohledně marodění? Bývá nemocen často nebo ne? Chci totiž od září dát Lucku taky do školky, teda pokud ji vezmou, místa nejsou...., ale bojím se právě těch nemocí. Teď do školky nechodí a když něco chytne, tak pak nakazí Verunku i mě. Bojím se, že jak bude ve školce tak se to bude opakovat každých 14dní...... Od září jsem jí přihlásila do kroužku, do cvičení a během září do prosince omarodila 3x a my s ní. Takže jsem ji tam už od ledna neposlala.... :frowning2: Ale je to škoda, protože jí se to líbilo.
26. led 2012 v 11:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lolla79 ja ji to chci dat k 1. narozeninam , :slight_smile:
26. led 2012 ve 13:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lolla79 tak Ladík chodí do školky od září a byla to jedna hrůza do novýho roku :unamused: teď se drží , poprvé byl 3 týdny v kuse ve školce a teď ho mám týden doma, že trošku rýmuje, jinak nikdy nemarodíval, ale furt kašel a rýma a víš jak , si na mateřské, tak na tebe víc hledí a musíš si nechat dítě doma a je fakt, že bych ho nachlazenýho stejně nedala, no a už měl i zánět spojivek a zánět středního ucha :unamused: bral preventan a slyšela jsem,že takový věci zabírají až po 3 měsících, tak že by to zabíralo až teď a nebo fakt, že už se trošku obrněl :unamused: a taky nám už 2x donesl domů střevní chřipku, to jsem já tenkrát skončila v té nemocnici na kapačce, jak mi bylo zle :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale víš jak, ve školce je mu dobře, doma by se snáma nudil , je fakt, že mám víc času na Lukáška, na uklízení,... jak je doma, tak jsou dost nervičky , zlobí, nudí se, musím hlídat ať Lukyš nedá do pusy nějakou jeho hračku,........ no nářez , jinak teda vlastně třeba chodil 14 dní pak byl doma týden, pak třeba týden ve školce a zase doma, no furt dokola do těch vánoc, snad už se fakt teď obrnil a už tak to chytat nebude od dětí a nosit domů a největší strach mám z všííííííííííííííííííí :fearful: ty snad nedonese nikdy
26. led 2012 v 17:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky, omlouvám se, že jsem tu tak dlouho nebyla.. Doma byla krize, málem rozvod.. Teď se znovu stěhujeme, takže snad tu pak budu nějak více...
Jinak dnešní 8m KO - 10,02kg a 75cm :slight_smile: žádný zub, nelezeme, nesedíme, začínáme se trochu plazit teprve...
26. led 2012 v 17:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@many Děkuji za odpověď. No je to tak jak předpokládám. :frowning2: Lucka taky už potřebuje kolektiv jak sůl, jenže právě z těchto důvodů jsem ji do školky ještě nedala. Nechci, aby Verunka byla pořád nemocná. Přijde mi, že je ještě moc malinká, jenže v tom září nebude o moc větší.... Něco málo přes rok. :frowning2: Ty větší dětičky se s tím přeci jen už perou jinak než ti mrňouskové. Ach jo, no to jsou teda vyhlídky. Marodíme teprve druhý den a jsem z toho úplně na palici. Při představě, že to bude každých 14 dní - tak to mě moc netěší.
Tak se držte a přeji zdravíčko, a aby už byl Ladíček odolnej všem těm bacilům co ve školce řádí.
26. led 2012 v 17:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monny89 Jejda, další stěhování? No to musí být teda taky na palici. Tak se držte a doufám, že už je krize zažehnána. :wink:
26. led 2012 v 17:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monny89 Malej je kus chlapa. :wink:
26. led 2012 v 17:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monny89 az tak ? to snad ne,tak brzy po narozeni malyho ? :frowning2: to u nas nastesti musim rict ze je zatim vse v poradku :pensive:
26. led 2012 v 18:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lolla79
@dendy88 No u nás se to zlomilo po porodu nějak.. asi je znát že já jsem "dospěla" kdežto on ne.. však je mládě ještě.. No uvidíme časem.. ale jestli přijde krize znovu tak je konec..
Jo, malej je velkej, mám rehabky :frowning2:
26. led 2012 v 18:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monny89 az tak ? kvuli tomu ze je velkej ? to snad zas tolik nevadi,ne ? dyt je i dlouhej ? a kolik ma pritel ?
26. led 2012 v 18:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lolla79 tak hracka objednana, a bude i bez postovnyho zjistili jsme ze se muze vyzvednout primo na prodejne a v praze zije nikolky babicka tak nam to vyzvedne...doufam ze se to nikolce bude libit :slight_smile: zas tak levny to taky nebylo
26. led 2012 v 18:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dendy88 určitě se to bude líbit. :wink:
26. led 2012 v 19:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monny89 ty jo, fakt máte rehabky skrt to že je velkej? To jsem nevěděla, že to tak může být, protože první dcera je taky dost velká na svůj věk, už od miminka, ve třech letech vypadá na pět, už jako miminko se narodila s velkýma nohama, takže šlo vidět, že bude velká a žádné rehabky jsme neabsolvovali.
26. led 2012 v 19:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monny89 no a Verunka je "zatím" prcek po mě. Až budou obě velké tak k sobě budou dost nesouměrné.
26. led 2012 v 19:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monny89 Držím vám pěstičky, aby krize už nepřišla a vše bylo OK. Davídek vás potřebuje. Oba!
26. led 2012 v 19:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monny89 cauky, no koukam ze krize je asi vsude, u nas ne tak razantni jako u vas ale je fakt ze zenska tak nejak dospeje a chlap k tomu asi dochazi o trochu pozdeji. tak preju aby bylo vse v poradku!

jinak u nas premiera - mala mi v plavani spadla - sjela mi z prebalovaku a spadla, nastesti na vsechny ctyri ale kdyz sem videla jak pada tak mi bylo uplne zle a jeste ted kdyz si to prehravam tak je mi hrozne, a to sem u ni stala, jen se hrabala v kabele. nastesti je v poradku, vypada ze ji nic neni.
26. led 2012 ve 20:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hribek ty brďo, tak to musel být šok pro vás obě. Tak přeji, aby to proběhlo bez problémů (žádná naraženina atp.). Byli jste u dr.?
26. led 2012 ve 20:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lolla79 nene nebyli nic ji nebylo, jen se lekla, nic ji neboli, radi jako kazdej den, radeji ji pozoruju ale vypada jako kazdej jinej den. kdyby neco tak jdu, ale nastesti nespadla na hlavu a ruce i nohy pouziva normalne tak snad ji nic neni
26. led 2012 ve 20:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dendy88
@lolla79
@hribek doufám že stěhováním se to zklidní..
Jinak rehabky mám částečně kvůli malého váze, (3m-7kg,4m-8kg,5m-9kg...), kvůli tomu že jsem po sekci a vše tahám zádama.. ALE hlavně co jsem se dozvěděla - může za to epidurál a oxytocin, že tělo se s tím neumí vypořádat, uměle otevřené a povolené pánevní dno - bederní oblast, pánev, kyčle - nevrací se mi to zpátky, takže tam mám i elektroléčbu. No a pokud toto nezabere, tak se prý nedoplatím... Jo, a má to hodně maminek a ani o tom neví.. Ještě mě pošlou na RTG, CT atd.. :unamused:
26. led 2012 ve 22:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monny89 já myslela, že má rehabky malej. :slight_smile: Jsem teda ale trdlo. :grinning:
Tak ti přeji, aby všechna vyšetření dopadla dobře a brzy se to srovnalo. Já rodila s epiduralem první dceru a druhou bez něj, a snad bez následků.
26. led 2012 ve 23:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hribek tak ještě že tak, zkrátka věděla jak dopadnout - na všechny čtyři jako kočka. :slight_smile:
26. led 2012 ve 23:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monny89 tak kdyz to tak ctu tak epiduralu se vyhnout velkym obloukem pro jistotu, nahoda je blbec...tak snad se ti to hned uzdravi
27. led 2012 v 07:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
jinak holky jak je to u vas se separacni uzkosti ? cetla jsem ze to zacina nekde od 7-8 mesice . U nas neni zadna :frowning2: ne ze bych chtela aby u kazdyho hystericky rvala ale me obcas prijde ze ani me nedava zadnou prednost pred ostatnima lidma( jako rve kdyz odejdu z pokoje, ale to mi prijde ze spis proto ze se chce bud nosit nebo chce spolecnost, ale to ji uplne bohate staci kdyz tam je treba bracha a to ji je pak uz uplne jedno ze jdu pryc, teda jsou vyjimky kdyz ma pred krmenim to si porve, ze chce me ale prijde mi ze je to jen kvuli jidlu), vim ze asi nekteri reknete ze mam byt rada , ale me to teda obcas mrzi :frowning2: tak jsem prece jen jeji mama tak by me mela davat aspon trochu vic prednost, ne ?
27. led 2012 v 07:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lolla79 jinak gratuluju k 8 mesicum :slight_smile:
27. led 2012 v 07:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evinka85 ano, moc ti rozumim a drzim palce, at je to zlepseni trvale!
@many myslis, ze by to mohlo byt rymou? No, zda se mi, ze ted Vitek chrochta, ale prave pri odsavani nic neodsaju....a dle dr. je zdravy a spokojeny :slight_smile:
@hribek jesmarja, tak to musel byt sok!! Doufam, ze mala bude o.k.
@monny89 no, tak to je sila...ale urcite to bude jen prechodne....muj chlap je teda nejvetsi zlaticko, ale nekdy bych ho taky zabila :slight_smile: ..a zada v loji mam taky, ale netusila jsem, ze to muze byt epiduralem...no vahou malyho to nebude, pac je prcek .)

Tak nas vysledek na osmimesicni prohlidce - 70cm a 8010g, jsme proste malosci, plazime se, mame naznaky lezeni, ale po plovoucce je to holt nejlepsi se klouzat po brise, takze zatim plazeni vede :slight_smile: A ted momentalne nas nejvice bavi rikat "mnam" !
:frowning2: . A taky jsme si vcera prozili sok ....byli jsme po te prohlidce v restauraci na obede a manzel si dal po obede kavu, malyho mel na kline a cisnik to kafe dal dost blizko a nez jsem stihla zasahnout, tak Vitek sahl do toho hrnku rukou a polil se....to bylo revu....ja myslela, ze se ve me krve nedoreze, ale jaksi automaticky, jsem ho vzala a sla dat pod studenou vodu.....a on je takovej hrdina, ze si pobrecel chvilinku a pak o.k. S ruckou nastesti nic nema, je to v poradku...ale holt uz musime byt porad ve strehu. Manzel z toho byl chudak spatnej a vycital si to!!
27. led 2012 v 07:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dendy88 jo jo, ja si obcas rikam, podle kterych deti ty tabulky delaji....nas Viteka teda taky zatim taky zadnou separacni uzkosti netrpi...vyjma noci, kdy by nejradeji byl porad u prsa:slight_smile:
27. led 2012 v 07:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek