• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Přidej se, jestli máš TP také květen-červen 2011.

22. září 2016 
@monny89 jejda, to je nemyle:frowning2: tak doufam ze se to zlepsi!
me dr rikala ze mam vysledky steru nejaky hranicni, minule se ji nelibil cipek, ale rikala ze je to v norme tak budu doufat.

holky je to normalni? ve stredu sem dostala MS, ale jen na dopoledne, odpo nic.az zas vecer a ve ctvrtek dopoledne, odpoledne zase nic a ted to taky vypada ze nic. tak sem z toho nejaka nervozni
27. led 2012 v 07:43  • Odpověz  • To se mi líbí
@hribek tak to nevim, ja menstruaci jeste nedostala, ale asi to mas jen trochu rozhazeny
27. led 2012 v 07:47  • Odpověz  • To se mi líbí
@pupicka jejda takze u vas taky takovy akcni vecy:slight_smile: jj chce to zachovat chladnou hlavu a s kazdym polytim horkou vodou to chce supnout pod vodu. me po tom epiduralu bolivaji zada v oblasti vpichu ale vetsinou jen po namaze a nebo kdyz ma prset:slight_smile: a separacni uzkost - nevim jestli je to ono ale kdyz malou zabarikaduju v obyvaku a me vidi v kuchyni (podotykam ze je to oboji jedna mistnost) tak rve a snazi se dostat ke me. kdyz se ji to podari tak se me drzi u nohy a ja automaticky prestavam varit...
27. led 2012 v 07:47  • Odpověz  • To se mi líbí
@pupicka mate krasnou vahu :slight_smile: i kdyz mi jsme o neco vetsi, ale to jsme uz od narozeni tak to neresim , a s tim kafem jsme meli neco podobnyho ale u nas doma, nastesti to bylo jen malem, tomasuv tata ktery byl u nas na navsteve chtel dat nikolku na zem , a jaksi si nevsiml ze nikolky nozicky skrtli o hrnicek kdyz ji chtel polozit na zem, no nastesti to ten hrnicek ustal
27. led 2012 v 07:52  • Odpověz  • To se mi líbí
@monny89 ahoj, zrovna jsem si posledně říkala, že jsem tě tu dlouho neviděla- i když já už toho času taky moc nemám!!! krize?? děsný!!! znova stěhování??? tak to nepřeju nikomu!!!! já už se snad stěhovat nebudu nikdy! jedině po výhře ve sportce, že bych šla do svýho, ale to bych s sebou stejně nic nestěhovala :grinning: :grinning: :grinning:
držím palečky, ať se to doma co nejdřív srovná!!! my už měli taky dvě krize a bylo to dost na ho...... teď zase pro změnu to u nás vypadá, jak kdyby jsme se právě seznámili :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:
27. led 2012 v 07:55  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@monny89 no jinak Davídek je teda kousek :grinning: :grinning: :grinning:
27. led 2012 v 07:55  • Odpověz  • To se mi líbí
tak jinak spinkání se nám zase mírně kazí, ale nic hroznýho! pořád nás trápí rýma - oba!! malinkej se teď naučil, že když vezmu do ruky odsavačku, tak začal kývat hlavou jakože NENENE a já bych řvala, když mu mám odsát nudle :cry:
no a jinak je děsně šikovnej Kubíček! :grinning: už doleze, kam potřebuje a to jsou fofry, jak vidí nějakej kabel - tudle jeho tatínek koukal na televizi a křičí na mě, že je něco s telkou, no a melej mu mezitím vytáhl anténu ze zásuvky :grinning: :grinning: :grinning:
mimo kabelů miluje vysavač a zrcátka a naší koupelnu, kde si tudle asi chtěl ochutnat obsah štětky na záchod, tak že se celej zlil naředěnym savem :confounded:
ve velikej vaně řádí jak čert- lítá sem a tam a naučil se postavit se na kolena a všechno co je na vaně, tak pravidelně sbírám
a začal říkat mamá :grinning: ...............ale jen když něco potřebuje - no ale to už si budu muset zvyknout, že na požádání musím běžet :wink:
27. led 2012 v 08:06  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
27. led 2012 v 08:26  • Odpověz  • To se mi líbí (2)
@evinka85 jéé kéž by tu ten kladný vztah k vysavači vydržel :slight_smile:!!
No Vítek nejvíc miluje brakování v koši...tak doufám, že mu to nezůstane ...jo a taky neodolatelené lákadlo je pes ....pořád ho lovím u ní v pelechu nebo v misce :slight_smile:
27. led 2012 v 08:29  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@evinka85 krasne se opira o ten vysavac, to u nas zatim takhle neni, jen se plazi, ani nohu mi nepreleze nedokaze se takhle postavit
27. led 2012 v 08:58  • Odpověz  • To se mi líbí
tak takhle je to u nas.bud neco zuzlame anebo jsme u pejsky v kosiku:slight_smile:
27. led 2012 v 09:24  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@evinka85 jéééé,vy jste šikovní,i vysávání se už prcek naucil :grinning: Tak to náš Tonda zatím jen válí sudy a bravurně se přesunuje kutálením kamkoliv,ale nelezeme a plazením spíš couváme a točíme se.Ale snad už nám to brzy půjde :slight_smile:
27. led 2012 v 09:25  • Odpověz  • To se mi líbí
@pupicka jéééé,hafák asi rezignoval :grinning: :grinning:
27. led 2012 v 09:30  • Odpověz  • To se mi líbí
teda vy uz tu vsichni lezete po 4 ,ne ? :slight_smile:
27. led 2012 v 09:40  • Odpověz  • To se mi líbí
@dendy88 děkujeme a taktéž gratulujeme k osmi měsícům. U nás to vypukne přesně ve 14.10hod. Kdy u vás? V kolik se malá narodila?
27. led 2012 v 10:01  • Odpověz  • To se mi líbí
@hribek já myslím, že můžeš být v pohodě s tou MS. Chce to čas, aby to zaběhlo do starých kolejí. Mě se od porodu ještě neobjevila ani náznakem. Je to měsíc co jsem přestala úplně kojit.
27. led 2012 v 10:07  • Odpověz  • To se mi líbí
@evinka85 malej je šikulka.
27. led 2012 v 10:09  • Odpověz  • To se mi líbí
@pupicka malej je boží a taktéž moc šikovnej.
27. led 2012 v 10:11  • Odpověz  • To se mi líbí
@lolla79 ve 14.10 ? :slight_smile: tak to jsi rodila presne o 10 min. dyl jak ja :stuck_out_tongue_closed_eyes:
27. led 2012 v 10:15  • Odpověz  • To se mi líbí
@lolla79 a kdy jsi zacala mit porodni bolesti ? jinak Nikolka je starsi :grinning:
27. led 2012 v 10:16  • Odpověz  • To se mi líbí
@dendy88 starší jste, ale jen o 10min. To je nic. :grinning:
Bolesti na mě přišly v noci kolem jedné hodiny, pravidelně po třech minutách, ale myslela jsem si, že to jsou větry :grinning: Trpěla jsem totiž šíleně na nadýmání. Druhý porod a já to nepoznala. :slight_smile: A když to kolem páté hodiny ranní neustávalo, tak jsem začala brát v úvahu, že se asi schyluje k porodu. Měla jsem zrovna jít na 14hodinu na kontrolu do porodnice, tak jsem tam ráno kolem osmé volala, že mám bolesti, jestli můžu přijít - zda mají místo, že asi budu rodit. Kolem desáté hodiny mě přijímali. Zažádala jsem si o epidurál, tak mě vzali krev, čekalo se na výsledky a než ty výsledky byly tak mě odtekla plodová voda a už na epidurál ani nedošlo - a tak jsem o něj škemrala. :slight_smile:
27. led 2012 v 10:38  • Odpověz  • To se mi líbí
@lolla79 tak to me vyvolavali :slight_smile: prvni tabletu mi dali v 10 vecer a bolesti zacali asi o pulnoci
27. led 2012 v 10:46  • Odpověz  • To se mi líbí
@dendy88 dneska na to už jen vzpomínáme. :grinning: Naštěstí. Jsem ráda, že už mám odrozeno. Kdybych nedostala epidural ani u první dcery, tak bych Verunku zcela určitě neměla.
27. led 2012 v 10:55  • Odpověz  • To se mi líbí
@lolla79 to ja byla bez, a stejnak chci druhy :slight_smile:
27. led 2012 v 10:56  • Odpověz  • To se mi líbí
@dendy88 no to už převčírem ve vaně z kleku prostrčil nohu dopředu, jakoby si chtěl stpupnout, tak uvidíme, jak dlouho mu to bude trvat. :wink: no ale za to nějak zapomněl, jak se přetočit z bříška na záda :frowning2:
27. led 2012 v 11:03  • Odpověz  • To se mi líbí
@dendy88 každý máme práh bolesti jinde. Jsem hold poseroutka. :slight_smile:
27. led 2012 v 11:35  • Odpověz  • To se mi líbí
@evinka85 nezoufej, však on na to zase přijde. Navíc už leze po kolínkách, takže to je zábavnější než přetáčení se z bříška na záda. :slight_smile:
27. led 2012 v 11:38  • Odpověz  • To se mi líbí
Čau holky, tak my máme rychlíka...lezeme, sedíme a už si stoupáme a vypadá, jakože by chtěl i chodit :angry: :grinning: a říkáme akorát baba i mámě :grinning: :grinning: :grinning:
27. led 2012 ve 12:08  • Odpověz  • To se mi líbí (3)
tak právě nám přivezli chodítko, co jsem omylem vydražila :frowning2: Kubovi se v něm stejně nelíbí a další krám do baráku!! no ještě že jsme se přestěhovali ze 60m2 do 110m2 + teráska asi 40m2 :grinning: :grinning: :grinning: jinak by jsme se už dávno nevešli :grinning: :grinning: :grinning:
27. led 2012 ve 12:24  • Odpověz  • To se mi líbí
@lolla79 zábavnější to je, ale když se z boku ve spaní otočí na bříško(tak vydrží spinkat jen pár minut - a to je stokrát za noc).... TAK MÁMO VSTÁVEJ!!!! :frowning2: :frowning2: :frowning2:
27. led 2012 ve 12:26  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek