• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Přidej se, jestli máš TP také květen-červen 2011.

22. září 2016 
@badik no mě teď útočí na močák,pěkně divočí.Když chce člověk odpočívat tak nemá šanci :slight_smile:
7. led 2011 ve 14:16  • Odpověz  • To se mi líbí
@badik no tak to si jak já :slight_smile: já taky co na srdci to na jazyku :slight_smile: a já to většinou nevydržím teda a svůj názor řeknu a Laďa pak, že jsem nemusela to říkat,....... ale když to se nedá kolikrát vydržet, když ti něco vnucuje,....... a přitom je to úplná blbost,....... jednou mi cosi řekla a já jí řekla, že rodila před 30ti lety :grinning: :grinning: :sweat_smile:
7. led 2011 ve 14:18  • Odpověz  • To se mi líbí
@badik no hurááááá, tak ať řádí pěkně :slight_smile: :wink: jinak je fakt, že mimča rostou rychle, mně dost lidí u Ladíka říkalo,užívej si, miminko je jen chvíli a já prd, dlouho jsou a fakt to tak uteče, že mimčo je jen chvilku :slight_smile: tak si synovečka užij :slight_smile: a pěknkou prochajdu
7. led 2011 ve 14:20  • Odpověz  • To se mi líbí
@dostyna no nejhorší je to čůrání, to se lítá furt, že :slight_smile:
7. led 2011 ve 14:21  • Odpověz  • To se mi líbí
no já si jdu umýt vlásky :slight_smile: tak si nechte dařit, pak už příjde tatin a už se tu asi neukážu, pěkný víkend a jak bude čásek juknu za váma :wink: opatrujte se a pohlaďte bříška :slight_smile:
7. led 2011 ve 14:22  • Odpověz  • To se mi líbí
@many tak hezký víkend a mimčům zdar :slight_smile:
7. led 2011 ve 14:24  • Odpověz  • To se mi líbí
tak už jsem zpátky těsně před cílem jsem potkala manžu jak už jel domů tak mě naložil a ke švagrové jsem ani nešla :frowning2: tak třeba se tam stavíme zítra :wink:
Možná zítra se staví naši jsem dnes mamce volala,no to zas bylo výmluv,a že tata jde na noční.Tak jsem řekla ať dojedou na oběd.To ji taky nebylo dobrý.Tak jsem se jí zeptala jestli ještě do porodu dojedou (byli u nás když jsem byla asi v 5.týdnu) tak ať prej toho nechám takových řečí.A že se s tatíkem domluví a dají vědět.Tak jsem se zařekla že jestli nedojedou tak už k nim taky nebudu jezdit :angry: :angry: Ale třeba překvapí.
7. led 2011 v 15:19  • Odpověz  • To se mi líbí
Čauves vespolek...je tu někdo?
7. led 2011 v 15:20  • Odpověz  • To se mi líbí
7. led 2011 v 15:27  • Odpověz  • To se mi líbí
Holky myslíte že je v těhotenství nějak nebezpečný zajít si na bowling?
7. led 2011 v 15:28  • Odpověz  • To se mi líbí
@badik Já myslím, že když nebudeš tahat těžký koule, tak snad nic,,,,já normál hraju 11,12 a minule asi před měsícem, tak už sem sama cejtila, že to není ono...a brala si lehčí
7. led 2011 v 15:31  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj holky tak my jsme se stihly i s Laurkou vyspinkat, teď jsem našla lístek od balíčkáře, že mám na poště uložený balíček - objednávala jsem laurce čelní - ušní teploměr, tak se pomalu oblíkám a ještě ho letím vyzvednout.
Jinak bowling bych hrála opatrně, ale pokud se na to cítíš proč ne!!!!! Mě by spíše vadil kouř z cigaret, pokud se tam kouří....
7. led 2011 v 15:34  • Odpověz  • To se mi líbí
Holky, byla jste už tenhhle týden některá v Tescu...mají už slevy na oblečení, případně HM nebo CA..? Příští týden mám v plánu vyrazit něco pokoupit....Samozřejmě pro Cipíska...
7. led 2011 v 15:38  • Odpověz  • To se mi líbí
@miste u nás je právě jedno sport centrum a tam se nekouří je tam i dětskej koutek a tak.Já ani nemám strach z té těžké koule ale spíš z toho hodu.Takovej švih z tou těžkou koulí aby se mi tam nekde něco neurvalo nebo tak :unamused: no asi to nebudu riskovat ještě si v životě budu moct zahrát mockrát ne :wink:
7. led 2011 v 15:40  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky, ráda bych se k vám přidala. Budu rodit myslím, až jako poslední z vás, mám termín 15.6., ale za to vím - jako některé z vás - do čeho jdu. Doma už mám dvou a půl letou princeznu a tak ke konci si budu spíše ještě užívat trochu odpočinku, než nastane ten kolotoč. Ale už se moc těším. Pohlaví zatím nevíme, já sice tak nějak cítím, že by to mohla být zase holčička, ale uvidíme. Je mi to jedno, hlavně aby to bylo zdravý. Ještě čekám na výsledky trpile testu, tak to jsou trochu nervy. :slight_smile:
7. led 2011 v 17:41  • Odpověz  • To se mi líbí
@lolla79 vítám tě tu,nevím jestli se pletu ale mám dojem že někdo tu má termín 16.6. takže nejsi poslední :wink: .Jinak jsem se dívala do tvého pasu a tam máš termín 14.to je krásný datum,to jsem se vdávala :grinning: takže ti určitě přinese štěstí jako mně :wink:
7. led 2011 v 17:47  • Odpověz  • To se mi líbí
@badik děkuji za přivítání, ale sekla jsem se, termín mám 15.6. takže jsem dodatečně opravila. :grinning:
7. led 2011 v 17:50  • Odpověz  • To se mi líbí
@lolla79 no tak den sem den tam stejně to není přesný a mimčo se samo rozhodne kdy na nás vykoukne :wink: ho nezajímá co řekne doktor,ultrazvuk ani chytrý výpočty :wink:
7. led 2011 v 17:53  • Odpověz  • To se mi líbí
děvčata já už se těším jak příjde květen a jak tu netrpělivě budem čekat kdo kdy napíše že už to má na světě :slight_smile:
7. led 2011 v 17:54  • Odpověz  • To se mi líbí
Jinak pohyby už cítím týden, ale zatím dost nepravidelně a slabě. Většinou jen když ležím nebo v klidu sedím.
7. led 2011 v 17:58  • Odpověz  • To se mi líbí
@badik Tak to máš pravdu, že mimčo se samo rozhodne, kdy bude chtít přijít na svět. Jen doufám, že tentokrát nebudu přenášet, jak u prvního. To bylo fakt nekonečný čekání. Raději bych brala, aby to přišlo o pár dní dřív. :slight_smile:
7. led 2011 v 18:05  • Odpověz  • To se mi líbí
@lolla79 no já bych to taky brala raději dřív tak o týden :slight_smile: ale chtít můžu že.
7. led 2011 v 18:12  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj ženy, tak jsem dnes konečně doma. Byla jsem na velkém ultrazvuku, mimčo bylo živé, nechtělo spolupracovat a paní doktorka se rozhodla, že ho otočí a tak si zacvičilo jogu, dávalo nožičky za hlavu. Asi se mu ale to otáčení moc nelíbilo, ale to mě taky ne. Pohlaví už víme, nikdo zatím není překvapen ale řekli jsme si že to bude vědět jen blízká rodina. Tak uvidíme jestli to vydržíme. Teda já už se tak těším až budu ten uzlíček držet........ :wink:
7. led 2011 v 18:25  • Odpověz  • To se mi líbí
@badik já byla hrát bowling před 2 dny a hrála jsem s 10 a pohodička, zaházela jsem si pěkně, chce to nedivočit, ale zase flákat se nemůžeme, kde by jsme pak vzali kondičku na porod
7. led 2011 v 18:26  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojky, ja mam dneska uspesny den 2 kalhoty jedny rifle a jedny spoecensky tak jsem spokojena.
jinak na bowlingu sem byla pred vanocema a hrala sem s 8 a pohodicka:slight_smile:
7. led 2011 v 19:01  • Odpověz  • To se mi líbí
@hribek tak gratulace ke kalhotám :slight_smile:
7. led 2011 v 19:02  • Odpověz  • To se mi líbí
tak že bych nakonec šla?
7. led 2011 v 19:31  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak jsem se teď zaptala manžela:nezajdem někdy na bowling a on hnet pohotově :ne :frowning2: Když jsem se zeptala proč ne tak prej co tam chcu dělat? Tak nevím no :frowning2:
7. led 2011 v 19:34  • Odpověz  • To se mi líbí
@badik chlapi mají pocit že těhotná nesmí dělat nic, ale jak se doatat do formy ti neporadí. Mě doktor řekl abych se nebránila ničemu co m dělá radost a užívala si na co mi síla stačí.
7. led 2011 v 19:44  • Odpověz  • To se mi líbí
@realgs Přesně tak
7. led 2011 v 19:46  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek