• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Přidej se, jestli máš TP také květen-červen 2011.

22. září 2016 
@evinka85 aha, tak to mě nedošlo. :slight_smile: Já to totiž neznám, mě malá spává pořád jen a jen na zádech. :grinning: Než teda usne, tak se převaluje z jednoho boku na druhý, ale nakonec stejně vytuhne na zádech. :slight_smile:
27. led 2012 ve 12:55  • Odpověz  • To se mi líbí
@evinka85 omylem jsi vydražila chodítko? :grinning: To je dobrý. :grinning:
27. led 2012 ve 12:57  • Odpověz  • To se mi líbí
@germaine Teda taky máš pěknýho šikulu.
27. led 2012 ve 12:58  • Odpověz  • To se mi líbí
@lolla79 Díky, až moc čipernýho :stuck_out_tongue_closed_eyes:
27. led 2012 ve 14:00  • Odpověz  • To se mi líbí
@dostyna jo jo, ona je Agatka uz dost stara, tak to bere s nadhledem, ale ja se docela nalitam, protoze kdyz se Agus pohne, tak Vita hned zbystri a leti za ni :slight_smile:
27. led 2012 ve 14:30  • Odpověz  • To se mi líbí
holky a kdyz jste zacinaly s jogurtem, kolik jste ho davaly? Vitek se tvaril, ze by snedl i celej kelimek, ale asi se ma zacinat po lzickach jako s masozeleninovyma prikrmama, ze?!
27. led 2012 v 15:45  • Odpověz  • To se mi líbí
@pupicka my ještě nezačali, ale určitě bych začala jak píšeš na pár lžičkách a pokud mu to nic neudělá, tak pak bych dala už tolik kolik si řekne malej.
27. led 2012 v 16:27  • Odpověz  • To se mi líbí
@pupicka jakej jogurt jste dávali? Activii bílou? Taky už asi přes víkend zařadím do jídelníčku.
27. led 2012 v 16:28  • Odpověz  • To se mi líbí
@lolla79 me doktorka rikala, ze nejlepsi je hollandia ..tak jsem dala tu. A jak vypada vas jidelnicek?
27. led 2012 v 16:46  • Odpověz  • To se mi líbí
@lolla79
@pupicka ja davam 3 lzicky a k tomu banan nebo jabko, mala by taky zblajzla celej kelimek. jo a pouzivame holandii

jinak mala dneska nejenze vylezla na schodek k oknu (hlidal tatinek:slight_smile:) ale klekla si a drzela se mycky takze uz zacina byt hooodne akcni
27. led 2012 v 17:03  • Odpověz  • To se mi líbí
@hribek tyy jo, tak to gratuluju...Vitek se pred chvilkou dostal do takove polohy, jakoby prekazkovej sed..manzel na me "tys ho posadila"? a ja "ne, co blbes, vzdyt on jeste sedet neumi" ! :slight_smile:...tak mozna za par dnu
27. led 2012 v 17:15  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@hribek a jak dlouho ten jogurt davate? Me jde o to, jestli mam navysovat az treba na celej kelimek nebo davat porad jen trochu?!
27. led 2012 v 17:16  • Odpověz  • To se mi líbí
@pupicka u nas jídelníček nic extra - dávám skleničky, sem tam uvařím, jinak dávám ovocný přesnídávky, sem tam dám banán s jablkem a přidám třeba i 3 piškoty, a kaše dávám od Hami. Nejlíp malé chutnají rýžovo-mléčné, ale dělám i obilno-mléčné aby měla i ten lepek. Takže se na jogurtík těším, bude aspoň změna. Doufám, že jí bude chutnat, protože co si vzpomínám, tak Lucce to nechutnalo. Dostala jsem to do ní pouze v pyré s ovocem.
27. led 2012 v 17:22  • Odpověz  • To se mi líbí
@hribek teda ta je šikulka. Teda holky, všichni máte tak akční dětičky, a moje Verunka zatím jen válí sudy - nic víc. Ale ono to přijde. :slight_smile: Zrovna jsem koukala na fotky a Lucka už v šesti měsících seděla sama a v sedmi lezla po čtyřech.
27. led 2012 v 17:24  • Odpověz  • To se mi líbí
@pupicka ja sem ho davala rovnou, nic nenavysovala. ja sem asi trochu mimon s tema prikrmama skoro vse sem delala opacne :frowning2:
ja davam rano mliko 150ml, na svacu jogurt+banan (nebo presnidavku nebo jine ovoce), obed bud uvarim maso zeleninu ryzi brambory ted sem zkousela i pangasia nebo kupovany od hippu nebo hami, na svacu zase ovoce, pak na vecu kasi od hami a bud si jeste tak po 2 hodkach od veci cucne mlika nebo usne driv a ma jen tu kasi. etapy mezi jidlem mame 3 -4 hodiny.
27. led 2012 v 17:28  • Odpověz  • To se mi líbí
@lolla79 bud rada, ja chvilema zavidim svagrove, jeji 6m holcicka jen lezi neplazi se proste ma klid, vyhraje si sama, furt se usmiva proste pohodarka:slight_smile:
27. led 2012 v 17:29  • Odpověz  • To se mi líbí
@hribek ahojky, přesnou skladbu jídla má i náš malej
27. led 2012 v 17:29  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@hribek joo to byly casy :slight_smile:
27. led 2012 v 17:57  • Odpověz  • To se mi líbí
holky dnes me malej trikrat u kojeni pokousal, tak vazne zvazuju konec kojeni:(
27. led 2012 v 17:58  • Odpověz  • To se mi líbí
@pupicka jeee :frowning2: to lituju...ja musim teda zatim zatukat my zuby jeste nemame, ale jen kvuli zubum ,to je skoda
27. led 2012 v 18:15  • Odpověz  • To se mi líbí
@hribek a ty uz davas rybu? A jo, uz vim, my rybu muzem az po roce, ale kvuli tomu, ze jsme oba s manzelem atopici..tak uz se asi jinak muze....Ja uz bych ji chtela Vitkovi dat, protoze se bojim, aby mi zachvili nezacal kvokat (skoro porad ma kureci, kruti nebo obcas hovezinu) :slight_smile:
27. led 2012 v 18:16  • Odpověz  • To se mi líbí
@dendy88 no ja si myslim, ze je to skoda, ale uz mam normalne z kazdyho dalsiho koja uplne hruzu...ono to dost boli!
27. led 2012 v 18:17  • Odpověz  • To se mi líbí
@pupicka to verim :frowning2: ja si to zatim nedokazu predstavit a jestli bude mala jako ja a pritel tak prvni zuby bude mi az tak na 10 mesicich
27. led 2012 v 18:19  • Odpověz  • To se mi líbí
@pupicka jj, zkusila sem a dobry, v prikrmech od hami uz ji taky mela
27. led 2012 v 18:53  • Odpověz  • To se mi líbí
@hribek a jakou rybku jsi davala? Pangase?
27. led 2012 v 19:47  • Odpověz  • To se mi líbí
@pupicka jojo pangase
27. led 2012 ve 20:01  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky, tak jdu poreferovat, dr nam na tu suchou pokozku doporucila excipial kids a fakt super, mazu ji tim od stredy a uplne perfektni mala ma uz kuzicku krasne jemnou a hlavne uz ne suchou. takze fakt doporucuju!
28. led 2012 v 11:52  • Odpověz  • To se mi líbí
Holky ještě jezdíte ve vajíčku,nebo už máte větší autosedačku?
28. led 2012 ve 14:26  • Odpověz  • To se mi líbí
@lenicenka17 no mi jeste vajicko urcuïte mala mi nesedi
28. led 2012 ve 14:27  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj holky, tak my jedeme jak namydlenej blesk. Do 7-mi měsíců jsem měla doma lenocha a teď během 14dnů plazení, lezení, posadila se sama předevčírem, včera visela na kolenou na postýlce a dneska už si na tu jednu nohu jakoby stoupá. :confounded: . Počítám, že zítra už bude chodit za klukama :confused: :confused: :confused: Jinak nám už 2týdny lezou nahoře 4zuby a ne a ne se vyklubat. :frowning2: a to přitom celou dobu normálně prosvítají pod dásní :wink: . Už aby to bylo. Příští pátek odjíždíme na týden lyžovat do Alp, tak doufám, že do tý doby už snad vylezou,abysme tam nebudili pohoršení :grinning: :grinning: .Je teĎ tak protivná, ani přes den moc nespí.
Jogurt ještě nedáváme, v úterý jdeme teprve na 8mi měs.prohlídku, tak se dr.zeptám. A vůbec mi malá nechce kaše. Zkoušela jsem už 5 různých druhů a u všech se tváří, jak když jí dávám citron a plive je ven, tak fakt nevím, co dávat na večeři místo kojča :unamused:
28. led 2012 v 15:02  •  3 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek