• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Přidej se, jestli máš TP také květen-červen 2011.

8. března 2017 
@hribek Tak nám se ta suchá červená místa po tom Excipialu nakonec zhoršila a dr. nám řekla pro změnu, že je lepší vysušovat Devilanem a hned za dva dny zlepšení o 100% a dnes už má zádíčka jak dětskou prdelku :slight_smile: - Tak my měli asi něco jinýho.
28. led 2012 v 15:45  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenicenka17 My máme zatím vajíčko a vpohodě. Sice už sedíme, ale vpohodě se vejdeme. Chceme novou pořídit až v dubnu, to pojedeme do Itálie,tak aby měla už větší pohodlí. Náš malej byl tedy dost velkej a ve vajíčku byl až do roka. Pravda bylo léto, takže se moc neoblékal,ale vešel se vklidu.
28. led 2012 v 15:47  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pupicka Tak mě malá nekouše,ale náš malej mě takhle jednou kousnul, tak jsem na něj dost houkla, že tohle tedy nenenene a dala mu malou přes pusinku a od té doby to nezkusil, nakonec jsem ho kojila skoro do dvou let.
28. led 2012 v 15:49  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenicenka17 jeste ve vajcu ale tak behem 14 dni asi uz ve velke
@jana974 asi jo ale tak hlavne ze nam to pomohlo :slight_smile: sice kazdymu neco jinyho ale hlavni je spokojenost:slight_smile:
28. led 2012 v 17:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenicenka17 my taky vajicko, pac nesedime :( ale uz se tam moc nevejdeme
28. led 2012 v 19:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jana974 týýý jo, tak to je teda síla s tím vašim rychlovývojem :slight_smile:. To mě pobavilo, tak to ať taťka chystá kulovnici,když vám bude chodit za klukama :slight_smile:
28. led 2012 v 19:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,holky mám dotaz. Náš malej poslední 3 dny odmítá mléko a kaši.Vše ostatní papá bezvadně, jen to mléko a kaši nechce.Je teď nemocný, ale je divné,že odmíta jen to mlíko.Co s tím,poradíte?
28. led 2012 ve 20:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pupicka No nazdár, asi nějaký erekce na slunci...mě bobajs kousnul včera přesně 4x a to jsem si myslela, že sjem ho to už odnaučila :confounded:
28. led 2012 ve 20:16  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@dostyna Nevzala sis nějakej prášek nebo nemáš něco jinak? Menses apod...? Jinak mě nic nenapadá...
28. led 2012 ve 20:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@germaine nene,navíc už nekojím.Je na UM
28. led 2012 ve 20:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dostyna Aha, tak to nevím...tak bych to nejspíš příkládala té nemoci...a v pondělí zavolala DR, nebo co zkusit jinou značku UM? Možná, že se mu to přejedlo anebo je to jen přechodný stav
28. led 2012 ve 20:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Júú tak jsme konečne doma. :cry:
28. led 2012 ve 20:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dostyna ještě mě napadlo, že to může být tím, že mléko zahleňuje a když říkáš, že je nemocný, tak mu to možná vadí a proto ho odmítá. No nevím, je to jen jedna z verzí.
Uvidíš co ti poradí dr.
28. led 2012 ve 23:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
lolla79 @dostyna ještě mě napadlo, že to může být tím, že mléko zahleňuje a když říkáš, že je nemocný, tak mu to možná vadí a proto ho odmítá. No nevím, je to jen jedna z verzí.
Uvidíš co ti poradí dr....to me taky napadlo, ale nevim, jestli jsou ta mimca tak prefikana, ze to taky vi :slight_smile:
29. led 2012 v 07:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pupicka
@lolla79 No jenze v 5h rano vsechno mleko vypil,ted uvidime co zachvilku rekne na dalsi davku mlicka
29. led 2012 v 08:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lolla79 no bála jsem se, že to bude Lukášek chytat a dobrý, nechytá, jen měl před vánocema tu laryngitidu a to až v prosinci a Ladík byl vlastně od září, no je teda Lukyš kojenej, teď nevím, jestli kojíš nebo ne
@pupicka no Lukyš to měl rýmou, jinak když chytl laryngitidu, tak měl taky zadní rýmu, já jsem říkala, on rýmu nemá a oni , že jo, že zadní :unamused:

jinak teda zdravím všechny maminky a dětičky :slight_smile: držte se a hlavně to zdraví :slight_smile:

@monny89 jééé, tak snad máte po krizi a jinak Davčovi vše nej ... k jeho dnešním 8 měsícům :grinning: a roste skoro jako Lukyš :slight_smile:
29. led 2012 ve 14:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evinka85 super fotečka, Lukyšák už se taky přestal bát vysavače a už se na něj pokouší vylézt :grinning: ale nejde a nejde :grinning: jen tak jak teda Kubíček na fotečce :slight_smile:
29. led 2012 v 15:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenicenka17 my jsme velicí, takže my už vajíčko dlouho nemáme :grinning:
@pupicka v hami skleničkách je ryba od 8 měsíců a teď si nezvpomenu jaká :unamused: ale já to nekupuju, pamamtuju si od Ladíka, jaký to byl smrad :grinning:
29. led 2012 v 15:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
jinak holky já včera poprvé vyrazila :grinning: babička hlídala a dobrý, ikdyž nás trápí zoubky, tak babička je šikulka a zvládla hlídání a teda byl klid :slight_smile: Ladík spal od 20.00 a Lukášek už od 18.00 , protože od 13.00 se mu vůbec nechtělo :slight_smile: ale tak od 18.00 vydržel až do půl noci, pak byl teda hoďku vzhůru a pěkně si hrál :grinning: a pak ho babička zase uložila :slight_smile: udělala mu UM , tak vypil jen 30 ml teda a trošku čaje a pak si počkal na mě a probudil mě ve 4 ráno, no vyspaná teda moc nejsem , ale stálo to zato :grinning: tatin si založil druhou kapelu, kde hrají jen vlastní muziku a měli první vystoupení, tak to jsem musela jít :slight_smile: takže babička to pěkně zvládla a aspoň vím, že zase někdy můžu vyrazit :grinning:
29. led 2012 v 15:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
jinak zatím se Lukyš nepostaví, ale jen při lezení nohy napne, jako že chce stoupnout, dělá most no :grinning:
tak jsem vás tak trošku dočetla a snad tu příště na někoho narazím :slight_smile: chtěli jsem jet na maškarák a všichni chlapi si furt vychrapují :wink:
29. led 2012 v 15:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@germaine zachvíli ti bude chodit :wink:
29. led 2012 v 15:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dostyna tak snad už je to u vás lepší a mlíčko mu jede :wink:
29. led 2012 v 15:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@many ahojk.No moc ne.Jen vnoci ho vypil a rano to dal tak na ctyrikrat.Dnes jsem koupila Sunar misto Nutrilonu,tak uvidim.
29. led 2012 v 16:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak segry holka na roce merila a vazila min jak nikolka :slight_smile: mela okolo 8200 a 67 cm , si nepamatuju ze byla takovy prcek :grinning:
29. led 2012 v 17:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, jak naučit pít broučka z flašky, malej ji odmítá, neumí z ní pít a dudák pouze kouše místo aby sál, jsem z toho zoufalá, on totiž nepřibral, tak zkusíme UM...jinak mi teď nic nechce jíst, ani příkrmy, co s tím? Sní pár lžiček a nechce pokračovat...nejí ani ovoce, pouze kaši, jsem z toho špatná:frowning2:
29. led 2012 v 19:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bizonka1 Ahojky,tak já to mám taky tak,ale zase s mlékem.jakmile vidí flašku,tak zatne rty a bouchá do lahvičky.nedá ani hlta.
jinak já jsem Tondu naučila pít z Avent lahve,ta učící lahev má polotvrdé pítko.Je k tomu i držáček na ruky,ale ten mu nevyhovoval.naučila jsem ho si držet lahev tak, že jsme mu ji dávalli do ruky,ze začátku si hodně hrál,ale ted už pije sám.Sice s tím dělá taky kraviny,aleuž se dokáže i napít.Chce to trpělivost a zkoušet.přiložím fotku jak tu flašku drží.
29. led 2012 ve 20:20  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@dostyna jéé to je sikula! A on uz ti sedi? Ja uz bych Vitka taky rada dala do zidlicky,ale jeste neumi sedet :(
30. led 2012 v 08:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, tak nam zacla zima :slight_smile:, tak se chci zeptat, do kolika stupnu minus se muze s deckama ven? Ja mam dojem, ze kdyz je minus pet, tak by se vubec nemelo, ale to nejde, protoze Vitek potrebuje sve dve hodiny v kocare, abychom to oba prezili :slight_smile:. A cim detatka mazete do te kosy?
30. led 2012 v 08:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bizonka1 tyyy jo, tak to je divny a blby! Tak mu zkus nabidnout neco novyho zajimavejsiho anebo kdyz ji tu kasi, tak dat holt vickrat kasi (prechodne). A tim pitim jsme taky bojovali a trvalo to cca 14 dni nez vzal falsku na milost. Me naopak z toho Aventu pit nechtel a zabral u nas Nuby ucici hrnicek - to pitko ma z mekkeho silikonu, tak to asi Vitovi pripominalo prso, tak z toho mu to jde a uz vypije cca 100ml denne.
30. led 2012 v 08:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pupicka cauky taky by me zajimalo do kolika se muze s prckama ven, u nas bylo -9, ted je -8, a to mam jit v 1 s kamoskou do mesta vyzvednout fotky druhe kamosce k narozkam tak doufam ze to vyjde a bude kolem tech -3 slunicko vysvitlo tak snad.
ja mazu kremem z DM babylove na nepriznive pocasi a vitr. je krasne mastnej.
30. led 2012 v 08:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek