• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Přidej se, jestli máš TP také květen-červen 2011.

22. září 2016 
@badik ahoj, tak Kubík baští krásně. papáme i bez bryndáku, což ho budu muset zase pomalu zvykat na dobu, až bude baštit sám. teď zrovna dojedl skleničku pro 8.měsíc a ještě na mě hudroval, že chce ještě, tak jsem mu musela načít druhou a v půlce jsem mu to už zabavila :grinning:
30. led 2012 ve 12:32  • Odpověz  • To se mi líbí
30. led 2012 ve 12:35  • Odpověz  • To se mi líbí
@evinka85 tak to je jedlík,my takovou skleničku máme na 4x a to ještě vyhazuju :frowning2:
30. led 2012 ve 12:40  • Odpověz  • To se mi líbí
@evinka85 No tak to taky zírám, je to dobrej jedlík :sunglasses: . My dáme něco přes půlku tý velký skleničky a druhý den jí k tomu uvařím brambory a má ještě jednu dávku. Celou by tedy zatím rozhodně nedala :wink:
30. led 2012 ve 12:52  •  3 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
@jana974 ano ano to zname taky...nejlepe kdyz krmi dva - jeden fixuje nohy a ruce a druhy podava lzickou mnaminu :slight_smile:. Taky me prijde, ze to Vitka proste nudi to jidlo...prvni 3-5 soust (dle hladu a chutnosti pokrmu) zblajzne docela bez problemu a pak to zacne :slight_smile:
30. led 2012 ve 13:34  • Odpověz  • To se mi líbí
@badik a co mas na ten nosik? To je nejaka specialni morska voda nebo by sla i Vincentka (tim jsem se lecila v tehotenstvi).
Jinak me ted prijde, ze se nam bud zmensil barak nebo jsem taky zaradila nejakou vyssi rychlost v tom uklidu:slight_smile:. No jo holt,kdyz na to mam jen 2h nez se manzel s malym vrati z venku, tak to jdou pak divy :slight_smile:
30. led 2012 ve 13:38  • Odpověz  • To se mi líbí
@evinka85 týý jo, tak vyfesakovany mimco ja asi nikdy mit nebudu :(! My jsme u jidla cely zabaleny do igelitu a jinak ma na sobe teplaky a triko, ktery kazdej den peru, protoze jak leze porad pejsce do kosiku, tak je samej chlup a spina! A to vysavam 2x denne!!
30. led 2012 ve 13:40  • Odpověz  • To se mi líbí
@pupicka no vím že někdo dává i vincentku,ale nevím od kdy to děti můžou,toto je speciální pro děti (nevím v čem asi je to jinak naředěný)když jsem ho v lékárně kupovala,dávala mi vybrat ze dvou a zrovna za mnou stála nějaká mamina a doporučila mi z vlastní zkušenosti tento (Stérimar bébé baby),že má pro takhle malý děti lepší ten rozprašovač,tak jsem ho vzala a jsem spokojená.hezky to padne na ten nosík stříknu a je to.
30. led 2012 ve 13:54  • Odpověz  • To se mi líbí
omlouvam se , ze vas tady tak zahlcuju prispevky, ale jsem lehce v soku, tak manzel pri venceni pejska udelal s malym takovej malej uspavaci okruh a za 20min byl zpatky a Vitek od pul jedenacte spal v kocare, ktery se nehybal a jenom stal na verande u otevreneho okna!!! Zazrak..a to jsem ho musela v jednu budit....jsem z toho dojata...skoda jen, ze to uricte nebude mit dlouheho trvani, jak je u nas dobrym zvykem...a to dnes spal krasne, jen s jednim vzbuzenim na kojo!
Jo a jinak pokud jde o vyvoj - tak mi asi preskocime sezeni (to asi neposkytuje dost zajimavych podnetu - je to moc staticke) a budem rovnou chodit :slight_smile: ...uz se dost intenzivne stavi - zatim jenom na kolena a vcera tady po manzelovi tak hopsal, ze uz parkat hupsnul i na nohy :(...takze uz si chystam nohy, jak za nim budu porad litat :grinning: a to jsem si uz nasla cviceni, abych zhubla a mozna to ani nebude potreba :slight_smile:!
30. led 2012 ve 13:54  • Odpověz  • To se mi líbí
@pupicka jj taky mám na doma jen nějaký věci na donošní.i když pořád vysávám a vytírám má stále ušmudlaný oblečky.taky máme psa a navíc se tu občas promenáduje manža ve špinavých monterkách.A to už jsem za těch 8m 2x ten koberec drhla.marná snaha.
30. led 2012 ve 13:56  • Odpověz  • To se mi líbí
@badik diky za tip - vyzkousim. Ja mam zaitm olejicek od Nobilisu a taky jsem celkem spokojena, jen Vita nesnasi cokoliv u nosu, tak je to docela boj to tam nakapat...s tim rozprasovacem by to mohlo byt lepsi :slight_smile:
30. led 2012 ve 13:58  • Odpověz  • To se mi líbí
@badik a co na malou rika pejsek a ona na neho? Vita se z Agatky muze pominout!! Jenom se v kosiku pohne, on slehne ocima a vyrazi na lov :slight_smile:
30. led 2012 ve 14:00  • Odpověz  • To se mi líbí
@badik
@pupicka Holky, na rýmu mám ozkoušené homeopatické Euphorbium compositum.jsou i pro mimča, nejsou návykové a jsou účinné
30. led 2012 ve 14:07  • Odpověz  • To se mi líbí
My pro změnu máme na rýmu Libenar. Jsou od narození myslím do 3let věku. Jsou tam ampulky a při otevření se musí ta jedna ampulka do 48hodin spotřebovat, což je v pohodě, kapu několikrát denně - při rýmečce.
Je to taky mořská voda.
30. led 2012 ve 14:22  • Odpověz  • To se mi líbí
@pupicka no s pejskem je to těžký ona už je stará (12) a nevrlá :frowning2: hrozně jsem se toho bála.hned jak jsme přijeli z porodky nechali jsme Enynku ať si malou očuchá,ale ta si jí vůbec nevšímala a malá na psa taky do nedávna nereagovala.Ale teď je to jak říkáš,pes se šustne a malá hned za ní.nejdřív i Enyna to brala dobře a k malé se dost lísala.Ale pak po ní jednou z ničeho nic vyjela.naštěstí jsem k ní neměla důvěru tak jsem je nenechala bez dozoru.no ale i když jsem seděla u nich byla to taková rychlost že jsem nevěděla jestli ji náhodou nekousla,protože malá začala pěkně řvát jak se lekla.A od té doby na ni vrčí.Takže hned jak manža odchází do práce dá ji na dvůr,a my jak jdeme ven tak ji dám do vnitř a nechám ji tam dokud malá venku spí,pak se zas vystrídají.Teď jak tak mrzne tak ji manža vozí ráno ke tchýni.Nechci ji dát pryč vím že by moc tesknila,ale bojím se o malou takže se snažím najít nějaké slušné řešení,hlavně tak aby pes nezačal žárlit.
30. led 2012 ve 14:24  • Odpověz  • To se mi líbí
ještě mám na rýmu z justu eukasol,stříknu to do vzduchu a musím říct že i mě to pěkně protáhne,taky jsem si koupila z justu tymiánový krém tak ji to budu mazat na hrudníček na ten kašlík a na chodidla (prý je to dobrý jako prevence
30. led 2012 ve 14:27  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky, my si užíváme se zubama. Jeden už je venku a druhej se klube. Máme horečku přes 39 v zadečku. dávám paralen čípky. Doktorka mi doporučila homeopatické čípky Viburcol, máte někdo zkušenosti? Já zkusila jednou, ale na teplotu nezabíraj.
30. led 2012 ve 14:42  • Odpověz  • To se mi líbí
@verczu Viburcol čípky mám doma, ale dávám jen jako prevenci po očkování takže nemám zkušenost jestli pomáhají když prcek má teplotku. Pokud nezabírají, tak bych asi dala jiné nebo sirup Panadol.
My ještě nemáme zoubek ani jeden, ale jinak se už předem obávám, jak to bude snášet. První dcera to taky nesla dost blbě, též měla teploty přes 39. :frowning2: Přeji pevné nervy a hlavně aby to co nejdříve pominulo.
30. led 2012 v 15:06  • Odpověz  • To se mi líbí
@lolla79 a ten Libenar je na predpis?
Jinak vsem diky za tipy...to je pomocniku proti ryme.
30. led 2012 v 15:12  • Odpověz  • To se mi líbí
@badik no tak u nas je to dost obdobne. Agate je skoro jedenact, deti ani stenata nikdy rada nemela, ale je jinak strasne hodna a klidna, coz je stesti. Vitka taky strasne dlouho ignorovala a on ji taky. Jenze ted, jak leze, tak ji fakt nenecha chvili na pokoji....ja teda obcas zapomenu, ze bych ji mela hlidat, aby mu neco neudelala,ale verim ji. Ona kdyz ji Vitek otravuje moc, tak se k nemu otoci zady a schouli se v kosiku tak, aby na ni nemohl:slight_smile:...jenze co bude chudina delat, az bude malej chodit, to nevim :(. Nastesti mame moznost ji cas od casu dat k manzelovym rodicum, tam se ji venuji azaz....my na ni moc casu nemame , bohuzel:(. Ted mela ale dost zdravotni problemy, tak to bylo docela drsny chvili, zvladnout dite a nemocneho pejska, ale uz je zase lip! Nevim,rikam si, jak bych to zvladala, kdyz bychom meli dalsi dite....to by asi Vitek mel taky pocit, ze ho zanedbavame:(
30. led 2012 v 15:20  • Odpověz  • To se mi líbí
@verczu ajajaj..tak to drzim palcaky, aby bylo brzo lip! My uz mame zubu sest a zaplatbuh zadny horecky, akorat skoro 4m beze spanku :slight_smile:
Jo a ted malej prisel na to, ze ty zuby o sebe krassne skripou a ja muzu vylitnout z kuze :angry: !
30. led 2012 v 15:22  • Odpověz  • To se mi líbí
@pupicka Libenar je volně prodejný.
30. led 2012 v 15:26  • Odpověz  • To se mi líbí
@pupicka jeje a co jí bylo chudince?no s tím věnováním pejskovi je to fakt těžký,snažím se ji nezanedbávat ať nežárlí,ale nejde to.a to vidím fakt výhodu že jsme v baráku a můžu ji dát na dvůr.nedovedu si to představit v bytě jak bych to pořešila s malou a venčením.v létě to bude v pohodě ale teď je to děs.
30. led 2012 v 16:07  • Odpověz  • To se mi líbí
taky přidávám fotečky jak jste tu kdysi dávali jak jde čas.první z porodnice,druhá z října,a třetí den po vánocích
30. led 2012 v 16:24  • Odpověz  • To se mi líbí (2)
@badik Taky to máme asi na třikrát a ještě toho dost vyhodím, malej to prostě jíst nechce, ale začal tak před týdnem, dřív jedl docela hezky :frowning2:
30. led 2012 ve 20:23  • Odpověz  • To se mi líbí
@badik No holky, vy jste úplně jiný :grinning: bysme vás se Štěpou ani nepoznali...
30. led 2012 ve 20:57  • Odpověz  • To se mi líbí
@bizonka1 taky se my zdá že se to horší,poslední 3 dny už ani tu kaši nechce.dr říkala že už jsou chytří a že prostě ví že pak dostane prso.hold chce víc mě než to co jí s láskou vařím.a to jsem ji to prso dala třeba až za hodinu,aby s tím nepočítala.už jsem z toho fakt zoufalá mám pocit že od oběda nedělám nic než krmím.ráno a dopoledne ještě na plno kojím,jinak bych se snad zbláznila
30. led 2012 ve 21:03  • Odpověz  • To se mi líbí
@germaine jj podoba je fuč co :grinning:
30. led 2012 ve 21:04  • Odpověz  • To se mi líbí
@pupicka nene, ta Weleda je co do složení asi to nejlepší, co existuje...v základu je mandlový olej, pak je tam včelí vosk nebo co (jsem líná se teď zvednout a jít to přepsat, jestli chceš, napíšu Ti ráda složení, ju? :wink: , ale voda tam není, proto jsem to kupovala).

ad mlíko, jak s kojenýma dětma nevím...já žalovala na Ondru doktorce a ona ví, že pije UM od 3.5 měsíců, takže o MM neříkala nic...

do nosíku stříkám od příchodu z porodnice Physiomer Baby, každý večer po koupání, v rámci večerní hygieny po oblečení do pyžámka. A nevím, zda to bylo tím, ale už 2x jsem měla dost hustou rýmu a prcek ji ode mě nechytl.
30. led 2012 ve 21:51  • Odpověz  • To se mi líbí
@elana diky moc, ja presne slozeni nepotrebuju, jen mi staci, ze tam voda neni :slight_smile:
31. led 2012 v 07:33  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek