• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Přidej se, jestli máš TP také květen-červen 2011.

8. března 2017 
@pupicka taky budu muset neco koupit, na ty mrazy
31. led 2012 v 07:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
jinak holky prosim vas, co jste predtim psali ze je dobry kupovat malym za jogurty ?
31. led 2012 v 07:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dendy88 holandia nebo activia, bily, idealne plnotucny
31. led 2012 v 09:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@badik u nás je to taky bída a to mi to mlíčko dochází a dr.na mě tlačí, ať mu dám Sunar, ale já zkouším, co se dá, abych zachovala kojení, protože flašku nechce, nechce ani sunar ani nutrilon po lžičkách, chce jen kaši, občas sní křupku a jinak je furt u prsa, jsem z toho už špatná, protože pokud nebude mlíčko ode mě tak nevím co budu dělat:frowning2: je to děs a to už jedl docela hezky. Navíc za 2 měsíce přibral jen 300g, což je prý málo, ale je spokojený, hlady rozhodně nebrečí....
31. led 2012 v 09:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,teda povím vám, ty mrazy venku jsou pořádný.Ale do toho i fouká a to je ideální na praní a sušení venku.ak lítám s prádlem ven a i ta chvilka me pěkně vymrazí.U nás je nějakých -10. Jinak trápení s mlíčkem máme za sebou,snad.
Opět odmítal večerní mléko a tak už jsem to chtěla vzdát a pak mě napadlo,že bych mu to mlíko dala v posýlce.Noa on ho prostě vypil.nechápu,ale důležité je,že dál pije :slight_smile:
31. led 2012 v 09:37  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@bizonka1 zkoušela jsi mu koupit lahvičku Medela Calma ? Tu jsem dávala Toníkovi já když jsem mu MM odstříkávala a tuhle lahvičku přijmul.je z ní i podobné sání jako z prsa.
31. led 2012 v 09:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dostyna ještě ne, ale dnes půjdu do města, tak ji zkusím, snad seženu, uvidíme co dnes na váze, mám z toho hrozný strach:frowning2:
31. led 2012 v 10:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bizonka1 Strach z vážení moc dobře znám, tak se drž a nenech se vystresovat (ano, vím, že to nejde, ale snaž se :wink: ) 300g za 2 měsíce pořád ještě ujde... Mně Aguš taky odmítala láhvičky, ale pak se naučila pít UM z hrnečku s pítkem.
31. led 2012 v 10:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
A holky, řešily jste tu krémíky do mrazů, manžel včera koupil Altermed, tak dnes vyzkoušíme, tu Weledu jsem nesehnala, bohužel :frowning2: Ale chtěla jsem se zeptat, čím mazat v mazech na horách? Když je potřeba ještě ochranný faktor? Tak mazat opallovákem a přes to ještě tím krémem do mrazů?
31. led 2012 v 10:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, ty mrazy jsou děs. :angry: :angry: My asi odpískáme naše jarní prázdniny v Alpách. :frowning2: Měli jsme jet teď v pátek a tam je výhled na 6dnů dopředu -19 až -35st. No to by mě šlehlo. Lyžovat se v tom nedá,to už jsme jednou protrpěli, když bylo -15 a stálo to za h..... :unamused: No a co já bych tam dělala s Amálkou, dřepěla na baráku za tučný prachy :confused: . Holky my jsme tak nas.........!!!!!!!!!! Jinak dneska jdeme taky k doktorce na 8-mi měsíční kontrolu, tak jsem zvědavá na váhu :wink:
31. led 2012 v 11:33  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jana974 Jsem si na vás vzpomněla, když jsem letmo koukla na předpověď na Dachsteinu (my teda jedeme až v březnu). Ale ty teploty děs a hrůza, my jednou jezdili v mínus 20i a to se fakt celkem nedalo... a to máme kvalitní vybavení, ale i tak jsme po každé druhé jízdě museli do restauračky rozmrznout. A máte to už zaplacené?
31. led 2012 v 11:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bizonka1 neměj strach z přibírání.když si vzpomenu jak jsem stresovala že Tonda nepřibírá. Důležité,že jde váha nahoru,navíc těd už to nejde tak rychle jak dřív.A zkus tu calmu
31. led 2012 v 11:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aajda platili jsme zálohu 100Euro, no holt propadne, jsou horší věci :pensive: . My máme také super vybavení,ale tohle se vážně nedá. Vloni jsme měli jarní prázdniny na konci března, to bylo pro změnu +12st a lyžování hrozný !!!!! Letos nám to posunuli, že máme jako první, ale kvůli pražákům :angry: , aby neměli prázdniny až na konci března (jako my vloni !!!), tak je posunuli ještě o týden dříve, takže normálně bysme je měli až od 13.února a to už to třeba bude lepší.
31. led 2012 v 11:47  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aajda teď na to koukám, že pražáci mají hned po nás. Tak to nechápu, vloni to takhle řekli v televizi, že se to kvůli prázdninám v Praze posouvá ještě o týden dopředu. No to je fuk.
31. led 2012 v 11:51  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jana974 No vidíš, to mi vůbec nedošlo, že musíte na hory když jsou jarňáky... tak to je blbý... Takže vy je nepřesunete, ale zrušíte úplně? A 100 éček škoda no, ale taky to mohlo být víc... To tě ale asi moc neutěší, co?
31. led 2012 ve 12:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aajda Přesunout to nejde. To je objednáno na rok dopředu, jinak je všude plno, pak už se těžko sežene apartmán pro 5lidí v sezoně. A my musíme jezdit, když jsou jarňáky, ve škole se jim to dooost nelíbí, zvlášť když Ti řeknou, že nedávno byli prázdniny. Musí to schválit jak učitelka, tak ředitel a my máme děti ve dvou školách, Verča je na gymplu a Adam na základce. A Verču vytahujeme ze školy každou chvíli kvůli závodům a to jí naštěstí tolerují (to se škole hodí, protože občas reprezentuje i školu). No co naděláš. Nejhorší je, že se celej rok těšíš na jedný blbý prázdniny a pak bum, když nejsou děti nemocný, tak pro změnu počasí. A je to pech, letošní zima - nezima a najednou takovýhle mrazy. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
31. led 2012 ve 12:20  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jana974 Tak to je fakt smůla... je mi to líto, tím spíš když jste tak akční...
31. led 2012 ve 12:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aajda ....už se tomu smějeme :wink: , hlavně, že jsme všichni zdraví :slight_smile: Díky :slight_smile:
31. led 2012 ve 12:32  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak k obědu opět pouze 7 lžiček příkrmu:frowning2: já jsem se málem rozbrečela, když zamknul pusinku a nechtěl mě tam pustit. Už nevím kde je chyba, střídám příchutě, dávám vařený i kupovaný a nic, nehnu s tím...
31. led 2012 ve 12:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jana974 to jsou mi věci. Já učím a nikdo se mě neptá, jestli můžou na hory, prostě jedou a basta. Taky mám příští týden jarňáky a zima bude jako na sibiři, fakt hnus. No ale já si pochvaluju, že aspoň nesněží a nemusím jezdit do práce v těch závějích, takže pro mě lepší mráz než sníh
31. led 2012 ve 12:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bizonka1 a co ti nechce konkrétně baštit? kaše, zeleninu nebo ovoce?
31. led 2012 ve 12:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ikopretinka dřív baštil celkem hezky, poslední týden je ale všechno jinak, nechce zeleninu ani ovoce, ale ovoce nechtěl ani dřív, teď už nejí skoro nic, jen kaši a moje mlíčko, pár lžiček masozeleninového příkrmu, jsem už fakt zoufalá:frowning2:
31. led 2012 ve 13:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bizonka1 a jak dlouho krmíš?nespěcháš na něj?napadla mě ještě varianta se zmenou místa či polohy u krmení.Píšu to proto,že mě to s mlíkem pomohlo,změnila jsem způsob a místo krmení a klaplo to.
31. led 2012 ve 13:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dostyna krmím tak max.20 minut a je pravda, že na stále stejném místě...navíc když jsem dřív krmila na klíně, tak jedl hezky, teď je v židličce. Zkusím to, každá rada dobrá, děkuji.
31. led 2012 ve 13:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dostyna jo jo souhlasím. Kubík už si mlíko bere poze v postýlce už asi měsíc.v náručí prostě neexixtuje. první týden jsem mu ho ještě držela, ale teď to zvládá sám, takže ho tam prostě nechám s flaškou na chůvičce a mám volno. většinou už usne i bez dudlíku, i když se po něm zase brzy ozve :frowning2:
31. led 2012 ve 13:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evinka85 necháš malýho usnout bz odříhnutí?já ho pak vždycky ještě zvedám,mám strach aby ho to pak netlačilo.
31. led 2012 ve 13:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bizonka1 těch 20 min je max.no a zkus ještě vychytat dobu,kdy je opravdu plný energie,kdy není unavený před spaním.je to hrozný trápení,vím co zažíváš.Snad se brzo umoudří
31. led 2012 ve 13:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bizonka1 a zkousela jsi ten prikrm naredit svym odstrikanym mlikem treba?
31. led 2012 ve 13:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bizonka1 jak píšou holky, zkus změnit místo i polohu a naředit odstříkaným mlíkem. Malá napřed nechtěla brokolici, tak jsme ji dávali jen mrkev a dýni a potom přidávali pomalu pastinák a špenát, no a ted baští i brokolici. Ovoce nějak taky nemusí a nijak ji ho necpu, pije mi totiž ty mošty.
Ještě mě napadlo, co do té kaše přidávat trošku zeleninky, aby si zvykal postupně na tu chuť a potom přidávat víc a víc až bude mít jen zeleninku. JInak mě zatím nic nenapadá :unamused:
Jo ještě zkus vyměnit lžičku, to pomohlo nám
31. led 2012 ve 14:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bizonka1 vím že Tě to nijak neuklidní, ale jsem Tvá sestra v boji-už 3. den u nás oběd totální fiasko, včera sklenička, dnes vařený-obojí "špatně" asi :stuck_out_tongue_closed_eyes: , obojí vyzkoušené menu, dávno už to krásně jedl. A teď-kroutí se, sune se mi dolů (krmím ho na klíně), otáčí hlavu a když ten opruz (podle něj) trvá dlouho (tj. po 5. lžičce), rozeřve se jak pardál a hotovo. Pusu sice nezamyká, ale jak u toho bučí, tak to samozřejmě prská, zaskakuje mu atd. Hrozný. Ovoce jí zatím krásně, to ano, ale ten oběd teda fakt nedává. A to už jedl moc pěkně. Tak mají asi nějaký vzdorovitý období nebo já nevím.
31. led 2012 ve 14:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek